Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

andreaS Pozri príspevok
netesi ma zistenie, ze moj novy potencialny zamestnavatel, kt. mi ponukol len same lepsie podmienky ako mam teraz, je velkym dlznikom na socialnej poistovni... to asi neni dobre znamenie, ze? radsej tam nenastupit? ci sa na rovinu opytat preco to tak je? resp. ci nedlzia aj inym dolezitym instituciam...
Pravdepodobnosť, hraničiaca s istotou, že dlžia aj inde. Hoci...zdravotné môžu mať vyrovnané, a , ak nie sú plátcami DPH, aj DU môže byť v poriadku. Ale signalizuje to isté problémy, minimálne s tokom hotovosti. Prezri si orsr, zrsr, a foaf stránky. Aha, a podlžnosť vyzerá mesiac - rok? - podľa tvojho odhadu?
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

je to velka firma, maju rozne stavebne stroje, platca dph mesacny... a podla tej sumy pri 40 zamestnancoch to vidim na dlhsie obdobie...
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

...mňa dnes naštartovala informácia, že u nás je priemerná hodinová mzda len 4,13€ a v Dánsku je to o 20€ viac....no zabudli tam v tých novinách napísať, že 2/3 zamestnaných na Slovensku nemá ani polovicu z tých 4€:-(
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Asi budem zase chorá a to som dobrala ATB pred cca troma týždňami. Bolí ma hlava už od včera, ani ibalgin nezabral a mám taký čudný pocit v nose... Jááááj a to nepijem nič bublinkové ani studené...
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Zrejme treba zvoliť aj niečo na podporu imunity, je zlé obdobie- pozri von Držím palce, nech ťa to obíde!
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Bionda Pozri príspevok
Zrejme treba zvoliť aj niečo na podporu imunity, je zlé obdobie- pozri von Držím palce, nech ťa to obíde!

A čo moja... ovocie a zeleninu papám, pijem čajíky - bylinkové... sem tam vypijem šumák multivitamínovy... ja už nevím ....
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
ZuzanaP Pozri príspevok
A čo moja... ovocie a zeleninu papám, pijem čajíky - bylinkové... sem tam vypijem šumák multivitamínovy... ja už nevím ....
Čo takto strúčik cesnaku?
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
Kúp si nejaké rastlinné výťažky v tabletách event. pre deti je imonoglukán - ale myslím, že to môžu aj dospelý! s echinaceou , propolisom.....a pod.
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
rodina1 Pozri príspevok
Čo takto strúčik cesnaku?
u mňa nezaberá

Bionda Pozri príspevok
Kúp si nejaké rastlinné výťažky v tabletách event. pre deti je imonoglukán - ale myslím, že to môžu aj dospelý! s echinaceou , propolisom.....a pod.
echinaceu pijem v čaji, med detto, ale vyskúšam...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

A mňa potešila moja vnučka. Už hovorí "r". Taká je z toho nadšená, že teraz hovorí r aj tam, kde vôbec nemusí
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
ZuzanaP Pozri príspevok
u mňa nezaberá



echinaceu pijem v čaji, med detto, ale vyskúšam...
Ten cesnak treba správne priložiť, uvidíš, že zaberie No ak nie, treba jesť kyslú kapustu, je veľmi zdravá.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
.. je dobré jesť zvýšenú dávku vit. C. (preto sa odporúča tá kyslá kapusta )
Mňa teraz tak napadlo, ako mi mama , keď ma bolelo hrdlo robila briožku nakrájanú do hlbokého taniera, s teplým mliekom dosladeným medom ........
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kazu Pozri príspevok
A mňa potešila moja vnučka. Už hovorí "r". Taká je z toho nadšená, že teraz hovorí r aj tam, kde vôbec nemusí
gratulujem,ja som sa r nenaucil za 35 rokov zivota .
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

Stanislav 1975 Pozri príspevok
gratulujem,ja som sa r nenaucil za 35 rokov zivota .



dneska su tu na porade same vtipne veci
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Mňa dnes ráno vnuk nepotešil, keď zahlásil, že on grcal a bolí ho brucho.
Tak do školy nepôjde zase. No neviem, neviem, či nesimuloval, lebo mali písať písomku...zaujímavé, že včera večer mu nič nebolo..
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Stanislav 1975 Pozri príspevok
gratulujem,ja som sa r nenaucil za 35 rokov zivota .
Ani môj syn
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Bionda Pozri príspevok
.. je dobré jesť zvýšenú dávku vit. C. (preto sa odporúča tá kyslá kapusta )
Mňa teraz tak napadlo, ako mi mama , keď ma bolelo hrdlo robila briožku nakrájanú do hlbokého taniera, s teplým mliekom dosladeným medom ........
Bionda, prosím, čo je to briožka?
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Kazu Pozri príspevok
A mňa potešila moja vnučka. Už hovorí "r". Taká je z toho nadšená, že teraz hovorí r aj tam, kde vôbec nemusí
to znamená že ak chce povedať "babka ma poslala" povie....
1 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
rodina1 Pozri príspevok
Bionda, prosím, čo je to briožka?
Mám pocit, že ak sa vyskytuje v obchode- tak sa tiež to volá briožka - typ sladkého pečiva posypaného makom ( technika je taká , že ušúlaš hrubší šúlok a akoby si uzol s ním chcela spraviť
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

- briožka - brioška -

0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať