Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja zostávam v T-mobile a to kvoli jednej veci a to je internet v mobile-ide mi pekne rýchlo, kým napr. O2 nejde na 3G sieti,hmhm-preto ma má t-mobile istého,hmhm
Inak mám aj O2 fer- mám tam 150eur ale nevolám z toho, len to dobíjam každého polroka-neviem síce načo mi to je, ale mám...
Skús si prehodnotiť to O2 či sa Ti neoplatí volávať ako doplnok. Nešanuj tam peniažky. Abo prejdi na FA a nebudeš musieť každé 3 mes. dobíjať.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
Skús si prehodnotiť to O2 či sa Ti neoplatí volávať ako doplnok. Nešanuj tam peniažky. Abo prejdi na FA a nebudeš musieť každé 3 mes. dobíjať.
ja tam dobíjam a dobíjam a dobíjam-to mám taký moj 4.pilier dochodkového zabezpečenia...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
ja tam dobíjam a dobíjam a dobíjam-to mám taký moj 4.pilier dochodkového zabezpečenia...
Ked nevieš čo s peniazmi tak mi ich kludne pošli na účet
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
Ked nevieš čo s peniazmi tak mi ich kludne pošli na účet
Ja som chudobný poraďák, na rozdiel od teba
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ma dnes od rána vytáča zvuk motorovej píly, ktorá spiľuje stromčeky, ktoré sme tu na sídlisku vysádzali spolu s čerstvými novousadlíkmi pred 35 rokmi..
..po našom starostovi nezostane v dedine nijaká pamiatka- len spílené stromy...
1 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja som chudobný poraďák, na rozdiel od teba
Hm... dumam, skade máš taký prehľad o mojich financiach a chudobný iste nie si.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
Hm... dumam, skade máš taký prehľad o mojich financiach a chudobný iste nie si.
SIS
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
SIS


Ked máš také známosti, tak to mi kludne môžeš zavolať. Iste už vieš aj moje čísielko abo teda no viac.
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

ludex Pozri príspevok
Tak to by mohli.Dnes sa mi ohlásili z DU na kontrolu a hneď na zajtra na 9:30. Stráááááášne sa tešíííííím!
Už teraz som hotový,čo to bude!
A to je nejaký národný šport-daňové kontroly v daňovom období? Ja mám 25.3.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Stanislav 1975 Pozri príspevok
SIS
SIS = Stále Intenzívne Sliedim ?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
monika74 Pozri príspevok
SIS = Stále Intenzívne Sliedim ?
100 bodov. Oceňujem aspoň takto.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

lenkak Pozri príspevok
100 bodov. Oceňujem aspoň takto.
ďakujem pekne
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

monika74 Pozri príspevok
SIS = Stále Intenzívne Sliedim ?
Toto ma úžasne pobavilo ... Díkes za zlepšenie dníka.
Naposledy upravil Xanti : 18.03.10 at 09:28
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
cathyc Pozri príspevok
začínam mať pocit, že sa tí úradníci vyživajú v tom ako nás môžu terorizovať počas daní. Ja by som v parlamente normálne navrhla, aby sa dal na toto obdobie generálny zákaz robiť kontroly. Veď to je o nervy.

cathyc ide im o to, aby sme o tie nervy čím skôr prišli a šup s nami o 2 metre nižšie, a ešte aj naše dôchodky ušetria a o toto im hlavne ide
0 0
ludmilla ludmilla

ludmilla je offline (nepripojený) ludmilla

... už sme zasa zapojení .... potrebujem liečbu duše po rozčúlení, potrebujem niekomu urobiť radosť, doma som však len ja a pes, čiže ideme so psom na prechádzku.
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
Dav Pozri príspevok
Najprv naštvalo, potom pobavilo :
Ako správna nočná sova mám problém s ranným vstávaním a čas mám vymeraný na mikrosekundy. Dcéra je po mne, takže to isté. Dcéra už odchádzala do roboty, ja som ešte vystavovala Potvrdenie o zdaniteľnej mzde, a zrazu počujem, ako sa dcéra rozčuľuje a kričí na psinu . Tak som to šla omrknúť - psia dáma šup dcére pomedzi nohy von z bytu, bez vodítka, a na prieskum baráku. Podotýkam, že psa chodí štandardne štýlom anakonda- to znamená, že pomaličkýýý, aj ten najdlhší had by sa už dávno preplazil cez dvere, a Wendy sa ešte vlní v polovici dvier. Neviem, či počuje 16 krát lepšie ako človek, ak áno, tak naše volanie odignorovala 16násobne. Ráno je vo vchode čulý ruch - venčia sa psy, ľudia idú do práce, do škôl. Presne tam chýbala moja nevychovaná psina. Dcéra ju odchytila na prízemí a za obojok doručila mne pred dvere. Tam som psu zdrapla ja - zrazu bola o polovicu menšia, triasla sa, pohľad:"Ja, psík zo všetkých najúbohejší, ktorého stále týrajú..."Dostala symbolicky po zadnej časti kožucha, s dôrazným fuj, zlý pes. Dorobila som to potvrdenie, hľadám psa - psa niet. Ani na sedacích povrchoch, ani na dlážke - psa nikde. Ani v kúpeľni jej nebolo. Zavolala som - dačo zašramotilo. Pridala som zvuk - zase šramot. Nakoniec tá potvora vyliezla z perináka v gauči. Ako sa tam vôbec dostala, netuším. Tak nakoniec som sa zasmiala,a bolo po hneve na psinu. Autobus som samozrejme zmeškala, ale mala som hneď ráno postarané o zábavu.

Olinka, prosím ťa nezabúdaj, že už jarnieva a prichádza čas ruje takže na dámičku bacha, aby došla domov iba "sama"
0 0
Barbara Barbara

Barbara je offline (nepripojený) Barbara

no niekedy fakt nevijem gdo som ...viac
monika74 Pozri príspevok
SIS = Stále Intenzívne Sliedim ?
Monika s Tvojím dodatočným dovolením si dovolím toto dať do mojho profilu, tak veľmi sa mi to páčí
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Barbara Pozri príspevok
Monika s Tvojím dodatočným dovolením si dovolím toto dať do mojho profilu, tak veľmi sa mi to páčí
nech sa páči dávam tebe aj všetkým poraďákom súhlas, voči nikomu si nebudem uplatňovať autorské práva
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

monika74 Pozri príspevok
nech sa páči dávam tebe aj všetkým poraďákom súhlas, voči nikomu si nebudem uplatňovať autorské práva
môžem aj ja? ale pripíšem k tomu, autor - monika74
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Timka1 Pozri príspevok
môžem aj ja? ale pripíšem k tomu, autor - monika74
som napísala každý poraďák - t.z. každý zaregistrovaný člen porady...takže môžeš aj ty a naozaj je mi jedno, či tam bude uvedené moje meno alebo nie, pretože si stojím za tým, čo som napísala - neuplatňujem si autorské práva...a pokiaľ sa tu chce niekto strápniť a vyhlasovať, že on je autorom, môj príspevok č. 10051 ho usvedčí z klamstva....také niečo by urobil už len totálny amatér
...takže milí poraďáci bavte sa, usmievajte sa a vôbec majte sa fajn
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať