Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Aj my okolo domu ani na trávnik nemôžeme vstúpiť, lebo by sme stúpili do psích výkalov, muž stále prehlasuje, že "zase tu behali tí exkrémenťáci"nič proti psíkom,ale bordel teda robia statočný a ich majitelia zásadne ignorujú, že kúsok za domom je venčovisko, spravili si venčovisko rovno pod oknami.Keď ich ktosi na to upozorní, ešte sú strašne urazení, že ich psíkovia predsa také nič nerobia. A najviac ma štve,že potom ani s deťmi sa nedá ísť cez trávnik a nie to ešte,že by sa tam aj mohli pohrať.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Napisala som na mail Mestsku policiu v Petrzalke a pytala som sa kedy zacnu robit nieco uzitocne? mame tu prostitutky, pasakov, prezervativy po nich, sem-tam striekacky a o psich vykaloch a volne pustenych bojovych psoch ani nehovorim. Oni sa zapodievaju davanim papuc na auta kt. parkuju tam kde to absolutne neprekaze v premavke a ani chodcom, a nie je to parkoviskom len preto ze to mestska cast nie je schopna riesit. V Petrzalke je to s parkovanim katastrofalne a oni to vyuzivaju na zvysovanie statneho rozpoctu /tam to tusim ide nie?/
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

u nas chudakovi susedovi niekto nabural auto stojace na parkovisku tak, ze ho vynieslo na chodnik... ale uz druhy den je to auto stale v tej istej polohe, zavadzia na chodniku a tym ze ho pri naraze aj stocilo zaplna dve miesta a vykaslal sa aj na pozametanie rozbitych casti...

zaroven som mala aj stastie v nestasti, lebo tam, kde odparkoval auto tento sused zvyknem parkovat auto ja...

nam zase pre istotu z druheho auta kazdy tyzden nieco zmizne... prvy raz to bola antena, potom blinkre, teraz najnovsie stierace... cakame co to bude nabuduce
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

uct2007 Pozri príspevok
Aj my okolo domu ani na trávnik nemôžeme vstúpiť, lebo by sme stúpili do psích výkalov, muž stále prehlasuje, že "zase tu behali tí exkrémenťáci"nič proti psíkom,ale bordel teda robia statočný a ich majitelia zásadne ignorujú, že kúsok za domom je venčovisko, spravili si venčovisko rovno pod oknami.Keď ich ktosi na to upozorní, ešte sú strašne urazení, že ich psíkovia predsa také nič nerobia. A najviac ma štve,že potom ani s deťmi sa nedá ísť cez trávnik a nie to ešte,že by sa tam aj mohli pohrať.
Mne minule pes poskákal na sídlisku po ľudskom exkremente, tak to už je sila. Ale tiež sa hnevám na psíčkarov, že neupracú po psovi. Zohnúť sa, zobrať exkrement a odniesť ho do koša zaberie ani nie minútu. Najprv na mňa pozerali ako na nesvojprávnu, keď som zbierala po psovi, ale teraz som si všimla, že u nás čoraz viac ľudí upratuje po svojom psovi úplne samozrejme.
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

Dav Pozri príspevok
Mne minule pes poskákal na sídlisku po ľudskom exkremente, tak to už je sila. Ale tiež sa hnevám na psíčkarov, že neupracú po psovi. Zohnúť sa, zobrať exkrement a odniesť ho do koša zaberie ani nie minútu. Najprv na mňa pozerali ako na nesvojprávnu, keď som zbierala po psovi, ale teraz som si všimla, že u nás čoraz viac ľudí upratuje po svojom psovi úplne samozrejme.
Veď práve o to ide, ráno suseda vybehne von zo vchodu s dvomi psami a tí to spravia rovno na chodníku, poobzerá sa,či sa náhodou niekto nepozerá a nechá to tak, nič sa nedeje. A takých tu máme viacej, aj z iných činžiakov chodia rovno pod okná nášho baraku, spravili si tu venčovisko. Ale sú aj takí, ktorí po svojich miláčikoch poupratujú, aby som bola objektívna, no tých je málo.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

andreaS Pozri príspevok
u nas chudakovi susedovi niekto nabural auto stojace na parkovisku tak, ze ho vynieslo na chodnik... ale uz druhy den je to autu stale v tej istej polohe, zavadzia na chodniku a tym ze ho pri naraze aj stocilo zaplna dve miesta a vykaslal sa aj na pozametanie rozbitych casti...

zaroven som mala aj stastie v nestasti, lebo tam, kde odparkoval auto tento sused zvyknem parkovat auto ja...

nam zase pre istotu z druheho auta kazdy tyzden nieco zmizne... prvy raz to bola antena, potom blinkre, teraz najnovsie stierace... cakame co to bude nabuduce
ja chodim tiez k autu s malou dusickou. 2x mi ho vykradli na parkovisku pri TESCO, prvykrat mi ukradli z kufra kolieskove korcule a odvtedy uz neviem najst take dobre co by mi vyhovovali (vidite a to mozno zavinilo ze som pribrala) a druhykrat mi ukradli rezervu. Potom mi ukradli stierace na ktorych som den predtym vymenila gumicky a najhorsie bolo ze prave v to rano ked som to zistila snezilo a nutne som musela ist zaviest synatora uz neviem kam. Potom mi ho raz chceli vykradnut a aj boli dnu a chceli radio, ale mali smolu ja ho velmi nenosim, a posledne sa mi pokusili odtrhnut prednu SPZ-ku. Najhorsie na tom je, ze ked sa dostanu dnu vzdy mi pokazia zamok a nikdy to nie je suma, kt. by sa oplatila hlasit na poistovni kvoli spoluucasti. Ja prisaham, ze keby som raz niekoho pristihla pri tom, tak mu straaaaasne ublizim. Ale necudo, ze zlodeji maju raj, lebo policia a mestsky policajti maju ine zabavky....
Naposledy upravil nika.sum : 02.12.09 at 21:33
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Dav Pozri príspevok
Mne minule pes poskákal na sídlisku po ľudskom exkremente, tak to už je sila. Ale tiež sa hnevám na psíčkarov, že neupracú po psovi. Zohnúť sa, zobrať exkrement a odniesť ho do koša zaberie ani nie minútu. Najprv na mňa pozerali ako na nesvojprávnu, keď som zbierala po psovi, ale teraz som si všimla, že u nás čoraz viac ľudí upratuje po svojom psovi úplne samozrejme.
Ja dokonca nosim v taske ten sacok na psie exkrementy, pre pripad, ze moj drobec bude chciet ist ked sme na ihrisku vykonat potrebu a aby som to nenechala v kricku, WC tam totiz nie je a domov by to 3-rocny nestihol.
0 0
uct2007 uct2007

uct2007 je offline (nepripojený) uct2007

nika.sum Pozri príspevok
ja chodim tiez k autu s malou dusickou. 2x mi ho vykradli na parkovisku pri TESCO, prvykrat mi ukradli z kufra kolieskove korcule a odvtedy uz neviem najst take dobre co by mi vyhovovali (vidite a to mozno zavinilo ze som pribrala) a druhykrat mi ukradli rezervu. Potom mi ukradli stierace na ktorych som den predtym vymenila gumicky a najhorsie bolo ze prave v to rano ked som to zistila snezilo a nutne som musela ist zaviest synatora uz neviem kam. Potom mi ho raz chceli vykradnut a aj boli dnu a chceli radio, ale mali smolu ja ho velmi nenosim, a posledne sa mi pokusili odtrhnut prednu SPZ-ku. Najhorsie na tom je, ze ked sa dostanu dnu vzdy mi pokazia zamok a nikdy to nie je suma, kt. by sa oplatila hlasit na poistovni kvoli spoluucasti. Ja prisaham, ze keby som raz niekoho pristihla pri tom, tak mu straaaaasne ublizim. Ale necudo, ze zlodeji maju raj, lebo policia a mestsky policajti maju ine zabavky....
Tak ja som mala - teda s manželom sme mali - mimoriadne šťastie, lebo raz sme odparkovali auto pred domom a mne sa "podarilo" nechať otvorené dvere na ňom, ktoré takto zostali celú noc, nezmizlo nič, ani auto ani autorádio. Prišla na to ráno až naša suseda,ktorá prišla upozorniť manžela.
Hm, mala som viacej šťastia, ako rozumu
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Tento tyzden mam uplne "uzasny", asi ten hore chce aby som si uvolnila stres a posiela mi rozne dovody. Ale teraz vazne. V pondelok zacali u nas vymienat pivnicne okna. Este minuly tyzden som vypisala (som zastupca vlastnikov), ze si maju susedia pri oknach spristupnit pivnice, teda miesto pod oknami a ked nebudu doma, ze kluc priniest mne a ja tam budem robotnikov pustat. Cez vikend som to musela obehavat, zistovat komu co patri (byvame tu len dva roky). Prislubili vsetci ze kluc prinesu a tak sa aj stalo az na jedneho. Absolutna ignoracia. Robotnici mu to okno nejako vymenili, museli mu nejake tri latky vylomit. Ked som ho vecer stretla tvrdil, ze tak neurobil preto lebo bol cely vikend chory (ked mi sluboval, ze to urobi nevyzeral tak). A to hovoril mne co som tam cely den pobehovala bez hlasu, napokraji zrutenia a modlila som sa nech mi to viac neublizi. No vymena prebehla, otvarala a zatvarala som pivnice a priestory. Kedze tam mam priestor kt. prave upravujeme, nechali si tam robotnici svoje veci a ked skoncili v nasom vchode, som to uzamkla a len ked potrebovali som im to otvarala. Vcera vecer tam bol manzel robit a ked mi vecer oznamil, ze sa nam do strku (na murarske prace) vymocili a musel ho cely vyhodit skoro ma porazilo....Myslim, ze viem ktori to mohli byt, aj som im pred chvilou povedala svoje, ale kedze to zapierali, tak som sa stazovala priamo u dodavatela. Najviac ma stve, ze som sa snazila im vyjst v ustrety, pozicala som im rebrik, zmetak, lopatku, bez dovolenia mi pobrali platove kyble, co sme tam mali na material, nechali tam kopec bordelu. Kaslala by som na to, ale aby si tam niekto spravil WC....tak to ma dorazilo. Uz tri dni ma boli cele telo, ledva hovorim, ale v noci som normalne od zlosti nemohla spat....
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

nika, je neuveriteľné, ako dokážu byť podaktorí bezohľadní...
...u nás dnes pred panelákom pozerám, smetné nádoby priamo pod oknami, skoro pri vchode ...smetiari už roky upozorňujú, aby ľudia neparkovali pri kontajnerocha ani pri vjazde k nim.... no akoby hrach o stenu hádzali..., takže to poriešili takto.
Pred panelákom máme jedno z najväčších parkovísk, miesta dosť....ale prečo by som zaparkoval tam, kde nezavadziam, keď môžem priamo pri vchode ... Takže pokiaľ sa podaktorí z nás nespamätajú, budeme mať priamo pri vchode zapáchajúce smetisko
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Kočky, ako tak čítam vaše príspevky, môžem sa jedine tešiť, že bývam v malom meste, kde sa všetci poznajú a vaše problémy nemám. Snáď ma hnevajú len stavbári, ktorí nevedia po sebe upratať cestu pri stavbe nového domu. Ale proti vašim problémom je to "malina". Prajem vám aspoň pekný deň:-))))
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Ja som mala včera deň debil.... Pustila sa mi krv z nosa - prvýkrát v mojom živote, skoro som si odrazila koleno o stôl, videla som všetkých svätých, doma vysmážam rybku, olej vyprskol a spálil mi dva prsty. Nie je to až také hrozné, ale aj tak to bez namastenia štípe...

Ale.... kúpila som si akrylové farby a obnovila som rámiky na obrázoch - od Muchu... boli už také zažltnuté a ešte som kúpila aj ďalší vianočný darček..

Takže sa to zlé vyrovnalo dobrým
0 0
Ofélia Ofélia

Ofélia je offline (nepripojený) Ofélia

Skoro ma porazilo! Kupovali sme s už manželom obrúčky v zlatníctve. Poviem Vám su to klamary na 100000%. Poviem od začiatku. Povedali že výrobca si pýta napr. 46 alebo 50€ za gram a za každý zirkón osadení do obrúčky, že výrobca pýta 4€. No čo už ako laik nerozmýšľaš čo sa budem trepať niekde do TN. Poradili tak ako poradili s tým, že oni nevedia aká bude skutočná cena obrúčok a blabla bla.......... dali sme zálohu a odišli. Manželova obrúčka bola urobená ako mala byť teda 62 čislo ale ho tlačila tak sme boli v piatok, minulého týždňa v tom obchode, kde sme ich zakúpily, že čo by stálo zväčšenie. No a oni povedali že 160 korún ALE dávajte pozor nedali by to robiť výrobcovi ale inému opravárovi, lebo že u výrobcu by to stálo velmi veľa a roztiahnutie nahriatie obrúčky trvá dlho no aj sa vám určite stenčí to zlato, veď viete to treba roztiahnuť....??!! Mužovi to nedalo odišli sme z obchodu a hovorí," však my na to máme záruku"?, ako to môže poslať inému výrobcovi alebo opravárovi???? Tak som pekne krásne našla číslo na výrobcu a pekne sa ho spýtala, či by nám platila záruka keď to pošle predavačka/ majiteľka inému opravárovi..........samozrejme povedal ja objednávky evidujem a tým že si ju dáte prerobiť automaticky strácate záruku!! Bum. Tak som sa s ním dohodla na stretnutí s tým že mi povedal že nám obrúčku zväčší na POČKANIE!! Dobre počujete, za dve minútyy roztiahol obrúčku z čísla 62 na číslo 64 čo v obchode neponúknu a žiadne zahriatie kovu ale za studena a žiadna hrúbka obrúčky sa nezmenila!!!!!!!! A zaplatila som len 10€!!!!! A to bol výrobca. Potom som pochopila že áno u pani majiteľky zlatníctiev, by to asi stálo 35€ lebo však poštovné a veľkú námahu so ziskom ona potrebuje, ale predavačky povedali, výrobca Vám to urobí drahšie......, ale že tým stratím záruku ani nemukli!! Keď si výrobca pozrel čo som za ne zaplatila tak sa zhrozil lebo, on má cenu obrúčiek FIXNÚ aj so ZIRKÓNMY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Ale pani majiteľka asi potrebuje dobrého slovenského výrobcu zničiť svojou cenou lebo po jeho prepočítaní by som u neho platila o 150€ menej, ako by som zaplatila v obchode a opravy, zväčšenie obrúčky by som mala GRÁTIS. Smutné, keby to mal výrobca napísané na internetovej stránke, objednám si u neho a za cenu čo som zaplatila v obchode som miesto syntetických zirkónov mohla mať za 140€ v obrúčke vsadené dva krásne brilianty, lebo 1 stojí 70€(podľa hrúbky kameňa). Ako vidím a na koži som sa presvedčila, nečudujem sa že niektorý mladí ľudia si obrúčky nekupujú keď je u predajcu predražení tovar o 60-70%!!!!!!! Vláda chce pomôcť mladým, ale legilatívne nie sú ceny regulované ani výrobcovia ich nesledujú tak ako u elektroniky kde je cena vždy približne rovnaká +,-, 20€ ale nie viac ako som si všimla napr. na práčke či chladničke. Keby som vedela, resp. na internetovej stránke výrobcu K...a (nerobím reklamu) by mal výrobca napísané," moje ceny su pevné, opravy máte grátis"................tak neriešim pohľady na zlato v obchode idem priamo k výrobcovi. Dám za cestu 20 € aj s jedlom, on nám ich pošle poštou na dobierku a za 150 € som mohla mať na hostinu alebo osadené brilianty !!!!!!!!!!!!!!!!! Bohužiaľ! A to mal výrobca minimálne 200 vzorov obrúčiek. Panom majiteľom zlatníctiev prajem, príjemné nerušené noci tak akú som mala aj ja že či by im nestačil zisku 10-20% a nie 70%. A niekedy aj viac? Výrobca vyváža obrúčky do Talianska, a čo keď ich nejaký Talian z Milána pradáva naspäť napr. do BA a my to kupujeme o 200 % drahšie. Zažila som skúsenosť pred 2 týždňami v BA a teraz som to všetko pochopila, kde sa strácajú naše výrobky a kto sa pod ne podpisuje. Vláda? Legislatíva? Výrobca? My len nakupujeme a papáme a ostatný, výrobcovia, vláda a legislatíva by sa mali starať aby, vláda umožní slovenskému výrobcovi vyrobiť kvalitne, ceny majú dobré, legislatívne ale urobiť, zaplátať dieru v nedostatku tvorby cien aby zvyšovali predajcovi tovar z dovozu a slovenský dotovali!!!!!!!!!!!!!!Toto by vláda mala riešiť, nie pomáhať zahraničným výrobcom a dodávateľom, ktorý nakupujú polotovary U NÁS, vyrobia u nás alebo u nich ale predávajú drahšie ako keď si to predajú napr. v IT alebo HUN.
Naposledy upravil Ofélia : 04.12.09 at 07:52
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

ja som obrucky davala robit zlatnikovi podla predlohy... zlato sme doniesli, mam tam jeden kamen, okruhly, lebo pan zlatnik sa mi vykrucal zo stvovrcoveho (tzv. princess) ze nato treba hrube obrucky a nase su podla mna dost hrube... ale ze mi da okruhly a nebude to vidno... bohuzial to vidno je!!! vrrr... uz snad polroka sa chystam k inej zlatnicke aby mi to prerobila na stvorcovy kamen a ako som zistila, tak diamant v tej velkosti a stvorcovy by stal cca 35 eur... a ani toto mi zlatnik neponukol... aj ked za pracu sme platili dakych 150,- eur (zlato sme dostali od rodicov) ... aj tak som neni moc spokojna...

aj prelestit mi ju treba, lebo je uz cela doskrabana...

ale zatial kym nehori, tak ako sa poznam k zlatnicke nepojdem veeelmi dlho
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Mňa včera potešila Jamija, ktorá ma bola navštíviť a urobila mi krásnu vianočnú dekoráciu - prasiatko pre šťastie. Ľudkovia, tá je teda šikovná a koľko energie dokáže človeku posunúť...



Doplnenie: Jéj, zas je čo oslavovať, môj tisíci príspevok!
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
JarkaL Pozri príspevok
Mňa včera potešila Jamija, ktorá ma bola navštíviť a urobila mi krásnu vianočnú dekoráciu - prasiatko pre šťastie. Ľudkovia, tá je teda šikovná a koľko energie dokáže človeku posunúť...



Doplnenie: Jéj, zas je čo oslavovať, môj tisíci príspevok!
Jarka gratulujeme k 1000 a čo sa týka Jamije /Jarky/ plne s tebou súhlasím.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Mám nesmiernu zlosť a neviem si snou rady...že na koho a prečo?...na našeho správcu, lebo sľúbuje a slovo nedodrží. Už 18.11. zástupca správcu na schôdzi bloku uistil každého, že max. do 10 dní, tu máme montážníkov fy., ktorá nastúpi na rekonštrukciu veľkého výťahu...a do dnes nikde nič a nikto. Správca telefón neberie, výťahárska fyrma tiež nie.
Poradte mi...mám niekoho zabiť?....dovtedy, pokiaľ nezabijú mňa naši vlastníci bytov.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Hurá , hurááá .....chalupa ma volááááá....

To zas bude roboty ....ako na katedrále.....
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

No sme už na strane 800 Dobre však?
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

Zdenka175 Pozri príspevok
No sme už na strane 800 Dobre však?
a tvoj prispevok je rovno na stranke c. 800 a je to zaroven 8.000-ci prispevok v teme
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať