Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

pepsikova Pozri príspevok
..

..a vraj šoféroval 20-ročný chlap..pýtam sa, koľko mal praxe na také cesty, ako boli včera..nebál sa?..a aké boli cesty, boli posypané?..lebo ten ľad, čo bol včera u nás na ceste, bol iste aj na jeho ceste...a u nás cestári okolo 8-večer sladko spali...lebo mám doma dvoch šoférov, čo majú dlhoročnú prax a obaja sa zhodli, že včera ísť na cestu-tak len a len pre záchranu života,aj to s rizikom...
Roznesiete ma zase v zuboch,že som cynicky ale nech !

3-ja colníci svojim odchodom splatili svoj karmicky dlh a umožnili ďalším svojim následovnikom vytvárať ďalší karmicky dlh...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..teda nieže som rozčúlená len dnes..ale bola som pre tento problém nas--tá už viackrát...chcem dať bodík za odpoveď, ktorá sa mi zdala vyčerpávajúca, múdra a osožná-systém mi však napíše, že musím dať bod najprv niekomu inému, až potom tomu, komu som bola rozhodnutá..jasné, pohľadám múdru odpoveď, dám bodík, a systém znova-musíte blablabla.,pritom nedávam jednému dva body,ale dvom odlišným po jednom bode..už ma toto jeden čas jedovalo, nedávala som body, a neviem, či takéto blokovanie dávania bodov je múdre..lebo ma to akurát nasss- a to sa nepodarí len tak hocikomu...

toto presne rozčúlilo včera i mňa! už by som pretolerovala,/aj keď sa mi to nezdá logické,prečo s odstupom času nemôžem oceniť tú istú osobu/ že mám dať bodík niekomu inému,ale ja preštúram poradu,ocením iného a ono ma zase nepustí dať ocenenie .potom zase hľadám ďalšieho ,komu dám bodík a až tak sa vraciam k pôvodnému.

malo by sa s tým niečo robiť! veď keď je nejaká odpoveď taká fundovaná,že ju chcem oceniť,tak by som to mala urobiť bez nejakých obmedzení,nie?
0 0
mysimis mysimis

mysimis je offline (nepripojený) mysimis

obyčajný človiečik
Laco-monter Pozri príspevok
Roznesiete ma zase v zuboch,že som cynicky ale nech !

3-ja colníci svojim odchodom splatili svoj karmicky dlh a umožnili ďalším svojim následovnikom vytvárať ďalší karmicky dlh...
Nemám vo zvyku odpovedať na takéto témy, ale toto mi už nedá - normálny človek sa takto vyjadrovať nemôže.....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Laco-monter Pozri príspevok
Roznesiete ma zase v zuboch,že som cynicky ale nech !

3-ja colníci svojim odchodom splatili svoj karmicky dlh a umožnili ďalším svojim následovnikom vytvárať ďalší karmicky dlh...
..

..tak toto vyjadrenie si daj patentovať..lebo nikto nie je na vine, ak sa traja zabijú..to len karma žiada splatenie dlhu.../aby nenarastali úroky,platíme hneď.../
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..a vraj šoféroval 20-ročný chlap..pýtam sa, koľko mal praxe na také cesty, ako boli včera..nebál sa?..a aké boli cesty, boli posypané?..lebo ten ľad, čo bol včera u nás na ceste, bol iste aj na jeho ceste...a u nás cestári okolo 8-večer sladko spali...lebo mám doma dvoch šoférov, čo majú dlhoročnú prax a obaja sa zhodli, že včera ísť na cestu-tak len a len pre záchranu života,aj to s rizikom...
musím len poopraviť,ak si pozriete na nete,jasne je vidieť ,že cesty v Humennom boli suché tuším až do večera,takže problém nebol v v poľadovici ,ale mikrospánok vodiča,ktorý sa vracal zo smeny s kolegami.

Predpokladám ,že z práce do Humenného to mal niečo cez 50 km.

veľká škoda mladých životov!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
hnedoočka Pozri príspevok
musím len poopraviť,ak si pozriete na nete,jasne je vidieť ,že cesty v Humennom boli suché tuším až do večera,takže problém nebol v v poľadovici ,ale mikrospánok vodiča,ktorý sa vracal zo smeny s kolegami.

Predpokladám ,že z práce do Humenného to mal niečo cez 50 km.

veľká škoda mladých životov!
..

..no pravdaže je škoda životov,to je vždy,nech sú príčiny akékoľvek..pozrela som na tú cestu, i keď bola suchá a na vine bola únava vodiča, prinúti ma to rozmýšľať, prečo?..a prečo?..a prečo?..
...ťažké je to ...50km odšoférovať po práci..dosť..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
..

..a vraj šoféroval 20-ročný chlap..pýtam sa, koľko mal praxe na také cesty, ako boli včera..nebál sa?..a aké boli cesty, boli posypané?..lebo ten ľad, čo bol včera u nás na ceste, bol iste aj na jeho ceste...a u nás cestári okolo 8-večer sladko spali...lebo mám doma dvoch šoférov, čo majú dlhoročnú prax a obaja sa zhodli, že včera ísť na cestu-tak len a len pre záchranu života,aj to s rizikom...
Ale veď mu nikto nekázal ísť , sadnúť si za volant ....

Laco-monter Pozri príspevok
Roznesiete ma zase v zuboch,že som cynicky ale nech !

3-ja colníci svojim odchodom splatili svoj karmicky dlh a umožnili ďalším svojim následovnikom vytvárať ďalší karmicky dlh...
Mňa zabite dvojnásobne ....

Že 20 - ročný chlap .....kua , pred niekoľkými rokmi by bol / podľa mňa aj takýto v tomto veku aj sú / ešte zasran ....
Nie nadarmo sa vravelo , že vojna urobila z chlapca chlapa ...

Ja sa opýtam aj na to ....." ako sa vôbec dostal tak rýchlo na takú pozíciu ???? ".....akú mal asi prax , keď ho vôbec k colníkom vzali ....
Dobre zarobil asi za ten jeden rok , keď si Golfa dovolil kúpiť ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
janomila Pozri príspevok
ja sa chcem pochváliť, že včera som úspešne za A urobila poslednú skúšku zimného semestra a tým som sa dostala do polovice štúdia. Takže "B" už mám, ešte treba dorobiť "c" a Bc (bakalár) je hotový.Verili by ste, že som na seba hrdá?
.

..hurá...šikulka si ty šikovná...blahoželám a držím palčáky ....
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
pepsikova Pozri príspevok
..teda nieže som rozčúlená len dnes..ale bola som pre tento problém nas--tá už viackrát...chcem dať bodík za odpoveď, ktorá sa mi zdala vyčerpávajúca, múdra a osožná-systém mi však napíše, že musím dať bod najprv niekomu inému, až potom tomu, komu som bola rozhodnutá..jasné, pohľadám múdru odpoveď, dám bodík, a systém znova-musíte blablabla.,pritom nedávam jednému dva body,ale dvom odlišným po jednom bode..už ma toto jeden čas jedovalo, nedávala som body, a neviem, či takéto blokovanie dávania bodov je múdre..lebo ma to akurát nasss- a to sa nepodarí len tak hocikomu...
Pepsi, tak s týmto máš stopercentnú pravdu. Chcem dať bod za dobrý príspevok, napíše mi - dajte bod niekomu inému. Takto mi to píše aj tri krát, takže hľadám ďaľšie príspevky iných poraďákov, aby som mohla tie body prideliť. Nakoniec, keď idem konečne ten bod prideliť tomu, čo som chcela hneď na začiatku, tak mi napíše, že pridelili ste v priebehu 24 hodín veľa bodov a nemôžem prideliť nič. Nerozumiem tomu vôbec, čo s tým kto sleduje, ale nemá to žiadnu logiku.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Mňa asi porazí, neviem čím to je, ale dnes mi opäť a zase nablokovali namiesto 2x červené pomaranče po 0,99€ jedny mandarinky za 1,49€ a jedny pomaranče za 1,79€. Vrátili mi 1,30€. V piatok som kupovala štvore scherry paradajky po 0,39€ a na účte som mala 4xmango po 0,55€. Ja už neviem, asi sa prihlásim na SOI ako inšpektor zdarma. Ani sa človeku neospravedlnia. Ja si účet kontrolujem, ale čo tí chudáci starí ľudia????
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Práve ma potešilo, že už som "zelená". Úprimne, zelenú farbu vôbec nemusím, najradšej mám modrú, ale v tomto prípade ma to zelené zafarbenie veľmi teší. Chcem pred všetkými poďakovať tým, ktorí ma ocenili, hlavne však ďakujem Terezkemarii, ktorá má veľmi povzbudzovala na písanie odpovedí. Niekoľko stránok dozadu niekto písal, že si vôbec nezakladá na počte bodov. Mňa ten počet mojich bodov teší z dôvodu, že na tejto stránke som krátko. Začínala som ako úplný laik, a po dvoch rokoch pôsobenia na porade som schopná aj ja niekomu poradiť. Dnes pre mňa pondelok vôbec nie je modrý, ale zelený.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

pepsikova Pozri príspevok
.

..hurá...šikulka si ty šikovná...blahoželám a držím palčáky ....
A čo tak dať smajla na CELÚ OBRAZOVKU !!!

Začínam mať dojem,že tu prispievajú deti z 1.stupňa ZŠ.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Laco-monter Pozri príspevok
A čo tak dať smajla na CELÚ OBRAZOVKU !!!

Začínam mať dojem,že tu prispievajú deti z 1.stupňa ZŠ.
..

.. joj, laco máš ty veru pravdu..šak ja som len druháčka, mám teda podľa mojej karmy právo detsky sa tešiť, keď má moja kamoška dobré známky.....ja som ti už raz taká, dám smajla aj tebe, ak by ti urobil radosť a hlavne ak by som mala z toho radosť ja..vieeeš, tak je to...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Laco-monter Pozri príspevok
A čo tak dať smajla na CELÚ OBRAZOVKU !!!

Začínam mať dojem,že tu prispievajú deti z 1.stupňa ZŠ.
Laco, táto téma je už raz taká, jeden sa vyžaluje zo svojho smútku alebo nevydarenej a zlej skúsenosti, iný sa pochváli spravením skúšky. Že si za to zaslúži smajla? Určite áno, keď zadávateľka tak zvážila. Tešila sa s ňou.
O tom vlastne život je, že sa spolu tešíme alebo spolu smútime. A táto téma je na to priamo určená. Sorry, ale oveľa viac sa mi páči takáto reakcia, ako keď si v niektorých témach navzájom ubližujú. Nechám to na posúdenie iných.
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

pepsikova Pozri príspevok
.

..hurá...šikulka si ty šikovná...blahoželám a držím palčáky ....
Milá moja,ďakujem za gratuláciu. Ten Tvoj smajlík vyzerá fakt asi ako ja, keď som nakukla do indexu a našla som tam to A-čko. Boli to ťažké príklady a nebola som si istá, či som mala všetko správne. A bolo. Takže asi tak som vyskakovala. Musel to byť úžasný pohľad na serióznu babu v "najlepších" rokoch ako rozchechtaná poskakuje po chodbe univerzity ako šašo.
0 0
janomila janomila

janomila je offline (nepripojený) janomila

Laco-monter Pozri príspevok
A čo tak dať smajla na CELÚ OBRAZOVKU !!!

Začínam mať dojem,že tu prispievajú deti z 1.stupňa ZŠ.
Milý Laco, môžem dúfať, že tými deťmi myslíš aj mňa? Keďže už pomaly ťahám štyridsiatku, je to pre mňa veľmi lichotivá predstava. Ďakujem.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Kto dá viac, vidí viac
...
...
Mnohí diváci však boli nespokojní, pretože bez špeciálnej pozvánky sa bližšie ako 100 metrov od plochy nedostali. „Príliš na bežných ľudí nemysleli. Ide im hlavne o ich bohatých kamarátov,“ povedal nám nespokojný Tatranec Vlado.
...
...
http://www.pluska.sk/slovensko/spolo...i-do-rana.html

Že normálne som sa " rozplakal "......nad chudiatkami z obecenstva , ktorí nevideli , ako sa panstvo zabávalo ....

Hádam ešte aj očakával , že sa aj sem dostane ..
Tajná párty do rána

Večer bola pre vyvolených hostí pripravená separovaná a hlavne prísne strážená VIP párty. A tu sa tiež rozhodne nešetrilo – záverečný účet pozostával z 2-tisíc kusov ustríc, 2 100 kusov suši a sashimi, niekoľkých kilogramov lososa, 10 kg kaviáru, 140 kg tigrích garnátov, 25 kg kamčatského kráľovského kraba.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Ako by sa mali Čenkovej deti!!!
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Citát:
Tajná párty do rána

Večer bola pre vyvolených hostí pripravená separovaná a hlavne prísne strážená VIP párty. A tu sa tiež rozhodne nešetrilo – záverečný účet pozostával z 2-tisíc kusov ustríc, 2 100 kusov suši a sashimi, niekoľkých kilogramov lososa, 10 kg kaviáru, 140 kg tigrích garnátov, 25 kg kamčatského kráľovského kraba.

..brrr..viac nech ma nepozývajú..nenajedla by som sa..mám len slovenskú hubu, naučenú na domácu klobásku, kapustičku a pečené mäsko s knedlíčkom...aj slaninka sem-tam môže byť...no..
0 0
alabut alabut

alabut je offline (nepripojený) alabut

Radsej na poriadne domace prasacie hody. Ako chutovka po hodoch by mohli byt tie cudzokrajne sprostosti. Ked niekto normalny ide do napriklad Grecka, chce poznat grecku kulturu a kuchynu, neviem preco sa hambime za nasu, ked vacsina bohatych aj tak pochadza z ludu. Poznal som jedneho vyvoleneho, ktory pri stavbe svojho domu cakal na stavbarov, kedy zacnu jest svoje domace speciality a vydrankal si ci kusok domacej tlacenky, ci udenej slaninky a pod. Na stavbe robil pomaly druheho majstra a zacitil kazdu podozrivu vonu. :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať