Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
kyblik kyblik

kyblik je offline (nepripojený) kyblik

Robotník telom i dušou
" Co ma dnes rozplakalo... resp. z coho som neskutocne smutný..."

že sa moji priatelia takto hlupo hadajú...

Sú výborní odborníci v mnohých zložitých témach... o to viac ma mrzí, že si niektorí potrebujú niečo dokazovať...

že v snahe obhajiť svoj názor, im nevadí písať ...

Toto asi zadavatelovi velmi nepomoze

PS: " mudrejsi ustupi"... je tu niekto taký...?
1 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Laco-monter Pozri príspevok
Laco-monter je znova tu !

Laco nabuchač príspevkov aj do ďalšiej tisícky.

Nebojte sa nyšt.
...nerob...!!.....na to som tu ja ....
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

tu niečo smrdííí
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

Pre Buchača
Čítala som Tvoj príspevok, ktorým si obúchaval právnikov. Asi Ti predsa len došlo, že si prestrelil, keď si ho zmazal. Ale chcem sa Ťa spýtať, či si skutočne myslíš, že na Porade už ozaj možno len tak plácať hoc čo? Pred Tebou sa jeden vychvaľuje, že už nabúchal 1000 príspevkov a vyhráža sa, že rýchlo zbuchne ďalších 1000 plácačiek. Nakoniec predsa len uverím tvrdeniam o starej dobrej Porade, aj keď som ju reálne nezažila. A bola by som rada, keby si dal právnikom na Porade pokoj, nech už si ten príspevok písal v akomkoľvek kontexte.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Petra Nová Pozri príspevok
Pre Buchača
Čítala som Tvoj príspevok, ktorým si obúchaval právnikov. Asi Ti predsa len došlo, že si prestrelil, keď si ho zmazal. Ale chcem sa Ťa spýtať, či si skutočne myslíš, že na Porade už ozaj možno len tak plácať hoc čo? Pred Tebou sa jeden vychvaľuje, že už nabúchal 1000 príspevkov a vyhráža sa, že rýchlo zbuchne ďalších 1000 plácačiek. Nakoniec predsa len uverím tvrdeniam o starej dobrej Porade, aj keď som ju reálne nezažila. A bola by som rada, keby si dal právnikom na Porade pokoj, nech už si ten príspevok písal v akomkoľvek kontexte.
Petra , nezmazal , oj veru nie ...

Pozor , neplácal som len tak hoc čo ...a áno bol tam určitý kontext a ak aj tento niekoho uráža , no s tým už nič nenarobím ...
Si ma obvinila , že v príspevku obúchavam právnikov ...lenže pozor , nespomenul som nikoho menom , spomenul som previazanosť zločinu s právom / právnikmi , ale to je aj tak jedno , nebudem tu predsa problematiku mafie vyťahovať ...

Ozaj a len tak na okraj , to sú právnici iní ľudia ako ostatní ...a je vonkoncom jedno , či na Porade , či v iných sektoroch našej spoločnosti ...?????
Lebo v tej našej spoločnosti je to o práve a práve ...
Presvedčte ma niekto o mojom omyle a ja sa verejne ospravedlním...

P.S.:
Aby si nik nevysvetľoval tento príspevok inak , ako je písaný , tak upresňujem , že proti žiadnemu právnikovi z PORADY nič nemám ....hoci viem len asi cca o dvoch - troch ...
0 0
Petra Nová Petra Nová

Petra Nová je offline (nepripojený) Petra Nová

buchač Pozri príspevok
Petra , nezmazal , oj veru nie ...

Pozor , neplácal som len tak hoc čo ...a áno bol tam určitý kontext a ak aj tento niekoho uráža , no s tým už nič nenarobím ...
Si ma obvinila , že v príspevku obúchavam právnikov ...lenže pozor , nespomenul som nikoho menom , spomenul som previazanosť zločinu s právom / právnikmi , ale to je aj tak jedno , nebudem tu predsa problematiku mafie vyťahovať ...

Ozaj a len tak na okraj , to sú právnici iní ľudia ako ostatní ...a je vonkoncom jedno , či na Porade , či v iných sektoroch našej spoločnosti ...?????
Lebo v tej našej spoločnosti je to o práve a práve ...
Presvedčte ma niekto o mojom omyle a ja sa verejne ospravedlním...

P.S.:
Aby si nik nevysvetľoval tento príspevok inak , ako je písaný , tak upresňujem , že proti žiadnemu právnikovi z PORADY nič nemám ....hoci viem len asi cca o dvoch - troch ...
Nespomínam si, žeby si v príspevku spomínal konkrétny dôvod, ktorý Ťa inšpiroval písať o právnikoch v tejto téme. O právnikoch - mafiánoch? Tak mi absolútne chýba súvislosť. Takže bola to len taká plácačka. Pardón, Ty píšeš vždy len zmysluplné veci! Áno, máš pravdu, že právnici sú ľudia ako každý iný, ale aj tak by som ocenila, keby si v budúcnosti radšej písal o cínových vojačikoch, tí sú Ti predsa len bližší.
0 0
Mgr.Shrek Mgr.Shrek

Mgr.Shrek je offline (nepripojený) Mgr.Shrek

právnik, ktorého baví právo =D ...viac
buchač Pozri príspevok
Petra , nezmazal , oj veru nie ...

Pozor , neplácal som len tak hoc čo ...a áno bol tam určitý kontext a ak aj tento niekoho uráža , no s tým už nič nenarobím ...
Si ma obvinila , že v príspevku obúchavam právnikov ...lenže pozor , nespomenul som nikoho menom , spomenul som previazanosť zločinu s právom / právnikmi , ale to je aj tak jedno , nebudem tu predsa problematiku mafie vyťahovať ...

Ozaj a len tak na okraj , to sú právnici iní ľudia ako ostatní ...a je vonkoncom jedno , či na Porade , či v iných sektoroch našej spoločnosti ...?????
Lebo v tej našej spoločnosti je to o práve a práve ...
Presvedčte ma niekto o mojom omyle a ja sa verejne ospravedlním...

P.S.:
Aby si nik nevysvetľoval tento príspevok inak , ako je písaný , tak upresňujem , že proti žiadnemu právnikovi z PORADY nič nemám ....hoci viem len asi cca o dvoch - troch ...
Juraj...urazil si moju bohumilú profesiu. Končím s tebou
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Mgr.Shrek Pozri príspevok
Juraj...urazil si moju bohumilú profesiu. Končím s tebou
Roman , nezabudni na jedno ...

Viem , že vieš , že viem ,kde pracuješ ...

Len aby som Ťa nevykončil kompletne ....
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

buchač Pozri príspevok
Roman , nezabudni na jedno ...

Viem , že vieš , že viem ,kde pracuješ ...

Len aby som Ťa nevykončil kompletne ....
Buchaaaaaaaaaač,
a čo že vieš kde pracuje, šak sa Ťa "bojí", že ti ani pusu na čelo odo mňa nedal ked si za ním bol posledne.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Xanti Pozri príspevok
Buchaaaaaaaaaač,
a čo že vieš kde pracuje, šak sa Ťa "bojí", že ti ani pusu na čelo odo mňa nedal ked si za ním bol posledne.
...inde ju položil ....
0 0
Veronika Gabrielova Veronika Gabrielova
Pravidelne ma vytáča nefunkčnosť stránky DAŇOVE RIADITEĽSTVA . Nejmä v tomto preddaňovom období.
To že je tam veľa ľudí a je to trochu pomalé chápem, ale prečo každodenná a niekoľkokrát za deň údržba stárnky - nerozumiem...

Cez deň sa na ňu poriadne nedostanene lebo server nestíha toľkých pripojených užívateľov a keď si ráno privstanem s "optimistickou myšlienkou", že snáď sa to teraz podarí je odstávka stránky.

No našľak trafenie....
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

buchač Pozri príspevok
...inde ju položil ....
A kamže, som Ti ju to tak dala sprostredkovane?

0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Trošku zmením tému, na čo sa mi včera stalo
Včera som sa nedostala k počítaču, nedeľa mi ubehla veľmi rýchlo, tak až dnes v robote som sa dostala k písaniu.
Zo soboty na nedeľu sa menil čas, tak sme už v sobotu večer pretočili všetky hodiny. Keďže máme šteňa, treba s ním ráno vybehnúť. Hovorila som si, že šteňa si čas nezmení, tak si pospím o hodinku dlhšie. Nastavila som budík v telefóne na 6,30 hod. Ráno som vstala, pobehala vonku so psíkom, urobila si kávičku a spokojne som si sadla, že som všetko tak dobre stihla, že nebola ani kalužka. Bolo mi síce divné, že pes ešte tvrdo spal a vonku nebolo nikoho, ale nejak mi to neprišlo. Až keď vstal manžel a pýtal sa ma prečo som behala ráno o pol šiestej mi to došlo, v telefóne sa mi zmenil čas automaticky, takže som sa zobudila o hodinu skôr
Poobede prišiel syn s nevestou a vnučkou a smiali sa, že neveste sa stalo presne to isté, vyrazila do kostola ráno o pol piatej Veru dlhá nedeľa to bola
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Petra Nová Pozri príspevok
Pre Buchača
Čítala som Tvoj príspevok, ktorým si obúchaval právnikov. Asi Ti predsa len došlo, že si prestrelil, keď si ho zmazal. Ale chcem sa Ťa spýtať, či si skutočne myslíš, že na Porade už ozaj možno len tak plácať hoc čo? Pred Tebou sa jeden vychvaľuje, že už nabúchal 1000 príspevkov a vyhráža sa, že rýchlo zbuchne ďalších 1000 plácačiek. Nakoniec predsa len uverím tvrdeniam o starej dobrej Porade, aj keď som ju reálne nezažila. A bola by som rada, keby si dal právnikom na Porade pokoj, nech už si ten príspevok písal v akomkoľvek kontexte.
Peti, Porada je už niekde na prízemí a strmhlav sa rúti do priepasti, do suterénu...-V poslednom čase čo sa tu deje na zvracanie..., niekomu dáš bod(aj ked zlý) a už ho urážaš(doteraz neviem pochopiť,ako tým možem niekoho uraziť keď s ním nesúhlasím), ja som toto ešte nezažil, že by sa niekto urazil a začal hneď vykrikovať len preto,že s ním nesúhlasím- a to tu sú(ale najma boli) iné celebrity, iné kapacity, pred ktorými by som sňal klobúk,ozajstné hviezdy, páni poraďáci-ale nikto sa neurazil a neokydával, len preto,že som si nedovolil im len pritakávať. Tu už fakt ide iba o tie plácačky, namotať si pár dievčatiek na sladké reči a robiť mega-bossa Porady...
Akosi mi tu chýbajú opory ako Marianna01, mzdárka renča a pod.
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

mňa dnes nepotešil peňažný "prújem" na mojom osobnom účte - uhradila som nedoplatok na dani...v júni môj účet dostane smrteľné kŕče kvôli platbe nedoplatku na ZP
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
monika74 Pozri príspevok
mňa dnes nepotešil peňažný "prújem" na mojom osobnom účte - uhradila som nedoplatok na dani...v júni môj účet dostane smrteľné kŕče kvôli platbe nedoplatku na ZP
..

..ale mojuš..prújem nemáva dlhé trvanie, obyčajne trvá len do najbližšieho prísunu obeživa...a do júna sa istotne výdatne prelieči a niečo aj "nachamce"..neboj nič, bolo aj horšie...
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Tu už fakt ide iba o tie plácačky, namotať si pár dievčatiek na sladké reči a robiť mega-bossa Porady...
Ale ale Stanislav hádam nežiarliš na pozornosť, kt. sa dostáva dotyčnému. Ked si bol nováčik tiež si hviezdil a namotával babenky. Neboj čítala som staršie témy tak viem.

A čo sa týka toho ohodnocovania, no možno keby si si po slovensky "nes.al do huby" , a s veľkým krikom nevyhlasoval, že negatívne bodíky odmietaš dávať a o pár dní na to hodíš do príspevku negatívny bodík, tak by ťa človek bral aj vážne.
Ale takto? Je to skôr u teba na zaplakanie, že si nestojíš za svojím slovom, a že tvoje slovo stojí za fajku močky.

Pamätaj slovo robí chlapa, stoj si za ním a nebude Ti nik "nadávať".

Krásny dník prajem.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Xanti Pozri príspevok
Ale ale Stanislav hádam nežiarliš na pozornosť, kt. sa dostáva dotyčnému. Ked si bol nováčik tiež si hviezdil a namotával babenky. Neboj čítala som staršie témy tak viem.

A čo sa týka toho ohodnocovania, no možno keby si si po slovensky "nes.al do huby" , a s veľkým krikom nevyhlasoval, že negatívne bodíky odmietaš dávať a o pár dní na to hodíš do príspevku negatívny bodík, tak by ťa človek bral aj vážne.
Ale takto? Je to skôr u teba na zaplakanie, že si nestojíš za svojím slovom, a že tvoje slovo stojí za fajku močky.

Pamätaj slovo robí chlapa, stoj si za ním a nebude Ti nik "nadávať".

Krásny dník prajem.
Počúvaj, jeden zlý bod som dal a hotovo- proste urobil som výnimku a hotovo a tebe može byt úplne jedno či som dal alebo nedal zlý bod-proste dal som ho a teba do toho nič...
0 0
monika74 monika74

monika74 je offline (nepripojený) monika74

hádam už bolo dosť naťahovačiek, naozaj je potrebné do nekonečna to rozpitvávať, každý si povedal svoje a šlus...ja sa na nikoho nehnevám, že mal iný názor ako ja, mala ho aj danushka aj hnedoocka a v pohode s nimi diskutujem, a budem aj s každým debatovať kto bude mať dobrú vôľu
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Počúvaj, jeden zlý bod som dal a hotovo- proste urobil som výnimku a hotovo a tebe može byt úplne jedno či som dal alebo nedal zlý bod-proste dal som ho a teba do toho nič...
Hej čo po mne kričíš?
Čo som TI urobila, že na mňa útočíš?

Len som Ti povedala svoj názor, lebo tu vyplakávaš na porade. A ty tu po mne kričíš ....
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať