Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

adi11 Pozri príspevok
dokonca ich je az pat..uz na ne ani nedovidim....Miska on mi kazdy den dava hodnotenie, ktore sa neda zverejnit, ale prave hlada dinamit a bum do PC
Ja mám dnes večer voľno Tú moju menšiu polovičku som riadne okašlala a teraz má úúúúplne iné starosti. Leží hore bruchom s otrčeným ......... teplomerom pod pazuchou
2 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Kazu Pozri príspevok
Ja mám dnes večer voľno Tú moju menšiu polovičku som riadne okašlala a teraz má úúúúplne iné starosti. Leží hore bruchom s otrčeným ......... teplomerom pod pazuchou
tak to mojho nemoze postihnut, nepozna teplomer...len cibulu a cesnak a zabudla som hundranie a behanie po byte a po obchodoch..
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kazu Pozri príspevok
Ja mám dnes večer voľno Tú moju menšiu polovičku som riadne okašlala a teraz má úúúúplne iné starosti. Leží hore bruchom s otrčeným ......... teplomerom pod pazuchou
tak sa mu choď venovať nech neleží len tak s otrčeným...
1 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Stanislav 1975 Pozri príspevok
tak sa mu choď venovať nech neleží len tak s otrčeným...
Čo som si zasiala, to budem žať. Kašlala som ja na neho, kašle on na mňa.
1 0
ludex ludex

ludex je offline (nepripojený) ludex

človek,čo si užíva život.
Kazu Pozri príspevok
Ja mám dnes večer voľno Tú moju menšiu polovičku som riadne okašlala a teraz má úúúúplne iné starosti. Leží hore bruchom s otrčeným ......... teplomerom pod pazuchou
No,veď sa dá! Veď hore bruchom s otrčeným a ešte aj s teplomerom pod pazuchou. Teplomer nem zavadzia!
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

..ale, hlavne, že pohoda graduje...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Potešilo ma, že dnes funguje portál DRSR aj o 23.15 a práve som dokončila DPFO B, aj s výkazmi. Ešte spravím k tomu RZZP a na dnes padla.
Ďalší z krku.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

mňa rozčúlilo, že som od richarda dostal 3 mínusové body-akože díky moc teda...
0 0
Richard Richard

Richard je offline (nepripojený) Richard

admin
Mňa dnes rozčúlilo že Stano písal vo vecnej diskusii mimo témy
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

ale páninehorí
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Včera som celý deň behala so svokrou po doktoroch, veľmi som sa bála čo s ňou bude, zle jej pracuje srdiečko a celá bola naliata vodou. Dnes ju hospitalizovali, boli milí a ubezpečili ma , že ju dajú do poriadku. Mám aj veľkú radosť z nového prírastku do rodiny- šteniatka zlatého retrievera
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

truch Pozri príspevok
Včera som celý deň behala so svokrou po doktoroch, veľmi som sa bála čo s ňou bude, zle jej pracuje srdiečko a celá bola naliata vodou. Dnes ju hospitalizovali, boli milí a ubezpečili ma , že ju dajú do poriadku. Mám aj veľkú radosť z nového prírastku do rodiny- šteniatka zlatého retrievera
držíme svokre palčeky...
1 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ja mám veľkú radosť , dnes sa už 100% potvrdilo , že budem babkou .
To už budem dvojnásobnou babkou sedemnástkou
Čo tam po nejakých bodoch na Porade
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Zita5 Pozri príspevok
Ja mám veľkú radosť , dnes sa už 100% potvrdilo , že budem babkou .
To už budem dvojnásobnou babkou sedemnástkou
Čo tam po nejakých bodoch na Porade
Gratulujem
Dnes bude asi senzačný deň
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

truch Pozri príspevok
Včera som celý deň behala so svokrou po doktoroch, veľmi som sa bála čo s ňou bude, zle jej pracuje srdiečko a celá bola naliata vodou. Dnes ju hospitalizovali, boli milí a ubezpečili ma , že ju dajú do poriadku. Mám aj veľkú radosť z nového prírastku do rodiny- šteniatka zlatého retrievera
moja mama minulého roku tiež tak dopadla, skončila na odvodňovačkách v nemocnici doslova za 5 sekúnd 12, lekár z rýchlovky začal veriť na zázraky, pretože mama vydržala 3 dni a 3 noci v takom stave (mama si myslela že ju to prejde a preto nechcela volať lekára)...dúfam, že o tvoju svokru sa starajú odborníci...moja mama skončila v nemocnici 3 dni po kontrole u kardiológa...mi nikto nevyhovorí, že do 3 dní sa jej nazhromaždila voda v tele...si dodnes myslím svoje o odbornosti jej kardiológa....
Naposledy upravil monika74 : 19.03.10 at 10:13
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Zita5 Pozri príspevok
Ja mám veľkú radosť , dnes sa už 100% potvrdilo , že budem babkou .
To už budem dvojnásobnou babkou sedemnástkou
Čo tam po nejakých bodoch na Porade
Zitka, aj ja dnes tak ako Ty
Naposledy upravil jozka56 : 19.03.10 at 14:20
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

truch Pozri príspevok
Gratulujem
Dnes bude asi senzačný deň
súhlasím, bude senzačný deň a nenechám si ho pokaziť ani našou premilou stránkou drsr. Chcieť, aby dnes otvorilo nejaké tlačivo, je nad jeho sily. Tak ho asi nechám odpočívať...veď čo do 31.03.2010 je neskonale veľa času
1 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Mňa dnes potešilo, že som dokončila 354. ročné zúčtovanie dane a mám hotovo. Teraz sa môžem vrhnúť na RZZP.
3 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Anička - koľko? ufff
0 0
Aňuška Aňuška

Aňuška je offline (nepripojený) Aňuška

Veru moja, toľko Mala som nervy, že nepostíham...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať