Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

asi som divna....

zacinam byt zufala zo stavu ucta firmy, kt. som este ani neprevzala... je tu absolutny bordel, milion blockov, ziadny system, ziadne odovzdanie...

ja viem, ze nic nie je jednoduche... obzvlast v case krizi by som mala byt vdacna a stastna, ze mam aspon daku robotu... ale je mi az do placu ked vidim ten neporiadok a ked viem, ze to nedostanem odovzdane s inventarizaciou uctov, nakolko rok 2008 robi jedna, kt. tam este zasahuje kvoli dodatocnemu priznaniu, 2009 doteraz dalsie dve a od 10-11/09 ja...

navyse som kvoli tomuto miestu dala vypoved inde, ale aj tam to malo svoje muchy, bolo to tam po strane dochadzky a obedov ako vo vazeni, sefstvo velmi divne, ale robota mala svoj system a slapalo to maximalne super v tomto smere...

zacina ma z toho vsetkeho chytat depka...
0 0
bef bef

bef je offline (nepripojený) bef

andreaS Pozri príspevok
asi som divna....

zacinam byt zufala zo stavu ucta firmy, kt. som este ani neprevzala... je tu absolutny bordel, milion blockov, ziadny system, ziadne odovzdanie...

ja viem, ze nic nie je jednoduche... obzvlast v case krizi by som mala byt vdacna a stastna, ze mam aspon daku robotu... ale je mi az do placu ked vidim ten neporiadok a ked viem, ze to nedostanem odovzdane s inventarizaciou uctov, nakolko rok 2008 robi jedna, kt. tam este zasahuje kvoli dodatocnemu priznaniu, 2009 doteraz dalsie dve a od 10-11/09 ja...

navyse som kvoli tomuto miestu dala vypoved inde, ale aj tam to malo svoje muchy, bolo to tam po strane dochadzky a obedov ako vo vazeni, sefstvo velmi divne, ale robota mala svoj system a slapalo to maximalne super v tomto smere...

zacina ma z toho vsetkeho chytat depka...
Iste to na začiatku nebude ľahké, ale ako sama píšeš v predchádzajúcej práci bol systém, tak bude len na Tebe či si ten systém zavedieš aj tu. Netráp sa depku máme v dnešnej dobe asi všetci a prispieva k tomu aj toto upršané počasie ale určite keď sa objaví slniečko bude sa Ti lepšie pozerať na svet i na riešenie problémov.

Pekný deň
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

a pre sitotu ma nepotešil ďalší klient, dnes prevzal predvolánku na piatkovú daňovú kontrolu
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

andreaS Pozri príspevok
asi som divna....

zacinam byt zufala zo stavu ucta firmy, kt. som este ani neprevzala... je tu absolutny bordel, milion blockov, ziadny system, ziadne odovzdanie...

ja viem, ze nic nie je jednoduche... obzvlast v case krizi by som mala byt vdacna a stastna, ze mam aspon daku robotu... ale je mi az do placu ked vidim ten neporiadok a ked viem, ze to nedostanem odovzdane s inventarizaciou uctov, nakolko rok 2008 robi jedna, kt. tam este zasahuje kvoli dodatocnemu priznaniu, 2009 doteraz dalsie dve a od 10-11/09 ja...

navyse som kvoli tomuto miestu dala vypoved inde, ale aj tam to malo svoje muchy, bolo to tam po strane dochadzky a obedov ako vo vazeni, sefstvo velmi divne, ale robota mala svoj system a slapalo to maximalne super v tomto smere...

zacina ma z toho vsetkeho chytat depka...
... "nedepkuj", pusti sa do práce, zaveď systém, rob podľa najlepšieho vedomia a svedomia . Viem o čom hovorím. Prajem ti veľa šťastia, veď ty si šikovná!
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Mám s deťmi chrípku, a tak keď si pospia, hladám.....

Som človek, kt. uprednostňuje kúpu a predaj na Slovensku. Je kríza, .... hm. Momentálne som urobila výnimku, kt. by som doposial neurobila.

Hladám dlho obývaciu stenu, so stolmi a sedačku. Mala som zistené ceny v SR, ale povedala som si, že cenu xxxx € za to nedám, dostala som i zlavu 5 %. Počkám si o rok, dva a potom kúpim, nech deti toto doničia.

Keďže som bola v posteli, tak som si len tak povypisovala maily a dostala som konečné ceny mimo SR na tie isté elementy, od tých istých výrobcov. Cena yyyy €. (čo je o 58% nižšia, ako cena slovenská) Som taká nasr...

Ako si môžu hádzať naši predajcovia teraz v tejto dobe také neskutočné predajné ceny. Nečudujme sa, že sú obchody prázdne!!!!!! To si len tak šupnú do kalkulačky "prirážku" 100%????
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

betka Pozri príspevok
Mám s deťmi chrípku, a tak keď si pospia, hladám.....

Som človek, kt. uprednostňuje kúpu a predaj na Slovensku. Je kríza, .... hm. Momentálne som urobila výnimku, kt. by som doposial neurobila.

Hladám dlho obývaciu stenu, so stolmi a sedačku. Mala som zistené ceny v SR, ale povedala som si, že cenu xxxx € za to nedám, dostala som i zlavu 5 %. Počkám si o rok, dva a potom kúpim, nech deti toto doničia.

Keďže som bola v posteli, tak som si len tak povypisovala maily a dostala som konečné ceny mimo SR na tie isté elementy, od tých istých výrobcov. Cena yyyy €. (čo je o 58% nižšia, ako cena slovenská) Som taká nasr...

Ako si môžu hádzať naši predajcovia teraz v tejto dobe také neskutočné predajné ceny. Nečudujme sa, že sú obchody prázdne!!!!!! To si len tak šupnú do kalkulačky "prirážku" 100%????
No ale ono zas to nie je také jednoduché, ako to vyzerá. Nevieme, čo je za tým.
Jasné, aj mňa ako konečného spotrebiteľa toto vie naštvať. A preto našťastie máme voľný trh (aspoň v rámci EÚ).
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Mňa dnes maximálna nas...a naša najväčšia, "najlepšia" a "najúžasnejšia" zdravotná poisťovňa. Do dnešného dňa nepoukázali preplatok z RZZP 2008 mojej priateľke. Samozrejme som tam zavolal.....
Milá pani na druhej strane linky mi oznámila, že podľa ich evidencie nie je tam preplatok, ale nedoplatok. Tak na moju otázku, že dokedy sa chceli hrať poisťovňa na mrtvého chrobáka, a neoznámiť túto skutočnosť odpovedať samozrejme nevedela. Ale určite by sme sa prekvapili možno o dva roky, keby sme obdržali od poisťovne výzvu na zaplatenie dlžného poistného aj s penálmi. Ale......
Našťastie ešte v máji tohto roka som si vyžiadal rozpis platieb poistného, a na moje prekvapenie z ich systému sa stratili platby za jeden celý rok (od 06/2007 do 05/2008). Túto skutočnosť sme okamžite reklamovali. Najprv telefonicky a hneď na to aj písomne (doporučene), s priloženými kópiami výpisov, na ktorých sú vyznačené platby. A týmto som si myslel, že všetko sa dá do poriadku.
Na moje počudovanie do dnešného dňa tieto platby neboli pripísané mojej priateľke, takže naďalej ju evidujú ako dlžníčku....
Takže zvýšil som svoj hlas na milú pani z druhého konca linky... (ešteže všetky hovory sa nahrávajú z dôvodu skvalitnenia ich služieb ).
Ľutujem pracovníčku, ktorá budúci týždeň bude na pobočke v SC..... Pripravil som všetky podklady ešte raz, a napochodujem tam, aj s priateľkou. A keď sa to nedorieši na pobočke, tak určite to dotiahnem až na Úrad na dohľad nad ZP (alebo ako sa to vlastne volá).
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Mňa dnes maximálna nas...a naša najväčšia, "najlepšia" a "najúžasnejšia" zdravotná poisťovňa. Do dnešného dňa nepoukázali preplatok z RZZP 2008 mojej priateľke. Samozrejme som tam zavolal.....
Milá pani na druhej strane linky mi oznámila, že podľa ich evidencie nie je tam preplatok, ale nedoplatok. Tak na moju otázku, že dokedy sa chceli hrať poisťovňa na mrtvého chrobáka, a neoznámiť túto skutočnosť odpovedať samozrejme nevedela. Ale určite by sme sa prekvapili možno o dva roky, keby sme obdržali od poisťovne výzvu na zaplatenie dlžného poistného aj s penálmi. Ale......
Našťastie ešte v máji tohto roka som si vyžiadal rozpis platieb poistného, a na moje prekvapenie z ich systému sa stratili platby za jeden celý rok (od 06/2007 do 05/2008). Túto skutočnosť sme okamžite reklamovali. Najprv telefonicky a hneď na to aj písomne (doporučene), s priloženými kópiami výpisov, na ktorých sú vyznačené platby. A týmto som si myslel, že všetko sa dá do poriadku.
Na moje počudovanie do dnešného dňa tieto platby neboli pripísané mojej priateľke, takže naďalej ju evidujú ako dlžníčku....
Takže zvýšil som svoj hlas na milú pani z druhého konca linky... (ešteže všetky hovory sa nahrávajú z dôvodu skvalitnenia ich služieb ).
Ľutujem pracovníčku, ktorá budúci týždeň bude na pobočke v SC..... Pripravil som všetky podklady ešte raz, a napochodujem tam, aj s priateľkou. A keď sa to nedorieši na pobočke, tak určite to dotiahnem až na Úrad na dohľad nad ZP (alebo ako sa to vlastne volá).


Bordel a poriadny.
Aký by si ty mal prúser, keby si takto robil. Veď by Ťa klienti vyobšívali a prizabili.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Zoltán Kovács Pozri príspevok
A keď sa to nedorieši na pobočke, tak určite to dotiahnem až na Úrad na dohľad nad ZP (alebo ako sa to vlastne volá).
Ja by som nečakala, či sa niečo dorieši alebo nie, ale pred "návštevou pobočky so všetkými dokladmi" by som podala Sťažnosť na konanie VšZP, porušenie zákona v časti dodržiavania termínu na vrátenie preplatku z RZ a na pobočke by som odovzdala spolu so všetkými dokladmi aj Oznámenie o podaní podnetu na Úrad verejného zdravotníctva.
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Soc. poistovna v zahranici mi mala vyplatit urcitu sumu ked som tam byvala, mala nato mesiac. Dva dni po uplynuti lehoty, ked uz mali byt peniaze na ucte som tam volala. O dalsie dva dni mi prisiel doklad o tom, ze peniaze zaslali. Okrem konkretnej sumy, ktoru mali vyplatit tam boli peniaze navyse, zaratali si sami pokutu za omeskanie.
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

ajale Pozri príspevok
Soc. poistovna v zahranici mi mala vyplatit urcitu sumu ked som tam byvala, mala nato mesiac. Dva dni po uplynuti lehoty, ked uz mali byt peniaze na ucte som tam volala. O dalsie dva dni mi prisiel doklad o tom, ze peniaze zaslali. Okrem konkretnej sumy, ktoru mali vyplatit tam boli peniaze navyse, zaratali si sami pokutu za omeskanie.
Dobre čítam?
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
Monika Kováčová Pozri príspevok
Dobre čítam?
velmi dobre citas, suma bola 60 NIS, okolo 10 EUR
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

ajale Pozri príspevok
velmi dobre citas, suma bola 60 NIS, okolo 10 EUR
čo je NIS?
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
novy izraelsky shekel
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

ajale Pozri príspevok
novy izraelsky shekel

podľa toho, čo píšeš je ozaj izrael - zem zasľúbená?
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
ajale Pozri príspevok
Soc. poistovna v zahranici mi mala vyplatit urcitu sumu ked som tam byvala, mala nato mesiac. Dva dni po uplynuti lehoty, ked uz mali byt peniaze na ucte som tam volala. O dalsie dva dni mi prisiel doklad o tom, ze peniaze zaslali. Okrem konkretnej sumy, ktoru mali vyplatit tam boli peniaze navyse, zaratali si sami pokutu za omeskanie.
Asi sme sa dočkali nového divu sveta.
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

ajale Pozri príspevok
Soc. poistovna v zahranici mi mala vyplatit urcitu sumu ked som tam byvala, mala nato mesiac. Dva dni po uplynuti lehoty, ked uz mali byt peniaze na ucte som tam volala. O dalsie dva dni mi prisiel doklad o tom, ze peniaze zaslali. Okrem konkretnej sumy, ktoru mali vyplatit tam boli peniaze navyse, zaratali si sami pokutu za omeskanie.
Toto sa stalo aj nám a bola to naša SP tu, bolo to asi pred 10 rokmi, tiež nám vrátili nejaký preplatok a vrátili ho aj s úrokami, či je to ešte aj dnes tak, neviem
0 0
optimistka optimistka

optimistka je offline (nepripojený) optimistka

optimistka
ja som dnes bola na DU TN prejednávať za klienta protokol /kontrola NO za 4.Q.08/, v kancelárii sedeli celkom štyria ľudia, z toho dvaja počas celej doby hrali na PC karty, ani sa nedivím, že kontrola trvala pol roka
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Dnes ma prekvapila suma, ktorú si zapýtal lekárnik za protizápalové injekcie na recept...že necelých 7 Euro...veď nedávno stáli pár korún..ja som mala nachystaných pár centov, že doplatím....asi som parádne dlho nebola v lekárni..
0 0
ajale ajale

ajale je offline (nepripojený) ajale

zivnostnicka na materskej
adi11 Pozri príspevok
Dnes ma prekvapila suma, ktorú si zapýtal lekárnik za protizápalové injekcie na recept...že necelých 7 Euro...veď nedávno stáli pár korún..ja som mala nachystaných pár centov, že doplatím....asi som parádne dlho nebola v lekárni..
to je uz aj s priplatkom za otvorenie dveri na lekarni.... vies kolko tepla im uniklo pomedzi ne?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať