Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

Mňa dnes na.... neviem kto. Idem si do pivnice pre cibuľu. Kúpila som si v lete po 6,- Sk/kg. Slušná cena. Pri pivnici som zistila, že môj klúč, ktorý je od tej pivnice akosi narástol, alebo zámok sa scvrkol. To druhé bola pravda. Volám manželovi do roboty. Dozvedám sa, že v pivnice nebol 2 mesiace. Zatepľujú nám barak, tak idem za parťákom, či o tom niečo nevie. Nevedel nič. Rožmýšľam čo mám robiť, volať policajtov? Čo im poviem? Źe neviem kto otvoril pivnicu a znovu ju zavrel? Boli tam zlodeji? Cez malú štrbinu popri stene vidím, že bicykle, jediná vec, ktorú by mohol niekto ukradnúť sú tam. Takže s policajtami sa mi o tom baviť nechce. Keďže sme momentálne doma samé ženy, dohodla som sa s robošom zo zateplovania, že keď si donesiem druhý zámok tak ten pidizámok na mojej pivnici odpiluje a ja si to teda zamknem so svojím. Takže nabehla som do obchodu, kúpila zámok. Prišiel roboš, priniesol malú flexu, odpiloval zámok. No hádajte čo mi chýbalo. Tak vrece cibule asi 20 kg, zavárané uhorky asi 35 pohárov, zavárané marhule asi 10 pohárov.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
calawen Pozri príspevok
Mňa práve nas..al môj ďábel... Poobede som prekladala medovníčky do krabíc, išla som von s malým a keď som sa vrátila, zistila som, že na jednu krabicu podnikla nálet táto moja saranča
buď rada ,že len medovníčky!
my sme sa raz zdržali na návšteve a náš havino vyskočil na stôl a dohrýzol manželovi mobil - totálne, na vyhodenie!
asi sme boli dlho a on chúďa nám chcel zavolať - no skúste to vy so zubami !

a manžel svoje dostal, že si neodkladá veci!
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

hnedoočka Pozri príspevok
buď rada ,že len medovníčky!
my sme sa raz zdržali na návšteve a náš havino vyskočil na stôl a dohrýzol manželovi mobil - totálne, na vyhodenie!
asi sme boli dlho a on chúďa nám chcel zavolať - no skúste to vy so zubami !

a manžel svoje dostal, že si neodkladá veci!
Som ich mala na stole v zavretej krabičke od zmrzliny... Iné nermal k dispozícii
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

Zuziana Pozri príspevok
Mňa dnes na.... neviem kto. Idem si do pivnice pre cibuľu. Kúpila som si v lete po 6,- Sk/kg. Slušná cena. Pri pivnici som zistila, že môj klúč, ktorý je od tej pivnice akosi narástol, alebo zámok sa scvrkol. To druhé bola pravda. Volám manželovi do roboty. Dozvedám sa, že v pivnice nebol 2 mesiace. Zatepľujú nám barak, tak idem za parťákom, či o tom niečo nevie. Nevedel nič. Rožmýšľam čo mám robiť, volať policajtov? Čo im poviem? Źe neviem kto otvoril pivnicu a znovu ju zavrel? Boli tam zlodeji? Cez malú štrbinu popri stene vidím, že bicykle, jediná vec, ktorú by mohol niekto ukradnúť sú tam. Takže s policajtami sa mi o tom baviť nechce. Keďže sme momentálne doma samé ženy, dohodla som sa s robošom zo zateplovania, že keď si donesiem druhý zámok tak ten pidizámok na mojej pivnici odpiluje a ja si to teda zamknem so svojím. Takže nabehla som do obchodu, kúpila zámok. Prišiel roboš, priniesol malú flexu, odpiloval zámok. No hádajte čo mi chýbalo. Tak vrece cibule asi 20 kg, zavárané uhorky asi 35 pohárov, zavárané marhule asi 10 pohárov.
z toho mi plynie, ze tvoje zavaraniny su ovela lepsie ako tvoje bicykle
musia byt fakt vyborne, ked zmizli a bicykle ostali

ja som bola nie nasrata ale uplne vyvalena vcera, pomotali sme sa v obchode, vratili sme sa k autu, muz si sadol zabuchol za sebou dvere a v tej chvili sa nam rozpadlo cele zadne sklo, proste sa polovica z neho vysypala
kedze som pomalejsia cast nasho vztahu, tak som nebola v aute a len s otvorenymi ustami som sa pridrziavala dveri a pozerala raz na muza raz na to rozpadnute sklo mala som stav " cistej meditacie" - v hlave vymetene
takze cestou domov sme "vetrali"
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

marina8 Pozri príspevok
z toho mi plynie, ze tvoje zavaraniny su ovela lepsie ako tvoje bicykle
musia byt fakt vyborne, ked zmizli a bicykle ostali

ja som bola nie nasrata ale uplne vyvalena vcera, pomotali sme sa v obchode, vratili sme sa k autu, muz si sadol zabuchol za sebou dvere a v tej chvili sa nam rozpadlo cele zadne sklo, proste sa polovica z neho vysypala
kedze som pomalejsia cast nasho vztahu, tak som nebola v aute a len s otvorenymi ustami som sa pridrziavala dveri a pozerala raz na muza raz na to rozpadnute sklo mala som stav " cistej meditacie" - v hlave vymetene
takze cestou domov sme "vetrali"
Asi bol taký mráz, že odmrzlo tesnenie a sklo potom muselo vypadnúť. No čo sa čuduješ, auto používaj iba v lete a nie v zime. Treba ho zazimovať do teplej garáže a vybrať až na jar.
0 0
Zuziana Zuziana

Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

[QUOTE=marina8;1237736]z toho mi plynie, ze tvoje zavaraniny su ovela lepsie ako tvoje bicykle
musia byt fakt vyborne, ked zmizli a bicykle ostali

Keď sa dotyčného zima opýta čo robil v lete, bude odpovedať, že síce nič, ale zásoby má. Ja som síce v lete robila, ale uhorky so budem musieť kúpiť. Nech mu padne de.... na úžitok
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Z uvedeného dôvodu vôbec nepoužívam našu pivnicu.Pomaly som už aj zabudla,že ju mám.
0 0
Kája. Kája.

Kája. je offline (nepripojený) Kája.

calawen Pozri príspevok
Som ich mala na stole v zavretej krabičke od zmrzliny... Iné nermal k dispozícii

Na toto pozor, my sme presne pred rokom práve kvôli zožraným medovníkom prišli o psa. Dostal z nich cukrovku a upadol do cukrovkárskej kómy.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kája. Pozri príspevok
Na toto pozor, my sme presne pred rokom práve kvôli zožraným medovníkom prišli o psa. Dostal z nich cukrovku a upadol do cukrovkárskej kómy.
Mýtusy ....

Mýtus č. 1

Len tuční ľudia môžu dostať cukrovku.

Cukrovku dostane len ten, kto je veľa sladkostí.

Tučnota spôsobuje cukrovku.
http://cukrovka.zdravie.sk/sz/conten...-cukrovke.html

Zvieratá ...

Cukrovka a obezita
Nielen rakovina, ale napríklad aj cukrovka trápi zvieratá, hlavne psov. Sučky sú na cukrovku náchylnejšie, choroba je neliečiteľná, avšak pacient dostáva obdobnú liečbu ako človek, v prípade potreby dostáva inzulínové injekcie každý deň a je potrebné upraviť mu stravu.

Jedným z najväčších zdravotných problémov domácich miláčikov všeobecne je obezita. Tak ako priberajú ich ľudskí páni, priberajú aj domáce zvieratká. Platí to hlavne pre psov a mačky. Od obezity sa hlavne s pribúdajúcim vekom pridávajú postupne ďalšie ochorenia, obdobne ako u ľudí. Majitelia, ktorí skutočne milujú svojich miláčikov, by preto mali dbať na dostatok pravidelného pohybu a správne dávkovanie potravy.
http://lepsiebyvanie.centrum.sk/nasi...ludske-choroby
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Kája. Pozri príspevok
Na toto pozor, my sme presne pred rokom práve kvôli zožraným medovníkom prišli o psa. Dostal z nich cukrovku a upadol do cukrovkárskej kómy.
zozral asi 4 kusy, sladkosti mu nedávamr, dostáva granule a sem-tam ovocie, zeleninu a kúsok mäsa...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Kája. Pozri príspevok
Na toto pozor, my sme presne pred rokom práve kvôli zožraným medovníkom prišli o psa. Dostal z nich cukrovku a upadol do cukrovkárskej kómy.
Tak toto je dobre vediet. Prave som dopiekla piskotove cesta, a jasne, ze sme museli kraje okostovat, teda ja a havino.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
potešilo ma, že aj keď som sa zariekala, že sa nebudem piplať s nepečeným zákuskom osie hniezda, nakoniec som ich urobila dve dávky,lebo mi zvýšila plnka .......takže nikdy nehovor nikdy!

čo ma naopak nepotešilo,že keď som poukladala " bobaľky" na plech,zistila som , že mi odišla špirála na el.sporáku. Dopiekla som to na druhom asi v takom štýle- vo veľkej mise normálne upečené a v malej dočierna.
svojim som vysvetlila: toto sú biele bobaľky a toto čierne ......a skúste mi tu vnášať rasistické predsudky!


paradoxne mi tie čierne chutia viac!
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
jééééj, skoro som zabudla:

potešilo ma,že som konečne našla náš adventný veniec...krásne zabalený od minulého roka, ešte aj s novými sviečkami / zase som ušetrila/....na 4.advent. nedeľu - už sa ich ani neoplatilo zapáliť!

a to sme hľadali čižmy....
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Keďže ja sa tu už tak skoro neukážem, prajem každému pokojné Vianoce, plné pohody a vzájomnej lásky, nech si ich užívate s naozajstným pokojom v duši a radosťou na tvári....

Slnečné Vianoce
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mňa potešilo, že synček mal krvný obraz v poriadku
a nepotešilo, že moje výsledky neboli dobré, liečba nezabrala ako mala, takže som si bola po ďalšie lieky. Snáď už tieto zaberú.
Naposledy upravil lenkak : 23.12.09 at 12:48
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

lenkak Pozri príspevok
Mňa potešilo, že synček mal krvný obraz v poriadku
a nepošilo, že moje výsledky neboli dobré, liečba nezabrala ako mala, takže som si bola po ďalšie lieky. Snáď už tieto zaberú.
Nech sa teda zdravíčko vylepší, všetko naj...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Ďakujem, Lenka
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
hnedoočka Pozri príspevok
jééééj, skoro som zabudla:

potešilo ma,že som konečne našla náš adventný veniec...krásne zabalený od minulého roka, ešte aj s novými sviečkami / zase som ušetrila/....na 4.advent. nedeľu - už sa ich ani neoplatilo zapáliť!

a to sme hľadali čižmy....
No a dobre si ten veniec schovaj, možno ho nájdeš o dva roky...
Ja by som si do kalendára, koniec novembra 2010 napísala: adventný veniec je schovaný tam a tam.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Rozalka Pozri príspevok
No a dobre si ten veniec schovaj, možno ho nájdeš o dva roky...
Ja by som si do kalendára, koniec novembra 2010 napísala: adventný veniec je schovaný tam a tam.

Rozálka, to nie je zlý nápad, len potom aby som nehľadala kalendár v ktorom to mám zapísané.....
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Možno nezmyselná otázka: nemáš kalendár na stole?

Ja mám na stole v kanclíku a ďalší na okne v kuchyni, keď si poznámku nevšimnem v práci, zbadám pri večeri - alebo aj niekto z rodiny.
A moji najmladší by zrejme namietali: mamiíííí, a to si nevieš dať upozornenie domobilu/do PC/ iPOD-u ... atď.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať