Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..v rádiu práve vysielajú reláciu ""Vy a on-line nakupovanie""..nuž ako rád by si môj synko kúpil "onlajn " mobilný telefón od nášho pomarančového operátora a získal tak jeden mesačný paušál zadarmo-keby sa však dalo nakupovať v oranžovom i-shope..ale nedá..lebo sa pokúša od štvrtku každý deň aj 2-3 krát skúša, volá operátorom, tí usilovne hľadajú chybu, ale samozrejme im všetko funguje a tak chyba je vo vašom počítači..to bola posledná odpoveď, ktorú použili ako výhovorku..synko sa nas--al a poďho ku kamarátom, postupne u troch vyskúšali nákup on-line telefonu z orindža a veru nikde to nejde..operátor povedal, že obchod funguje a ak mu to nejde, tak nech si ide zobrať ten mobil do kamenného obchodu..síce nebude mať jeden paušál zadarmo, ale však čo je to 40€..
Naposledy upravil pepsikova : 09.02.10 at 07:27
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
pepsikova Pozri príspevok
Citát:
Tajná párty do rána

Večer bola pre vyvolených hostí pripravená separovaná a hlavne prísne strážená VIP párty. A tu sa tiež rozhodne nešetrilo – záverečný účet pozostával z 2-tisíc kusov ustríc, 2 100 kusov suši a sashimi, niekoľkých kilogramov lososa, 10 kg kaviáru, 140 kg tigrích garnátov, 25 kg kamčatského kráľovského kraba.

..brrr..viac nech ma nepozývajú..nenajedla by som sa..mám len slovenskú hubu, naučenú na domácu klobásku, kapustičku a pečené mäsko s knedlíčkom...aj slaninka sem-tam môže byť...no..
....asi podľa toho známeho , nášho ...ešte dobre , že ich toľko máme , prísloví ..

Zabudol vôl , že teľaťom bol.

prípadne moje oblúbené

Keď sa hovno dostane na skriňu , myslí si o sebe , že je šlahačková torta ...

0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

Neviem, či to píšem na správne mieto, ale keďže sa potrebujem tiež "odventilovať", tak asi áno.

Mali sme na pohovore absolventa VŠ, uchádzača o zamestnanie. Na preplatenie cestovných nákladov, je potrebné doniesť Pozvánku (stačí aj vytlačený mail) a Potvrdenie zamestnávateľa o účasti uchádzača ..... Na potvrdenie som vypísala všetky údaje, vrátane ICO, DIČ,....
Na konci som podpísala.

Uchádzač mi písal, že pani na ÚP (v LM) mu povedala, že také potvrdenie mu je nanič, lebo tam nie je pečiatka.

Keďže ma to vytočilo, volala som pani, vedela o koho sa jedná a dokola mi tvrdila, že tam musí byť pečiatka, lebo ako má vedieť, že som to ja podpísala.


Na tlačive je raz napísané pečiatka a podpis, tak ak ju nemáme, chlapec má smolu, alebo si ju máme dať vyrobiť, lebo jej to nevezmú vyššie inštitúcie. Ostatné ako odkiaľ má také inštrukcie, meno a pod... mi odmietla povedať.
A pred ukončením rozhovoru zložila.....

Mám sa smiať, alebo zaplakať, že takíto ľudia pracujú za peniaze z našich daní ....., aj keď priamo ona ozaj možno za to nemôže
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Práve ma pobavil e-mail od neznámeho človeka, vraj zástupcu banky (nemenoval), že zomrel nejaký klient, ktorý mal rovnaké priezvisko ako ja (nenapísal priezvisko), ktorý zanechal po sebe 14,7 mil. dolárov a vraj mu mám poslať moje meno, adresu, telefóny, názov zamestnávateľa a môj vek, aby som mohla dediť...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
calawen Pozri príspevok
Práve ma pobavil e-mail od neznámeho človeka, vraj zástupcu banky (nemenoval), že zomrel nejaký klient, ktorý mal rovnaké priezvisko ako ja (nenapísal priezvisko), ktorý zanechal po sebe 14,7 mil. dolárov a vraj mu mám poslať moje meno, adresu, telefóny, názov zamestnávateľa a môj vek, aby som mohla dediť...

ejha.... len aby to nebol nejaký podvod...ale ak to bude pravda, tak veľa šťastia...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

ZuzanaP Pozri príspevok
ejha.... len aby to nebol nejaký podvod...ale ak to bude pravda, tak veľa šťastia...
samo sebou, že to nie je pravda... ten mail skončil okamžite v koši...
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
calawen Pozri príspevok
samo sebou, že to nie je pravda... ten mail skončil okamžite v koši...

ach jo, ale keby to bola pravda, už len tá predstava..
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Evanka Pozri príspevok
Neviem, či to píšem na správne mieto, ale keďže sa potrebujem tiež "odventilovať", tak asi áno.

Mali sme na pohovore absolventa VŠ, uchádzača o zamestnanie. Na preplatenie cestovných nákladov, je potrebné doniesť Pozvánku (stačí aj vytlačený mail) a Potvrdenie zamestnávateľa o účasti uchádzača ..... Na potvrdenie som vypísala všetky údaje, vrátane ICO, DIČ,....
Na konci som podpísala.

Uchádzač mi písal, že pani na ÚP (v LM) mu povedala, že také potvrdenie mu je nanič, lebo tam nie je pečiatka.

Keďže ma to vytočilo, volala som pani, vedela o koho sa jedná a dokola mi tvrdila, že tam musí byť pečiatka, lebo ako má vedieť, že som to ja podpísala.


Na tlačive je raz napísané pečiatka a podpis, tak ak ju nemáme, chlapec má smolu, alebo si ju máme dať vyrobiť, lebo jej to nevezmú vyššie inštitúcie. Ostatné ako odkiaľ má také inštrukcie, meno a pod... mi odmietla povedať.
A pred ukončením rozhovoru zložila.....

Mám sa smiať, alebo zaplakať, že takíto ľudia pracujú za peniaze z našich daní ....., aj keď priamo ona ozaj možno za to nemôže

Zrejme ktosi raz na ministerstve zhrabol prémie za vytvorenie tlačiva. A niekto druhý za ich schválenie. A tí, čo ich používajú, spĺňajú kritériá na prácu v štátnej službe. Tak prečo by mali vedieť, že pečiatka u SZČO nie je povinná. Odkedy sú rozum a odborné vedomosti potrebné pre prácu úradníka v štátnej správe? Skôr sú nevýhodou, ak ich niekto má a predsa sa rozhodne živiť ako úradník.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

truch Pozri príspevok
Mňa asi porazí, neviem čím to je, ale dnes mi opäť a zase nablokovali namiesto 2x červené pomaranče po 0,99€ jedny mandarinky za 1,49€ a jedny pomaranče za 1,79€. Vrátili mi 1,30€. V piatok som kupovala štvore scherry paradajky po 0,39€ a na účte som mala 4xmango po 0,55€. Ja už neviem, asi sa prihlásim na SOI ako inšpektor zdarma. Ani sa človeku neospravedlnia. Ja si účet kontrolujem, ale čo tí chudáci starí ľudia????
Ja týmto infarktotvorným spôsobom nakupujem pravidelne akciové psie granule v jednom reťazci. Naposledy som im blahoželala k tomu, že som iba parádne naštvatá zákazníčka, a nie ŠOI. A ešte ma presviedčali, že mám iný výrobok. tak som povedala, že na rozdiel od niekoho viem čítať, a že už púhym porovnaním písmeniek aj bez znalosti čítania sa zistí, že výrobok má byť v úúúúplne inej cene. Prepáčte...sa nekonalo.
Akurát mi ten ich "ochrankár" šľohol košík s 0,50 €. Po kratšom monológu mi ich vrátil. Mojom monológu...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
calawen Pozri príspevok
Práve ma pobavil e-mail od neznámeho človeka, vraj zástupcu banky (nemenoval), že zomrel nejaký klient, ktorý mal rovnaké priezvisko ako ja (nenapísal priezvisko), ktorý zanechal po sebe 14,7 mil. dolárov a vraj mu mám poslať moje meno, adresu, telefóny, názov zamestnávateľa a môj vek, aby som mohla dediť...
...mojuš, ten klient musel byť klonovaný a jeden z tých klonov mal aj priezvisko ""pepsikova""/s veľkým P/..ale bol chudobnejší, mal len 5,4 melóna€..
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

U nás v škôlke fotili deti. Syn deň predtým povedal, asi sa zajtra fotíme. No žiaden oznam, rozmer fotiek nič. Minule bola možnosť si vybrať rozmery kusy a teraz nič. Včera už boli fotky. No sú pekné. Je ich sada a stojí 10eur. Ak niektorú nechceme môžeme vrátiť. Ale fotky jednotlivé sú drahé. Tá najväčšia 5e a tie druhé po 4e.Fotky sú v papierových rámčekoch. Ja osobne by som chcela viac tých menších ako tú veľkú. Ale ten prístup fotografa sa mi nepáčil.Postavil nás pred hotové fotky.
P1130359.jpg  
P1130360.jpg  
P1130361.jpg  
P1130362.jpg  
1/1
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Zdenka175 Pozri príspevok
U nás v škôlke fotili deti. Syn deň predtým povedal, asi sa zajtra fotíme. No žiaden oznam, rozmer fotiek nič. Minule bola možnosť si vybrať rozmery kusy a teraz nič. Včera už boli fotky. No sú pekné. Je ich sada a stojí 10eur. Ak niektorú nechceme môžeme vrátiť. Ale fotky jednotlivé sú drahé. Tá najväčšia 5e a tie druhé po 4e.Fotky sú v papierových rámčekoch. Ja osobne by som chcela viac tých menších ako tú veľkú. Ale ten prístup fotografa sa mi nepáčil.Postavil nás pred hotové fotky.
..


...ale mojuš, nebuď malicherná..čo za to nedáš, keď máš doma "športovca roka?..malý je úžasný,vyzerá šťastne, tak čo záleží na tom, že nejaký fotograf sa s vami neporadil, čo a ako vy chcete?..to je tá obrátená strana šťastných detských očiek...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

pepsikova Pozri príspevok
...mojuš, ten klient musel byť klonovaný a jeden z tých klonov mal aj priezvisko ""pepsikova""/s veľkým P/..ale bol chudobnejší, mal len 5,4 melóna€..
pepsi, neboj, nerobím si ilúzie, že iba ja som výnimočná... takýchto a iných mailov kolujú po svete milióny...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

len tak som si chclea pozriet pohyby na druhom ucte, kt. uz menej pouzivam a skoro som na zadok spadla, ze tam mam taky minus ze dovi dopo... pritom zostatok mal byt 20 eur...

volam zhrozena do banky a zevraj tam mam exekuciu!!!!!!! a ja netusim zaco...

klepem sa ako sykorka... slzy na krajicku a neviem co robit

predtym mi nedosiel ziadny papier ze je na mna uvalena exekucia...

0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Nešla si načierno pred pár rokmi v električke?
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

nikdy som nesla nacierno... ani pokutu som nikdy nedostala...
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

ale preboha preco ma nikto nekontaktoval????

no takze je to Socialna poistovna... ako fajn, viem, ze tam mam nedoplatok, kt. vacsinu som uhradzala koncom roka... ale oni si vymahaju presne toto, co som ja uhradila...

to je uz dovi dopo v tomto state...

len tak si niekto siahne na ucet a predtym ma nevyzve ze halooo uhradite alebo bude exekucia???

to mi teraz siahnu aj na pozemok ci co????????
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Čistá ja... No je to divné , mala si dostať najprv nejaký list... Možno je to omyl a Ty sa trápiš zbytočne.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

lenze ked oni mi blokli tu sumu presne kt. som uhradila koncom minuleho roka! preco??? som z toho normalne KO...

toto ani muzovi nesmiem povedat...

najlepsie je, ze peniaze mam, ale vonku... nikto zrazu nema potrebu platit nacas a potom sa deje toto
0 0
Evanka Evanka

Evanka je offline (nepripojený) Evanka

andreaS Pozri príspevok
lenze ked oni mi blokli tu sumu presne kt. som uhradila koncom minuleho roka! preco??? som z toho normalne KO...

toto ani muzovi nesmiem povedat...

najlepsie je, ze peniaze mam, ale vonku... nikto zrazu nema potrebu platit nacas a potom sa deje toto
Andrejka, nebolo to náhodou tak, že si dala príkaz na úhradu, ale tá sa nemohla zrealizovať z dôvodu nedostatku finančných prostriedkov?
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať