Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Ja som včera pricvakovala pokladničné doklady na papier. Dnes idem ráno jesť a zrazu cítim nejaký zvláštny predmet v ustách. Vyberiem rožok z úst a v ňom sponka zo zošívačky. Na stole som nič nevidela.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Zdenka175 Pozri príspevok
Ja som včera pricvakovala pokladničné doklady na papier. Dnes idem ráno jesť a zrazu cítim nejaký zvláštny predmet v ustách. Vyberiem rožok z úst a v ňom sponka zo zošívačky. Na stole som nič nevidela.
V tvojom prípade by som ten rohlík celý otvorila, či tam nie je aj pokladničný doklad
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Zdenka175 Pozri príspevok
Ja som včera pricvakovala pokladničné doklady na papier. Dnes idem ráno jesť a zrazu cítim nejaký zvláštny predmet v ustách. Vyberiem rožok z úst a v ňom sponka zo zošívačky. Na stole som nič nevidela.
Akty X , je niekedy len slabý odvar toho čo sa deje v reali, však ?
0 0
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
Dnes som sa bol najesť v Ázijskom bistre. Dal som si opekané rezance + bigos a vietnamskú polievku. A nevládal so to všetko pojesť... taký som nasr...dený, že až
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

kyblik Pozri príspevok
Dnes som sa bol najesť v Ázijskom bistre. Dal som si opekané rezance + bigos a vietnamskú polievku. A nevládal so to všetko pojesť... taký som nasr...dený, že až
Práve kvoli tomu dovodu by som raz chcel navštíviť Ameriku,

aby som nevládal pojesť , keď mi prinesú, čo si objednám .

V slovenských reštauraciach také dačo , NEHROZÍ.
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Mňa dnes potešili semená rastliniek , ktoré som obdržala, síce viem, že pokým vyrastú na veľké palmy a rastliny budem už babka , ale i tak mám veľkú radosť.
P1050605.jpg  
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Laco-monter Pozri príspevok
Práve kvoli tomu dovodu by som raz chcel navštíviť Ameriku,

aby som nevládal pojesť , keď mi prinesú, čo si objednám .

V slovenských reštauraciach také dačo , NEHROZÍ.
v slovenských to určite nehrozí, ale občas chodím s deťmi do čínskej a tam nám musia polovicu porcie zabaliť na domov. To sú také haldy jedla, čo jeme ešte aj na večeru a občas aj ďalšie raňajky.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
monika74 Pozri príspevok
ja sice nesedim s nasim najsamvyssim, ale ruzu priniesol ...ale ak by len ten jeden si ta nevsimol, ale ostatní kolegovia áno tak je to v pohode...ešte nie je koniec dňa
Bohužiaľ, ani jeden kolega.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

rodina1 Pozri príspevok
Bohužiaľ, ani jeden kolega.
no čo už - nevďak a nespravodlivosť vládnu svetu ....ale zasa platí - aký požič taký vráť...jedného pekného dňa im to zúčtuješ..ešte budú chcieť, aby si si ich všimla a spomenula si na nich, nezabudni im potom nechať ochutnať z ich vlastnej medicíny
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

monika74 Pozri príspevok
no čo už - nevďak a nespravodlivosť vládnu svetu ....ale zasa platí - aký požič taký vráť...jedného pekného dňa im to zúčtuješ..ešte budú chcieť, aby si si ich všimla a spomenula si na nich, nezabudni im potom nechať ochutnať z ich vlastnej medicíny
Existuje sféra pracovná a súkromná a tieto sféry by sa nemali prelínať.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

cathyc Pozri príspevok
v slovenských to určite nehrozí, ale občas chodím s deťmi do čínskej a tam nám musia polovicu porcie zabaliť na domov. To sú také haldy jedla, čo jeme ešte aj na večeru a občas aj ďalšie raňajky.
V Nitre je sieť jednej rešitky, kde tie porcie naozaj stoja za to.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

rodina1 Pozri príspevok
Bohužiaľ, ani jeden kolega.
monika74 Pozri príspevok
no čo už - nevďak a nespravodlivosť vládnu svetu ....ale zasa platí - aký požič taký vráť...jedného pekného dňa im to zúčtuješ..ešte budú chcieť, aby si si ich všimla a spomenula si na nich, nezabudni im potom nechať ochutnať z ich vlastnej medicíny
To ja aj po upozornení som bez kvietku. To skôr ja som rozdávala... výplatné pásky a stravné lístky ....

PS: A žijem.
0 0
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

Gabi03 Pozri príspevok
To ja aj po upozornení som bez kvietku. To skôr ja som rozdávala... výplatné pásky a stravné lístky ....

PS: A žijem.
Nám riaditeľ rozdával kvietky už v piatok, a mali sme aj menšie posedeníčko - bol veterník a kávička Na žiadnu ženu u nás na pracovisku nezabudol.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Laco-monter Pozri príspevok
Existuje sféra pracovná a súkromná a tieto sféry by sa nemali prelínať.
čo má úcta človeka k človeku spoločné s prelínaním sfér???
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Dáša_ Pozri príspevok
zatiaľ posunuli spustenie na 9 hodinu. Tak snad sa zadari a bola to posledna odstavka...
nezadarilo, dokonca včera ani nebol oznam. Žeby aj srtranky mali úradné hodiny? Alebo nás takto nútia dodržiavať zákonník práce?
Mmc, niečo som počula o tom, že pôvodne bol iba jeden server a na tom chceli zvládnut posielanie elektronických výkazov. Možno sú už dva?



Táto služba je dočasne mimo prevádzky. Prosím navštívte nás neskôr.
Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti, ktoré vám tento výpadok mohol spôsobiť.



Z dovodu nevyhnutnych technickych uprav su elektronicke sluzby
Portalu danovej spravy docasne nedostupne.

Portal bude opat pristupny 09. marca od 08:00 hod.
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_


INFORMÁCIA O PRAVIDELNEJ ODSTÁVKE
Dovoľujeme si Vám oznámiť, že z dôvodu vykonávania pravidelnej prevádzkovej údržby bude každý deň do 14.marca 2010 v čase od 20:00 hod. do 08:00 hod. nedostupný Portál daňovej správy a jeho elektronické služby.

Zase sa niečo spustilo (elektronicke posielanie výkazov) bez odskúšania v realnej prevádzke.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Dáša_ Pozri príspevok
Zase sa niečo spustilo (elektronicke posielanie výkazov) bez odskúšania v realnej prevádzke.

na toto už neexistuje primeraný komentár.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

dlho sa nic neudialo, tak tu mame zase cosi... aby nam nebolo luto... manzel mi vola ze prisiel im fax, ze od pondelka ma nastupit do bratislavskej pobocky... ani nevie ci za tych istych podmienok, kde tam ma akoze byvat... telefony mu sefstvo nedviha... som tak strasne na...na ....

neni mozne aby firma so zahranicnym kapitalom tak plytvala peniazmi, ze poberu ludi od konkurencie, tym daju hned NOVE auta... a nie ze fabie ale rovno mercedesy... robi tam snad 30 darmozracov, kt. len sedia na zadkoch a houby robia a 10 soferov, kt. robia sviatok-nesviatok... vyciciavaju ich... hlavne ze su nakupene nove osobaky, kt. im neprodukuju nic, platia sa byty mimobratislavskym, zbytocne kancelarie, zbytocni ludia a najnovsie uz prestavaju platit nacas vyplaty kvoli tomu ze nie su peniaze... pred zahranicnymi vlastnikmi sa taji velmi vela informacii... mam sto chuti napisat list a poslat to do zahranicia a nech si s tym spravia co len chcu... a prajem im kontrolu z inspektoratu prace, aby im skontrolovali minimalne cestaky (ktore viem ze sa robia zle, najnovsie nerobia cestaky vobec, ale daju im stravny listok...)... dochadzka sa neeviduje podla odpracovaneho casu, ale udavaju len presnych 8,5h denne... pritom xy-krat ide manzel velmi skoro rano prec a vrati sa v noci... alebo sa robi aj cez vikendy a nemaju ziadny volny vikend aj mesiac... za dobrotu na zobrotu... fakt v tomto svete plati neoklames budes oklamany (slusnejsia verzia)... vrrrrr

dik za vypocutie...

skoda ze sme zase tam kde sme boli pred polrokom... asi je to fakt znamenie, ze treba ist vlastnou cestou a osamostatnit sa... a ta stavba domu sa zrejme posunie na neskor, ked vlastny biznis zacne produkovat aspon tolko co doteraz manzel zarobil v praci...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

celý daňový portál je na dve veci, keď pracuje ako slimák čo fičí na opiátoch. Nie som schopná za 23 min. vytlačiť DP čo som mala už dávno pripravené. Takže týmto tempom tie dane budú urobené naskôr 31.03.2011.
Už ma fakt hrozné s...rúúú.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

andreaS Pozri príspevok
dlho sa nic neudialo, tak tu mame zase cosi... aby nam nebolo luto... manzel mi vola ze prisiel im fax, ze od pondelka ma nastupit do bratislavskej pobocky... ani nevie ci za tych istych podmienok, kde tam ma akoze byvat... telefony mu sefstvo nedviha... som tak strasne na...na ....

neni mozne aby firma so zahranicnym kapitalom tak plytvala peniazmi, ze poberu ludi od konkurencie, tym daju hned NOVE auta... a nie ze fabie ale rovno mercedesy... robi tam snad 30 darmozracov, kt. len sedia na zadkoch a houby robia a 10 soferov, kt. robia sviatok-nesviatok... vyciciavaju ich... hlavne ze su nakupene nove osobaky, kt. im neprodukuju nic, platia sa byty mimobratislavskym, zbytocne kancelarie, zbytocni ludia a najnovsie uz prestavaju platit nacas vyplaty kvoli tomu ze nie su peniaze... pred zahranicnymi vlastnikmi sa taji velmi vela informacii... mam sto chuti napisat list a poslat to do zahranicia a nech si s tym spravia co len chcu... a prajem im kontrolu z inspektoratu prace, aby im skontrolovali minimalne cestaky (ktore viem ze sa robia zle, najnovsie nerobia cestaky vobec, ale daju im stravny listok...)... dochadzka sa neeviduje podla odpracovaneho casu, ale udavaju len presnych 8,5h denne... pritom xy-krat ide manzel velmi skoro rano prec a vrati sa v noci... alebo sa robi aj cez vikendy a nemaju ziadny volny vikend aj mesiac... za dobrotu na zobrotu... fakt v tomto svete plati neoklames budes oklamany (slusnejsia verzia)... vrrrrr

dik za vypocutie...

skoda ze sme zase tam kde sme boli pred polrokom... asi je to fakt znamenie, ze treba ist vlastnou cestou a osamostatnit sa... a ta stavba domu sa zrejme posunie na neskor, ked vlastny biznis zacne produkovat aspon tolko co doteraz manzel zarobil v praci...
všade jo to isté len v inom vydaní ..tiež som vystriedala zopár zamestnávateľov, vždy sa tam našiel nejaký darmožráč, intrigán, alebo podrazák...nepoznám ideálneho zamestnávateľa, len smutné je to, že sú prípady, kde tieto negatíva výrazne prevyšujú pozitíva
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať