Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
mysimis Pozri príspevok
Zoli, ja som sa už prestala nad povinnosťami SP zamýšľať, zistila som z vlastných skúseností, že oni nemusia nič, ale my druhá strana máme neskutočné povinnosti.....
Mňa osobne to tiež už neprekvapuje. Len teraz to vysvetliť klientovi, ktorý má južanský temperament. Mám sa oháňať pred ním s viacfarebným papierom (rozpis predpisov a platieb), ktorý mi vytlačili na pobočke a vyznačili za ktoré obdobie to zarátali? Veď to je ako zlý vtip.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Stanislav 1975 Pozri príspevok
-chcel som sa len opýtať-voľakedy tu bola členka s nickom michaela15-neviete náhodou niekto za čo bola vylúčená???hmhm
http://www.porada.sk/1152918-post6.html
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Aha,chápem, dík...
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

marina8 Pozri príspevok
ja som si prave precitala a sanka mi padla tak dolu az mi skoro klavesnicu oklepala
a to ze zas co za " akcia" ?
co tymito vyhlaseniami zase potrebuju zakryt? vzdy ked pustia nejaku "perlu" z "narodnej srandy" tak treba za tym volaco hladat.............
ze by tam boli este nejake milioniky na zhabkanie do volieb?
ono je pekne zasmiat sa v teme " ludia pamatate sa" a bavit sa o minulom rezime uz s nadhladom a usmevom, ale zopakovat si to, tak to hadam nie?
a " cvicme v rytme" alebo " ika tika gymnastika" pred vyucovanim a pred sichtou v praci takto nic? tak to som hodne sklamana
v kontexte s ďalšími príspevkami, kde apelujete na národniarov a domyslenie celej akcie v súvislosti s právami menšín chcem upozorniť, že takú národnostnú menšinu nepreštíte . Stretla som sa už aj s tým, že v kostole na konci omši v národnostnom jazyku (nebudem konkrétna ) spievali maďarskú hymnu, pretože začína slovami Pán boh žehnaj Maďara. Doteraz čakám, kedy začnú speivať God save the queen, zatiaľ ale zrejme farári nemajú taký obzor, aby zistili, že aj anglická hymna je vlastne nábožná pieseň.

Apelujem teda na pánov poslancov, aby nezabudli na moje slová a striktne v tomto zákone zakomponovali zákaz spievania akejkoľvek inej hymny na území SR, v prechodných ustanoveniach ale považujem za potrebné zakomponovať výnimku púšťania štátnych hymien počas konania majstrovstiev sveta v hokeji 2012. Alebo, čo je možno ešte lepšia alternatíva, treba presvedčiť všetkých účastníkov, že jediná správna a možná hymna je tá naša. Veď čo je naše, to si nedáme a cudzie nechceme!


Dúfam, že ste postrehli iróniu v celom mojom príspevku...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Mňa dnes potešilo, aká som pekne zaguľatená - skoro všade

abel
Poraďák


Členom od: May 2005
Miesto: EU
Príspevky: 3,670
Súhlasil: 2,640x
Získal 5,160 súhlasov
v 1,715 príspevkoch
PoradaBody: 590
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
abel Pozri príspevok
Mňa dnes potešilo, aká som pekne zaguľatená - skoro všade

abel
Poraďák


Členom od: May 2005
Miesto: EU
Príspevky: 3,670
Súhlasil: 2,640x
Získal 5,160 súhlasov
v 1,715 príspevkoch
PoradaBody: 590
..

..ako málo stačí k potešeniu..ja som takto potešená už nejaký ten čas a tiež mi je dobre..spokojná som sama so mnou..krásny deň ti..
..len hádam nie si tehotná..to by bola radosť na závidenie...
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

to by som už písala do témy srandičky; ale jedna pani, čo ma dlhšiu dobu nevidela, sa spýtala, či nečakám bábätko. Potešila ma
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
abel Pozri príspevok
to by som už písala do témy srandičky; ale jedna pani, čo ma dlhšiu dobu nevidela, sa spýtala, či nečakám bábätko. Potešila ma
..

..panej si mala vysvetliť, ako ti je dobre..to je dnes málokomu..a niekde to musí byť vidieť, inak by svet o tom nevedel....a nebolo by ti čo závidieť..
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
abel Pozri príspevok
to by som už písala do témy srandičky; ale jedna pani, čo ma dlhšiu dobu nevidela, sa spýtala, či nečakám bábätko. Potešila ma
Ja vtedy poviem, že nie som lenivá sa nažrať...
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
abel Pozri príspevok
to by som už písala do témy srandičky; ale jedna pani, čo ma dlhšiu dobu nevidela, sa spýtala, či nečakám bábätko. Potešila ma
Ja som mala opačný problém, keď som bola tehulka, tak ma známi vytáčali dotazom: Ty že si tehotná? a dieťa máš kde, v šuplíku?? .. a já bola taká hrdá na svoje tehotenské brucho...
0 0
witch witch

witch je offline (nepripojený) witch

človek milujúci a chybujúci
Ale čo ma včera naozaj potešilo, bola pani pokladníčka v LIDLI. Kupovala som ovocie a pani si všimla, že jedna mandarinka v sieťke je hnilá, upozornila ma na to a keď že sa mi už nechcelo sa vracať vymeniť sieťku, pani mi ponúkla 50% zľavu na poškodený tovar. I inak bola ochotná a milá na všetkých a to boli riadne šóry u pokladní! Byť to tak v Jednote...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
witch Pozri príspevok
Ale čo ma včera naozaj potešilo, bola pani pokladníčka v LIDLI. Kupovala som ovocie a pani si všimla, že jedna mandarinka v sieťke je hnilá, upozornila ma na to a keď že sa mi už nechcelo sa vracať vymeniť sieťku, pani mi ponúkla 50% zľavu na poškodený tovar. I inak bola ochotná a milá na všetkých a to boli riadne šóry u pokladní! Byť to tak v Jednote...
V tomto obchode som zažila nedávno situáciu: pri pokladni bola "šóra", bola som tretia v poradí. Prvý pán mal zákusky, nestihol sa odpratať od pokladne a milá pani pokladníčka mu tie zákusky skoro pricapila kartonom vody ďalšieho platiaceho. Pán ju upozornil, že tam má zákusky a ona že: ježiš mária... a nič viac...
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

ZuzanaP Pozri príspevok
V tomto obchode som zažila nedávno situáciu: pri pokladni bola "šóra", bola som tretia v poradí. Prvý pán mal zákusky, nestihol sa odpratať od pokladne a milá pani pokladníčka mu tie zákusky skoro pricapila kartonom vody ďalšieho platiaceho. Pán ju upozornil, že tam má zákusky a ona že: ježiš mária... a nič viac...
no vidíš, na zlatú pani pri pokladni platil presne Tvoj podpis.

Inak je neskutočne dobrý, denne si na Teba kvôli tomu spomeniem. Keď sa Ti často čká, je to mea culpa
0 0
abel abel

abel je offline (nepripojený) abel

Mariannka, a neuveríš, koľkokrát mňa zase vyburcoval práve tvoj podpis, keď som niečo len odkladala, odkladala...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Marianna01 Pozri príspevok
no vidíš, na zlatú pani pri pokladni platil presne Tvoj podpis.

Inak je neskutočne dobrý, denne si na Teba kvôli tomu spomeniem. Keď sa Ti často čká, je to mea culpa

Marianka, je to v dobrom, tak sa mi "nešťuká"
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

abel Pozri príspevok
Mariannka, a neuveríš, koľkokrát mňa zase vyburcoval práve tvoj podpis, keď som niečo len odkladala, odkladala...
odkedy ho tam mám, aj ja sa snažím robotu neodkladať na niečo tie citáty sú dobré, nie?
0 0
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

a ja som si myslela, že Abel píše o svojich okrúhlych príspevkoch..niet nad fantáziu..
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Mňa včera "potešil" jeden obchodný reťazec v BA.
Pri regáloch s granulami mali akciu: pri kúpe dvoch balení granul = dóza na granule zdarma /aj na tých dózach to bolo nalepené/. Aké bolo však naše prekvapenie pri pokladni, keď nám za dózu nablokovala 10 €... Tak pokladníčka dózu vystornovala a nechala si ju pri pokladni. My sme išli na informácie, pani šla pozrieť k regálom, akciu našla, akciový leták odstránila a nám bez slova podala opäť dózu.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

mirpo Pozri príspevok
Mňa včera "potešil" jeden obchodný reťazec v BA.
Pri regáloch s granulami mali akciu: pri kúpe dvoch balení granul = dóza na granule zdarma /aj na tých dózach to bolo nalepené/. Aké bolo však naše prekvapenie pri pokladni, keď nám za dózu nablokovala 10 €... Tak pokladníčka dózu vystornovala a nechala si ju pri pokladni. My sme išli na informácie, pani šla pozrieť k regálom, akciu našla, akciový leták odstránila a nám bez slova podala opäť dózu.
Myslím, že to je ešte ten šťastnejší koniec tejto príhody. Horšie by bolo, ak by ani vám už tú dózu nedala.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

A ešte sa pochválim, čo ma včera potešilo. Po dlhšom čase (1-2 týždne) som sa išla pozrieť na našu stavbu, kde jeden známy už začal robiť vnútorné omietky. Dve a pol izieb už bolo hotových. Ten náš domčúrik už pomaly začína vyzerať obývateľný.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať