Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Mňa dnes nahnevala v správach Markízy informácia, že budú dávať a už aj dávajú pokuty, ak neodhrabeš sneh pred domom na chodníku. FO pokuta 330€, PO 660€, alebo tak nejak, len samé pokuty a ešte aj diferencujú, ako by ten sneh na chodníku pred firmou bol iný
Naposledy upravil truch : 19.01.10 at 07:19
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

potešil ma dnešný seminár k novele zákona o DPH v Galante, prednášajúca p. Groszová. Šikovne, inteligentne, po lopate, jednoducho, skrátka výborná prednáška. Mám pocit, že tie eurá neboli vyhodené zbytočne. A ako bonus sme dostali miňošku, obed a koláčik
Naposledy upravil Marianna01 : 19.01.10 at 08:55
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

ondrejvla Pozri príspevok
Mňa dnes dojal k bezradnosti jeden konateľ sro-čky, keď mi konečne priniesol doklady, v bankových výpisoch, ktorých malo byť 14 boli len 4 som našla príjmy na účet od Tiposu. Prekvapená týmto som chcela vysvetlenie, tak mi povedal, že posielal tipovanie cez SMS a keďže nemá vlastný účet tak dal príjem zaslať na BÚ spoločnosti... Hľadala som, čo s takýmto "exotom" robiť aj na Porade, ale asi všetci majú väčšie šťastie ako ja, nenašla som tu nič podobné. Keďže ma "pošteklil" pošteklila som aj ja jeho, povedala som mu, že to bude mať vo výnosoch, veď uznajte, kde to pri PÚ zaúčtovať? Už to neriešim, len mi zaskrutkoval závity...
Vlastička, ďakujem ti za príspevok. Vynikajúce som sa pobavila. A to je čo povedať, lebo pred chvíľkou som zúrila ako víchrica. Vytiekol mi v kancelárii radiátor a po upratovaní som sa tu prišla odreagovať. A dobre som urobila, už môžem ísť kľudne spať
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

truch Pozri príspevok
Mňa dnes nahnevala v správach Markízy informácia, že budú dávať a už aj dávajú pokuty, ak neodhrabeš sneh pred domom na chodníku. FO pokuta 33€, PO 6600€, alebo tak nejak, len samé pokuty a ešte aj diferencujú, ako by ten sneh na chodníku pred firmou bol iný
FO dajú pokutu mestskí policajti, ale PO dáva sám primátor, preto taký "drahý sneh". Veď aj pán primátor je "drahý", hahaha
Naposledy upravil wagner : 18.01.10 at 22:26
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ondrejvla Pozri príspevok
Mňa dnes dojal k bezradnosti jeden konateľ sro-čky, keď mi konečne priniesol doklady, v bankových výpisoch, ktorých malo byť 14 boli len 4 som našla príjmy na účet od Tiposu. Prekvapená týmto som chcela vysvetlenie, tak mi povedal, že posielal tipovanie cez SMS a keďže nemá vlastný účet tak dal príjem zaslať na BÚ spoločnosti... Hľadala som, čo s takýmto "exotom" robiť aj na Porade, ale asi všetci majú väčšie šťastie ako ja, nenašla som tu nič podobné. Keďže ma "pošteklil" pošteklila som aj ja jeho, povedala som mu, že to bude mať vo výnosoch, veď uznajte, kde to pri PÚ zaúčtovať? Už to neriešim, len mi zaskrutkoval závity...
však daj, že kapitálový vklad do firmy


mmch, aj vy sa musíte svojim klientom prosit, aby konečne priniesli doklady?
Ja už 25. ráno zvyknem posielať iba prázdne výhražné sms
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

no mňa obháňal klient, že prečo ešte nemá spracovanú DPH, on už chce podať DP. Tak som mu volala, že teda to má pripravené, má platiť takú a takú sumu. On vyjavený mi oznámil, že teda dnes ešte príde a donesie faktúry a bločky, čo platil v decembri, ale má aj jednu vystavenú faktúru do decembra. To kedy mi to chcel dať, v marci?
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Marianna01 Pozri príspevok
no mňa obháňal klient, že prečo ešte nemá spracovanú DPH, on už chce podať DP. Tak som mu volala, že teda to má pripravené, má platiť takú a takú sumu. On vyjavený mi oznámil, že teda dnes ešte príde a donesie faktúry a bločky, čo platil v decembri, ale má aj jednu vystavenú faktúru do decembra. To kedy mi to chcel dať, v marci?
ja som už aj také zažila, že mi na schodoch podaval doklady a rovno sa pýtal, ako mu to vyšlo
0 0
dzanina dzanina

dzanina je offline (nepripojený) dzanina

Pozdravujem Vás ľudkovia,
trocha odbočím z vašej témy,snáď mi to prepáčite.Ja som si dnes vybral dovolenku,aby som sa mohol zapojiť do diskusie na PORADE: Dával som moju prosbu, mňa už v týchto dňoch veľa toho neteší.Hrozí mi totiž,že prídem o strechu nad hlavou aj ja aj MOJA DCÉRA.Mám problémy s bývalou exmanž.,dcéra býva somnou a BSM je zamotané.Podvihne mi niekto z Vás náladu, čo mám robiť??? Prosím
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

fakty uviedol tu http://www.porada.sk/t127925-prosim-...mom-v-bsm.html
0 0
dzanina dzanina

dzanina je offline (nepripojený) dzanina

Ďakujem, som nováčik-ešte neviem ako zviditeľniť danú problematiku. Poučím sa, ešte raz dííík
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Keď som minulý piatok poslala posledný výkaz za závierku roka materskej firme, trochu som si vydýchla. Síce som tušila, že ešte nie je koniec, ale že až takéto fofry budem mať aj teraz!?
Baby, raďte ak viete....

http://www.porada.sk/t39444-p5-oprav...ml#post1262828

Ďakujem.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Teraz prežívam také pekné obdobie s malým. Minule mal 2r. Robí samé pokroky. Začal viac hovoriť, pýta sa cikať. Dnes som ho našla ako sa sám vycikal aj vylieval moč do záchodu. A čo myslíte kde bolo viac moču v záchode no predsa na zemi. Tie dvojročné deti sú také podarené.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Vždy keď som si otvorila nejakú tému vľavo som mala možnosť pozrieť si prvý neprečítaný príspevok. Od dnes to nemám. Neviete mi poradiť kde si to mám nastaviť?
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Zdenka175 Pozri príspevok
Teraz prežívam také pekné obdobie s malým. Minule mal 2r. Robí samé pokroky. Začal viac hovoriť, pýta sa cikať. Dnes som ho našla ako sa sám vycikal aj vylieval moč do záchodu. A čo myslíte kde bolo viac moču v záchode no predsa na zemi. Tie dvojročné deti sú také podarené.
to mi pripomenulo môjho Riška: Učili sme ho na jar, keď už bolo vonku teplo, že má ocikať mravčekov....
Asi o dva dni som ho našla na chodbe s gaťami na kolenách, ako "otriasa"... Na môj výraz odpovedal: "Sikav..."... "A kde si cikal?".... tu : a viedol ma do spálne. Vyčúral sa na zem v spálni, ale nestihla som zareagovať, lebo bol prvý: "Tu sikav na mavčekov..."

No fakt v spálni boli vtedy mravce...
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Zdenka175 Pozri príspevok
Teraz prežívam také pekné obdobie s malým. Minule mal 2r. Robí samé pokroky. Začal viac hovoriť, pýta sa cikať. Dnes som ho našla ako sa sám vycikal aj vylieval moč do záchodu. A čo myslíte kde bolo viac moču v záchode no predsa na zemi. Tie dvojročné deti sú také podarené.

no, si mi teda pripomenla, už som to tu tším písala.
Vyzeralo to, že máme pokazený záchod. Aj sme volali k nemu odborníka (švagra), aj poskúšal čo sa dalo a stále mokro. Už sme sa chystali na menenie misy, keď si malý zabudol zatvoriť za sebou dvere a ja som ho vďaka chodbovému zrkadlu odhalila, že pri cikaní triafa zadnu dosku WC Tak nám vlastne zrkadlo šetrilo prácu s výmenou ....
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Sklamala som sa v jednej osobe na porade. Myslela som , že je priateľka a ona sa len priateľkou robila. Napísala mi SS a pochopila som, bez ocenenia neporadím.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zdenka175 Pozri príspevok
Sklamala som sa v jednej osobe na porade. Myslela som , že je priateľka a ona sa len priateľkou robila. Napísala mi SS a pochopila som, bez ocenenia neporadím.
Zdenulka, všade máš dobrých ľudí a aj falošných ľudí a porada nieje výnimkou...
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

Zdenka175 Pozri príspevok
Sklamala som sa v jednej osobe na porade. Myslela som , že je priateľka a ona sa len priateľkou robila. Napísala mi SS a pochopila som, bez ocenenia neporadím.
Náhodou som zašla do tejto témy a vidím, že sa budem prekvapovať v živote každý deň ešte. Myslela som si, že nie, ale....to by ma ani nenapadlo /myslím s tým ocenením/
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa dnes potešil fajn obed s poraďáčkou Liankou-dobre sme si pokecali...
0 0
Eulalia Eulalia

Eulalia je offline (nepripojený) Eulalia

Zdenka175 Pozri príspevok
Sklamala som sa v jednej osobe na porade. Myslela som , že je priateľka a ona sa len priateľkou robila. Napísala mi SS a pochopila som, bez ocenenia neporadím.
evina Pozri príspevok
Náhodou som zašla do tejto témy a vidím, že sa budem prekvapovať v živote každý deň ešte. Myslela som si, že nie, ale....to by ma ani nenapadlo /myslím s tým ocenením/
Nerada Vám beriem ilúzie, ale už som sa takým veciam prestala čudovať. Vtedy, keď som "bola požiadaná" daj bod tej a tej, je to kamoška, nech sa rýchlo zelená.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať