Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Laco-monter Pozri príspevok
Ja Ti dám sponzorov !

LOPATU do ruky, a chodníky ČISTIŤ a sneh odhadzovať !!!
obdivujem tvoje myšlienkové pochody.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
willma Pozri príspevok
no pridám sa aj ja: zajtra kontrola v jednom okrese, toť hen kúsok južnejšie za rohom od BA, v piatok ráno o 9 v druhom , ešte južnejšie smer východ - odchádzam už zajtra popoludní. A do tej radosti dnes ďalšie dva telefonáty že by ma radi vidieť v piatok ráno o 9 aj v ďalšom okrese na severe (síce ma je dosť, ale predsa len som radšej v jednom kuse) a budúci štvrtok a piatok v ďalšie firme na záhorí. .A to mám už avizovanú kontrolu na marec. Hasiči sa nejako rozbehli. ja sa môžem od samej radosti zblázniť a do toho počúvam samé priaznivé správy o počasí takže cesty budú ako obvykle isto fajné
To je IQ test?
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Laco-monter Pozri príspevok
Ja Ti dám sponzorov !

LOPATU do ruky, a chodníky ČISTIŤ a sneh odhadzovať !!!
No čo by ste vy Blavci od nás vidiečanov nechceli. Viete čo sa o Vás vraví o tom snehu?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

erzet Pozri príspevok
To je IQ test?
nééééé, blíži sa Valentín a hasiči mi chcú asi lásku vyznávať
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

willma Pozri príspevok
no pridám sa aj ja: zajtra kontrola v jednom okrese, toť hen kúsok južnejšie za rohom od BA, v piatok ráno o 9 v druhom , ešte južnejšie smer východ - odchádzam už zajtra popoludní. A do tej radosti dnes ďalšie dva telefonáty že by ma radi vidieť v piatok ráno o 9 aj v ďalšom okrese na severe (síce ma je dosť, ale predsa len som radšej v jednom kuse) a budúci štvrtok a piatok v ďalšie firme na záhorí. .A to mám už avizovanú kontrolu na marec. Hasiči sa nejako rozbehli. ja sa môžem od samej radosti zblázniť a do toho počúvam samé priaznivé správy o počasí takže cesty budú ako obvykle isto fajné
Aj my zajtra čakáme kontrolu...vyrobím rýchlo plagát "Wilma, vitaj" ?
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
pepsikova Pozri príspevok
..laco, ty potvor, nebuď jedovatý....to erzet mal iba dobrú karmu a tak sa mu vydaril krásny deň...
aj to som mal dnes v Blave
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Dav Pozri príspevok
Aj my zajtra čakáme kontrolu...vyrobím rýchlo plagát "Wilma, vitaj" ?
No veru schystaj idem smer RS a kúsok za ňu
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
willma Pozri príspevok
nééééé, blíži sa Valentín a hasiči mi chcú asi lásku vyznávať
ja počkám na hasičky
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Dav Pozri príspevok
Aj my zajtra čakáme kontrolu...vyrobím rýchlo plagát "Wilma, vitaj" ?
Prečo nemôžem dať súhlas?
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

willma Pozri príspevok
No veru schystaj idem smer RS a kúsok za ňu
Tak pribrzdi v LC RS je od nás 30 km.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

erzet Pozri príspevok
Prečo nemôžem dať súhlas?
Neviem, skús ešte raz - ja neviem súhlasiť, keď má pripojenie zlú karmu
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

pribrzdiť by som mohla, ale zajtra podvečer
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

willma Pozri príspevok
pribrzdiť by som mohla, ale zajtra podvečer
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

kujéééém, ubytko mám v moteli pri RS. a ako som čítala priložené, tak dúfam, že sa mi podarí pribrzdiť včas a bezpečne, http://www.cas.sk/clanok/150882/mete...oladovicu.html
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Tuším bude rýchle minipríma stretko
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

janaGT Pozri príspevok
kde sa dá nájsť takáto infoška?
s pomocou Rozalky pridávam info:

N Á R O D N Á R A D A S L O V E N S K E J R E P U B L I K Y
IV. volebné obdobie
Návrh zákona
z ................. 2010,
ktorým sa mení a dopĺňa zákon Národnej rady Slovenskej republiky č. 18/1996 Z. z.
o cenách v znení neskorších predpisov
Národná rada Slovenskej republiky sa uzniesla na tomto zákone:
Čl. I

Zákon Národnej rady Slovenskej republiky č. 18/1996 Z. z. o cenách v znení zákona č. 196/2000 Z. z., zákona č. 276/2001 Z. z., zákona č. 436/2002 Z. z., zákona č. 465/2002 Z. z., zákona č. 520/2003 Z. z., zákona č. 523/2004 Z. z., zákona č. 68/2005 Z. z., zákona č. 117/2006 Z. z., zákona č. 659/2007 Z. z., zákona č. 382/2008 Z. z. a zákona č. 488/2009 Z. z. sa mení a dopĺňa takto:

1. V § 3 ods. 4 znie:
„(4) Cena, ktorá sa platí v hotovosti a ktorú nemožno bez zvyšku rozčleniť na celé pätky eurocentov, sa matematicky zaokrúhľuje na najbližšiu celú pätku centov; celkový zvyšok nezaokrúhlenej ceny, ktorý je nižší ako dva a pol centa, sa zaokrúhľuje nadol a celkový zvyšok platby, ktorý sa rovná dva a pol centu alebo je vyšší ako dva a pol centa, sa zaokrúhľuje nahor, ak v dohode o cene nie je výslovne dohodnuté inak alebo ak osobitným predpisom nie je ustanovené inak. Ak je platená cena súčtom cien za viac kusov tohto istého tovaru alebo za viac kusov rôznych tovarov, zaokrúhľuje sa takto až celková suma platenej ceny. Takéto zaokrúhľovanie ceny nie je porušením cenovej disciplíny podľa tohto zákona.“.



Čl. II

Tento zákon nadobúda účinnosť 1. júla 2010.
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
janaGT Pozri príspevok
s pomocou Rozalky pridávam info:

N Á R O D N Á R A D A S L O V E N S K E J R E P U B L I K Y

IV. volebné obdobie

Návrh zákona

z ................. 2010,
ktorým sa mení a dopĺňa zákon Národnej rady Slovenskej republiky č. 18/1996 Z. z.
o cenách v znení neskorších predpisov

Národná rada Slovenskej republiky sa uzniesla na tomto zákone:

Čl. I

Zákon Národnej rady Slovenskej republiky č. 18/1996 Z. z. o cenách v znení zákona č. 196/2000 Z. z., zákona č. 276/2001 Z. z., zákona č. 436/2002 Z. z., zákona č. 465/2002 Z. z., zákona č. 520/2003 Z. z., zákona č. 523/2004 Z. z., zákona č. 68/2005 Z. z., zákona č. 117/2006 Z. z., zákona č. 659/2007 Z. z., zákona č. 382/2008 Z. z. a zákona č. 488/2009 Z. z. sa mení a dopĺňa takto:

1. V § 3 ods. 4 znie:
„(4) Cena, ktorá sa platí v hotovosti a ktorú nemožno bez zvyšku rozčleniť na celé pätky eurocentov, sa matematicky zaokrúhľuje na najbližšiu celú pätku centov; celkový zvyšok nezaokrúhlenej ceny, ktorý je nižší ako dva a pol centa, sa zaokrúhľuje nadol a celkový zvyšok platby, ktorý sa rovná dva a pol centu alebo je vyšší ako dva a pol centa, sa zaokrúhľuje nahor, ak v dohode o cene nie je výslovne dohodnuté inak alebo ak osobitným predpisom nie je ustanovené inak. Ak je platená cena súčtom cien za viac kusov tohto istého tovaru alebo za viac kusov rôznych tovarov, zaokrúhľuje sa takto až celková suma platenej ceny. Takéto zaokrúhľovanie ceny nie je porušením cenovej disciplíny podľa tohto zákona.“.



Čl. II

Tento zákon nadobúda účinnosť 1. júla 2010.
Ale to bol iba návrh.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Normálne ma prekvapilo ako rýchlo zareagoval UPSVR. Minulý týždeň sme zaniesli žiadosť o zvýšený RP a včera už prišla kladná odpoveď.
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Mňa včera prekvapila prvá faktúra z O2 s dátumom zúčtovania od 22.12. 09, pričom som ich zákazník od 11.01.10 .
0 0
ZuzanaP ZuzanaP

ZuzanaP je offline (nepripojený) ZuzanaP

:-D
Ja sa stále neprestávam čudovať, že sa naše DÚ nevedia zjednotiť... Každý si pýta k DP typu A iné prílohy a ja si mám akože na každom DÚ overovať, aby mi to nevrátili klientom???
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať