Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

cloe Pozri príspevok
Darčeky ako hrnce a podobné potrebné veci do kuchyne najneradšej dostávam na Vianoce To nie je nič pre také duše ako som ja. To by ma fakt nempotešilo. Ale čo by ma potešilo? Vždy som si chcela skočiť s padákom. Tak keby mi trebárs rodina venovala kurz na zoskok s padákom, tak to by ma fakt potešilo Som blázon!?
A tuší vôbec rodina aké vášne tebou lomcujú? Veď v Holíči počas leteckého dňa tuším tie zoskoky robia. Tak rodinke nenápadne ten nápad obúchaj o hlavu, nech sa dovtípia
0 0
sylva sylva

sylva je offline (nepripojený) sylva

Ani neviete, ako ste ma POTEŠILI svojimi odpoveďami Ste zlatí. Liba2 - práve som to dopísala a dala ako prílohu, iné mi nenapadlo. Zita5 - vedela som, že také čosi existuje, len som si to už nepamätala,hlava deravá. Skúsim použiť. Ajuška - vrátila som sa,ale figa borová tam bola.Nie som si vedomá,že by som čosi medzi tým postláčala.Asi áno.. Melnick - páči sa mi Tvoj humor,milé.Prečítaš to za 5min.,len ja som taká pomalá šuchta.Alebo príliš kombinujem. Je to o pracovnej pohotovosti vodičov LKW.Nezaťažuj sa, ak Ťa to bytostne nezaujíma.Je nedeľa večer,vychutnaj si ju ešte.
Ďakujem ešte raz, hneď ste mi vrátili úsmev na tvár. Pozdravujem Vás!!!
0 0
sway sway

sway je offline (nepripojený) sway

som človek ktorého poteší keď niekomu dobre poradí, a nik mu nemá za zlé, keď sa pýta na "samozrejmosti" a hlavne som žena - žienka ...viac

dík, preštudujem
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Mňa neuveriteľné naštvala moja tehotná skoro švagriná. Včera pri návšteve skoro svokrovcov (doviezli sme švagra domov z práce) sa do nás obula, že jej stráááášne závidíme a preto sme takí protívní...... Začal síce môj drahý, ale len tým, že podotkol, že sú tam zase nakvartírovaní, ale keď bolo treba v lete a na jeseň s niečím pomôcť, tak to museli byť v práci, lebo potrebujú peniaze. Včera mi bolo až zle od jedu...
Naposledy upravil ZuzanaP : 19.11.07 at 09:06
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

ZuzanaP Pozri príspevok
Mňa neuveriteľné naštvala moja tehotná skoro švagriná. Včera pri návšteve skoro svokrovcov (doviezli sme švagra domov z práce) sa do nás obula, že jej stráááášne závidíme a preto sme takí protívní...... Začal síce môj drahý, ale len tým, že podotkol, že sú tam zase nakvartírovaní, ale keď bolo treba v lete a na jeseň s niečím pomôcť, tak to museli byť v práci, lebo potrebujú peniaze. Včera mi bolo až zle od jedu...
Náá, bolo ti to treba, takto si kaziť nedeľu? Maj na pamäti, že rodinu si nevyberieš. Tú musíš milovať takú, aká je. Neviem, či som ťa s tým trochu potešila, ale snaha bola
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
No veru na čo, keby som vedela, že sú tam (zase!!!), tak tam ani nejdem. Veru rodinu si nevyberieme...... A najhoršie je, keď ťa ani rodič nepodrží....
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ZuzanaP Pozri príspevok
Mňa neuveriteľné naštvala moja tehotná skoro švagriná. Včera pri návšteve skoro svokrovcov (doviezli sme švagra domov z práce) sa do nás obula, že jej stráááášne závidíme a preto sme takí protívní...... Začal síce môj drahý, ale len tým, že podotkol, že sú tam zase nakvartírovaní, ale keď bolo treba v lete a na jeseň s niečím pomôcť, tak to museli byť v práci, lebo potrebujú peniaze. Včera mi bolo až zle od jedu...
Vieš, tehotné majú hormóny v neustálej puberte. Ber to prosím Ťa z tejto stránky. Ale veď ona raz aj porodí. Ver, že to sa jej svet usporiada do celkom iných priorít, verím, že aj Tebe aj Tvojmu polovičiakovi... Ono to malé krehké miminko zmení na dlhú dobu priority celej rodiny a Ty si uvedomíš, že na jej výbuchu "tehotenských hormónov" predsa až tak nezáleží. Prajem Ti, aby si už nemala nikdy pokazený deň... kiežby ostalo len pri tomto. Prepáč jej to, prosím Ťa, ona si to určite ani neuvedomila.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ZuzanaP Pozri príspevok
No veru na čo, keby som vedela, že sú tam (zase!!!), tak tam ani nejdem. Veru rodinu si nevyberieme...... A najhoršie je, keď ťa ani rodič nepodrží....
Zuzka, je to len momentálny pocit, nie? Mňa fakt mrzí, že sú ľudia takí keď sa oni necítia dobre, tak im je jedno, že ani inísa ich zásluhov nebudú cítiť dobre. Tak sa len už nad to povznes,... máme nový deň. Tak si ho čo najviac spríjemnime.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Elenka, ďakujem za povzbudivé slová, ale toto jej tak ľahko nezabudnem. Ešte povedala, že jej závidím... Neviem si predstaviť čo jej už len ja môžem závidieť... Mňa to prejde, ale momentálne je mi z toho všetkého hrozne zle, takto mi nebolo ani napamätám, naozaj neviem, čím sme si to všetko zaslúžili.... Chce sa mi kričať, plakať, mám nervy v !kýbli" a to ma len tak niečo nedostane.

Ale dosť bolo ľútosti, hádam sa nenechám vytočiť niekým takým ako je ona. Musím to predýchať.
0 0
Elena Navrátilová Elena Navrátilová

Elena Navrátilová je offline (nepripojený) Elena Navrátilová

ZuzanaP Pozri príspevok
Elenka, ďakujem za povzbudivé slová, ale toto jej tak ľahko nezabudnem. Ešte povedala, že jej závidím... Neviem si predstaviť čo jej už len ja môžem závidieť... Mňa to prejde, ale momentálne je mi z toho všetkého hrozne zle, takto mi nebolo ani napamätám, naozaj neviem, čím sme si to všetko zaslúžili.... Chce sa mi kričať, plakať, mám nervy v !kýbli" a to ma len tak niečo nedostane.

Ale dosť bolo ľútosti, hádam sa nenechám vytočiť niekým takým ako je ona. Musím to predýchať.
Zuzanka,... viem, že raz jej to isto vrátiš ... Darmo sa nehovorí podľa seba súdim Teba... tak čo sa budeš "vytáčať" nad niekým čo je svojim spôsobom ... ... že by závistlivec? Možno ona závidela Tebe a tak to zvrtla práve proti Tebe. Ľudia...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Hlavne že polovička stojí pri tebe. No ak sa budeš nad tým trápiť, tým viac ju to bude tešiť. Teraz aby som nebolá zlá , ale ak budeš k nej ľahostajná, viac ju to bude trápiť, ako by si sa nad tým mala rozčulovať.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Elenka a to som bola medzi prvými, čo povedali, len nech sa majú dobre a majú zdravé bábätko. Aj napriek tomu, že nás poohovárala na všetky strany a špinila na nás, kde sa dá..... Ja len hovorím, že každému sa všetko zlé raz vráti.....
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Gabi03 Pozri príspevok
Hlavne že polovička stojí pri tebe. No ak sa budeš nad tým trápiť, tým viac ju to bude tešiť. Teraz aby som nebolá zlá , ale ak budeš k nej ľahostajná, viac ju to bude trápiť, ako by si sa nad tým mala rozčulovať.

Gabi súhlasím, musela som sa z toho vyrozprávať (vypísať), už mi je lepšie, ste fakt suprové, ďakujem
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
No povedzte nemáme my smolu....Akurát mi volal drahý, že mal nehodu, motor auta je v pr...li, chladič dtt. Našťastie sa mu nič nestalo. Prečo zrovna my, ako keby toho nebolo dosť, po víkendovom incidente s mojou "najdrahšou" švagrinou teraz toto.... A nech mi ešte raz vykričí, že jej niečo závidím, ideme ma roztrhnúť od jedu........
0 0
Olice Olice

Olice je offline (nepripojený) Olice

ZuzanaP Pozri príspevok
No povedzte nemáme my smolu....Akurát mi volal drahý, že mal nehodu, motor auta je v pr...li, chladič dtt. Našťastie sa mu nič nestalo. Prečo zrovna my, ako keby toho nebolo dosť, po víkendovom incidente s mojou "najdrahšou" švagrinou teraz toto.... A nech mi ešte raz vykričí, že jej niečo závidím, ideme ma roztrhnúť od jedu........
Je pochopiteľné, že si nahnevaná, ale skús sa na to pozrieť z druhej strany.
Auto je síce rozbité, ale manžel je v poriadku. Mohlo sa to skončiť aj opačne.
Auto by bolo v poriadku a manžel v tom lepšom prípade dolámaný. Tak skús namiesto hnevu ďakovať, že to dopadlo takto a nie horšie.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Ale veď ja viem, ale prvotný pocit je taký aký je. Ja verím, že všetko zlé je na niečo dobré a ďakujem Bohu, že je v poriadku. Na plechy sa vykašľať, ale nemuselo sa stať, všetko má svoje prečo a preto.....
0 0
ZDENIELA ZDENIELA

ZDENIELA je offline (nepripojený) ZDENIELA

som kto som
Mňa dneska čaká fakt "krááásny deň".
Kolegyňa - účtovníčka ochorela, takže za ňu musím urobiť DPH - to bude sranda, kým sa zas do toho dostanem.
Držte mi palčeky, aj ja si ich držím, až mám hánky vyblednuté od toho stisku.
Ešteže my ženy dokážeme robiť viac vecí naraz (rozumej držať si pršteky a pritom klepkať po klávesnici od PC...)
No nič to, bežím presedlať do druhého kresla, k PC s účtom.
Len dúfam, že pri sedení na dvoch kreslách sa podo mnou neprepadnú
Naposledy upravil ZDENIELA : 20.11.07 at 08:15
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Mňa dneska prekvapilo a trolinku nahnevalo aj to , že niekto si nedá ani toľko času , aby si vyhladal potrebný zákon a preštudoval si znenie, čo ktorý paragraf znamená , som z toho prekvapkaná to je už hrozné ...

http://www.porada.sk/t65413-82-odst-8-zakona-o-dph.html
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Vcera vecer ma rozculila ubohost ludi.....Hanba! Bola u nas jedna pani - prvy krat vobec v zivote a zabudla si v aute kabelku. Do hodiny bolo auto vypacene a logicky kabelka - so vsetkym, co my baby v kabelkach nosime - ale hlavne peniaze v hotovosti, ktore si predtym vybrala a nie malo!, telefony, plat. karty....doklady aj od auta....bolo to prec. Neskutocne!!! A k tomu vsetkemu este nechala auto nie pred branou, ale na ceste pod lampou....."Pod lampou byva najvacsia tma, ci ako?" Hanbila som sa za tych - neviem ani koho......Preco sme este aj takito?
0 0
Marti.ka Marti.ka

Marti.ka je offline (nepripojený) Marti.ka

No mňa dnes hrozne rozčúlil jeden náš zamestnanec, s ktorým máme nekonečné problémy. Nielenže nevyrobí ani na minimálnu mzdu /na počudovanie ostatní áno/, ale ešte aj na nás poslal kontrolu z inšpektorátu prácu. Kde sa mimochodom sťažoval aj na nedostatočné OOPP, keď sa mu stal úraz. O čom informoval zamestnávateľa až o tri dni neskôr, nikomu to nenahlásil, nikto to nevidel, takže sme mu vlastne nemuseli ani veriť, že sa mu ten úraz stal v práci. Predsa sme mu len ten úraz uznali a on sa ešte na inšpektoráte sťažoval, že v zázname uviedol, že úraz sa nestal z viny zamestnávateľa zo strachu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať