Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jaros5 jaros5

jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

... práve mi skončila pracovná doba a mám pocit .... , že ma prešiel parný valec .... ...... v hlave mi zostala 1 bunka šedej kôry mozgovej .... ... a jediné čomu rozumiem, je stav vyhorenia ................... poradte prosím co s tým .....
k psychiatrovi nechcem .....
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

wagner Pozri príspevok
To sa určite nepýtali za to, že robí tam, kde robí. Môže to mať dva dôvody - buď niečo vyšetrujú, alebo chce ísť pracovať tam, kde si ju potrebujú preveriť.
skôr to prvé alebo sa bude vydávať za nejakého bossa, lebo kvôli tomu druhému sa neide s bubnom na zajace
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Pôvodca textu príspevku: mazanova
Mńa cez víkend prekvapila jedna informácia - na chalupe mi susedka,
ako to už na dedine býva,oznámila, že sa ide vydávať naša susedka..., no to by nebolo nič, keby mi hneĎ jedným dychom neoznámila, že bola tu polícia a pýtala sa po susedoch na mladú nevestu ako sa správa, atd..., že to asi preto, že robí na vysokom poste, že to sa robí.


Ma napadlo, že suseda mala podrobiť dotyčných policajtov križovému výsluchu a presne zistiť, prečo si overovali nevestu
1 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

jaros5 Pozri príspevok
... práve mi skončila pracovná doba a mám pocit .... , že ma prešiel parný valec .... ...... v hlave mi zostala 1 bunka šedej kôry mozgovej .... ... a jediné čomu rozumiem, je stav vyhorenia ................... poradte prosím co s tým .....
k psychiatrovi nechcem .....
Zober si model svojho avatara (psíka)a daj si s ním prechádzku.
5 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

jaros5 Pozri príspevok
... práve mi skončila pracovná doba a mám pocit .... , že ma prešiel parný valec .... ...... v hlave mi zostala 1 bunka šedej kôry mozgovej .... ... a jediné čomu rozumiem, je stav vyhorenia ................... poradte prosím co s tým .....
k psychiatrovi nechcem .....
Tak ako doporučovala aj Dav. Choď von, do prírody, skús "objať strom" ktorý Ťa osloví - dodá Ti energiu. len nie topoľ, topole odoberajú energiu. Buď dub, buk, skrátka do lesa. A ešte keby si si mohol zobrať aspoň týždeň voľna a kombinovať to s veľkým množstvom spánku. Lebo pocit vyhorenia je veľmi zlý stav a keď ho nebudeš riešiť, nemusí to dobre dopadnúť.
6 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Mňa dnes potešila návšteva kamarátok. S jednou sme sa nevideli pol roka a s druhou tri roky. Bývajú mimo okresu, a preto som rada, že sme sa konečne uvideli. A akoby sa boli dohodli, prišli obidve naraz - ale oni dve sa nepoznali, každá prišla zvlášť - nezávisle jedna na druhej.
0 0
riasch riasch

riasch je offline (nepripojený) riasch

Bola som dnes vrátiť na DÚ - kartičky - osvedčenie, lebo som skončila so živnosťou. Bolo mi povedané, že mám dať žiadosť o zrušenie DPH. Keď som namietala, že logický končí registrácia DPH, keď končí živnosť, dostala som odpoveď, že nie, že platcom DPH môžem byť aj bez živnosti! Dobre ma neporazilo, ale už sa z toho smejem.
Mimochodom tlačiva mali len v Sk, v Eurách nemajú, tak treba napísať ručne.
0 0
mirpo mirpo

mirpo je offline (nepripojený) mirpo

Psíčkarka-závisláčka, večná optimistka ...viac
Kolegyňa je už 5 týždňov chorá (v práci viac nebola ako bola) a posledný týždeň bola na PN. Dnes mala prísť po kontrole od lekára konečne do práce. Keď po obede konečne prišla, zo strachom v očiach mi oznámila, že je stále PN, ale cíti sa dobre. Na oddelení je nás len polovica a ostatné sú tiež PN alebo na OČR a zastupujem aj koleg. z iných odd. Vedúca si zo mňa uťahuje, že som ako multifunkčné zariadenie... prešla som skoro všetkými odd. takže môžem v kľude všetkých zastupovať
Bolo mi to treba? Neviem, čo skôr... a rozhodne ma to nepotešilo.

Potešilo ma, že dve kamarátky sa budú vydávať. Jedna o necelý mesiac, druhá o pol roka.
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Na chalupe mi vypílili prastarý konár hrozna (volajú ho tu v dedine Francúz), ktorý sme ťahali po letnej kuchyni a ktorý dodával stredomorskú atmosféru domu aj dvoru. Mrzí ma to, lebo aj keď už pár rôčkov chradol, pred štyrmi rokmi som ho uchránila , keď sme kuchyňu prestavovali, nedovolila som ho zrezať, stál tam na dvore, podopretý latami, chudák, skoro dva mesiace. Dúfala som, že sa preberie, a teraz toto... bol vnútri totálne suchý. Skúsim tam viesť nový konár, ale to chvíľu potrvá, než sa tá medzera zaplní...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Prečo neni téma,
ČO MA DNES ROZPLAKALO ?
Tá by sa mi dnes zišla, lebo ma rozplakala prílišná aktivita v tejto téme http://www.porada.sk/t136196-danove-...ml#post1349003 fakt sa ľudia nemusia snažiť. Fakt nemusia navštevovať účtovníkov, naozaj všetko na zlatom podnose dostanú.
0 0
Katija Katija

Katija je offline (nepripojený) Katija

Xanti Pozri príspevok
Prečo neni téma,
ČO MA DNES ROZPLAKALO ?
Tá by sa mi dnes zišla, lebo ma rozplakala prílišná aktivita v tejto téme http://www.porada.sk/t136196-danove-...ml#post1349003 fakt sa ľudia nemusia snažiť. Fakt nemusia navštevovať účtovníkov, naozaj všetko na zlatom podnose dostanú.
Neplač, veď preto je porada tak navštevovaná. Kde inde máš bez práce - koláče.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Katija Pozri príspevok
Neplač, veď preto je porada tak navštevovaná. Kde inde máš bez práce - koláče.
Ale robíme si to aj sami, lebo aj ja som urobila DP v jednej téme. Ale tam bola aspon snaha o to ho urobiť sám a pochopiť. Takto na zlatom podnose.

Fakt na zaplakanie.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa dneska rozčúlilo to,že ráno ako mali isť deti do školky,tak starší začal plakat že on nejde lebo ho bolí uško-tak som ho na dnes odhlásil zo školky a zrazu mu nič nieje- dobre ma oklamal teda-som sa nechal dobehnúť...
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dneska rozčúlilo to,že ráno ako mali isť deti do školky,tak starší začal plakat že on nejde lebo ho bolí uško-tak som ho na dnes odhlásil zo školky a zrazu mu nič nieje- dobre ma oklamal teda-som sa nechal dobehnúť...
nič si z toho nerob, to len mladý trénoval blicovanie, zíde sa mu na ZŠ a SŠ
čo sa za mlada naučíš, v starobe akoby si našiel
0 0
kkllc kkllc

kkllc je offline (nepripojený) kkllc

Pokazil sa mi PC. Zrejme Harddisk. Nemám zalohované účtovníctvo od januára.
Ak mi to opravár nezachráni tak ma porazí
Nezabúdajte na to, aby ste nedopadli ako ja.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

kkllc Pozri príspevok
Pokazil sa mi PC. Zrejme Harddisk. Nemám zalohované účtovníctvo od januára.
Ak mi to opravár nezachráni tak ma porazí
Nezabúdajte na to, aby ste nedopadli ako ja.
Tak to je kruté-úprimnú sústrasť...
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
A mne dnes ráno dcérka oznámila, že sa jej včera stratili gaťky v škôlke, a domov prišla bez nich... Včera bola pre ňu babka a povedala,že fakt,keď sa doma prezliekala, nemala na sebe gaťky... Malá slečna začína klamať, lebo vraj keď išli spinkať ich mala na sebe a keď sa zobudila, už boli gaťky preč.. ktovie..žeby škriatok? dúfam,že časom z nej dostanem, čo sa vlastne s nimi stalo...
0 0
Hansa Hansa

Hansa je offline (nepripojený) Hansa

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa dneska rozčúlilo to,že ráno ako mali isť deti do školky,tak starší začal plakat že on nejde lebo ho bolí uško-tak som ho na dnes odhlásil zo školky a zrazu mu nič nieje- dobre ma oklamal teda-som sa nechal dobehnúť...
...môj synko tiež v pondelok ráno vstal s tým, že ho bolí hlava a brucho. Nechala som ho doma. V robote tak nad ním rozmýšľam a prišla som na to, že na 100 % sa nepripravil na pondelok do školy, ráno vstal so strachom, že čo z toho bude a potom mu aj možno bolo zle. Dnes mu to riadne ručne-stručne vysvetlím. Puberťák jeden
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Lenka1979 Pozri príspevok
A mne dnes ráno dcérka oznámila, že sa jej včera stratili gaťky v škôlke, a domov prišla bez nich... Včera bola pre ňu babka a povedala,že fakt,keď sa doma prezliekala, nemala na sebe gaťky... Malá slečna začína klamať, lebo vraj keď išli spinkať ich mala na sebe a keď sa zobudila, už boli gaťky preč.. ktovie..žeby škriatok? dúfam,že časom z nej dostanem, čo sa vlastne s nimi stalo...
Lenka, možno sa sušia, aj my máme občas takú príhodu ....
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Lenka1979 Pozri príspevok
A mne dnes ráno dcérka oznámila, že sa jej včera stratili gaťky v škôlke, a domov prišla bez nich... Včera bola pre ňu babka a povedala,že fakt,keď sa doma prezliekala, nemala na sebe gaťky... Malá slečna začína klamať, lebo vraj keď išli spinkať ich mala na sebe a keď sa zobudila, už boli gaťky preč.. ktovie..žeby škriatok? dúfam,že časom z nej dostanem, čo sa vlastne s nimi stalo...
Treba troška preklepnúť spolužiakov asi...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať