Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

Nezvyknem sa rozčuľovať na niečom, čo nedokážem ovplyvniť, ale dnes ma fakt naštvali ZSE. Prišla mi faktúra a s ňou v dodatku na papieri A4 návod ako si zostrojiť z papiera oribami rybičky. V 14 bodoch vysvetlené ako treba postupovať ... tak na takéto hlúposti idú naše peniaze...snažila som sa urobiť tú rybičku, ale zatiaľ sa mi to veru nepodarilo, možno keď sa ukľudním..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...v šálku čaj šípkovýýýýýýý..

..mi krásne nôti Aleško Ulm a ja sa idem chváliť, že mám novú kamošku...stretla som sa s mojou dávnou kamkou kukuričkou a s novou kamoškou wagner..a dobre som urobila, lebo obidve sú milé a som rada, že ich mám..

..a když dvakrát zamýchám...zeptá se mně jestli pospícháááám...
pepsi, veľmi rada som Ťa spoznala, už sa teším na ďalšie stretko.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Aj v Z.Bystrici bolo dnes ministretko, prišla ma navštíviť Jamija, s ktorou som sa zoznámila na gulášstretku v Pezinku. Trkotali sme 4 hodiny, ale nestačilo nám, tak sa musíme zas dohodnúť na návšteve. Veľmi ma potešila, budem mať týždeň dobrú náladu.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Tara1 Pozri príspevok
Nezvyknem sa rozčuľovať na niečom, čo nedokážem ovplyvniť, ale dnes ma fakt naštvali ZSE. Prišla mi faktúra a s ňou v dodatku na papieri A4 návod ako si zostrojiť z papiera oribami rybičky. V 14 bodoch vysvetlené ako treba postupovať ... tak na takéto hlúposti idú naše peniaze...snažila som sa urobiť tú rybičku, ale zatiaľ sa mi to veru nepodarilo, možno keď sa ukľudním..
mne prišla okrem týchto dvoch papierov ešte upomienka že im dlhujem tú konkretnu zálohovú faktúru splatnú 5.11.2009 a ešte ponuka na zasielanie faktúr elektronicky z dôvodu šetrenia papierom
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Dostali sme veľmi milučkého macíka s krásnou papuľkou, ale (ach jaj) je neskutočne ZELENÝ.
Kto videl zeleného macíka?
tak som sa rozhodla, že ho prefarbím.
Kúpila som si dosť silný odfarbovač - no dopadlo to tak, že po hodine bol macík stále zelený, zato moje papuče (pôvodne čierne) béžové.
Aj mašlička na mackovom krku zostala bez zmeny.

Poraďte, čo s tou zanovitou zelenou?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

To je určite Marťanko. S takou zelenou nič neurobíš, treba si len zvyknúť že máš doma mimozemšťana macíkatého
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

Rozalka Pozri príspevok
Dostali sme veľmi milučkého macíka s krásnou papuľkou, ale (ach jaj) je neskutočne ZELENÝ.
Kto videl zeleného macíka?
tak som sa rozhodla, že ho prefarbím.
Kúpila som si dosť silný odfarbovač - no dopadlo to tak, že po hodine bol macík stále zelený, zato moje papuče (pôvodne čierne) béžové.
Aj mašlička na mackovom krku zostala bez zmeny.

Poraďte, čo s tou zanovitou zelenou?
Ten macko si zaslúži pochvaľu, nie je to žiaden prevracač kabátov, jednoducho on je on /aj keď zelený/ a nikto ho nezmení
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
babi2 Pozri príspevok
Ten macko si zaslúži pochvaľu, nie je to žiaden prevracač kabátov, jednoducho on je on /aj keď zelený/ a nikto ho nezmení
Čistý ja ..... síce mundúr som mal modrý - letecký ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Rozalka Pozri príspevok
Dostali sme veľmi milučkého macíka s krásnou papuľkou, ale (ach jaj) je neskutočne ZELENÝ.
Kto videl zeleného macíka?
tak som sa rozhodla, že ho prefarbím.
Kúpila som si dosť silný odfarbovač - no dopadlo to tak, že po hodine bol macík stále zelený, zato moje papuče (pôvodne čierne) béžové.
Aj mašlička na mackovom krku zostala bez zmeny.

Poraďte, čo s tou zanovitou zelenou?
..

..a nebolo k tomu macíkovi pribalené vyjadrenie dizajnéra, čo tým chcel umelec- navrhovateľ povedať?..lebo šak lebo dieťa vie, že macko býva čokoládový ...zaujímalo by ma , ako to okomentovalo dieťa..
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
... dieťa?
Žiadne dieťa nekomentovalo.

To som dostala ja s manželom (do zbierky k ostatným cca 120-im)
Žiaden dizajnér sa k svojmu zámeru nevyjadril, ale vás prosím o vyjadrenie: čo by pomohlo?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Rozalka Pozri príspevok
... dieťa?
Žiadne dieťa nekomentovalo.

To som dostala ja s manželom (do zbierky k ostatným cca 120-im)
Žiaden dizajnér sa k svojmu zámeru nevyjadril, ale vás prosím o vyjadrenie: čo by pomohlo?
Rozálka, veď to máš unikát !!!
Zelených medvedíkov na svete asi moc nie je.Tak si ho len pyšne vystavuj na čestnom mieste

Pridaj prosím foto! Ani ja som takého ešte nevidela ...
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Rozalka Pozri príspevok
... dieťa?
Žiadne dieťa nekomentovalo.

To som dostala ja s manželom (do zbierky k ostatným cca 120-im)
Žiaden dizajnér sa k svojmu zámeru nevyjadril, ale vás prosím o vyjadrenie: čo by pomohlo?
I ja Ti posielam jedného do zbierky......nie je zelený.....
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Miška ďakujem za krásne macíka (koľko má cm? takého podobného máme, cca 60 cm vysoký).
Už sa dlhšiu dobu chystám spraviť fotoalbum našich macíkov, len keby toho času bolo viac ...
Ale toho zeleného sem priložímčoskoro.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Rozalka Pozri príspevok
Miška ďakujem za krásne macíka (koľko má cm? takého podobného máme, cca 60 cm vysoký).
Už sa dlhšiu dobu chystám spraviť fotoalbum našich macíkov, len keby toho času bolo viac ...
Ale toho zeleného sem priložímčoskoro.
ten Tvoj bude určite úchvatný, dúfam, že neschytal celoživotnú traumu
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Teraz som došiel z Malaciek a ludia tam nejako zagresívneli-chlapíkovi sa niečo nepáčilo na kruhovom objazde-mal obrovské šťastie že som sa ponáhľal a musel som ujsť-inak by veľmi zle dopadol...
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
jozka56 Pozri príspevok
ten Tvoj bude určite úchvatný, dúfam, že neschytal celoživotnú traumu
Jožka , prečo si nedala celého Gummy macíka ...?????

0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Rozalka Pozri príspevok
Dostali sme veľmi milučkého macíka s krásnou papuľkou, ale (ach jaj) je neskutočne ZELENÝ.
Kto videl zeleného macíka?
tak som sa rozhodla, že ho prefarbím.
Kúpila som si dosť silný odfarbovač - no dopadlo to tak, že po hodine bol macík stále zelený, zato moje papuče (pôvodne čierne) béžové.
Aj mašlička na mackovom krku zostala bez zmeny.

Poraďte, čo s tou zanovitou zelenou?
Nemente ho co na tom, ze je zeleny, mozno pribuzny Shreka. Ved aj kravicka Milka je jedina fialova kravicka na svete a aka je znama a aku dobru cokoladku dava
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Maruška54 Pozri príspevok
mne prišla okrem týchto dvoch papierov ešte upomienka že im dlhujem tú konkretnu zálohovú faktúru splatnú 5.11.2009 a ešte ponuka na zasielanie faktúr elektronicky z dôvodu šetrenia papierom
pche,že z dovodu šetrenia papierom-kvoli tomu aby aby mali nižšie náklady na poštovné a na tlač a pod.-akože ja by som si to dal,ale nech aj oni pre mňa niečo urobia,napr.navrhnú mi že mi na jeden mesiac dajú zlavu 50% a mimochodom-aj tak majú zadarmo od každeho z nás cca.6 eur- akože poplatok za elektromer-však to už majú 500krát vrátené a aké s tým majú náklady? žiadne...
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Rozálka
Odfotené špeciálne pre Teba na výstave hračiek v susednom meste, ešte pred mesiacom. Dnes mi doniesla dcéra foťák, aby som si stiahla fotky
A s tým zeleným medveďom si mi pripomenula knihu Opice z našej police
alebo skôr opopipicepe z napašepej popolipicepe, aj tam mali zelenú opicu)
P9261625.jpg  
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Dav Pozri príspevok
Rozálka
Odfotené špeciálne pre Teba na výstave hračiek v susednom meste, ešte pred mesiacom. Dnes mi doniesla dcéra foťák, aby som si stiahla fotky
A s tým zeleným medveďom si mi pripomenula knihu Opice z našej police
alebo skôr opopipicepe z napašepej popolipicepe, aj tam mali zelenú opicu)
opice z našej police boli slabučké-lepšia bola pipi dlhá pančucha, mala aj opicu doma (pána Galana) a koňa na verande...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať