Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

mzdarka renca Pozri príspevok
No, v lete to bolo fakt desné. Poradím im to, nech mu dajú na stôl odkaz, som zvedavá na reakciu.
Tak to ale musia byť iní hrdinovia, keď to trpia 3/4 roka.
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

kolega dostal na herpes antibiotika. ja som brala injekcie, je nebezpečný, ak sa nelieči. doporučujem pivovarské kvasnice PANGAMIN...užívala som ich vo veľkých dávkach..pomohli mi


jeden cas som brala pangamin, bolo vsetko ok, potom som polavila a uz sa nestacim cudovat kolko tabliet denne si brala? a to je ten z www.pangamin.cz?

Skúšala si aj ľaliu (bielu) lúhovanú v Alpe?

to je asi domaca vyroba, vsak? take v lekarni asi nezozeniem
este som o tom nepocula

Ale kup si kvalitny olej, najlepšie original australsky, potom si na noc olup cesnak a potieraj si postihnute miesto, pi vela čajov hlavne bylinkových


to mam kupit ten " australian bodycare"? ten je dobry?


dakujem vsetkym za rady, lebo tie " zoviraxy" a podobne " - raxy" cloveku robia dobry vietor v penazenke

s pamatam, ze raz som bola u koznej s herpesom a chcela som zovirax na recept a ona mi povedala, ze mi recept nenapise, iba vtedy by mi ho napisala keby som mala herpes na oku
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
marina8 Pozri príspevok
a pomoze? uz som skusala snad vsetko mozne: zovirax, vectavir, haldy " cecka" , herpesin, herpik, najnovsie mam na nose koloidne striebro
a furt kvitnem
ci ja vlastne nie som nejaka " cudzokrajna kvetinka" a takto sa vlastne prejavujem
zajtra idem do lekarne po cajovnikovy olej, pokial sa mi zmensi noc, tak to zmensenie konta uvitam
Muž ten bol hrozne citlivý a raz dva mal herpes vyhodený- naraz aj na troch miestach v nose, na ústach a pri oku, tiež mu nič nepomáhala, ale poradili mu Immuvir talb.- na báze prírodných liečiv a musím zaklopať - po presnom užívaní - príznaky rýchlo ustúpili a vraj by to malo mať dlhodobejší charakter.
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

Bionda Pozri príspevok
Muž ten bol hrozne citlivý a raz dva mal herpes vyhodený- naraz aj na troch miestach v nose, na ústach a pri oku, tiež mu nič nepomáhala, ale poradili mu Immuvir talb.- na báze prírodných liečiv a musím zaklopať - po presnom užívaní - príznaky rýchlo ustúpili a vraj by to malo mať dlhodobejší charakter.

uz mam poznacene na listocku
dakujem
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
mzdarka renca Pozri príspevok
Dnes za mnou prišiel jeden kolega, že nevie čo má robiť s druhým kolegom, ktorý smrdí a nesprchuje sa. V kancelárii ich je 5 a ani jeden mu nedokáže povedať, že smrdí.
Dôvod že sa nesprchuje je ten, že mu vypli cca pred 3/4 rokom vodu. U nás na pracovisku sú síce sprchy, ale ich nechce používať. Ísť s ním vo výťahu je fakt zážitok.
Čo s tým?
Renči my sme mali takéhoto kolegu. Tak sme na meniny spravili balíček, kde bol sprchový gel, gulička pod pazuchu a voda po holení a dali sme mu to so slovami, že nech to používa, lebo ho chceme mať voňavého.Na druhý deň prišiel znovu smradľavý a keď sme sa ho opýtali, ako je spokojný s darčekom, tak odpovedal, že ho daroval synovcovi.Mysleli sme, že nás natiahne, smrdel ďalej.Ale on bol našťastie sám v kancelárii, ale hrozba veľká, keď prišiel do našej. Potom sme striekali sprayom, ale to bolo desné, keď sa zmiešala vôňa a pach kolegu. Nezávidím, musíte mu to naozaj naznačiť.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

mzdarka renca Pozri príspevok
Dnes za mnou prišiel jeden kolega, že nevie čo má robiť s druhým kolegom, ktorý smrdí a nesprchuje sa. V kancelárii ich je 5 a ani jeden mu nedokáže povedať, že smrdí.
Dôvod že sa nesprchuje je ten, že mu vypli cca pred 3/4 rokom vodu. U nás na pracovisku sú síce sprchy, ale ich nechce používať. Ísť s ním vo výťahu je fakt zážitok.
Čo s tým?
Určite má nejakého nadriadeného, ten by mal s ním slušne urobiť pohovor a poprosiť ho o zmenu.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

mzdarka renca Pozri príspevok
Dnes za mnou prišiel jeden kolega, že nevie čo má robiť s druhým kolegom, ktorý smrdí a nesprchuje sa. V kancelárii ich je 5 a ani jeden mu nedokáže povedať, že smrdí.
Dôvod že sa nesprchuje je ten, že mu vypli cca pred 3/4 rokom vodu. U nás na pracovisku sú síce sprchy, ale ich nechce používať. Ísť s ním vo výťahu je fakt zážitok.
Čo s tým?
Ja mám s takýmto niečím jednu úsmevnú príhodu,ktorá sa stala už dávnejšie,ale barskedy sa na nej zasmejem-raz v lete došiel ku mne klient a keďže sme malovali,tak mu vravím,že nech sa nevyzúva a on na to-" ježiš, to som tak rád,že sa nemusím vyzúvať"...
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Kolegovia nech začnú súťažiť, či sa sprchujú viac ako ženy, ktorý koľko krát za deň a pod. Ak prehrá tak nech mu priamo povedia, aby ich dohonil a páčil sa aj ženám.
Ak by klamal, tak nech sa aj čuchajú....dá sa to, je veľa spôsobov.
A do kancelárie vyvesiť nápis: Čistota pol života a vôňa celý!

Ja som ale za priame vyzvanie, aby sa dal do poriadku, pretože nemôžu s ním sedieť v jednej kancelárii, nie písať na stôl.

Renči a že Ty by si niečo nevymyslela, neverím!!!!
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Môj manžel riešil už tento problém, keď sa mu pracovníci sťažovali na kolegu, jednoducho si ho zavolal do kancelárie a tam mu slušne vysvetlil situáciu. Odvtedy sa situácia neopakovala, ba aj vyžehlené veci nosí, čo predtým nerobil
Vždy zastávam úprimnú pravdu pred ohováraním.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
wagner Pozri príspevok
Treba napísať Richardovi a vysvetliť čo sa stalo. Myslím si, že to pochopí
Dnes Richard vrátil príspevok do Nekonečnej básni a hneď sa tam nanominoval "rýmovač"
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Dokonca ma napadol prípad nášho ex - kolegu, ktorý vyšetroval pacientky bez rukavíc (my sme potom dezinfikovali všetko, čoho sa dotkol) no a on bol z tej starej školy, vždy úslužne podával ruku pri zvítaní a rozlúčke. Tiež s ním šéfka urobila pohovor. My sme mu veľmi pomáhali pri každej vyšetrovacej príležitosti sme mu slušne ponúkli rukavice, vždy sa usmial natiahol rukavice a bolo po probléme.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ludmilla Pozri príspevok
Dokonca ma napadol prípad nášho ex - kolegu, ktorý vyšetroval pacientky bez rukavíc (my sme potom dezinfikovali všetko, čoho sa dotkol) no a on bol z tej starej školy, vždy úslužne podával ruku pri zvítaní a rozlúčke. Tiež s ním šéfka urobila pohovor. My sme mu veľmi pomáhali pri každej vyšetrovacej príležitosti sme mu slušne ponúkli rukavice, vždy sa usmial natiahol rukavice a bolo po probléme.
Načo rukavice?Zbytočný prepych...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

ludmilla Pozri príspevok
Určite má nejakého nadriadeného, ten by mal s ním slušne urobiť pohovor a poprosiť ho o zmenu.
Bol za mnou jeho nadriadený
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
Bol za mnou jeho nadriadený
na najbližší sviatok mu kúpte sprcháč a kolínsku!

možno vám to nenápadne naznačuje! / alebo nápadne?/
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

ALDA Pozri príspevok
Kolegovia nech začnú súťažiť, či sa sprchujú viac ako ženy, ktorý koľko krát za deň a pod. Ak prehrá tak nech mu priamo povedia, aby ich dohonil a páčil sa aj ženám.
Ak by klamal, tak nech sa aj čuchajú....dá sa to, je veľa spôsobov.
A do kancelárie vyvesiť nápis: Čistota pol života a vôňa celý!

Ja som ale za priame vyzvanie, aby sa dal do poriadku, pretože nemôžu s ním sedieť v jednej kancelárii, nie písať na stôl.

Renči a že Ty by si niečo nevymyslela, neverím!!!!
Helenka, asi mu to pôjdem povedať sama......a mám o nepriateľa postarané a bude sa mi vyhýbať, no nie je to skvelé?
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

hnedoočka Pozri príspevok
na najbližší sviatok mu kúpte sprcháč a kolínsku!

možno vám to nenápadne naznačuje! / alebo nápadne?/
Valika, načo sprcháč, keď nemá vodu? .......vieš si predstaviť ten katastrofálny smrad, keby si na seba ešte aj nagendžil kolínsku?
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
Valika, načo sprcháč, keď nemá vodu? .......vieš si predstaviť ten katastrofálny smrad, keby si na seba ešte aj nagendžil kolínsku?
Reni , fajn , opravujem sa. kúpte mu bandasku destilovanej vody a do uzáveru narobte dierky! aspoň vás to vyjde lacnejšie!
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

mzdarka renca Pozri príspevok
Bol za mnou jeho nadriadený
Nadriadenému by som diplomaticky naznačila, že by bolo vhodné, keby absolvoval seminár "Menežment konfliktov v tíme", určite mu to veľmi pomôže a vôbec všetkým, ktorí chcú menežovať - pracovať s ľuďmi
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
ludmilla Pozri príspevok
Nadriadenému by som diplomaticky naznačila, že by bolo vhodné, keby absolvoval seminár "Menežment konfliktov v tíme", určite mu to veľmi pomôže a vôbec všetkým, ktorí chcú menežovať - pracovať s ľuďmi
S diplomaciou na niektorých ľudí nemôžeš , nedajú si povedať ....

Na rovinu ...dám aj formulku , ak bude treba ....

Niektorému nadriadenému by nepomohol ani seminár

" Menedžment managerov o manéžovaní a aj managerovaní ..." - títo svojich podriadených považujú za nutné zlo , ktoré musia tzv. odborne viesť ...ale ani to , kuy , nevedia ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať