Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

janaGT Pozri príspevok
mňa dneska neskutočne "potešilo" to, že pani doktorka bez vedomia môjho manžela mu ukončila PN 24.3.2010, dozvedel sa o tom dneska, keď si išiel pre papier na peniaze. Supééééééééééééééér!!!!
A to sa ako mohlo stať?
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

buchač Pozri príspevok
No mňa teda dnes potešili dve udalosti ... skutočnosti...

Za prvé , až fantasticky som prežil dnešný deň ...

No a za druhé ?
Som vďačný jednému príslušníkovi policajného zboru SR , ktorý mi ušetril cca XXX € , nakoľko som kľudne mohol prísť aj o vodičák / čo iné , ako pre rýchlosť ??? /...takto som ho ukecal len na 40 € a spokojný som odfrčal radšej preč , pokiaľ si to ešte radšej nerozmyslel ...

Mne včera ušetril jeden policajt pokutu, blikol mi, že nemám zapnuté svetlá
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Juchú,teším sa, lebo mi syn prišiel na dva týždne na prázdniny, podarilo sa, takže ďakujem, že ste dobre držali palce.
P.S.A ešte ma potešilo, že som na Porade našla rubriku Ruské piesne, keď sa zorientujem (a keď mi syn odíde, lebo teraz sa budem venovať jemu), popridávam z mojich zásob.
0 0
58vlasta 58vlasta

58vlasta je offline (nepripojený) 58vlasta

Žabinka Pozri príspevok
Mňa potešilo, že zajtra konečne odchádzame ne trojdňovú jarnú lyžovačku do Vysokých Tatier -takto sa teším. Už dlho sme to odkladali, raz pre nepriaznivé počasie, choré deti, potom dane. Podľa snehových správ to vyzerá, že to aj tento rok ešte stihneme.
Včera som mala malú dušičku, letela som Ryanairom do Birminghamu /sedliak v meste...? po anglicky viem len ,,do not speak english" a ďakujem a prosím.../ Dnes sa už vytešujem so synom...Len je zima a popršuje...
0 0
janaGT janaGT

janaGT je offline (nepripojený) janaGT

Kazu Pozri príspevok
A to sa ako mohlo stať?
no to teda netuším, ona mal 24.3. posudkovú komisiu kvôli ID, pretože bol viac ako rok PN, ID mu na ústnom pojednávaní priznala, protokol z ústnej posudkovej poslala posudková jeho obvodnej a ona tým istým dňom, tea 24.3. mu ukončila PN a do tlačiva to ukončenie dopísala až včera 1.4. a vtedy mu to aj odovzdala. Popritom je ani nie mesiac po resekcii tenkého, hrubého a slepého čreva. a ešte aj včera 1.4. bol na kontrole na chrirurgii, nakoľko sa mu rana dobre nehojila.
Asi prvoaprílový žart od pani doktorky. V útorok sa tam chystám aj ja, takže sa neskutočne teším Držte palce.
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Prišli sme dnes so synom na chalupu a uprostred trávnika leží náš "privatizovaný" (=dedinský, ale cez víkendy a prázdniny už zabývaný u nás) kocúr Oliver. Mysleli sme si, že sa vyhrieva na slniečku, ale keď sa nepohol, ani keď sme otvorili bránu a zavolali naňho c-c-c, bolo nám jasné, že je zle - a veru, bol mŕtvy.... Pod ním mláčka krvi, vyzerá, že ho niekto trafil vzduchovkou, prišiel si lízať rany "domov" a my sme tu neboli, aby sme mu pomohli...
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ivana Š Pozri príspevok
Mne včera ušetril jeden policajt pokutu, blikol mi, že nemám zapnuté svetlá
Ja som zase ušetrila pokutu policajtom. Tiež nemali zapnuté svetlá tak som blikla ja im. Aj mi zamávali, aj sa na mňa usmiali
4 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Kazu Pozri príspevok
Ja som zase ušetrila pokutu policajtom. Tiež nemali zapnuté svetlá tak som blikla ja im. Aj mi zamávali, aj sa na mňa usmiali
Nooo,odvaha ti nechýba teda,hmhm...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
No mňa teda dnes potešili dve udalosti ... skutočnosti...

Za prvé , až fantasticky som prežil dnešný deň ...

No a za druhé ?
Som vďačný jednému príslušníkovi policajného zboru SR , ktorý mi ušetril cca XXX € , nakoľko som kľudne mohol prísť aj o vodičák / čo iné , ako pre rýchlosť ??? /...takto som ho ukecal len na 40 € a spokojný som odfrčal radšej preč , pokiaľ si to ešte radšej nerozmyslel ...
No mohol dať aj vačšiu pokutu, juraj má peňazí dosť...
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Kazu Pozri príspevok
Ja som zase ušetrila pokutu policajtom. Tiež nemali zapnuté svetlá tak som blikla ja im. Aj mi zamávali, aj sa na mňa usmiali
Možno si mysleli, že ich fotia (bleskom) a preto sa usmievali
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Aby sme nevyšli z cviku (alebo nebodaj nová tradícia?), cez Veľkonočné sviatky mala dcéra na programe zubnú pohotovosť,vrátane vytrhnutia zuba. Ja len pravidelnú angínu.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Dav Pozri príspevok
Aby sme nevyšli z cviku (alebo nebodaj nová tradícia?), cez Veľkonočné sviatky mala dcéra na programe zubnú pohotovosť,vrátane vytrhnutia zuba. Ja len pravidelnú angínu.
Olinka na Veľkú noc si treba plánovať niečo iné, nie choroby. ALe inak všetko zlé je na niečo dobré, aspoň si to trochu vyliečila.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

wagner Pozri príspevok
Olinka na Veľkú noc si treba plánovať niečo iné, nie choroby. ALe inak všetko zlé je na niečo dobré, aspoň si to trochu vyliečila.
choroby sa však plánovať nedajú, bohužiaľ, tak ako aj u mňa - včera vracanie a teplota 38,5 - tiež som si sviatky inak predstavovala, nie nad umývadlom
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

a zajtra hor sa do práce, bo výplaty a DPH treba robiť
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Mňa potešilo, že nám vyšiel výlet na východ republiky, vyšibali sme koho sme videli-teda oliali, tam sa moc nešibe, tam sa olieva...
A potešilo ma aj to,že sme sa keď sme tam už boli ,osobne zoznámili s jednou milou,zlatou poraďáčkou,jej manželom a detičkami- dobre bolo na návšteve...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Mňa potešilo, že nám vyšiel výlet na východ republiky, vyšibali sme koho sme videli-teda oliali, tam sa moc nešibe, tam sa olieva...
A potešilo ma aj to,že sme sa keď sme tam už boli ,osobne zoznámili s jednou milou,zlatou poraďáčkou,jej manželom a detičkami- dobre bolo na návšteve...
Stanko, a čo ostatné zlaté a milé poraďáčky? A máme i manželov ...i detičky... i dobre by bolo na návšteve!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hnedoočka Pozri príspevok
Stanko, a čo ostatné zlaté a milé poraďáčky? A máme i manželov ...i detičky... i dobre by bolo na návšteve!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

hnedoočka Pozri príspevok
Stanko, a čo ostatné zlaté a milé poraďáčky? A máme i manželov ...i detičky... i dobre by bolo na návšteve!
Len sme tam k svokre išli s 1 taškou a prišli zo 4-my...,zasa som sa najedol polniny,či ako sa to volá,šunečky a pod.-ja som tú polninu nikdy predtým nepoznal,kým som nezačal chodiť na východ...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

A ešte ma potešilo, že výnimočne aj cesta prebehla bez problémov, výnimočne bez pokuty...-snažil som sa ísť predpisovo...110-50-110- 110-policajná hliadka-a zasa 110...
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Včera na ceste zo Senca do BA sa jeden vodič v protismere rozhodol predbiehať cez plnú čiaru. Keď som ho tak zrazu pred sebou uvidela, tak ma napadlo: " Teraz už končím ? Práve teraz, keď mám nový účes ?" /jasne, že na tom nezáleží/. Ale ako vidíte, všetko dobre dopadlo, keď vám tu o tom môžem písať.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať