Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

http://spravy.pravda.sk/ministerstvo..._sk_domace_p23

uff!!! silná káva!
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Monika Kováčová Pozri príspevok
Monikaaaaaaaaaaa,
ako pekne nás nazvali, že "luxusné upratovačky". Už aj prepisuj profil na "luxusnú kozmetičku....... "
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

Monika Kováčová Pozri príspevok
kedze teraz je snehu pomenej , tak ten zbytok budu dobropisovat?
ved neodpratali
ci aby mohli odpratavat a fakturovat tak si budu najprv umelo zasnezovat?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Monika Kováčová Pozri príspevok
Neviete odporučiť dobrý rekvalifikačný kurz? Asi si podám inzerát : Skúsená ekonómka s dlhoročnou praxou v oblasti JÚ, PÚ, DPH, miezd,daní, ekonomických analýz, výkazníctva a podnikateľského poradenstva hľadá školiteľa na leštenie okien, utieranie prachu, umývanie dlážky, odhadzovanie snehu, kosenie a hrabanie trávy.
Alebo ešte lepšie, sama si podám žiadosť na vykonávanie takýchto kurzov, a ako prax uvediem prax vo vlastnej domácnosti
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Oli,
keďže už som kolegyňa Moniky /viď môj profil/, tak kľudne môžem byť aj Tvoja.
P.S.
Vlastný kýbel a portviš vítaný
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

Muška Pozri príspevok
Oli,
keďže už som kolegyňa Moniky /viď môj profil/, tak kľudne môžem byť aj Tvoja.
P.S.
Vlastný kýbel a portviš vítaný
Muska precitala som tvoj profil, je to jedna basen
a nechcela by si dodavatela portvisov a kyblov? budem zhanat za dobre ceny jak besna aj mnozstevne zlavy dohodneme
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..dievčatá, len neviem, či nebudú pýtať aj preukaz odbornej spôsobilosti..lebo také okná na treťom poschodí, to by už mohla byť práca vo výškach a na to treba byť odborník!!!..no...teda../kecám/
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Pepsi ,.....a nestačí "prak"
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

pepsikova Pozri príspevok
..dievčatá, len neviem, či nebudú pýtať aj preukaz odbornej spôsobilosti..lebo také okná na treťom poschodí, to by už mohla byť práca vo výškach a na to treba byť odborník!!!..no...teda../kecám/
nekecáš- ono je to naozaj práca vo výškach, aj keď nie s pomocou horolezeckej techniky. Ale špeciálne školenie už potrebujú.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

willma Pozri príspevok
nekecáš- ono je to naozaj práca vo výškach, aj keď nie s pomocou horolezeckej techniky. Ale špeciálne školenie už potrebujú.
wilmi,kukni toto video a je to bez hor.techniky a aká výška...



http://www.mojevideo.sk/video/66e8/umyva_okno.html
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

no jooo ale to bolo doma a tam sa to za pracovný úraz nempočíta
0 0
brm brm

brm je offline (nepripojený) brm

živnostník
neviem jak vy, ale ja mám na tú metlu aj vodičáksú za to príplatky?
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

brm Pozri príspevok
neviem jak vy, ale ja mám na tú metlu aj vodičáksú za to príplatky?
Za tie prachy si na tú metlu urobím aj pilotné skúšky, aby som v tých výškach nepotrebovala rebrík, pekne si zaletím aj na desiate poschodie
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
No ja od stredy pobehujem z uradu do uradu,bola som na soc.poist. sa odhlasit z rodic.dovolenky-kedze moje dieta nastupilo do skôlky a dovrsilo 3r. nasledne som sla na UP, no a napokon do zdrav.poist.-kde ma tetuska zarazila, ze naco sa chcem registrovat,ked mam zivnost???podotykam ze zivnost som mala v r.2002 a pozastavila v r.2003 a nasledne ju aj ukoncila.no problem bol v tom,ze teta nevedela co ma robit-ako to spätne zaevidovat tie roky/to som mala doklady ze som si vsetko splnila v zakonnej lehote/,takze tetuska videla,ze sa ma lahko nezbavi a neposle ma zhanat papiere....konecne to mam za sebou, no funguje to tu este stale ako v inej dimenzii...
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Teší ma, keď si večer, relatívne, zdravý a živý ľahnem a zaspím a keď sa ráno prebudím, a to nie je málo. Nie všetci majú to šťastie. Nie všetci, nielen v mojom veku.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

erzet Pozri príspevok
Teší ma, keď si večer, relatívne, zdravý a živý ľahnem a zaspím a keď sa ráno prebudím, a to nie je málo. Nie všetci majú to šťastie. Nie všetci, nielen v mojom veku.
Koľkože máš, na fotke vyzeráš dobre a mlado, takže sa hádam ešte dlho budeš budiť zdravý a spokojný, to ti zároveň aj prajem
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
truch Pozri príspevok
Koľkože máš, na fotke vyzeráš dobre a mlado, takže sa hádam ešte dlho budeš budiť zdravý a spokojný, to ti zároveň aj prajem
..

..má len 17 a pol..medzi nami, sedemnástkami, by starší ani neuspel...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Muška Pozri príspevok
Pepsi ,.....a nestačí "prak"
..


..mušííí, nestačí...lebo čo ak za tým oknom bude práve sedieť nejaký feš, šik a šlang chlap a ty ho trafíš rovno do,neviem kde?..musíš mať bumagu,že si spôsobilá a triafať presne..tam..no..
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Tak trochu v šoku som dnes odchádzala z práce. Na počítači, v ktorom mám účtovníctvo aj mzdy, sú vytvorené dve kontá na prístup do počítača. Jedno konto má vedúca, druhé ja s tým, že moje vyžaduje heslo, ktoré viem len ja, aby sa mi tam niekto "nepovolaný" nemohol hrabať. Dnes mi vedúci oznámil, aby som mu heslo povedala, pretože nemôže robiť nejaké zásahy v počítači (ja som vlastne správca počítača, takže bez môjho hesla nemôže nič robiť). Vraj mám počítač zavírený (každé ráno, než začnem pracovať spúšťam antivirovú kontrolu všetkých diskov, pamäte, robím hĺbkovú kontrolu počítača). Povedala som, že to sa mi nezdá a že keď mu dám heslo, tak "kdekto" sa mi tam bude hrabať a potom za nič neručím. Program do účtovníctva aj do miezd mám síce tiež zaheslovaný, ale čert nikdy nespí! No a priklincoval to tým, že by sa rád začal zaúčať do účtovníctva Tak neviem. Asi budem čoskoro bez roboty
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

erzet Pozri príspevok
Teší ma, keď si večer, relatívne, zdravý a živý ľahnem a zaspím a keď sa ráno prebudím, a to nie je málo. Nie všetci majú to šťastie. Nie všetci, nielen v mojom veku.
to sa v poslednom case tesim aj ja, si vravim, ze sa mi moze kludne stat, ze sa raz rano normalne nezobudim
a to som " 15-nastka" medzi "17-nastkami"
preto sa drzim hesla" do postele nesfucana, s muzom mojim udobrena, dieta pusu na dobru noc"
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať