Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

erzet Pozri príspevok
Pred Ilavou od Dubnice je kruhový objazd. Vraj ráno o tri štvrte na sedem ráno, jeden chlap, naň vstúpil, a šup, a bol na adama. My keď sme tadiaľ prechádzali už mal slipy a dvíhal si nohavice.
no hej a čo ťa to vlastne? rozčúlilo alebo potešilo
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Je prave poludnie a u nas stale svietia poulicne lampy, teda osvetlenie.
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Pozerala som na aktualne.sk a žasla som. Niekto asi nevie kde sú Nováky a Nové Mesto nad Váhom - obec Bošáca. Tomu, kto to napísal, by som zobrala vysvedčenie zo Základnej školy a poslala by som ho naspäť, nech sa ten zemepis doučí.

[hore]Pri Novákoch našli delostreleckú mínu, zničil ju pyrotechnik


vytlačiť poslať e-mailom

10:16 | Dnes


Policajný pyrotechnik zlikvidoval v sobotu (10.4.) v Novej Bošáci v okrese Nové Mesto nad Váhom delostreleckú mínu z druhej svetovej vojny. Ako informovala hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trenčíne Katarína Hlaváčová, našiel ju 41-ročný muž počas rezania dreva v lesnom poraste v osade Grúň v Novej Bošáci.
Podľa Hlaváčovej mína bola ostrá, mala poškodený zapaľovač. Nebezpečnú muníciu zničil pyrotechnik riadeným výbuchom.
Zdroj: TASR
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
willma Pozri príspevok
no hej a čo ťa to vlastne? rozčúlilo alebo potešilo
Stalo sa, že som to skoro komplet videl. Téma znie: Čo sa mi dnes stalo..."
Naposledy upravil erzet : 12.04.10 at 13:43
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Pomaličky aj zabudneme, že nejaký Žitný existoval a všetko bude uňo - ňuňo. O to ide, či???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
cathyc Pozri príspevok
Pomaličky aj zabudneme, že nejaký Žitný existoval a všetko bude uňo - ňuňo. O to ide, či???
...a kto je / kto bol vlastne / ten nejaký Žitný ...???
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

buchač Pozri príspevok
...a kto je / kto bol vlastne / ten nejaký Žitný ...???
no nevravím??? Ty si už aj zabudol.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
cathyc Pozri príspevok
no nevravím??? Ty si už aj zabudol.
Nie , asi sme si nerozumeli ....ja totiž tie "osobnosti " nejak nemusím ...nikdy pre mňa nič neznamenali a ani znamenať nebudú ...

Ergo , nijakú " osobnosť " som si nepamätal , takže ani nebolo na koho zabudnúť ...

Že nejaký moderátor sa zjaví na obrazovke na X minút , prečíta nejaký text ...to má byť mienkotvorná osoba ???
Kua , dokonca , " osobnosť "....že neverím ...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

buchač Pozri príspevok
Nie , asi sme si nerozumeli ....ja totiž tie "osobnosti " nejak nemusím ...nikdy pre mňa nič neznamenali a ani znamenať nebudú ...

Ergo , nijakú " osobnosť " som si nepamätal , takže ani nebolo na koho zabudnúť ...

Že nejaký moderátor sa zjaví na obrazovke na X minút , prečíta nejaký text ...to má byť mienkotvorná osoba ???
Kua , dokonca , " osobnosť "....že neverím ...
nemusíš ho poznať, ale práve ľudia ktorí sa denne obracajú pred obrazovkou a tvária sa tam ako strašne silne veriace a bezúhonné osoby, by sa mali trošku inak chovať ak niečo vyvedú. Keď mu nevadí príjmať plným priehrštím výhody toho byť takmer denne na obrazovke, mal by vedieť prijať aj temnú stránku tejto profesie a minimálne by sa hodil pocit zodpovednosti.
1 0
grammatika grammatika

grammatika je offline (nepripojený) grammatika

Konečne som dnes nainštalovala všetky tie hlúposti kvôli súhrnnému výkazu a poviem vám bolo to veľmi zložité...kebyže mi nepomôže PC odborník tak som úplne stratená... aspoň, že som to už poslala, bude sa mi lepšie spať
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..bola som dnes trošku po úradoch..a naraz mi pani úradníčka hovorí:..ja ťa poznám!..vyvalím oči, no odkiaľ ma asi tak pozná?..a ona hovorí:.."bola som ti za prvú družičku na svatbe!...(skoro som ju rozpučila od radosti, lebo som ju nevidela 34 rokov..a teším sa veeeľmi, že som ju našla len tak...)mala som krásny deň...
1 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Na výpise z banky som našla toto: za nepozeranie a nepočuvanie poplatok v určitej výške. Zíram a zíram......Volam do banky, že čo je to a oni ,že nevedia. Nakoniec som sa od klienta dozvedela, že je to koncesionársky poplatok a bol tak rozčulený že napísal toto do konš.symbolu, V robote nemá ani telku ani rádio, vôbec tam jeho zamestanci nesedia, lebo sú to servisní technici a chodia za klientami.
Aspoň som sa nasmiala, čo ľudia napíšu v rozčulení a v banke nech hľadajú, lebo tem pán ani sám nevedel čo je to, a že či určite je to tam napísané sa má pýtal. Podľa toho ako reagoval určite bol vedľa....
2 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Ja som dnes potešila sama seba - kúpila som si takýto rododendron a dúfam, že ma poteší aj on tým, že čoskoro zakvitne ...
http://www.rainyside.com/features/pl...hamsWhite.html
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Stalo sa mi to síce včera, ale ešte aj dnes ma to bolí Večer som na dnes varila šošovicovú polievku. Bola ešte teplá a chcela som ju neskoro večer vyložiť na balkón. Ako správna ženská ktorá dokáže robiť viac vecí naraz som chcela aj kašľať aj balkónové dvere prekračovať ale "dva v jednom" prestalo fungovať. Kašeľ ma k zemi tlačil, nohu som dvihla len trochu, papučou som zavadila o prah dverí a už to šlo. Najprv letel hrniec /ktorého som sa ja pevne držala/ a potom mojich 100 kilo živej váhy. Hrncom som švihla do zábradlia, narobilo to taký rámus, že manžel sa skoro na stene zabil ako ho vystrelilo z postele. Nebolo mu dopriate to potešenie pozerať ako plachtím vzduchom, už videl len ako sa váľam medzi šošovicou Ja som bola taká vydesená, že som si uvedomovala len ako mi mokrie zadok ktorý som elegantne uložila do dažďovice a ešte som sa podliala tou polievkou. Že mám vyvrtnutý kotník, boľavé koleno a narazené zápästia som zistila až v bezpečí postele. Dovtedy ma tuším ani nič nebolelo. Ale dnes ráno som sa nemohla pozbierať, bolel ma celý človek Koleno mám ako futbalista, naliate a modré, na rebrách mám otlačené balkónové zábradlie, prsty zodraté. A to mám ísť k internistovi. Zase ma bude podozrievať, že ma niekto bije
8 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Kazu a kde si, alebo kedy si došla k tým 100kilo čistej váhy???? ha??? opatruj si nohy aj rúčky, veď aj pracovať treba dobre, že si sa nedokaličila nech Ťa doma opatrujú ako zlato.
2 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Jožka, Zuzka píše 100 kg živej váhy, nie čistej .......

3 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...Kazuuuu...si náramne zlatá, moja milá kamoška...vždy si pri čítaní tvojich príspevkov vyleštím monitor a tak ti posielam jeho srdečné a láskyplné ďakujem..neskutočne ťa miluje..inak by sa mu totiž handry nedostalo..
..tých 100kg bolo počítané aj s kotlom šošovice, však?......


..mojuško, opatruj si nožičky a kolienka a rebierka, tato nech ti pofúka aj tri krát denne...
5 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

Kazu Pozri príspevok
Koleno mám ako futbalista, naliate a modré,
Fúha škaredé,
na to môžem poradiť jednu vec. Vezmi z mrazáku mäso ( odporučila by som aj ľad ale neviem či zaberie ako kus mäsa, lebo som ho nikdy nepoužila ) a prilož na koleno. Teda to je moja záchrana ked sa zosypem a omodriem. V priebehu pár chvíločiek mám kolená ružové namiesto modrých.
1 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Rozalka Pozri príspevok
Jožka, Zuzka píše 100 kg živej váhy, nie čistej .......

Aha, tak asi aj so mňnou
0 0
Paula Paula

Paula je offline (nepripojený) Paula

[QUOTE=MarcelkaT;1370843]Na výpise z banky som našla toto: za nepozeranie a nepočuvanie poplatok v určitej výške. Zíram a zíram......Volam do banky, že čo je to a oni ,že nevedia. Nakoniec som sa od klienta dozvedela, že je to koncesionársky poplatok a bol tak rozčulený že napísal toto do konš.symbolu,
QUOTE]



Toto nemá chybu! Posielam srdečný pozdrav klientovi a Tebe vďaka za príspevok .
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať