Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

JarkaL Pozri príspevok
Mňa trochu vyviedlo z miery toto:
http://www.porada.sk/1284338-post24.html
Jarka nie si sama. Aj mňa vytočil dotyčný pán.
Neprajem nikomu nič zlé ale keby si skúsil tak by ináč písal.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

slavica Pozri príspevok
Jaruš nič si z toho nerob, pozri si Lacove dnešné príspevky...Laco má dnes proste svoj deň...

Asertívny jedna radosť, aj empatický
Ale ten kurz RPIC v spojení s ÚP môžem vrele doporučiť, sama som na takom prednášala
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Dav Pozri príspevok
Asertívny jedna radosť, aj empatický
Ale ten kurz RPIC v spojení s ÚP môžem vrele doporučiť, sama som na takom prednášala
Dobrý večer,

tu je Laco-monter osobne !

Čo sa do mňa obúvate a prajete mi zlé veci ???

Ja nikomu nič zlé neprajem,len som sa vyjadril tak ako som sa vyjadril !

A čo ???

Keď sa to niekomu nepáči,je to jeho vec.

Ja som osobne nenapadal nikoho,že ten alebo ten zneužil socialny system.

Vyjadril som sa všeobecne a reči o empatii a asertivite si nechajte pre seba.

Vy nepoznáte mńa ani ja nepoznám Vás,tak aká empatia ??

Trochu viac racionalneho uvažovania a odosobnenia sa by tu poniektorým neuškodilo.
Naposledy upravil Laco-monter : 04.02.10 at 16:52
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

korduľa Pozri príspevok
ludia si myslia, ze sa v ich zivote nic nedeje, namiesto toho, aby sa tesili z kazdeho dna, aj ked nie je mimoriadny. tes sa z toho, ze sa nic mimoriadne nestalo, ze nie si jeden z ludi, ktori by takyto obycajny den privitali s usmevom, namiesto toho, ze nic nevidia, ze nemozu chodit, ze nemaju na to, aby mohli sediet v teple. tesme sa z toho co mame.
To bolo dané ako recesia nie vážne je hodne roboty a tak som chcela trošku humoru, som optimista od špiku kosti. Ak sa mi to nepodarilo, ospravedlňujem sa, už sa to nebude opakovať
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
No dnes je to na "šľaktrafenie" - vetrisko taký všade samé snehové záveje, dnes ráno 10min cestu autom som absolvovala za 40 min. - všade vyletené autá event. zapadnuté autobusy a museli sme čakať na ich vyslobodenie- cestára som nestretla - až v meste - ale či išiel na miesto kde bol treba- to povedať neviem. Celá zlatomoravecká cesta je tiež "úžasná" - - chápem , že vietor sa zastaviť nedá, ale kde sú zábrany ????????
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Bionda Pozri príspevok
No dnes je to na "šľaktrafenie" - vetrisko taký všade samé snehové záveje, dnes ráno 10min cestu autom som absolvovala za 40 min. - všade vyletené autá event. zapadnuté autobusy a museli sme čakať na ich vyslobodenie- cestára som nestretla - až v meste - ale či išiel na miesto kde bol treba- to povedať neviem. Celá zlatomoravecká cesta je tiež "úžasná" - - chápem , že vietor sa zastaviť nedá, ale kde sú zábrany ????????
zábrany odfúklo až hen do satelitného mestečka k bielym bratom.
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
- nuž boli zväčša drevené ešte v novembri som ich videla, potom boli poskladané - ako keď ich chceš odviezť preč a teraz tam už nie sú žiadne- možno bolo nejakým spoluobčanom zima a potrebovali kúriť????
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Bionda Pozri príspevok
No dnes je to na "šľaktrafenie" - vetrisko taký všade samé snehové záveje, dnes ráno 10min cestu autom som absolvovala za 40 min. - všade vyletené autá event. zapadnuté autobusy a museli sme čakať na ich vyslobodenie- cestára som nestretla - až v meste - ale či išiel na miesto kde bol treba- to povedať neviem. Celá zlatomoravecká cesta je tiež "úžasná" - - chápem , že vietor sa zastaviť nedá, ale kde sú zábrany ????????
Ako je to možné, v Žiline je +5 stupňov, bez vetra, veď ste južnejšie od nás
Asi to sem ešte len príde, to sa máme na čo tešiť
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
ale kde sú zábrany ???????
bejvávalo - asi nejsou lidi .....
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
Bionda Pozri príspevok
- nuž boli zväčša drevené ešte v novembri som ich videla, potom boli poskladané - ako keď ich chceš odviezť preč a teraz tam už nie sú žiadne- možno bolo nejakým spoluobčanom zima a potrebovali kúriť????
náááááá a čo si neprikúriš zábranami?! oni sa neštítia ničoho, veď rozobrali aj úle, 40 včelích rodín zničili hajz.i!!!! ruky by som im polámala!!!!!
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Keď môže niekto bez zábran ukradnúť káble v Atomke v Bohuniciach, je problém si požičať bez zábrany zábrany pri ceste?
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Nachtigal Pozri príspevok
náááááá a čo si neprikúriš zábranami?! oni sa neštítia ničoho, veď rozobrali aj úle, 40 včelích rodín zničili hajz.i!!!! ruky by som im polámala!!!!!
Piešťančanka aký je rozdiel v Trnave medzi slovom med a med, žiadny a oni niečo do zberu odovzdať musia,
Minule som hovoril"
keď pes pohryzie niekoho zodpovedá za to ten kto ho vychoval,
keď desaťročné decko niečo zoberie nie je nikto trestne zodpovedný, veď dieťa za to nemôže
Ak ukradne dieťa, zavrieť rodiča aspoň na päť rokov hneď by sa znížila populácia o päť prírastkov NA RODINU
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

Bionda Pozri príspevok
No dnes je to na "šľaktrafenie" - vetrisko taký všade samé snehové záveje, dnes ráno 10min cestu autom som absolvovala za 40 min. - všade vyletené autá event. zapadnuté autobusy a museli sme čakať na ich vyslobodenie- cestára som nestretla - až v meste - ale či išiel na miesto kde bol treba- to povedať neviem. Celá zlatomoravecká cesta je tiež "úžasná" - - chápem , že vietor sa zastaviť nedá, ale kde sú zábrany ????????
my sme ráno ledva prešli - dvojmetrové záveje vo vedľajšom pruhu, náš ako-tak prejazdný, len keď oproti nám auto v našom pruhu. Sorry baby, ale sedela tam žena a ešte na nás jačala, aby sme sa jej uhli, no skoro ma porazilo. Kým pochopila, že ona je v tom nesprávnom pruhu, za ňou auto, za nami 4 , tak sme tam stáli a stáli, kým ju nenapadlo, že musí nabok ona...
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
keby tak hrozne nefúkalo, pomaly by sa to topilo, lebo nemrzne, ale ten vietor vytvoril hroznéé hory snehu a z nich to veje na cestu a poviem vám, že som chvíľu išla tak, že som absolútne nič nevidela , len sneh a ani cesta - očila som oči a odrazu niekto priamo oproti mne!! ( Mariannka ja som to nebola, ja som nenadávala a ja som šla vo svojom pruhu) - ale potešila som sa keď oproti mne sa rútil odhŕňací voz- absolvovala som tú trasu 4x .
0 0
zuzu247 zuzu247

zuzu247 je offline (nepripojený) zuzu247

Mňa nasr...dila teta z DU. Zavolala klientovi, že nemá nahlásené MV na daň z MV a že ona mu dá teraz pokutu a ani DP nemá a nech okamžite príde na DU. On zavolal mne a tak sme tam išli spoločne aj s mojimi kópiami všetkých dokladov. Na DU sme zistili, že teta má ešte len doklad o zániku, ktorý sme podávali spoločne s DP z MV za rok 2009, DP ešte nemá a doklad o nahlásení vozidla na daň z MV, jej slovami:"sa asi teda niekde stratil", keďže ja som mala kópiu orazenú podateľňou. Ani mú ,ani bú, urobila si kópiu mojej kópie a my dvaja, ja a klient pol dňa v čudu.
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
pavol54 Pozri príspevok
Piešťančanka aký je rozdiel v Trnave medzi slovom med a med, žiadny a oni niečo do zberu odovzdať musia,
Minule som hovoril"
keď pes pohryzie niekoho zodpovedá za to ten kto ho vychoval,
keď desaťročné decko niečo zoberie nie je nikto trestne zodpovedný, veď dieťa za to nemôže
Ak ukradne dieťa, zavrieť rodiča aspoň na päť rokov hneď by sa znížila populácia o päť prírastkov NA RODINU
až myslíš na našich tmavších spoluobčanov, žeby sa znížila populácia?! určite nie, znížila by sa veková hranica na rodenie............a rodili by ďalej........
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Mna uz stvu v MRP, 17.1. som im uhradila zalohovu fakturu na upgrade, utorok (tusim) som tam volala, ze som ju uhradila, ale kedze to bolo o par dni neskor ako bola splatnost, tak som ich chcela na to upozornit. Mali problem s bankou, tak chceli aby som im poslala mailom vypis z BU, tak som poslala z mBank potvrdenie o uhrade bolo to este v ten vecer. Ale stale nemam upgrade aktivovany. Kedze mam maleho choreho dostanem sa do kancelarie az po ich pracovnej dobe....Som zvedava co mi v pondelok povedia...Toto sa mi este nestalo, vzdy boli rychli.
0 0
Marianna01 Marianna01

Marianna01 je offline (nepripojený) Marianna01

zuzu247 Pozri príspevok
Mňa nasr...dila teta z DU. Zavolala klientovi, že nemá nahlásené MV na daň z MV a že ona mu dá teraz pokutu a ani DP nemá a nech okamžite príde na DU. On zavolal mne a tak sme tam išli spoločne aj s mojimi kópiami všetkých dokladov. Na DU sme zistili, že teta má ešte len doklad o zániku, ktorý sme podávali spoločne s DP z MV za rok 2009, DP ešte nemá a doklad o nahlásení vozidla na daň z MV, jej slovami:"sa asi teda niekde stratil", keďže ja som mala kópiu orazenú podateľňou. Ani mú ,ani bú, urobila si kópiu mojej kópie a my dvaja, ja a klient pol dňa v čudu.
mne toto povedali v sociálnej. Keď som už po mesiaci snaženia na elektronickej podateľni stále nemala v poriadku mesačné výkazy, lebo sa mi furt objavovali tie isté chyby - nenahlásení pracovníci z roku 2007, prípadne rodné čísla, o ktorých ani netuším, čie sú, zavolala som tam. Riešili sme to telefonicky, po mojej otázke, ako je to možné, mi pani povedala, že asi sa registračné listy zapotrošili. To viete, pri takom množstve výkazov je to pochopiteľné...len kedy oni pochopia aj nás?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
nika.sum Pozri príspevok
Mna uz stvu v MRP, 17.1. som im uhradila zalohovu fakturu na upgrade, utorok (tusim) som tam volala, ze som ju uhradila, ale kedze to bolo o par dni neskor ako bola splatnost, tak som ich chcela na to upozornit. Mali problem s bankou, tak chceli aby som im poslala mailom vypis z BU, tak som poslala z mBank potvrdenie o uhrade bolo to este v ten vecer. Ale stale nemam upgrade aktivovany. Kedze mam maleho choreho dostanem sa do kancelarie az po ich pracovnej dobe....Som zvedava co mi v pondelok povedia...Toto sa mi este nestalo, vzdy boli rychli.
Nika, nevzrušuj sa, tento rok akosi zaspali, nemajú ešte zapracované ani daňové priznanie a už je február.....
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Ááááááále ešte len piateho ............
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať