Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Dnes ráno sme tiež pripíjali kolegyni na vnúčika a konštatovali sme, že od roku 2003, kedy vznikla naša firma sa narodilo 6 kolegom 12 vnúčat a to všetko chlapci.
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

mna toto potesilo a rozosmutnilo zaroven
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

pepsikova Pozri príspevok
..


...Žabík a čo ten dobrý pocit, že vieš niečo, čo nevedel major Zeman?..alebo už vtedy boli automatické pračky?..šikulka si ty veru..
Keby len to! Ja dokonca viem aj to, čo major Zeman! Vždy uhádnem, kto bol vrah. Po toľkých reprízach.
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Téma:Rozvod s cudzincom, čo mám robiť, ma hneď napadlo: Svadba s cudzincom, čo mám robiť, ale to sa nikto vtedy nespýtal.
Nestačilo by iba: Rozvod s cudzincom?
Ospravedlňujem sa, ale ma to ani nepotešilo, ani nerozčúlilo, ale stalo sa a už tu taká téma aj bola, to ma rozčarovalo, že sa ani nesnažia hľadať.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Dnes som ako minuloročný hráč v hviezde orion dostala šetrič obrazovky s odpočítavaním dní do Vianoc... Radosť mi urobili
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
ZuzanaP Pozri príspevok
Dnes som ako minuloročný hráč v hviezde orion dostala šetrič obrazovky s odpočítavaním dní do Vianoc... Radosť mi urobili
a to sa ešte používa, šak už to majú obrazovky zabudované

/odpovedám pre toho smajla čo si dala /
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

hurá! Akurát u mňa boli obaja poštári (listový aj balíkový) - priniesli mi múky (balíkový) a dárešek k narodeninám môjho sb...
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Mňa včera zarmútila táto príhoda a som z toho smutná aj dnes ...


http://www.porada.sk/1199902-post16.html
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
..

...minimálne 10 rokov si deriem hubu...
Len si ju nezoder. Vieš že pri chalanoch je to zbytočné. Mala by si sa skamarátiť s ich priateľkami a s nimi si to zariadiť. Bez ich pomoci sa vnúčat ťažko dočkáš.
0 0
Eva-ucto Eva-ucto

Eva-ucto je offline (nepripojený) Eva-ucto

Mňa dnes veľmi potešilo, že šiesty zmysel sa mi v správny čas ohlásil . "Len tak" ma napadlo pozrieť, dokedy mám platnú STK a emisnú kontrolu na služobnom aute. Mám ju do 6.11.2009 to jest do zajtra.

Krásny aj keď upršaný deň prajem všetkým
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Zita5 Pozri príspevok
Mňa včera zarmútila táto príhoda a som z toho smutná aj dnes ...


http://www.porada.sk/1199902-post16.html

Zitka, a Ty nemáš oči aj na chrbte, aby si ho videla?
Vieš, myslím si, že presne toto si ten dotyčný pomyslel. Ale v Jednote to všeobecne vyzerá dosť biedne, aspoň z mojich skúseností. Ja verím, že majú malý plat (aspoň sa na to sťažujú), ale nemusia znepríjemňovať život ostatným. Možno niekde inde ich čaká práca, ktorú budú mať chuť vykonávať a nám sa bude v obchodoch príjemnejšie - a hlavne bezpečnejšie nakupovať. Tiež som sa stretla zopár krát s tým, že išli pomedzi ľudí s paletovým vozíkom s výrazom - uhni, vidíš, že idem, mne to tu predsa patrí!

Dúfam, že sa Ti nič vážnejšie nestalo.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..a mňa jemne nas..štve, že toto mám už druhý deň..

..
Nasledujúce chyby nastali pri zaslaní tejto správy

  1. BB code center is not allowed...

..no a tým pádom sa nekonajú ani pozdravy..ani nič..
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

Eva-ucto Pozri príspevok
Mňa dnes veľmi potešilo, že šiesty zmysel sa mi v správny čas ohlásil . "Len tak" ma napadlo pozrieť, dokedy mám platnú STK a emisnú kontrolu na služobnom aute. Mám ju do 6.11.2009 to jest do zajtra.

Krásny aj keď upršaný deň prajem všetkým
To je este dobre, my sme to zistili po tyzdni, ked som si veselo jazdila po meste, ale uz je to ok
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Nedávno pri účtovaní poistného som odtrhla "zelenú kartu", ktorá bola pripojená k predpisu poistného. Vtom som si všimla, že na karta je ŠPZ uvedená neúplne, chýbalo posledné písmenko. Tak som napísala klientovi na lístok: zelenú kartu treba nosiť so sebou v príslušnom vozidle a dajte si do poriadku ŠPZ, takto sa to môže posúdiť, že auto nie je poistené.

Ja som čakala ďakovné ovácie, namiesto toho ma dnes klient "pojemiloval", vraj ako to, že som si to už nevšimla dávnejšie.

Ná, ja som bola pri podpise zmluvy?
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

ja mam dnes divny den... vytaca ma pomaly vsetko ale boli aj pozitiva... a aj zmiesane pocity...

vcera mi volali z jednej firmy, ze ci este hladam pracu a zo zvedavosti som povedala, ze ano... rovno v ten den som isla aj na pohovor a dnes mi zavolali ze OK a v pondelok nastup...

tu nastali zmiesane pocity, co ma tam bude cakat... pritom som pred mesiacom a pol nastupila do jednej firmy, kde je super kolektiv, frcim tam uz na 100%, viem co treba robit, no platene je to priemerne, navyse si musime blikat ako za trest uz aj obedy... po skoro dvoch rokoch co som robila doma a cas si organizovala podla vlastnej potreby to je stale pre mna velky nezvyk... a citim sa zaroven cudne, ze necham v stichu kolegynu, kt. bude musiet tahat aj moju robotu kym nenajdu niekoho dalsieho...

bola som tento tyzden aj u kadernicky, ta ma nemilo prekvapilo cenou, aj ked ku nej chodim roky, kadekoho som jej dohodila a navyse vysledok je priserny... nemala som tu cest vidiet sa este na dennom svetle a dnes mi kolegyna hovori ze to mam akesi rysave... takze parada... z dvojfarebneho meliru sa vyklulo rysave cudo na hlave

nedari sa nam vybavit uver... to je ale dlhsi pribeh, zamotany, mozno sa raz nakopnem a hodim to do blogu ako varovanie a zaroven ako pribeh ako banky mavaju s ludmi a menia podmienky kazdy tyzden...

po dvoch tyzdnoch nam mali zapojit magio... vcera rano prisli a aj tak to nefunguje... vznikol z toho slusny chaos... lebo najskor sa pytali kedy maju prist, po odpovedi ze po pol stvrtej bol nevrly, ze to nejde a ze si to mam zariadit a ked nechcem nemusim... tak som stiahla moju maminu ku nam, aby to mohli prist zapojit.. tak teda prisli, nejde to a navyse boli drzi, moja mama, kt. inak nevytoci nic bola extremne vytocena a nasrdena... stazovali sme sa na nich a ich pristup a dnes mi volal pan technik, ze sa tomu dnes povenoval a zistil ze chyba nie je u nas ale v rozvodoch v panelaku, tak ze zajtra by to uz malo ist ani nepotrebuje znova prist... pritom sa ohanal, ze keby tu moja mama ostala o hodinku dlhsie, tak to mohli spojazdnit, ale ona sa podla nich ponahlala domov (co pravda nie je) tak to neurobili... ale sam si protirecil, lebo pred chvilou povedal ze to pojde a nepotrebuje byt v byte... a este bol urazeny, ze sme ich tak obvinili, lebo som sa stazovala na ich linke plus pani kt. nam robila zmluvu a asi ich popotahovali za spravanie, a oni sa asi dohodli povedat, ze to bola vina mojej mamy, kt. sa ponahlala domov... pritom sa ich sama pytala ci to je vsetko a moze ist alebo ci ma cakat.. poslali ju domov... vsak vravim chaos...

a to je este len stvrtok... cakam co sa vyvrbi do konca tyzdna...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Rozalka Pozri príspevok
Nedávno pri účtovaní poistného som odtrhla "zelenú kartu", ktorá bola pripojená k predpisu poistného. Vtom som si všimla, že na karta je ŠPZ uvedená neúplne, chýbalo posledné písmenko. Tak som napísala klientovi na lístok: zelenú kartu treba nosiť so sebou v príslušnom vozidle a dajte si do poriadku ŠPZ, takto sa to môže posúdiť, že auto nie je poistené.

Ja som čakala ďakovné ovácie, namiesto toho ma dnes klient "pojemiloval", vraj ako to, že som si to už nevšimla dávnejšie.

Ná, ja som bola pri podpise zmluvy?
pojemiloval-to si musím zapamatať...
0 0
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

práve teraz ma potešil svojim foto Misomiso...fešák..
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
andreaS Pozri príspevok
ja mam dnes divny den... vytaca ma pomaly vsetko ale boli aj pozitiva... a aj zmiesane pocity...

vcera mi volali z jednej firmy, ze ci este hladam pracu a zo zvedavosti som povedala, ze ano... rovno v ten den som isla aj na pohovor a dnes mi zavolali ze OK a v pondelok nastup...

tu nastali zmiesane pocity, co ma tam bude cakat... pritom som pred mesiacom a pol nastupila do jednej firmy, kde je super kolektiv, frcim tam uz na 100%, viem co treba robit, no platene je to priemerne, navyse si musime blikat ako za trest uz aj obedy... po skoro dvoch rokoch co som robila doma a cas si organizovala podla vlastnej potreby to je stale pre mna velky nezvyk... a citim sa zaroven cudne, ze necham v stichu kolegynu, kt. bude musiet tahat aj moju robotu kym nenajdu niekoho dalsieho...

bola som tento tyzden aj u kadernicky, ta ma nemilo prekvapilo cenou, aj ked ku nej chodim roky, kadekoho som jej dohodila a navyse vysledok je priserny... nemala som tu cest vidiet sa este na dennom svetle a dnes mi kolegyna hovori ze to mam akesi rysave... takze parada... z dvojfarebneho meliru sa vyklulo rysave cudo na hlave

nedari sa nam vybavit uver... to je ale dlhsi pribeh, zamotany, mozno sa raz nakopnem a hodim to do blogu ako varovanie a zaroven ako pribeh ako banky mavaju s ludmi a menia podmienky kazdy tyzden...

po dvoch tyzdnoch nam mali zapojit magio... vcera rano prisli a aj tak to nefunguje... vznikol z toho slusny chaos... lebo najskor sa pytali kedy maju prist, po odpovedi ze po pol stvrtej bol nevrly, ze to nejde a ze si to mam zariadit a ked nechcem nemusim... tak som stiahla moju maminu ku nam, aby to mohli prist zapojit.. tak teda prisli, nejde to a navyse boli drzi, moja mama, kt. inak nevytoci nic bola extremne vytocena a nasrdena... stazovali sme sa na nich a ich pristup a dnes mi volal pan technik, ze sa tomu dnes povenoval a zistil ze chyba nie je u nas ale v rozvodoch v panelaku, tak ze zajtra by to uz malo ist ani nepotrebuje znova prist... pritom sa ohanal, ze keby tu moja mama ostala o hodinku dlhsie, tak to mohli spojazdnit, ale ona sa podla nich ponahlala domov (co pravda nie je) tak to neurobili... ale sam si protirecil, lebo pred chvilou povedal ze to pojde a nepotrebuje byt v byte... a este bol urazeny, ze sme ich tak obvinili, lebo som sa stazovala na ich linke plus pani kt. nam robila zmluvu a asi ich popotahovali za spravanie, a oni sa asi dohodli povedat, ze to bola vina mojej mamy, kt. sa ponahlala domov... pritom sa ich sama pytala ci to je vsetko a moze ist alebo ci ma cakat.. poslali ju domov... vsak vravim chaos...

a to je este len stvrtok... cakam co sa vyvrbi do konca tyzdna...
No treba to brať tak, že nie je každý deň sviatok, neboj, piatok ťa môže prekvapiť niečim veľmi príjemným.
Ja naopak musím povedať, že som mala dnes veľmi úspešný deň!
1. Dcéra bola na dosť nepríjemnom vyšetrení /rektoskop./ a zvládla to výborne a čo je najdôležitejšie, všetko je O.K.
2. Ja som bola na gynekol. vyšetr. a všetko je O.K.
3. Prišli mi výsledky krvných rozborov a všetko je O.K.
4. Prišiel mi nový klient a vyzerá veľmi solídne.
5. Volali mi z DU - dokončili mi kontrolu DPH v jednej firme a žiadna chybička.

Niekedy je radosť žiť!
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Štastné dítko, gratulujem, najmä k tým dobrým správam o zdraví.
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
andreaS Pozri príspevok
ja mam dnes divny den... vytaca ma pomaly vsetko ale boli aj pozitiva... a aj zmiesane pocity...

vcera mi volali z jednej firmy, ze ci este hladam pracu a zo zvedavosti som povedala, ze ano... rovno v ten den som isla aj na pohovor a dnes mi zavolali ze OK a v pondelok nastup...

tu nastali zmiesane pocity, co ma tam bude cakat... pritom som pred mesiacom a pol nastupila do jednej firmy, kde je super kolektiv, frcim tam uz na 100%, viem co treba robit, no platene je to priemerne, navyse si musime blikat ako za trest uz aj obedy... po skoro dvoch rokoch co som robila doma a cas si organizovala podla vlastnej potreby to je stale pre mna velky nezvyk... a citim sa zaroven cudne, ze necham v stichu kolegynu, kt. bude musiet tahat aj moju robotu kym nenajdu niekoho dalsieho...

bola som tento tyzden aj u kadernicky, ta ma nemilo prekvapilo cenou, aj ked ku nej chodim roky, kadekoho som jej dohodila a navyse vysledok je priserny... nemala som tu cest vidiet sa este na dennom svetle a dnes mi kolegyna hovori ze to mam akesi rysave... takze parada... z dvojfarebneho meliru sa vyklulo rysave cudo na hlave

nedari sa nam vybavit uver... to je ale dlhsi pribeh, zamotany, mozno sa raz nakopnem a hodim to do blogu ako varovanie a zaroven ako pribeh ako banky mavaju s ludmi a menia podmienky kazdy tyzden...

po dvoch tyzdnoch nam mali zapojit magio... vcera rano prisli a aj tak to nefunguje... vznikol z toho slusny chaos... lebo najskor sa pytali kedy maju prist, po odpovedi ze po pol stvrtej bol nevrly, ze to nejde a ze si to mam zariadit a ked nechcem nemusim... tak som stiahla moju maminu ku nam, aby to mohli prist zapojit.. tak teda prisli, nejde to a navyse boli drzi, moja mama, kt. inak nevytoci nic bola extremne vytocena a nasrdena... stazovali sme sa na nich a ich pristup a dnes mi volal pan technik, ze sa tomu dnes povenoval a zistil ze chyba nie je u nas ale v rozvodoch v panelaku, tak ze zajtra by to uz malo ist ani nepotrebuje znova prist... pritom sa ohanal, ze keby tu moja mama ostala o hodinku dlhsie, tak to mohli spojazdnit, ale ona sa podla nich ponahlala domov (co pravda nie je) tak to neurobili... ale sam si protirecil, lebo pred chvilou povedal ze to pojde a nepotrebuje byt v byte... a este bol urazeny, ze sme ich tak obvinili, lebo som sa stazovala na ich linke plus pani kt. nam robila zmluvu a asi ich popotahovali za spravanie, a oni sa asi dohodli povedat, ze to bola vina mojej mamy, kt. sa ponahlala domov... pritom sa ich sama pytala ci to je vsetko a moze ist alebo ci ma cakat.. poslali ju domov... vsak vravim chaos...

a to je este len stvrtok... cakam co sa vyvrbi do konca tyzdna...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať