Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Stačí sa len na " hodnotenia " pozrieť ....koľko a v akých témach ...

Čistý koniec ....
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dnes potešil fajn obed s poraďáčkou Liankou-dobre sme si pokecali...
No to je tak, ked sa stretnu dvaja taki ukecani, ako sme my, po dlhej dobe .
0 0
marina8 marina8

marina8 je offline (nepripojený) marina8

Eulalia Pozri príspevok
Nerada Vám beriem ilúzie, ale už som sa takým veciam prestala čudovať. Vtedy, keď som "bola požiadaná" daj bod tej a tej, je to kamoška, nech sa rýchlo zelená.
tak toto teda prekvapilo mna
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Eulalia Pozri príspevok
Nerada Vám beriem ilúzie, ale už som sa takým veciam prestala čudovať. Vtedy, keď som "bola požiadaná" daj bod tej a tej, je to kamoška, nech sa rýchlo zelená.
Ja nastastie nemam take skusenosti. Obcas sa najde tema, kde rozoberate negativne skusenosti, ktore s Poradou - s prispievajucimi (zadavatelmi) - mate. Ja nastastie od istej doby (leto, ked sa tu preberali problemy na Porade) ziadne negativa nepocitujem. Asi je to tym, ze som si vtedy vzala mnohe Vase odporucania k srdcu (neodpovedat kazdemu a za kazdu cenu, mnohi o radu ani uprimne nestoja, nie vsetci sme tu s rovnakym IQ a pod.), odosobnila som sa od Porady, nikoho si velmi k telu nepripustam, nie som clenom ziadnej "skupinky", doverovat niekomu cudziemu je pre mna aj tak velmi tazke (a virtualne - to uz duplom), nedam sa lahko strhnut davom alebo nazormi druheho. Ja si Vas mnohych po odbornej ci ludskej stranke velmi vazim , mam Vas rada , ale predsa len spoznat cloveka a doverovat mu sa da az po dlhsom case. Ja si preventivne drzim odstup, aby som sa nesklamala - tak je to asi vo vsetkom v mojom zivote. Maximalne sa stretnem s tym, ze mi nepodakuju, ale pravidlom je, ze podakuje 1 zo 100, takze uz sa nad tym nevzrusujem. Najnovsie sa stretavam s tym, ze mi cudzie nicky pisu SS, kde ziadaju radu.

Este by som mohla zlepsit frekvenciu svojich prispevkov v suvislosti s "Vyzvou", nakolko odpovedam vela a casto (v tomto by som sa mohla ozaj krotit, lebo este stale som ochotna odpovedat aj na 100x opakovane polozenu alebo primitivnu otazku ).

Napadlo ma, ze pre nove nicky by malo byt povinne si precitat Etiketu a po jej precitani by mal byt test na par nahodne vybranych otazok.
Potom by nebolo ospravedlnenim ani to, ze "som tu novy", "surne", "odpiste na mail..." a pod.

Asi to vyzera, ze pisem trochu z cesty, ale po dlhom case som odpovedala na neodbornu temu a nechala priestor myslienkam .
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Lianka Pozri príspevok
No to je tak, ked sa stretnu dvaja taki ukecani, ako sme my, po dlhej dobe .
No to je fakt,že rozhodne my dvaja niesme bohvieako tichý,hmhm
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Eulalia Pozri príspevok
Nerada Vám beriem ilúzie, ale už som sa takým veciam prestala čudovať. Vtedy, keď som "bola požiadaná" daj bod tej a tej, je to kamoška, nech sa rýchlo zelená.
To som ani nevedela, že aj o bod pre kamarátku sa žiada. To sú mi novoty. Že by sa aj tu začalo kupčiť s bodmi? To teda žasnem. Alebo si niekto zmýlil politickú scénu s poradou? Mala si to nahlásiť Richardovi, lebo taký človek tu nemá čo hľadať.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja neviem,ale ja či mám 80 bodov alebo 200- je mi to akože úplne jedno...
Mne stačí pocit, že ma všetci poraďáci majú strašne radi...
0 0
Monika Kováčová Monika Kováčová

Monika Kováčová je offline (nepripojený) Monika Kováčová

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem,ale ja či mám 80 bodov alebo 200- je mi to akože úplne jedno...
Mne stačí pocit, že ma všetci poraďáci majú strašne radi...
ja ťa mám najstrašnejšie rada


A majte ma všetci radi!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Monika Kováčová Pozri príspevok
ja ťa mám najstrašnejšie rada


A majte ma všetci radi!
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Zdenka175 Pozri príspevok
Sklamala som sa v jednej osobe na porade. Myslela som , že je priateľka a ona sa len priateľkou robila. Napísala mi SS a pochopila som, bez ocenenia neporadím.
Prosím, môže mi niekto vysvetliť, prečo si niekto zakladá na oceňovaní? Má z toho nejaké výhody?
Akurát niekto spôsobil, že "váha" bodov sa rozkolísala. Smutné...
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Pôvodca textu príspevku: Monika Kováčová
A majte ma všetci radi! [/QUOTE]

Budeme, ja určite

Je tu na Porade mnoho príjemných a hlavne šikovných ľudí a za ten krátky čas / aj keď som na Porade denne/ som si našla aj mnoho nových priateľov Dáša
Naposledy upravil truch : 21.01.10 at 07:37
0 0
kkllc kkllc

kkllc je offline (nepripojený) kkllc

Manžel doniesol z práce Žiadosť o vykonanie výpočtu dane z príjmov FO.... bola som prekvapená komplikovanosťou tohto tlačiva. Niektoré zákony som musela pozrieť. V takej fabrike robotník asi ťažko toto tlačivo správne vypíše. A potom sa z toho mzdárky môžu zblázniť, keď tam poškrtané veci dobludu.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja neviem,ale ja či mám 80 bodov alebo 200- je mi to akože úplne jedno...
Mne stačí pocit, že ma všetci poraďáci majú strašne radi...
Však my ťa aj máme. Ani nie tak "radi" ako "strašne" a keď nám stúpiš na otlak tak ešte aj ssstrašnejšie
0 0
katarina.j katarina.j

katarina.j je offline (nepripojený) katarina.j

som len človek
Mna dnes potešilo, že môj 3r.syn konečne pochopil, ze do skôlky chodit musi, tak tento tyzden chodime s usmevom a bez slzičiek/podotykam,ze začal chodit len 11.1.2010 a uz je zbehly/.a rozčulilo ma,že pre zmenu starsi syn/6r/ isiel do skôlky s plačom, lebo ho v skôlke trapi pani učitelka /pre vysvetlenie-včera sa učili viazať šnurky-mali cvicne topanky,na ktorych sa ucili zaväzovat a jemu to akosi neslo-nielen jemu ale hned polovici predškolakom/.chudak mal z toho mindrak,nechcel ist ani do skôlky lebo zas budu trenovat viazanie topanok...inak je šikovny a asi je to aj moja chyba, lebo väčšinou ma topanky-lepaky-rychlejsie a pohodlnejsie sa obuvaju,aj som ho to už učila, ale zial bezuspesne.tak snad to zvladneme.
0 0
books books

books je offline (nepripojený) books

books Pozri príspevok
Volali mi z DÚ a chceli číslo na konateľa firmy. Dozvedela som sa,že sa má začať kontrola na DPH,ale ešte neviem za aké obdobie a kedy.Okolo obeda ide šéf na DÚ pre zásielku.
Mám obavy,už sa mi trasú ruky a som nervózna.Keď sa ozvú z DÚ vždy tak reagujem.
Musela som to napísať.
Aby toho nebolo dosť,tak nám prišlo oznámenie o začatí kontroly zo živnostenského úradu. Tak sa teším, v pondelok ideme na živnostenský a v utorok prídu z DU.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
mňa potešilo rozhodnutie mojej staršej, že pôjde na vodičák teraz ( váhala kvôli počasiu, ale ja som trvala že ak chce tak teraz ) - ťažko na cvičisku.... a dnes už majú prvú hodinu
Potom som sa nepotešila na kardiologii s malou, že lepšie to nie je a hlavne keď po chvíli rýchlejšej chôdze potrebuje oddychovať event. začne sa jej štikútať .....
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

books Pozri príspevok
Aby toho nebolo dosť,tak nám prišlo oznámenie o začatí kontroly zo živnostenského úradu. Tak sa teším, v pondelok ideme na živnostenský a v utorok prídu z DU.
Držím palce, aby ti to dobre dopadlo
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

My v utorok 26.1.2010 máme kontrolu zo Soc.poisť. r.2001-2009.
Mám z toho nepríjemný pocit. Dúúúfam, že to dopadne dobre. Som aj trochu nervozná.
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Mňa dnes dosť vytáča klient, ktorý akosi nemôže pochopiť, že na konci roka treba inventúru materiálu a myslí si, že je to môj výmysel.
Účtujeme sklady B, všetko som polopate vysvetlila, prečo a načo a nakoniec mi napísal, že ON nič písať nebude. ...že to asi príliš komplikujem Presne tak, ON s veľkým písmenom. Nepresvedčila ho ani odvolávka na postupy a zákon.
Tak som odpísala, že JA kľudne napíšem, len musím vedieť, čo na tom sklade má. ....a tak sa mi nechce už nič robiť, lebo ja takéto arogantné správanie nemusím ...som znechutená
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
Mne sa dnes podarilo prihlasit auto na dopravnom inspektorate. Uz som tam planovala ist viackrat, len vzdy zacalo intenzivne snezit. Dnes som sa uz hecla a sla som. Celkom sa dalo, ani to az tak dlho netrvalo, ako som zazila v minulosti (aj niekolko hodin). Policajti boli velmi ochotni . Aj cislo som si mohla vybrat.

Evidentne je riadnou procedurou vybaveny tak kazdy 10ty clovek - ostatni pridu k okienku (aj ked uz pri okienku stoji niekto s cislom podla poradovnika) potichu poda dokumenty policajtovi, ten prikyvne, potichu si ich zoberie a pod. Za ten cas, co som stala pri okienku, sa takto zastavili pri mojom okienku asi traja . Dalsi za asistencie nejakeho ich znameho policajta to riesili na chodbach.

A nadalej pretrvava fakt, ktory som si uz vsimla aj v minulosti - ked zasvieti nove cislo na displeji pri okienku a nikto sa k nemu nehrnie (uz to asi vzdal, alebo vybavil cez znameho), policajt pocka aspon 10 minut (pokeca s kolegynami, chlipne si z kavy a pod.) a ma "ciarku", ze "vybavil". = produktivita prace velmi nizka . Zrejme ju zvysuju ti "kamarati" - jeden z tych potichu podavajucich mimo ciselneho radu siel vybavit 10 aut .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať