Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Od 23. 3. do 27. 3. 2010 výstavisko Incheba Bratislava
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

domenico.office Pozri príspevok
Od 23. 3. do 27. 3. 2010 výstavisko Incheba Bratislava
Ďakujem za rýchlu odpoveď. Inak dosť blbý termín pre účtovníkov.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

monika74 Pozri príspevok
No neviem, či je to na rozčúlenie alebo pobavenie, ale dnes som reklamovala v poradí už druhú z dvoch faktúr od O2. Áno dobre čítate, prvá faktúra, ktorú som od "kyslíka" obdržala bola reklamovaná a aj tá druhá. No ako sa vraví do tretice všetko dobré . Čerešničku dnes tomu nasadila mladá pipinka z call centra, ktorá mi na otázku prečo mi do druhej faktúru nezahrnuli sumu z dobropisu, tak mi povedala, že oni to v systéme vidia, a že ak mi nafakturovali 7,65 EUR tak nech zaplatím nižšiu sumu po zohľadnení sumy z dobropisu. Som jej povedala, že na toto jej nenaletím, že zaplatím len to, čo je uvedené na faktúre. Jasné a mne potom pošlú upomienky, že im dlhujem peniaze. A kto bude mať pravdu? Ja určite nie, lebo bolo by to slovo proti slovu. Otázka na dotyčnú expertku z O2:"Cica moja a základy účtovníctva ti vravia niečo?" Ako by si po tvojej odbornej rade napárovali faktúru a moju platbu ujovia a tety vo vašej učtárni hááá moja?"
Faktúry z O2 už aj mňa privádzajú k údivu. Ďalšie na nomináciu TOP 10 proti zdravému rozumu.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Ale to ja len predpokladám, že pri tej príležitosti by mohli nejaké zľavy dávať, takisto nemusia... Len sledovať stránku www.kros.sk
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

domenico.office Pozri príspevok
Ale to ja len predpokladám, že pri tej príležitosti by mohli nejaké zľavy dávať, takisto nemusia... Len sledovať stránku www.kros.sk
trošku pochybujem, že po mesiaci dajú opäť nejakú zľavu. Budem sa s tým musieť zmieriť, lebo zatiaľ okrem ceny počúvam na ten sw len samé chvály.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

cathyc Pozri príspevok
trošku pochybujem, že po mesiaci dajú opäť nejakú zľavu. Budem sa s tým musieť zmieriť, lebo zatiaľ okrem ceny počúvam na ten sw len samé chvály.
cathyc: zvyknu davat zlavy este aj na conecu, podmienka je navsteva ich stanku... za skusenie nic nedas, bud zlavu dostanes a usetris alebo nie... akcie na programy zvyknu mavat na konci roka resp. prelom rokov... ja som tak kupovala a dostala som "len" 30% a dva tyzdne nato prisli so zlavou 50% .. skoro ma porazilo... a o to viac, ked som potrebovala rozsirit program o jeden modul a nevstahovala sa mi nato ani ta 50tka
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

andreaS Pozri príspevok
cathyc: zvyknu davat zlavy este aj na conecu, podmienka je navsteva ich stanku... za skusenie nic nedas, bud zlavu dostanes a usetris alebo nie... akcie na programy zvyknu mavat na konci roka resp. prelom rokov... ja som tak kupovala a dostala som "len" 30% a dva tyzdne nato prisli so zlavou 50% .. skoro ma porazilo... a o to viac, ked som potrebovala rozsirit program o jeden modul a nevstahovala sa mi nato ani ta 50tka
aj Ty s ním účtuješ?
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Aj u nás sa ním účtuje. Alfa, Omega, Olymp......
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

domenico.office Pozri príspevok
Aj u nás sa ním účtuje. Alfa, Omega, Olymp......
predpokladám, že by ste asi nemenili?
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
cathyc Pozri príspevok
predpokladám, že by ste asi nemenili?

Robíme naozaj v Krose : Olymp, Omega, Alfa. Môžem smelo povedať, že by som určite nemenila. Pred tým som robila v MRP. No s Krosom som maximálne spokojná, aj s podporou a riešením pripomienok. Akurát by sa nás viacej mohlo nazbierať, čo by sme chceli zapracovať export do XML Súvahu a Výkaz ziskov a strát, aby sme si trošku pomohli pri elektronickom podávaní DP. Takže kto máte KROS píšte im, a žiadajte, aby to zapracovali. Čím nás bude viac, tým lepšie.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
cathyc Pozri príspevok
predpokladám, že by ste asi nemenili?
Takže by sme nemenili, predchádzajúci príspevok o tom hovorí
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Ďakujem všetkým za podporu a ospravedlňujem sa tým, ktorých som svojími príspevkami nudila. Viem, že to nebola téma, ktorá by sem patrila.Všetkým pekný večer.
0 0
Economic Economic

Economic je offline (nepripojený) Economic

majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac
cathyc Pozri príspevok
Ďakujem všetkým za podporu a ospravedlňujem sa tým, ktorých som svojími príspevkami nudila. Viem, že to nebola téma, ktorá by sem patrila.Všetkým pekný večer.
Žiadna nuda a odreagovať sa treba predsa.... Všetkým pekný večer.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Dnes ma potešil synátor, kúpil si šteňa, zlatého retrievera, sučku.
Má 10 týždňov a je prenádherná
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

truch Pozri príspevok
Dnes ma potešil synátor, kúpil si šteňa, zlatého retrievera, sučku.
Má 10 týždňov a je prenádherná
gratulujem k novému prírastku do rodiny. Zlatý retriever je skutočne prekrásny kúsok.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cathyc Pozri príspevok
gratulujem k novému prírastku do rodiny. Zlatý retriever je skutočne prekrásny kúsok.
Mne sa aj tak najviac páči francúzsky buldoček-to je tak škaredý psík,až je pekný a krochká ako prasiatko...
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

cathyc Pozri príspevok
gratulujem k novému prírastku do rodiny. Zlatý retriever je skutočne prekrásny kúsok.
Ďakujem pekne. Uvidíme čo z nej vyrastie, má také múdre očká, vyzerá učenlivá. Nevesta je psíčkarka, tá ju bude cvičiť. Dnes musím chytro porobiť a valím domov
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mne sa aj tak najviac páči francúzsky buldoček-to je tak škaredý psík,až je pekný a krochká ako prasiatko...
akurát, že krochká preto, lebo nevládze dýchať. Vivat ľudská dômyselnosť.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dnes mám deň-blbec. Ráno som dostala poštu do vlastných rúk -pozdrav z DÚ. To som aj tušila, nemala som akú inú poštu do VR dostať. A samozrejme, každoročný problém-doloženie dokladu preukazujúceho nárok na daňový bonus. No nie som idiot, doklad každý rok priložím, a na DÚ mi ho každoročne stratia. Keď som pani slušne upozornila, aby to k daňovému priznaniu pevne pripla, ubezpečila ma, že sa to určite nemôže stratiť. Aj som nahnevaná, aj mi je z toho do smiechu, čo všetko je možné.
Druhá vec-faktúra od oranžového telefónu. Predĺžili sme zmluvu s bonusom nekonečné hovory zadarmo na 9 mesiacov. Už druhá faktúra prišla aj s naúčtovanými nekonečnými hovormi.
Ale nesťažujem sa, daňovú a účtovnú prácu mám už hotovú, veľké upratovanie ešte nemám v pláne(Veľká noc je ďaleko), a nakoniec, má sa otepliť, tak pobehám po čerstvom vzduchu po pár inštitúciách, a dám všetko do poriadku.
0 0
Dana1 Dana1

Dana1 je offline (nepripojený) Dana1

podľa možnosti vždy pozitívne naladená... :-))) ...viac
U nás zasa sneží. ja už som z toho zufala.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať