Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Keď si nechcel-nemusel si ísť-mal si využiť platný zákon a výhrade svedomia...
Bola to pre mňa poučná skusenosť , a okrem toho som sa mohol detailnejšie zoznámiť z BA, aj s okolím.

Priznám sa ,že jediné biele miesto na mape SK kde som ešte nikdy nebol je Záhorie, Malacky a okolie.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Laco-monter Pozri príspevok
Bola to pre mňa poučná skusenosť , a okrem toho som sa mohol detailnejšie zoznámiť z BA, aj s okolím.

Priznám sa ,že jediné biele miesto na mape SK kde som ešte nikdy nebol je Záhorie, Malacky a okolie.
Ja mám tiež skoro celé slovensko pobehané a jediné biele miesta sú Svidník, Stropkov,Snina...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja mám tiež skoro celé slovensko pobehané a jediné biele miesta sú Svidník, Stropkov,Snina...
Asi preto,že som sa narodil v ML.

Inak,ďakujem Ti za možnosť z tebou komunikovať.
Nehneváš sa už na mňa ?
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Laco-monter Pozri príspevok
Asi preto,že som sa narodil v ML.

Inak,ďakujem Ti za možnosť z tebou komunikovať.
Nehneváš sa už na mňa ?
No pravdupovediac, hnevám-ale už o troška menej...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No pravdupovediac, hnevám-ale už o troška menej...
Teraz som troška pozabudol na to,že som urazený...
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Teraz som troška pozabudol na to,že som urazený...
Teda, ak možeš prijmi moje ospravedlnenie.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Laco-monter Pozri príspevok
Čo ?

Nadávam niekomu alebo čo ?

Okrem toho toto je téma , kde je VOĽNÁ DISKUSIA, o čom koľvek ,

tak nerýpaj do mňa , ÁNO ?
to vieš, bude to asi tým, že mávaš často negat.komentáre. Inak mám naozaj na háku čo píšeš ak sa mi to nepáči. A ak sa s Tvojím názorom stotožňujem dávam Ti svoj súhlas. Už nie raz som tak urobila.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

cathyc Pozri príspevok
to vieš, bude to asi tým, že mávaš často negat.komentáre. Inak mám naozaj na háku čo píšeš ak sa mi to nepáči. A ak sa s Tvojím názorom stotožňujem dávam Ti svoj súhlas. Už nie raz som tak urobila.
Čo už, každý sme nejaký...

Ďakujem za podporu v príspevkoch s ktorými si sa mohla stotožniť.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Laco-monter Pozri príspevok
Teda, ak možeš prijmi moje ospravedlnenie.
Tak to budeš musieť ale zobrať aspoň 3 tokaje 5 putňové,inak to nevidím...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Mrzí ma, že mi týždeň nikto nevie odpovedať na otázku ohľadom DPH v téme http://www.porada.sk/t133824-zruseni...o-sluzieb.html
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

ja som dnes nejaká pribrzdená, objednala som obedy zamestnancom niečo iné, nie to čo chceli, pomýlila som sa a teraz ma to mrzí, lebo jeden sa zhádzal a vykričal, že to nebude jesť aj som sa im opravedlnila, no čo už keď nedokáže pochopiť, že aj ja sa môžem pomýliť ....... nech bude hladný ........... a utiekol domov
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tak to budeš musieť ale zobrať aspoň 3 tokaje 5 putňové,inak to nevidím...
hmmm tak niekto tu počas mojej neprítomnosti si "vykecal" odškodnenie...teba tak nechať bez dozoru ...vyzerá to tak, že nejaký čas nebudeš smädný
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Timka1 Pozri príspevok
ja som dnes nejaká pribrzdená, objednala som obedy zamestnancom niečo iné, nie to čo chceli, pomýlila som sa a teraz ma to mrzí, lebo jeden sa zhádzal a vykričal, že to nebude jesť aj som sa im opravedlnila, no čo už keď nedokáže pochopiť, že aj ja sa môžem pomýliť ....... nech bude hladný ........... a utiekol domov
Nejaký rozmaznaní zamestnanci...
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Timka1 Pozri príspevok
ja som dnes nejaká pribrzdená, objednala som obedy zamestnancom niečo iné, nie to čo chceli, pomýlila som sa a teraz ma to mrzí, lebo jeden sa zhádzal a vykričal, že to nebude jesť aj som sa im opravedlnila, no čo už keď nedokáže pochopiť, že aj ja sa môžem pomýliť ....... nech bude hladný ........... a utiekol domov
...nuž, keď je človek hladný tak je aj nervózny a viac podráždený než obvykle...keď bude nasýtený, si ani nespomenie, že mal neprimeranú reakciu na tvoj omyl...keby si im tie omyly robila náročky každý deň, sa im nedivím...nenechaj si ním pokaziť deň
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nejaký rozmaznaní zamestnanci...
vieš čo, niekedy mi idú na nervy, on si jednoducho zdupká domov, teraz mu budem písať asi A, pretože na obed mal niečo iné ako si objednal ...... to je preto, že stále im so všetkým vyjdem v ústrety a potom ak sa niečo prihodí, dobre že sa nezbláznia
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

monika74 Pozri príspevok
...nuž, keď je človek hladný tak je aj nervózny a viac podráždený než obvykle...keď bude nasýtený, si ani nespomenie, že mal neprimeranú reakciu na tvoj omyl...keby si im tie omyly robila náročky každý deň, sa im nedivím...nenechaj si ním pokaziť deň
ďakujem Monika za podporu, asi hladný nebol, keby bol zjedol by to a nevymýšľal, ja len nedokážem pochopiť ako má odvahu odísť z pracoviska bez slova, len po druhých odkázať, že je to kvôli obedu
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

monika74 Pozri príspevok
...nuž, keď je človek hladný tak je aj nervózny a viac podráždený než obvykle...keď bude nasýtený, si ani nespomenie, že mal neprimeranú reakciu na tvoj omyl...keby si im tie omyly robila náročky každý deň, sa im nedivím...nenechaj si ním pokaziť deň
No ja osobne ked som hladný,som dosť nepríjemný nervák...-ale zasa zjem všetko...
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No ja osobne ked som hladný,som dosť nepríjemný nervák...-ale zasa zjem všetko...
Stanko každý chlap je asi nervózny keď je hladný

ale treba sa vedieť aj ovládať, veď je dospelý a svojvoľne opustiť pracovisko???? no čo k tomu dodať?
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Timka1 Pozri príspevok
ďakujem Monika za podporu, asi hladný nebol, keby bol zjedol by to a nevymýšľal, ja len nedokážem pochopiť ako má odvahu odísť z pracoviska bez slova, len po druhých odkázať, že je to kvôli obedu

hehehe škoda, že to nie je aj v zákonníku práce ako platená ospravedlnená prekážka zo strany zamestnávateľa, keď nezabezpečí obed, ktorý si objednal zamestnanec ...skúsim to u nás vo firme presadiť ako benefit do kolektívnej zmluvy...už vidím ako každý deň je hromadný exodus o 12,00 hod. z našej firmy
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No ja osobne ked som hladný,som dosť nepríjemný nervák...-ale zasa zjem všetko...
teba by som nekcela za stravníka ...hmm ale na druhej strane keď všetko zješ, tak potom by som mohla hmmmm....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať