Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
wagner Pozri príspevok
zubná pasta na herpes málokedy zaberá. Inak dávaj si radšej B-komplex forte denne. To je lepšie, ako pangamin.
S tým vitamínov B je to pravda. Môj priateľ mal nedávno herpes a v lekárni mu okrem mastičky na herpes poradili už spomínaný vitamín. Má sa síce jesť jedenkrát denne, ale keďže už mal herpes, kázali trikrát denne. Nič sa nestane, prebytočný vitamín sa z tela vylúči. Pomohlo mu to.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
erzet Pozri príspevok
Dnes Richard vrátil príspevok do Nekonečnej básni a hneď sa tam nanominoval "rýmovač"
a hádajte kto je "rýmovač"?
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Dnes ma prekvapili mapy.sk. Mala som hľadať najzápadnejšie miesto na Slovensku (súťaž), ale podľa mapy.sk je najzápadnejšie miesto Vysoká pri Morave
Vždy som si myslela, že je to Záhorská Ves.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
mirpo Pozri príspevok
Dnes ma prekvapili mapy.sk. Mala som hľadať najzápadnejšie miesto na Slovensku (súťaž), ale podľa mapy.sk je najzápadnejšie miesto Vysoká pri Morave
Vždy som si myslela, že je to Záhorská Ves.
tiež ma prekvapila správna odpoveď. odpovedala si na bonus.otázku? kolko m je medzi námestím a ulicou?
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ja som strááááááášne unavená po včerajšej zumbe. Som myslela, že mi to pomôže byť viac fit, ale nejak to nefunguje.
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

Gabi03 Pozri príspevok
Ja som strááááááášne unavená po včerajšej zumbe. Som myslela, že mi to pomôže byť viac fit, ale nejak to nefunguje.
Gabi , ja som unavená aj bez zumby
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Včera som rozčúlila samu seba, zabezpečila som si zbytočnú "zábavu" na celý večer. Dala som prať prádlo, po troch hodinách rozmýšľam, že by už malo byť oprané. Práčka ticho stála, plná vody. Vydedukovala som, že zrejme nevypúšťa vodu, a teda že je zablokovaný odtok. Čo s tým? Vybrať veci z práčky, odstrániť vodu z práčky. Zobrala som múdru knižku od práčky, naštudovala postup a hor sa na vec. Kým mi vytekala pomaličky voda cez spodný filter, nevšimla som si, že časť uniká odspodu. Proste urobila som v kúpeľni malú potopu. Ale asi bola naozaj malá, lebo susedia neboli zvoniť. Lenže zase práca navyše. Vyumývať kúpeľňu, lebo voda bola mydlová, vyutierať, počkať kým uschne. Potom sa mi už našťastie začalo dariť. Vybrala som filter, ten bol čistý, ale zistila som, že sa netočí vrtuľka na čerpadle. Po pár pokusoch vypadla von umelohmotná vec, čo sa dáva na mikiny na šnúrky. Práčku som zmontovala dokopy, vyskúšala som, či všade dobre tesní a hlavne, či vypúšťa. Nakoniec som vložila naspäť prádlo a šťastne doprala. Celé to trvalo niečo cez 5 hodín. A nestihla som Majora Zemana.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Žabinka Pozri príspevok
Včera som rozčúlila samu seba, zabezpečila som si zbytočnú "zábavu" na celý večer. Dala som prať prádlo, po troch hodinách rozmýšľam, že by už malo byť oprané. Práčka ticho stála, plná vody. Vydedukovala som, že zrejme nevypúšťa vodu, a teda že je zablokovaný odtok. Čo s tým? Vybrať veci z práčky, odstrániť vodu z práčky. Zobrala som múdru knižku od práčky, naštudovala postup a hor sa na vec. Kým mi vytekala pomaličky voda cez spodný filter, nevšimla som si, že časť uniká odspodu. Proste urobila som v kúpeľni malú potopu. Ale asi bola naozaj malá, lebo susedia neboli zvoniť. Lenže zase práca navyše. Vyumývať kúpeľňu, lebo voda bola mydlová, vyutierať, počkať kým uschne. Potom sa mi už našťastie začalo dariť. Vybrala som filter, ten bol čistý, ale zistila som, že sa netočí vrtuľka na čerpadle. Po pár pokusoch vypadla von umelohmotná vec, čo sa dáva na mikiny na šnúrky. Práčku som zmontovala dokopy, vyskúšala som, či všade dobre tesní a hlavne, či vypúšťa. Nakoniec som vložila naspäť prádlo a šťastne doprala. Celé to trvalo niečo cez 5 hodín. A nestihla som Majora Zemana.
Možno si nestihla Majora Zemana, ale ty vieš opraviť práčku!
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Žabinka Pozri príspevok
Včera som rozčúlila samu seba, zabezpečila som si zbytočnú "zábavu" na celý večer. Dala som prať prádlo, po troch hodinách rozmýšľam, že by už malo byť oprané. Práčka ticho stála, plná vody. Vydedukovala som, že zrejme nevypúšťa vodu, a teda že je zablokovaný odtok. Čo s tým? Vybrať veci z práčky, odstrániť vodu z práčky. Zobrala som múdru knižku od práčky, naštudovala postup a hor sa na vec. Kým mi vytekala pomaličky voda cez spodný filter, nevšimla som si, že časť uniká odspodu. Proste urobila som v kúpeľni malú potopu. Ale asi bola naozaj malá, lebo susedia neboli zvoniť. Lenže zase práca navyše. Vyumývať kúpeľňu, lebo voda bola mydlová, vyutierať, počkať kým uschne. Potom sa mi už našťastie začalo dariť. Vybrala som filter, ten bol čistý, ale zistila som, že sa netočí vrtuľka na čerpadle. Po pár pokusoch vypadla von umelohmotná vec, čo sa dáva na mikiny na šnúrky. Práčku som zmontovala dokopy, vyskúšala som, či všade dobre tesní a hlavne, či vypúšťa. Nakoniec som vložila naspäť prádlo a šťastne doprala. Celé to trvalo niečo cez 5 hodín. A nestihla som Majora Zemana.
Ale si zručná a urobila si si aj "plávajúcu podlahu".
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
Žabinka Pozri príspevok
Včera som rozčúlila samu seba, zabezpečila som si zbytočnú "zábavu" na celý večer. Dala som prať prádlo, po troch hodinách rozmýšľam, že by už malo byť oprané. Práčka ticho stála, plná vody. Vydedukovala som, že zrejme nevypúšťa vodu, a teda že je zablokovaný odtok. Čo s tým? Vybrať veci z práčky, odstrániť vodu z práčky. Zobrala som múdru knižku od práčky, naštudovala postup a hor sa na vec. Kým mi vytekala pomaličky voda cez spodný filter, nevšimla som si, že časť uniká odspodu. Proste urobila som v kúpeľni malú potopu. Ale asi bola naozaj malá, lebo susedia neboli zvoniť. Lenže zase práca navyše. Vyumývať kúpeľňu, lebo voda bola mydlová, vyutierať, počkať kým uschne. Potom sa mi už našťastie začalo dariť. Vybrala som filter, ten bol čistý, ale zistila som, že sa netočí vrtuľka na čerpadle. Po pár pokusoch vypadla von umelohmotná vec, čo sa dáva na mikiny na šnúrky. Práčku som zmontovala dokopy, vyskúšala som, či všade dobre tesní a hlavne, či vypúšťa. Nakoniec som vložila naspäť prádlo a šťastne doprala. Celé to trvalo niečo cez 5 hodín. A nestihla som Majora Zemana.
si fakt dobrá!!!!!!! určite dostaneš viacero ponúk na sobáš čo by druhí zato dali keby ťa doma mali.......
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Mysleli ste "aj do koča, aj do voza"? Budem neskromná, ale súhlasím.
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Mám švagrinú, ktorá je po operácií, čaká ju ďalšia liečba. Je bez imunity a tak keď chceme jej pomôcť, treba mať rúšku na ústach. Akú, keď v lekárňach sa vypredali?
Včera v televízií hovorili, že budú prepúšťať ženy v Makyte Púchov. Čo keby dostali zákazku na šitie rúšok? Oni by mali robotu a lekárne by boli pripravené na prípadné chrípkové opatrenia.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

erzet Pozri príspevok
a hádajte kto je "rýmovač"?
Neviem síce kto bol podľa teba rýmovač, ale včera sa tu jeden objavil, čo si na základe toho rýmovača a mojej reakcie zobral do úst "šedivého" - teda Richarda. ALe ani sa tu poriadne nezohrial a "musel" odísť. Ja takých rýmovačov nemusím.
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Keď administrátor v roku 2004 (ak skôr prosím o prepáčenie) zakladal túto stránku, uvítali sme to všetci, ktorí sa potrebovali poradiť, vyžalovať, podeliť s radosťou i starosťou, proste ľudsky podebatovať. Táto myšlienka sa ťahá celou Poradou do dnes. Žiaľ sú tu aj ľudia, ktorí znepríjemňujú život práve administrátorovi a ostatným "poraďákom", aby poukázali na svoje ego alebo "liečili" svoje komplexi. Takéto príspevky treba naozaj nemilosrdne mazať a keď sa im to nepáči, nech si založia vlastné www stránky.
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
mlyn16 Pozri príspevok
Mám švagrinú, ktorá je po operácií, čaká ju ďalšia liečba. Je bez imunity a tak keď chceme jej pomôcť, treba mať rúšku na ústach. Akú, keď v lekárňach sa vypredali?
Včera v televízií hovorili, že budú prepúšťať ženy v Makyte Púchov. Čo keby dostali zákazku na šitie rúšok? Oni by mali robotu a lekárne by boli pripravené na prípadné chrípkové opatrenia.
naše rúška išli za hranice na Ukrajinu! Slovensko zrejme utesnilo hranice proti bacilom, my rúška asi nebudeme potrebovať! My sme dobráci od kosti......
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

mlyn16 Pozri príspevok
Keď administrátor v roku 2004 (ak skôr prosím o prepáčenie) zakladal túto stránku, uvítali sme to všetci, ktorí sa potrebovali poradiť, vyžalovať, podeliť s radosťou i starosťou, proste ľudsky podebatovať. Táto myšlienka sa ťahá celou Poradou do dnes. Žiaľ sú tu aj ľudia, ktorí znepríjemňujú život práve administrátorovi a ostatným "poraďákom", aby poukázali na svoje ego alebo "liečili" svoje komplexi. Takéto príspevky treba naozaj nemilosrdne mazať a keď sa im to nepáči, nech si založia vlastné www stránky.
A to ťa potešilo alebo zarmútilo?

Prosím prosím prosím, nemiešajte sem isté individuá. Ja som bola taká rada, že aspoň táto sekcia sa vyhýbala danej téme.
0 0
mpca mpca

mpca je offline (nepripojený) mpca

bla bla.. koho to zaujíma?
Nachtigal Pozri príspevok
naše rúška išli za hranice na Ukrajinu! Slovensko zrejme utesnilo hranice proti bacilom, my rúška asi nebudeme potrebovať! My sme dobráci od kosti......
Kde je najlepšie mäso? ..... Pri kosti
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Nachtigal Pozri príspevok
naše rúška išli za hranice na Ukrajinu! Slovensko zrejme utesnilo hranice proti bacilom, my rúška asi nebudeme potrebovať! My sme dobráci od kosti......
Domáci recept: Zobrať starú ľanovú plachtu, ušiť z nej rúška a vyvariť.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

Eulalia Pozri príspevok
Domáci recept: Zobrať starú ľanovú plachtu, ušiť z nej rúška a vyvariť.
čo som mala doma ľanové plachty, darovala som kolegyni, čo maľuje, budem od nej pýtať rúško
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať