Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

karolzdo Pozri príspevok
To zas pŕŕŕ :

Keď JA mám pravdu - tak ju nemôže mať aj iný (ani daňovák / ani revízák ).
PS
Max môže nepravdu presadiť právomocou .
no vidíš, našiel si riešenie. Moc je silná moc.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Neskutočne ma potešilo, že sa mi konečne od soboty podarilo elektronicky podať daňové priznanie. Išlo skôr o testovanie z mojej strany, lebo všetko som si inštalovala sama a už som si myslela, že som magor. Ale našťastie chyba nebola v mojom počítači
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

cathyc Pozri príspevok
no vidíš, našiel si riešenie. Moc je silná moc.
Vieš prečo mal Robinson Piatka za sluhu? a nie naopak? Lebo Robinson mal pušku, mal teda pravdu !
Takže kto má moc má vždy pravdu!
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Rozčúlilo? Naťahuje ma od jedu, zase mám zápal priedušiek. Sedím iba na zadku pred PC, som teda zvedavá kde som si ho len mohla uhnať. Aspoň že mám antibiotiká peknučkééé, farebnééé, aj krabička sa mi páči
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Kazu Pozri príspevok
Rozčúlilo? Naťahuje ma od jedu, zase mám zápal priedušiek. Sedím iba na zadku pred PC, som teda zvedavá kde som si ho len mohla uhnať. Aspoň že mám antibiotiká peknučkééé, farebnééé, aj krabička sa mi páči
vsádzaš na zlého koňa.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
Rozčúlilo? Naťahuje ma od jedu, zase mám zápal priedušiek. Sedím iba na zadku pred PC, som teda zvedavá kde som si ho len mohla uhnať. Aspoň že mám antibiotiká peknučkééé, farebnééé, aj krabička sa mi páči
..mojuš, to bude z toho sedenia..určite...lebo začne padať SNEH, TY LEN TAK ODBEHNEš DO OKNA, VYKUKNEš A ZáPAL- šUP HO NA TEBA..A Máš HO..NO..

..ešte aj ten kapslok sa smeje so mnou))))))))))...a však ty papáš lentilky?..
0 0
drajver drajver

drajver je offline (nepripojený) drajver

skoro každý vie
Kazu Pozri príspevok
Rozčúlilo? Naťahuje ma od jedu, zase mám zápal priedušiek. Sedím iba na zadku pred PC, som teda zvedavá kde som si ho len mohla uhnať. Aspoň že mám antibiotiká peknučkééé, farebnééé, aj krabička sa mi páči
Zuzka.

Dnes už aj malé deti vedia : "Keď počítač, tak iba s antivírusom" .
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Kazu Pozri príspevok
Rozčúlilo? Naťahuje ma od jedu, zase mám zápal priedušiek. Sedím iba na zadku pred PC, som teda zvedavá kde som si ho len mohla uhnať. Aspoň že mám antibiotiká peknučkééé, farebnééé, aj krabička sa mi páči
Šak choď za lekárom nech Ti predpíše ešte nejaké ďalšie.

šak chorobu treba poraziť !
0 0
chemicka chemicka

chemicka je offline (nepripojený) chemicka

pracujem v súkromnom laboratóriu ako manazér kvality ...viac
No a ja som si myslela, ze ked ma uz tyzden boli hrdlo a bolest je na ustupe, tak uz ziadna ina katastrofa ma nepostihne...Mylila som sa, odvcera mi nadherne tecie z nosa a to mam ist zajtra do BA na sluzobku, no, nepotesilo ma to, veru nie:-(
Ale nevzdavam sa, dnes to isti slivovicka s cajom :-)
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Rozčúlilo? Naťahuje ma od jedu, zase mám zápal priedušiek. Sedím iba na zadku pred PC, som teda zvedavá kde som si ho len mohla uhnať. Aspoň že mám antibiotiká peknučkééé, farebnééé, aj krabička sa mi páči
zuzka máš chodiť na stretká do nitry /keď sa už toľko razy sľubuješ / tam by si nič nechytila - iba ak dobrú náladu -
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

INFORMÁCIA O DOSTUPNOSTI PORTÁLU DAŇOVEJ SPRÁVY SR

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že z dôvodu vykonávania pravidelnej prevádzkovej údržby je možné každý deň v čase od 22:00 hod. do 07:00 hod. zaznamenať dočasnú nedostupnosť Portálu daňovej správy SR a jeho elektronických služieb. Predpokladáme, že v termíne 15. až 31.marca 2010 bude časový interval nedostupnosti portálu skrátený na 00:15 - 07:00 hod.
Ďakujeme za pochopenie.

Takže nočné tento rok neplánujte...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Dáša_ Pozri príspevok
INFORMÁCIA O DOSTUPNOSTI PORTÁLU DAŇOVEJ SPRÁVY SR

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že z dôvodu vykonávania pravidelnej prevádzkovej údržby je možné každý deň v čase od 22:00 hod. do 07:00 hod. zaznamenať dočasnú nedostupnosť Portálu daňovej správy SR a jeho elektronických služieb. Predpokladáme, že v termíne 15. až 31.marca 2010 bude časový interval nedostupnosti portálu skrátený na 00:15 - 07:00 hod.
Ďakujeme za pochopenie.

Takže nočné tento rok neplánujte...
práve som dokončila jedno daňové a je to priam k neuvereniu, že dnes to fičí.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

mne sa oveľa viac páči DP z krosu a ešte sa mi nestalo, žeby nešlo
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

kukučka Pozri príspevok
mne sa oveľa viac páči DP z krosu a ešte sa mi nestalo, žeby nešlo
a berú Ti ho na DU? Robí Ti kros aj súvahu a výsledovku vo formáte vhodnom na odovzdanie? Zaujíma ma to, lebo chcem meniť soft a hľadám najvhodnejšiu alternatívu.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

cathyc Pozri príspevok
a berú Ti ho na DU? Robí Ti kros aj súvahu a výsledovku vo formáte vhodnom na odovzdanie? Zaujíma ma to, lebo chcem meniť soft a hľadám najvhodnejšiu alternatívu.
Aj mňa by to zaujímalo, Alfa/ mám teraz skúšobne stiahnuté/ pre JU sa mi veľmi páči, teda som bola hneď v obraze, aj účto, aj výkazy, aj daňové priznania, aj výpis pre soc.poist..
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

jozka56 Pozri príspevok
Aj mňa by to zaujímalo, Alfa/ mám teraz skúšobne stiahnuté/ pre JU sa mi veľmi páči, teda som bola hneď v obraze, aj účto, aj výkazy, aj daňové priznania, aj výpis pre soc.poist..
pozerala som práve cenu pre účtovnú firmu, JU, PU, mzdy a samozrejme multiverziu...Je to trošku drahé. suma sumárum okolo 2000 €. Pačílo sa mi však, že to má ešte aj poznámky, tak to je už úplne blaho.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

cathyc Pozri príspevok
pozerala som práve cenu pre účtovnú firmu, JU, PU, mzdy a samozrejme multiverziu...Je to trošku drahé. suma sumárum okolo 2000 €. Pačílo sa mi však, že to má ešte aj poznámky, tak to je už úplne blaho.
Tak to je hotové bingo. Ja používam skúšobne iba JU. A nemá to byť iba 200€, lebo 2000€
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

jozka56 Pozri príspevok
Tak to je hotové bingo. Ja používam skúšobne iba JU. A nemá to byť iba 200€, lebo 2000€
len JU pre účtovnú firmu bez miezd je cca 399 €. V každom prípade ho tento rok odskúšam a pozisťujem ako sú s ním spokojné iné účtovníčky. Ak moju dôveru nesklame, budem o ňom uvažovať aj napriek tej cene.

Ty tiež makáš po nociach?
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

cathyc Pozri príspevok
len JU pre účtovnú firmu bez miezd je cca 399 €. V každom prípade ho tento rok odskúšam a pozisťujem ako sú s ním spokojné iné účtovníčky. Ak moju dôveru nesklame, budem o ňom uvažovať aj napriek tej cene.

Ty tiež makáš po nociach?
Tak max do 22h, dlhšie nie, lebo ja robím aj inú prácu, buď 2 dni v týždni alebo 4 dni. Ale skôr pracujem cez deň, teda učto. Tá cena je ináč dosť vysoká
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

jozka56 Pozri príspevok
Tak max do 22h, dlhšie nie, lebo ja robím aj inú prácu, buď 2 dni v týždni alebo 4 dni. Ale skôr pracujem cez deň, teda učto. Tá cena je ináč dosť vysoká
Tak ideme teda búvať, aby sme aj zajtra vládali. Dobrú nocku

P.S. máš pravdu, je vysoká, ale keď si predstavím koľko času mi všetky tie vymoženosti môžu ušetriť....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať