Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Kazu Pozri príspevok
Nepotešilo, ale škodoradosť je vraj tiež radosť Ráno zvonil mobil a mladý mužský hlas mi radostne oznamoval, že som vyhrala možnosť zadarmo si vyskúšať dámsky holiaci strojček. Vraj či mám radosť? Vravím: A načo by mi prosím vás bol. Tam kde mladé potrebujú chlpy holiť mne už aj samé vypadávajú. To ste mi mal pred päťdesiatimi rokmi ponúkať. Dnes už len proti plesni niečo potrebujem. Také čosi máte tiež? Hulvát!!!! Ani nepozdravil
Toho si ani prosiť nemusela, aby si ťa vymazal z databázy a viac nevolal, však
Asi by som sa tento tvoj príspevok mala naučiť naspamäť a vychŕliť ho na tých , čo večne otravujú s ponukami.
Ale určite by som to nezvládla a vybuchla do smiechu už po prvej vete
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Dav Pozri príspevok
Najprv naštvalo, potom pobavilo :
Ako správna nočná sova mám problém s ranným vstávaním a čas mám vymeraný na mikrosekundy. Dcéra je po mne, takže to isté. Dcéra už odchádzala do roboty, ja som ešte vystavovala Potvrdenie o zdaniteľnej mzde, a zrazu počujem, ako sa dcéra rozčuľuje a kričí na psinu . Tak som to šla omrknúť - psia dáma šup dcére pomedzi nohy von z bytu, bez vodítka, a na prieskum baráku. Podotýkam, že psa chodí štandardne štýlom anakonda- to znamená, že pomaličkýýý, aj ten najdlhší had by sa už dávno preplazil cez dvere, a Wendy sa ešte vlní v polovici dvier. Neviem, či počuje 16 krát lepšie ako človek, ak áno, tak naše volanie odignorovala 16násobne. Ráno je vo vchode čulý ruch - venčia sa psy, ľudia idú do práce, do škôl. Presne tam chýbala moja nevychovaná psina. Dcéra ju odchytila na prízemí a za obojok doručila mne pred dvere. Tam som psu zdrapla ja - zrazu bola o polovicu menšia, triasla sa, pohľad:"Ja, psík zo všetkých najúbohejší, ktorého stále týrajú..."Dostala symbolicky po zadnej časti kožucha, s dôrazným fuj, zlý pes. Dorobila som to potvrdenie, hľadám psa - psa niet. Ani na sedacích povrchoch, ani na dlážke - psa nikde. Ani v kúpeľni jej nebolo. Zavolala som - dačo zašramotilo. Pridala som zvuk - zase šramot. Nakoniec tá potvora vyliezla z perináka v gauči. Ako sa tam vôbec dostala, netuším. Tak nakoniec som sa zasmiala,a bolo po hneve na psinu. Autobus som samozrejme zmeškala, ale mala som hneď ráno postarané o zábavu.
Dav, tento príspevok mi pripomenul jednu pani, ktorá tiež veľmi zábavným štýlom píše svojmu miláčikovi Psí denníček.
Ak budete mať chuť a trochu času, prečítajte si...
Naposledy upravil arizona : 03.10.10 at 07:59
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Ale Wendička je ojedinelá Pri nej Dav ani nestíha písať denníček
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

bbakchan Pozri príspevok
Akože nechcem sa vám do toho miešať, ale možno ho zarazilo (a doteraz rozmýšľa) - čo ti to tak ask može plesnivieť .
... alebo už vymýšľa nejaký PLESNISTOP aby tej Zuzke ešte nezavolal s novou ponukou
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Kazu Pozri príspevok
Zvyčajne nie som taká hnusná...
......no schvaaľne......daj hlasovať tých, čo Ťa skúsili....... ...
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Kazu Pozri príspevok
Zvyčajne nie som taká hnusná. Chápem, že sa živíme všelijako a človek v tejto brandži len vtedy niečo predá ak dokáže oblbovať. Ale ten dámsky holiaci strojček od chlapa s úlisným hlasom bolo pre starú babu tuhé kafé. Tak som mu to trochu pricukrovala.
keby som vedela, čo si dnes prečítam, tak sa ani nemaľujem neľutujem môj zmazaný mak-up , stálo to za to
ale vidieť ako sa chlapík zaksichtil po tvojej odpovedi je na nezaplatenie
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

Som taaaaak rozčúlená ako už dávno nie. Pri nahadzovaní faktúr za január som omylom nahodila sumu T mobilu o 10 eur nižšiu aká mala byť. 24.2.2010 mi prišla SMS, že sme neuhradili faktúru č.........., skontrolovala som, faktúra bola uhradená v termíne ako x rokov predtým. Sme pre nich VIP zákazník. Predvčerom mi prišla SMS, že im dlžíme 10 eur, keďže som bola v zahraničí ihneď som kontaktovala pracovníčku t mobil na VIP linke a tá keďže bolo poobede prisľúbila, že problém zistí a bude ma ráno kontaktovať a tak sa aj stalo. Našli sme problém a ja som tento nedoplatok ihneď uhradila. Na moje veľké prekvapenie t mobile nám odpojil všetky firemné telefóny. No nezmenili by ste ihneď operátora ???????????????????????
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

ludmilla Pozri príspevok
Som taaaaak rozčúlená ako už dávno nie. Pri nahadzovaní faktúr za január som omylom nahodila sumu T mobilu o 10 eur nižšiu aká mala byť. 24.2.2010 mi prišla SMS, že sme neuhradili faktúru č.........., skontrolovala som, faktúra bola uhradená v termíne ako x rokov predtým. Sme pre nich VIP zákazník. Predvčerom mi prišla SMS, že im dlžíme 10 eur, keďže som bola v zahraničí ihneď som kontaktovala pracovníčku t mobil na VIP linke a tá keďže bolo poobede prisľúbila, že problém zistí a bude ma ráno kontaktovať a tak sa aj stalo. Našli sme problém a ja som tento nedoplatok ihneď uhradila. Na moje veľké prekvapenie t mobile nám odpojil všetky firemné telefóny. No nezmenili by ste ihneď operátora ???????????????????????
zmenila, to isté sme zažili my na firme s Orange, do týždňa sme boli v O2, takže úplne ťa chápem
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Timka1 Pozri príspevok
zmenila, to isté sme zažili my na firme s Orange, do týždňa sme boli v O2, takže úplne ťa chápem
A si spokojná?
Ja práve riešim fy faktúru z orange, nechápem čo tam účtujú ... hladám v ich cenníku ale neviem sa vysomáriť.

Mám pocit, že platíme strašne veľa

Po prechode z Tmobile do O2 s fir. číslom sa nám faktúry znížili o temer polovicu.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

ludmilla Pozri príspevok
Som taaaaak rozčúlená ako už dávno nie. Pri nahadzovaní faktúr za január som omylom nahodila sumu T mobilu o 10 eur nižšiu aká mala byť. 24.2.2010 mi prišla SMS, že sme neuhradili faktúru č.........., skontrolovala som, faktúra bola uhradená v termíne ako x rokov predtým. Sme pre nich VIP zákazník. Predvčerom mi prišla SMS, že im dlžíme 10 eur, keďže som bola v zahraničí ihneď som kontaktovala pracovníčku t mobil na VIP linke a tá keďže bolo poobede prisľúbila, že problém zistí a bude ma ráno kontaktovať a tak sa aj stalo. Našli sme problém a ja som tento nedoplatok ihneď uhradila. Na moje veľké prekvapenie t mobile nám odpojil všetky firemné telefóny. No nezmenili by ste ihneď operátora ???????????????????????
VIP zákazník v T-mobile som aj ja- ale to sme taký VIP zákazníci len na papieri-netreba to moc preceňovať,takých VIP zakázníkov tu už bolo-vidíš, takisto ťa vypli ako kohokolvek iného- VIP-ne VIP- z hrušky dole...
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Xanti Pozri príspevok
A si spokojná?
Ja práve riešim fy faktúru z orange, nechápem čo tam účtujú ... hladám v ich cenníku ale neviem sa vysomáriť.

Mám pocit, že platíme strašne veľa

Po prechode z Tmobile do O2 s fir. číslom sa nám faktúry znížili o temer polovicu.
presne tak Xanti, do Orange sme poplatili nenormálne peniaze aj keď sme boli VIP zákazníci, každý mesiac cca 30000 na Skk a keď náhodou sme zaplatili po termíne splatnosti už vystrkovali rožky.
V O2 máme polovičné faktúry, platíme len to čo si prevoláme, žiadne poplatky a paušály a tiež nie sú takí náchylní na platby, dá sa s nimi pekne dohodnúť.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Timka1 Pozri príspevok
presne tak Xanti, do Orange sme poplatili nenormálne peniaze aj keď sme boli VIP zákazníci, každý mesiac cca 30000 na Skk a keď náhodou sme zaplatili po termíne splatnosti už vystrkovali rožky.
V O2 máme polovičné faktúry, platíme len to čo si prevoláme, žiadne poplatky a paušály a tiež nie sú takí náchylní na platby, dá sa s nimi pekne dohodnúť.
Ako,
potrebujem trošku zriešiť účty na fa z Orange zatial ho máme ako druhého operátora, teda ale nevyznám sa vo FA.
Ak mám program a podtým napísané volané minúty inam, do pevnej siete, a na orange to značí že to sú minúty nad rámec toho programu či ako?

PS: orange nemám rada, a odkedy mi zrušili číslo pred vianocami tak duplom a nevyznám sa v ich "prehľadných fa a cenníkoch "
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Xanti Pozri príspevok
Ako,
potrebujem trošku zriešiť účty na fa z Orange zatial ho máme ako druhého operátora, teda ale nevyznám sa vo FA.
Ak mám program a podtým napísané volané minúty inam, do pevnej siete, a na orange to značí že to sú minúty nad rámec toho programu či ako?

PS: orange nemám rada, a odkedy mi zrušili číslo pred vianocami tak duplom a nevyznám sa v ich "prehľadných fa a cenníkoch "
to sú minúty nad rámec prevolaných minút z paušálu
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Timka1 Pozri príspevok
to sú minúty nad rámec prevolaných minút z paušálu
Dakujem
Ci panečky, a dá sa zriešiť zmena programu počas trvania viazanosti? Ešte rok. Joj hrozím sa tých účtov.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Xanti Pozri príspevok
Dakujem
Ci panečky, a dá sa zriešiť zmena programu počas trvania viazanosti? Ešte rok. Joj hrozím sa tých účtov.
ak nemáš viazaný paušál na mobilný aparát tak áno, ak je, tak ti ho síce môžu znížiť, ale za telefón doplatíš do plnej sumy .....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
Dakujem
Ci panečky, a dá sa zriešiť zmena programu počas trvania viazanosti? Ešte rok. Joj hrozím sa tých účtov.
Xanti, čo sa ty bojíš akých účtov? Však ty máš peňazí dosť...,možeš ich vidlami prehadzovať...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Timka1 Pozri príspevok
ak nemáš viazaný paušál na mobilný aparát tak áno, ak je, tak ti ho síce môžu znížiť, ale za telefón doplatíš do plnej sumy .....
No nejaký tel. sa k tomu bral no vidím, že musím pátrať v úžasných "prehľadných cenníkoch" Dakujem Timka.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Xanti, čo sa ty bojíš akých účtov? Však ty máš peňazí dosť...,možeš ich vidlami prehadzovať...
Hm? No firemných sa bojím, prečo máme plytvať ked dostaneš takú istú službu za nižšiu cenu....

No a moje súkromné účty za telefony.... Hm..nekomentujem
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Xanti, čo sa ty bojíš akých účtov? Však ty máš peňazí dosť...,možeš ich vidlami prehadzovať...
Stanko, aj keby som mala toľko éčiek, že ich vidlami prehadzujem, do Orange sa ich neoplatí investovať, to ako keby si ich do studne hádzal. Radšej budem chodiť každý deň do kaderníčky za tie peniažky .....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja zostávam v T-mobile a to kvoli jednej veci a to je internet v mobile-ide mi pekne rýchlo, kým napr. O2 nejde na 3G sieti,hmhm-preto ma má t-mobile istého,hmhm
Inak mám aj O2 fer- mám tam 150eur ale nevolám z toho, len to dobíjam každého polroka-neviem síce načo mi to je, ale mám...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať