Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Xanti Pozri príspevok
No mňa dnes potešil pohľad na účet,
krom toho, že dúchod mi prišiel o deň skôr tak ma potešila aj vianočná prémia pre dôchodcov 66,39 evri.
Bude na darčeky
Xanti, vari aj Ty už si 17-tka. To som netušila, že už aj Ty poberáš "štipko" .

PS: sa tu rehoceme, ale ak Tvoja VP = 66,39 Tvoj dúchod je v tom prípade "proklate nízko"
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Melnick Pozri príspevok
Xanti, vari aj Ty už si 17-tka. To som netušila, že už aj Ty poberáš "štipko" .
Na štipko nemusíš byť 17-tka. Také nevieš?
Melnick Pozri príspevok
PS: sa tu rehoceme, ale ak Tvoja VP = 66,39 Tvoj dúchod je v tom prípade "proklate nízko"
Tak tak proklate, ja si ešte na další pekne vyrobím.

Ale zase furt lepšie ako prstom do oka neeeeeeee
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Xanti Pozri príspevok
Na štipko nemusíš byť 17-tka. Také nevieš?
Tak tak proklate, ja si ešte na další pekne vyrobím.

Ale zase furt lepšie ako prstom do oka neeeeeeee
Nemohla by si k príspevkom pridať aj handričku na leštenie monitora????
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Melnick Pozri príspevok
Nemohla by si k príspevkom pridať aj handričku na leštenie monitora????
Prepáč došli mi
Musím kúpiť, díky za námet na vianočný darček z vianočnej prémie 66,39 evri
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.

[hore]Error 500--Internal Server Error


From RFC 2068 Hypertext Transfer Protocol -- HTTP/1.1:

[hore]10.5.1 500 Internal Server Error


The server encountered an unexpected condition which prevented it from fulfilling the request.

PORAZÍ MA ????????
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.

[hore]Error page login



Vyskytla sa chyba: SOAPFaultException - FaultCode [{http://schemas.xmlsoap.org/soap/envelope/}Server] FaultString [Failed to receive message java.io.EOFException: Response contained no dataResponse contained no data] FaultActor [null] Detail [java.io.EOFException: Response contained no data ]; nested exception is: javax.xml.rpc.soap.SOAPFaultException: Failed to receive message java.io.EOFException: Response contained no dataResponse contained no data
Stack Trace is :

PORAZÍÍÍ !!!!!!!!!
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
5 pokus - hotovo
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

chcem sa len postazovat...

nastupila som do jednej firmy, kde mali tento rok velky problem s uctovnickami a cim sa viac hrabem v papieroch tak zistujem len same nedostatky... ide ma z toho porazit...

- len som sem nastupila a pracujem dalej ako viem, vsetko si hladam sama, predchadzajuca uctovnicka mi neodovzdala ucto vobec... este sa len tak okrajovo pyta, ci ma polepit pokladnu tak som jej hned povedala ze samozrejme, hadam jej robotu nebudem robit ja! (dolepila to, ale priiiserne)
- teraz nemam zdania, co je vlastne na uctoch uctovane... o inventarizacii uctov ani chyru ani slychu
- hlavne ma momentalne trapia leasingy... je ich tu pozehnane, platia sa vseliako ale ja nemam netusim, kt. splatky su zaplatene... viem kolko neni zaplatene, ale neviem z akych splatok to pozostava

a na toto mam akesi "stastie"... ziadna uctovnicka, po kt. preberam robotu netusi co je inventarizacia uctov... a ktora ako tak vie, tak mi vytiahne odsuhlasenie pohladavok a zavazkov
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Xanti Pozri príspevok
Prepáč došli mi
Musím kúpiť, díky za námet na vianočný darček z vianočnej prémie 66,39 evri
Buď rada , že máš vianočnú prémiu .....

Ja nedostanem vôbec .....

Žiadne eury , ečka , euráče.....ani evri
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

andreaS Pozri príspevok
chcem sa len postazovat...

nastupila som do jednej firmy, kde mali tento rok velky problem s uctovnickami a cim sa viac hrabem v papieroch tak zistujem len same nedostatky... ide ma z toho porazit...

- len som sem nastupila a pracujem dalej ako viem, vsetko si hladam sama, predchadzajuca uctovnicka mi neodovzdala ucto vobec... este sa len tak okrajovo pyta, ci ma polepit pokladnu tak som jej hned povedala ze samozrejme, hadam jej robotu nebudem robit ja! (dolepila to, ale priiiserne)
- teraz nemam zdania, co je vlastne na uctoch uctovane... o inventarizacii uctov ani chyru ani slychu
- hlavne ma momentalne trapia leasingy... je ich tu pozehnane, platia sa vseliako ale ja nemam netusim, kt. splatky su zaplatene... viem kolko neni zaplatene, ale neviem z akych splatok to pozostava

a na toto mam akesi "stastie"... ziadna uctovnicka, po kt. preberam robotu netusi co je inventarizacia uctov... a ktora ako tak vie, tak mi vytiahne odsuhlasenie pohladavok a zavazkov
K leasingom Ti poradím len toľko, že si zober zmluvy a splátkové kalendáre.
Splátkové kalendáre si nahraj do Excelu : prvá časť tabuľky bude pokec -predmet leasingu, leasingová spoločnosť, trvanie leasingu, cena predmetu leas., poistenie, analytický účet istiny,atď. V SK aj €. Potom sa pohraj s tabuľkou -splátky, v riadkoch 0 splátka, 1...... dátum splátky.Potom stlpce anuita, poistenie, DPH, splátka celkom, zostatok splátky(zadáš vzorec), zostatok istiny(zadáš vzorec), Buď v príslušnom riadku preklopíš na €, alebo si spravíš aj stlpce SK/30,1260. A tak sa pekne zabavíš do zblbnutia. Potom tabuľku vytlačíš, v príslušnom mesiaci porovnáš zostatky, a budeš mať leasingy urobené aj na ďalšie obdobie, až do skončenia LZ. Aj platby sa Ti budú dobre kontrolovať.
(Ani mne sa do toho nechcelo, ale teraz mám pri účtovaní leasingy a ich inventúru "ľavou zadnou" ).
0 0
Tara1 Tara1

Tara1 je offline (nepripojený) Tara1

buchač Pozri príspevok
Buď rada , že máš vianočnú prémiu .....

Ja nedostanem vôbec .....

Žiadne eury , ečka , euráče.....ani evri
nooo..tak to patríš medzi tých pár lepšie zabezpečených ..načo by ti vlastne bola VP?
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Chcem sa len "pochvalit",co ma dnes potesilo. Konecne mi po roku syn prispel na domacnost, uf, teraz to ale roztocim
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
wegamizi Pozri príspevok
Chcem sa len "pochvalit",co ma dnes potesilo. Konecne mi po roku syn prispel na domacnost, uf, teraz to ale roztocim
..

..hneď si kúp niečo pre radosť..aby si nezabudla na ten krásny okamih...
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

wegamizi Pozri príspevok
Chcem sa len "pochvalit",co ma dnes potesilo. Konecne mi po roku syn prispel na domacnost, uf, teraz to ale roztocim

0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tara1 Pozri príspevok
nooo..tak to patríš medzi tých pár lepšie zabezpečených ..načo by ti vlastne bola VP?
To čo je lepšie zabezpečený ..????

Smiešnych necelých 2.000 € ...?????

Na benzín , kávu ,vreckové....???

A to noviny na nete čítam , nefajčím a ani nepijem ....

Keby ma žena nepodporovala , tak neviem ,neviem .....
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
buchač Pozri príspevok
To čo je lepšie zabezpečený ..????

Smiešnych necelých 2.000 € ...?????

Na benzín , kávu ,vreckové....???

A to noviny na nete čítam , nefajčím a ani nepijem ....

Keby ma žena nepodporovala , tak neviem ,neviem .....
Buchač, to chceš aby sme sa tu o Teba pobili ????
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Melnick Pozri príspevok
Buchač, to chceš aby sme sa tu o Teba pobili ????
A prečo ........

Veď to je len smiešny výsluhový príspevok ......
0 0
cloe cloe

cloe je offline (nepripojený) cloe

Som najskôr človek až potom účtovník! ...viac
wegamizi Pozri príspevok
Chcem sa len "pochvalit",co ma dnes potesilo. Konecne mi po roku syn prispel na domacnost, uf, teraz to ale roztocim
Som zvedavá, kedy sa toho dožijem ja.
No ale, ako som si naučila, tak mám.
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Smiešnych necelých 2.000 € ...?????



...pekné, pekné, veľmi pekné!
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Dav Pozri príspevok
K leasingom Ti poradím len toľko, že si zober zmluvy a splátkové kalendáre.
Splátkové kalendáre si nahraj do Excelu : prvá časť tabuľky bude pokec -predmet leasingu, leasingová spoločnosť, trvanie leasingu, cena predmetu leas., poistenie, analytický účet istiny,atď. V SK aj €. Potom sa pohraj s tabuľkou -splátky, v riadkoch 0 splátka, 1...... dátum splátky.Potom stlpce anuita, poistenie, DPH, splátka celkom, zostatok splátky(zadáš vzorec), zostatok istiny(zadáš vzorec), Buď v príslušnom riadku preklopíš na €, alebo si spravíš aj stlpce SK/30,1260. A tak sa pekne zabavíš do zblbnutia. Potom tabuľku vytlačíš, v príslušnom mesiaci porovnáš zostatky, a budeš mať leasingy urobené aj na ďalšie obdobie, až do skončenia LZ. Aj platby sa Ti budú dobre kontrolovať.
(Ani mne sa do toho nechcelo, ale teraz mám pri účtovaní leasingy a ich inventúru "ľavou zadnou" ).
nasla som aspon splatkove kalendare, kde je pri kazdej splatke datum uhrady, tak vyskusam, ci sa mi pociatocny stav rovna podla tych uhrad...

ak nie, vyskusam tvoj sposob... ale budem mat co robit... ehm 37 leasingov

este sa obavam toho, ze leasingy mi sice budu sediet podla stavov na 474 ale od zaciatku neboli nahodene tak, ako to vyzaduje program, t.j. saldokontne nahodena istina a uhrada splatky pozostava z dvoch pohybov, 1. - uhrada istiny a 2. uhrada zvysku (uroky, poistenia, dph) a keby sa to takto robilo, tak viem hned, co je uhradene...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať