Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Dav Pozri príspevok
Mňa dnes veľmi potešilo, že Willme sa podarilo pribrzdiť v Lučenci , a tak sme si poklebetili nad kávičkou, a prišla k nám aj Mysimis. Tak sme si užili príjemnú hodinku s Poradou naživo.
ja len prihodím, že som rada pribrzdila, bolo fajn a okrem iného dve kontroly za mnou a dopadli dobre. Ešte teším na pondelok a štvrtok piatok budúci týždeň
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Mňa potešilo, že mi môj 17 ročný syn vzal gitaru a začal sa učiť hrať. Našiel si nejaký program na nete, tam mu to ukazuje presne, čo má kde stlačiť a zahrať a po týždni vie asi 4 pesničky. Najradšej by som mu jednu plesla, lebo keď bol prvák, dala som ho na ZUŠku, hral na klavíri skoro 2 roky, ale sa na to vykašľal a mňa to mrzelo, lebo som vedela, že má hudobný sluch. Ale nechcela som ho nútiť nasilu. Preto som rada, že si predsa k hudbe našiel cestu.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

JarkaL, tak už doma bude dvaja vyhrávať na gitaresuper.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

To naše prvé zlato na OH ma veľmi potešilo
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

JarkaL Pozri príspevok
Mňa potešilo, že mi môj 17 ročný syn vzal gitaru a začal sa učiť hrať. Našiel si nejaký program na nete, tam mu to ukazuje presne, čo má kde stlačiť a zahrať a po týždni vie asi 4 pesničky. Najradšej by som mu jednu plesla, lebo keď bol prvák, dala som ho na ZUŠku, hral na klavíri skoro 2 roky, ale sa na to vykašľal a mňa to mrzelo, lebo som vedela, že má hudobný sluch. Ale nechcela som ho nútiť nasilu. Preto som rada, že si predsa k hudbe našiel cestu.
Ja som TO(gitaru) v živote nedržal v ruke...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

truch Pozri príspevok
To naše prvé zlato na OH ma veľmi potešilo
Mna len mrzi to, ze sme museli uchmatnut talent z ineho statu, aby sme to zlato mali. A co vyvadzali tie nase hokejistky, tak som verila, ze zeny ukazu tym nasim chlapom ako sa hra hokej. Aj keby sme prehrali ale tak rozumne a nie vysledkom ako v hadzanej...
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

nika.sum Pozri príspevok
Mna len mrzi to, ze sme museli uchmatnut talent z ineho statu, aby sme to zlato mali. A co vyvadzali tie nase hokejistky, tak som verila, ze zeny ukazu tym nasim chlapom ako sa hra hokej. Aj keby sme prehrali ale tak rozumne a nie vysledkom ako v hadzanej...
A koľko je takých v USA? Toto Ťa nemusí mrzieť.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

nika.sum Pozri príspevok
Mna len mrzi to, ze sme museli uchmatnut talent z ineho statu, aby sme to zlato mali. A co vyvadzali tie nase hokejistky, tak som verila, ze zeny ukazu tym nasim chlapom ako sa hra hokej. Aj keby sme prehrali ale tak rozumne a nie vysledkom ako v hadzanej...
Kuzminová je naša, nech si Češi hovoria čo chcú, myslím že závidia.
Hokejistky hrali so svetovým lídrom, už som písala, že máme 235 registrovaných hráčok, Kanada 70.000!!! Držím im palce, aj tak je obdivuhodné, že taký malý štát ako my je medzi 12 najlepšími
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

lpopi...čo tým chcel básnik povedať??? ..v tejto téme sa nezadávajú reklamy
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

lpopi, čo som Ti povedal v inej diskusii ??

Tuto je uzavretý klub smotánky z vyberanými sposobmi ,nemožeš len tak napísať , čo Ta práve napadne.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

dan Pozri príspevok
lpopi...čo tým chcel básnik povedať??? ..v tejto téme sa nezadávajú reklamy
Možno nám chcel povedať, že to ho potešilo
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Laco-monter Pozri príspevok
lpopi, čo som Ti povedal v inej diskusii ??

Tuto je uzavretý klub smotánky z vyberanými sposobmi ,nemožeš len tak napísať , čo Ta práve napadne.
Laci ,nemáš pravdu-reklamu máš všade regulovanú a toto bol určitý druh reklamy a tú nemožeš vycapiť len tak hocikde a hocikedy,na to sú určité pravidlá...
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Laco-monter Pozri príspevok
lpopi, čo som Ti povedal v inej diskusii ??

Tuto je uzavretý klub smotánky z vyberanými sposobmi ,nemožeš len tak napísať , čo Ta práve napadne.
Si ma rozosmial..píš čo chceš mne je jedno..len ma prekvapila v tejto téme reklama..a mimochodom nepatrím do žiadnej smotánky a niekedy ani nemám vyberané spôsoby ..
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

dan Pozri príspevok
Si ma rozosmial..píš čo chceš mne je jedno..len ma prekvapila v tejto téme reklama..a mimochodom nepatrím do žiadnej smotánky a niekedy ani nemám vyberané spôsoby ..
Ani ja som nemal...

Ale prišiel som prispievať sem a hneď som dostal poza uši !
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

Musíš to brať s nadhladom..nič sa nedeje a nejde o život..peknú nedelu
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Laco-monter Pozri príspevok
Ani ja som nemal...

Ale prišiel som prispievať sem a hneď som dostal poza uši !
Máš zlú karmu, to preto.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Dav Pozri príspevok
Máš zlú karmu, to preto.
NEROZUMIEM, vysvetlí obšírnejšie ,prosím.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Laco-monter Pozri príspevok
NEROZUMIEM, vysvetlí obšírnejšie ,prosím.
Vyjadril si svoj názor spôsobom, ktorým si si nezískal priaznivcov.A nie v jednom prípade.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Dav Pozri príspevok
Vyjadril si svoj názor spôsobom, ktorým si si nezískal priaznivcov.A nie v jednom prípade.
Nastavil som ZRKADLO .

A niektorí uvideli odlesk svojho debilizmu.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Laco-monter Pozri príspevok
Nastavil som ZRKADLO .

A niektorí uvideli odlesk svojho debilizmu.
Filozofické zamyslenie :
Nastavením zrkadla druhým nastavujeme zrkadlo aj sebe. Čí odraz zobrazí?
Koniec filozofického zamyslenia.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať