Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

korduľa Pozri príspevok
dnes som bola odovzdat hlasenia, pekne som si obisla du 3,2,6 no a ked som pani na 6 poprosila, ci by mi to potvrdenie okrem peciatky aj nepodpisala, tak sa na mna oborila, ze to nerobia, ze sa podpisuju len pri odovzdavani DP, unika mi logika toho co povedala a tej casti na potvrdeni, kde je napisane - podpis pracovnika DU, ktory tlacivo hlasenia prijal. ked som jej povedala, ze na ostatnych DU mi to podpisali, bez toho, aby som nieco povedala, tak mi neverila, ze jej to mam doniest.... ale hlavne, ze uz o chvilu bude jar...
Záleží aj od toho na koho natrafíš.Mala som výbornú správkyňu dane, vždy vyšla v ústrety, poradila. DÚ menil správcov, dostali sme nového. Samá buzerácia, arogancia. Sťažovala som sa /aj keď s malou dušičkou/ a žiadala som o zmenu správcu. Správcu nezmenili, ale zmenil sa jeho postoj, je k nám milý a ústretový. Asi sa treba ozvať. Je tam kolonka na podpis, tak sa má podpísať!
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

pred chvíľou ma nahnevalo toto:
napísala mi jedna pani ohľadom výsluhového dôchodku a NČ súkromnú správu, myslela som, že to potrebuje pre seba, preto som jej odpovedala a pred chvíľou som našla v jednej téme v príspevkoch presne pár minút po tom čo som jej odpísala ako radí ďalším, takže chváli sa cudzím perím a to sa mi nepáči ..... a za to inkasuje ocenenia, tiež som ju ocenila z recesie a napísala patričný komentár

http://www.porada.sk/1339486-post50.html

http://www.porada.sk/1339710-post52.html

a dúfam, že si to prečíta dotyčná

od tejto minúty prestávam radiť cez súkromné správy
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Timka1 Pozri príspevok
pred chvíľou ma nahnevalo toto:
napísala mi jedna pani ohľadom výsluhového dôchodku a NČ súkromnú správu, myslela som, že to potrebuje pre seba, preto som jej odpovedala a pred chvíľou som našla v jednej téme v príspevkoch presne pár minút po tom čo som jej odpísala ako radí ďalším, takže chváli sa cudzím perím a to sa mi nepáči ..... a za to inkasuje ocenenia, tiež som ju ocenila z recesie a napísala patričný komentár

http://www.porada.sk/1339486-post50.html

http://www.porada.sk/1339710-post52.html

a dúfam, že si to prečíta dotyčná

od tejto minúty prestávam radiť cez súkromné správy
mala si jej to tam patrične natrieť a nie oceňovať ju.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

cathyc Pozri príspevok
mala si jej to tam patrične natrieť a nie oceňovať ju.
dúfam, že pochopila, ale som taká na......, že asi požiadam moderátorov, aby zrušili body

keby že napísala, že v tej a tej téme je taká otázka či náhodou neviem, aby som šla poradiť, ale takto???? takým spôsobom????

keď chcela radiť mala si tonájsť v zákone, v témach, ja sprostá som jej pricapila aj zo zákona do SS aj poradila ......
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Timka1 Pozri príspevok
dúfam, že pochopila, ale som taká na......, že asi požiadam moderátorov, aby zrušili body

keby že napísala, že v tej a tej téme je taká otázka či náhodou neviem, aby som šla poradiť, ale takto???? takým spôsobom????

keď chcela radiť mala si tonájsť v zákone, v témach, ja sprostá som jej pricapila aj zo zákona do SS aj poradila ......
Nepoznáš " za dobrotu na žobrotu?" AJ mne sa to raz stalo, odvtedy poradím iba tomu, o kom viem, že to nezneužije. A takých je tu málo
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

wagner Pozri príspevok
Nepoznáš " za dobrotu na žobrotu?" AJ mne sa to raz stalo, odvtedy poradím iba tomu, o kom viem, že to nezneužije. A takých je tu málo
presne tak ..... a nepýtala sa raz, ale už viackrát aj predtým, nemám chuť hľadať po témach .....
a možno od viacerých tak žobre rady a potom ich pricapuje v svojom mene ......

idem čítať či to nie je porušenie etikety ......
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Timka1 Pozri príspevok
presne tak ..... a nepýtala sa raz, ale už viackrát aj predtým, nemám chuť hľadať po témach .....
a možno od viacerých tak žobre rady a potom ich pricapuje v svojom mene ......

idem čítať či to nie je porušenie etikety ......
je to porušenie etikety a keď nie Ty tak ja som jej to natrela za Teba. Toto ma fakt se...e
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Timka1 Pozri príspevok
presne tak ..... a nepýtala sa raz, ale už viackrát aj predtým, nemám chuť hľadať po témach .....
a možno od viacerých tak žobre rady a potom ich pricapuje v svojom mene ......

idem čítať či to nie je porušenie etikety ......
Napíš jej, aby svoje príspevky zmazala, uvidíš, ako zareaguje.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

cathyc Pozri príspevok
je to porušenie etikety a keď nie Ty tak ja som jej to natrela za Teba. Toto ma fakt se...e
ďakujem za podporu ......, že vraj mám dýchať zhlboka - výdych - nádych z toho sa musím vyspať, nepredýcham len tak

nemala by som nič proti tomu, ak by skopírovala môj príspevok z nejakej inej témy, ale cez SS???

ty si jej to natrela? kde?
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Dav Pozri príspevok
Napíš jej, aby svoje príspevky zmazala, uvidíš, ako zareaguje.
idem jej napísať ...... lenže keď zmaže, potom nebudú nadväzovať príspevky na seba a bude to neprehľadné ak niekto to bude čítať, nebude rozumieť tej téme ...
a spýtam sa, je to porušenie etikety?
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Timka1 Pozri príspevok
ďakujem za podporu ......, že vraj mám dýchať zhlboka - výdych - nádych z toho sa musím vyspať, nepredýcham len tak

nemala by som nič proti tomu, ak by skopírovala môj príspevok z nejakej inej témy, ale cez SS???

ty si jej to natrela? kde?
Starobný dôchodca a príjem do 2012,85 EUR tu je to
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

cathyc Pozri príspevok
Starobný dôchodca a príjem do 2012,85 EUR tu je to
Cathy, ďakujem za podporu, myslím, že viac nebude ťahať odpovede cez SS a následne ich používať v témach ...... pretože porušuje etiketu a v tomto prípade by ju mohli na to aspoň upozorniť moderátori

cituje z etikety:

1. Súkromné správy nepoužívam na preberanie problémov, ktoré by mohli zaujímať aj iných členov.

18. Ak neviem neodpovedám za každú cenu.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Timka1 Pozri príspevok
Cathy, ďakujem za podporu, myslím, že viac nebude ťahať odpovede cez SS a následne ich používať v témach ...... pretože porušuje etiketu a v tomto prípade by ju mohli na to aspoň upozorniť moderátori

cituje z etikety:

1. Súkromné správy nepoužívam na preberanie problémov, ktoré by mohli zaujímať aj iných členov.

18. Ak neviem neodpovedám za každú cenu.
ja som jej tam tiež skopčila, že o čom sú ss a na čo sa nesmú zneužiť.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

cathyc Pozri príspevok
ja som jej tam tiež skopčila, že o čom sú ss a na čo sa nesmú zneužiť.
Katka, takže už sa ospravedlnila ...... no a na dnes končím s poradou .........
0 0
Tinika Tinika

Tinika je offline (nepripojený) Tinika

tak to je uz fakt sila, take by ma ani nenapadlo ja som vdačna za kazdu pomoc a radu z porady ze mi to pracu ulahci pripadne takto poradim znamym ale ze by som si tu takto body zbierala? :... nemam slov
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Timka1 Pozri príspevok
dúfam, že pochopila, ale som taká na......, že asi požiadam moderátorov, aby zrušili body

keby že napísala, že v tej a tej téme je taká otázka či náhodou neviem, aby som šla poradiť, ale takto???? takým spôsobom????

keď chcela radiť mala si tonájsť v zákone, v témach, ja sprostá som jej pricapila aj zo zákona do SS aj poradila ......

Ak sa Ti zídu ja Ti dám všetky svoje body.

Mne su tie body tak na dve veci...
1 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Laco-monter Pozri príspevok
Ak sa Ti zídu ja Ti dám všetky svoje body.

Mne su tie body tak na dve veci...
Laco, ani nešlo o body, o ten jeden čo som jej pricapla ja, keď som to našla ....

išlo o charakter
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Timka1 Pozri príspevok
Laco, ani nešlo o body, o ten jeden čo som jej pricapla ja, keď som to našla ....

išlo o charakter
Pozri ja sem chodím preto lebo mám čas momentalne,
aj sa poučím niečo, aj ziskavam takto informacie aká societa je tu pritomna.

Ty tiež musíš vedieť PREČO si aktívna na tejto stranke,

možno Ťa porada.sk oberá o čas,ktorý by si mohla stráviť užitočnejšie...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Laco-monter Pozri príspevok
Pozri ja sem chodím preto lebo mám čas momentalne,
aj sa poučím niečo, aj ziskavam takto informacie aká societa je tu pritomna.

Ty tiež musíš vedieť PREČO si aktívna na tejto stranke,

možno Ťa porada.sk oberá o čas,ktorý by si mohla stráviť užitočnejšie...
prepáč, ale toto je od veci. Ide tu o princíp a o dodržiavanie poraďáckej etikety. Evidentne si to nepochopil. Bod je tu len druhoradá záležitosť.
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Ja len taký malý postreh.
Sme veľká komunita a jednoducho sa tu nedá udržať 100 percentný poriadok. Pýtajúca sa nemala pýtať Timky cez SS, ale ani Timka nemusela odpovedať na SS. Priznávam, aj ja som sa už pár krát pýtala cez SS, ale iba s odkazom na nejakú tému. Chcem len povedať, že Timka nemôže vyčítať nikomu nič (aj keď má právo byť smutná alebo sklamaná). Toto je dobrovoľné fórum, aj s jeho všetkými negatívami. Jednoducho mala upozorniť "zneužívateľku", aby nejak naznačila, že jej poradil niekto iný. Ak sa na toto Timka hnevá, tak sa môže hnevať na 95 percent členov porady, vrátane mňa. Ja taktiež podávam ďalej informácie, ktoré (nielen) som získala tu na porade.

A teraz hor sa do mňa.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať