Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Zuzka podobne ako pepsi sa tu rehocem, aj keď nič na Tvojom leteckom dni smiešne nie je. Ale keď ty to napíšeš tak, že človek ide "puknúť" od smiechu. Moja na kolienko octanový obklad, rebrá nech manžel nepočíta, ale pohladká a vyvrtnutý členok prejde čo bojíš. S Tvojím humorom Ti za pár dní bude naozaj O.K. Opatruj sa!!!!!!
3 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Rozalka Pozri príspevok
Jožka, Zuzka píše 100 kg živej váhy, nie čistej .......

Rozalka a čistá váha, nie živá váha
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
jozka56 Pozri príspevok
Rozalka a čistá váha, nie živá váha
..

..booože...živá bola tá, čo sa skydla a čistá bola tá, čo už bola umytá od šošovice ...ale furt to bola naša milá Kazuzka...
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

pepsikova Pozri príspevok
..

..booože...živá bola tá, čo sa skydla a čistá bola tá, čo už bola umytá od šošovice ...ale furt to bola naša milá Kazuzka...
...presne tak pepsi, co tam po vahe, hlavne, ze nas /ako nikto tu na porade/ svojim prispevkom paradne pobavila /az som sa musela ist prezliict/...chuda Kazuska, len nech sa jej to rychlo zahoji...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Kazu Pozri príspevok
Stalo sa mi to síce včera, ale ešte aj dnes ma to bolí Večer som na dnes varila šošovicovú polievku. Bola ešte teplá a chcela som ju neskoro večer vyložiť na balkón. Ako správna ženská ktorá dokáže robiť viac vecí naraz som chcela aj kašľať aj balkónové dvere prekračovať ale "dva v jednom" prestalo fungovať. Kašeľ ma k zemi tlačil, nohu som dvihla len trochu, papučou som zavadila o prah dverí a už to šlo. Najprv letel hrniec /ktorého som sa ja pevne držala/ a potom mojich 100 kilo živej váhy. Hrncom som švihla do zábradlia, narobilo to taký rámus, že manžel sa skoro na stene zabil ako ho vystrelilo z postele. Nebolo mu dopriate to potešenie pozerať ako plachtím vzduchom, už videl len ako sa váľam medzi šošovicou Ja som bola taká vydesená, že som si uvedomovala len ako mi mokrie zadok ktorý som elegantne uložila do dažďovice a ešte som sa podliala tou polievkou. Že mám vyvrtnutý kotník, boľavé koleno a narazené zápästia som zistila až v bezpečí postele. Dovtedy ma tuším ani nič nebolelo. Ale dnes ráno som sa nemohla pozbierať, bolel ma celý človek Koleno mám ako futbalista, naliate a modré, na rebrách mám otlačené balkónové zábradlie, prsty zodraté. A to mám ísť k internistovi. Zase ma bude podozrievať, že ma niekto bije
Milá Zuzka. Predpokladám, že zo šošovice neostalo nič. Ja som zhodou okolností včera tiež varila šošovicu na dnes. Moja ostala kompletná , tak vás pozývam na obed, mám jej 5 litrov.
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Kazu Pozri príspevok
Stalo sa mi to síce včera, ale ešte aj dnes ma to bolí Večer som na dnes varila šošovicovú polievku. Bola ešte teplá a chcela som ju neskoro večer vyložiť na balkón. Ako správna ženská ktorá dokáže robiť viac vecí naraz som chcela aj kašľať aj balkónové dvere prekračovať ale "dva v jednom" prestalo fungovať. Kašeľ ma k zemi tlačil, nohu som dvihla len trochu, papučou som zavadila o prah dverí a už to šlo. Najprv letel hrniec /ktorého som sa ja pevne držala/ a potom mojich 100 kilo živej váhy. Hrncom som švihla do zábradlia, narobilo to taký rámus, že manžel sa skoro na stene zabil ako ho vystrelilo z postele. Nebolo mu dopriate to potešenie pozerať ako plachtím vzduchom, už videl len ako sa váľam medzi šošovicou Ja som bola taká vydesená, že som si uvedomovala len ako mi mokrie zadok ktorý som elegantne uložila do dažďovice a ešte som sa podliala tou polievkou. Že mám vyvrtnutý kotník, boľavé koleno a narazené zápästia som zistila až v bezpečí postele. Dovtedy ma tuším ani nič nebolelo. Ale dnes ráno som sa nemohla pozbierať, bolel ma celý človek Koleno mám ako futbalista, naliate a modré, na rebrách mám otlačené balkónové zábradlie, prsty zodraté. A to mám ísť k internistovi. Zase ma bude podozrievať, že ma niekto bije
...vidíš, myslela som si , že dnes mám mizerný deň, ale čo je to v porovnaní s tvojim športovo samozničujúcim výkonom!

no zároveň je to aj príliš náročná záťaž na naše bránice a to nevravím , že som si aj poplakala / priznám, že nie z ľútosti /.
0 0
mlyn16 mlyn16

mlyn16 je offline (nepripojený) mlyn16

optimistka
Hrôza si pomyslieť, že by bolo nízke zábradlie a vyletela by si von
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

mlyn16 Pozri príspevok
Hrôza si pomyslieť, že by bolo nízke zábradlie a vyletela by si von
Ľudka, to by bola večná škoda
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Dnes som asi hodinu strávila na DÚ, ráno volala správkyňa, že jej nesedia platby s predpisom. Mne sedelo všetko, tak som nevedela v čom bude pes zakopaný. Prešli sme skoro všetko a nakoniec sme našli chybu. Posielala som zrážkovú daň na iný účet, tiež má názov zrážková daň, ale je to zrážková daň napr. z dividend. Posielala som to tam celé 3 roky, našťastie to boli len 4 platby- 4 dohody. Takže už som spokojná, že sa to vyriešilo.
Predstavte si, že tam už mali aj SV /DPH/ poslaný elektronicky aj poštou. Takže celkovo úspešná návšteva
0 0
Kája. Kája.

Kája. je offline (nepripojený) Kája.

Mna dnes rozčúlila stránka daňového riaditeľstva. Prihlásila som sa, vybrala si správnu firmu, idem podať súhrnný výkaz k DPH a natiahlo mi výkaz firmy, ktorú vôbec nepoznám, t.z. nie tú za ktorú som podávala.
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
Pekný deň! Dnes ma zavolala jedna známa, bola podať žiadosť na dôchodok, a tam jej povedali že má preplatok okolo 800 eur, že mala nesprávne vypočítanú sumu odvodov. Ja už pomali neviem čo je ako je. Lebo vypočítala som podľa ich vzroca. a potom prešo dotyčnú neupozornili, že ona nemusí toľko platiť len toľko. To nevadí keď človek pošle viac, neozvajú ale keď náhodou pošle o euro menej v tom momente vykrikujú! A ešte musím napísať žiadosť aby jej vrátlil peniaze. Neviem prečo to nepošlú automaticky nasäť! Asi naše úrady zbierajú papiere !!!
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

mlyn16 Pozri príspevok
Hrôza si pomyslieť, že by bolo nízke zábradlie a vyletela by si von
Sto kilová baba vysoko nelieta Ale čo ma nasr........ dilo najviac boli rifle. Fungl nové, vypraté a vyžehlené som si celý večer skracovala a potom som si ich skúšala, či som ich skrátila akurát. A taká vymódená som išla vyniesť polievku
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
zuzka tu máš jasný dôkaz toho, ako fungujú márfyho zákony,
keby si vynášala v starých teplákoch, nestane sa ti to
0 0
AnnaK AnnaK

AnnaK je offline (nepripojený) AnnaK

Kája. Pozri príspevok
Mna dnes rozčúlila stránka daňového riaditeľstva. Prihlásila som sa, vybrala si správnu firmu, idem podať súhrnný výkaz k DPH a natiahlo mi výkaz firmy, ktorú vôbec nepoznám, t.z. nie tú za ktorú som podávala.
Mne sa tam pre zmenu ani nedá prihlásiť. To, že ti natiahlo výkaz neznámej firmy, tak to je už fakt hrozné, to majú v Novitechu samých babrákov?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

AnnaK Pozri príspevok
Mne sa tam pre zmenu ani nedá prihlásiť. To, že ti natiahlo výkaz neznámej firmy, tak to je už fakt hrozné, to majú v Novitechu samých babrákov?
Ja som prihlasovala zamestnanca do SP cez EZU a nemám ho tam. Zato tam mám niekoho, koho som vôbec neprihlasovala. Práve idem po tom pátrať.
0 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Dievčatá a ja som chcela práve pochváliť portál DÚ, že dnes presne o 10.57.22 mi prešiel SV ako po masle, už som bola aj krycí list zaniesť. Nuž asi som dnes mala šťastie
Ale v predchádzajúcom období ma ten portál srdil poriadne. Dokonca minulý mesiac 24. 03. večer o 21.30 som posielala DPH a keď som si chcela vytlačiť správu o k akceptácií, tak ma to vyhodilo zo systému. Reku nebudem si ja nervy žrať, dohodla som sa s konateľom, že ho na druhý deň 25.04. podá normálne v papierovej forme a krycí list nepredložíme. Avšak za tri dni mi volal správca, že potrebuje krycí list, lebo nebude ten dokument skenovať. No podarilo sa mi to až za dva dni. Tie nervy, ale to asi ani nemusím písať....
Na druhej strane som smutná, že môj manžel behá po očných vyšetreniach a aby toho nebolo málo, tak mi dnes volala mama, že ju mám objednať na Očnú kliniku do Rbk.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Kazu Pozri príspevok
Sto kilová baba vysoko nelieta Ale čo ma nasr........ dilo najviac boli rifle. Fungl nové, vypraté a vyžehlené som si celý večer skracovala a potom som si ich skúšala, či som ich skrátila akurát. A taká vymódená som išla vyniesť polievku
..

..dáma ani šošovicu na balkón nevynesie v teplákoch...
2 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Kazu Pozri príspevok
Sto kilová baba vysoko nelieta Ale čo ma nasr........ dilo najviac boli rifle. Fungl nové, vypraté a vyžehlené som si celý večer skracovala a potom som si ich skúšala, či som ich skrátila akurát. A taká vymódená som išla vyniesť polievku
škoda, že si ju nevyniesla vo večernej róbe, lebo tá šošovica na nej mohla vyzerať ako flitry....
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
Kazu Pozri príspevok
Ja som prihlasovala zamestnanca do SP cez EZU a nemám ho tam. Zato tam mám niekoho, koho som vôbec neprihlasovala. Práve idem po tom pátrať.
šak kus ako kus, nie? ešte si vyberaj a chudáci na SP by sa z toho zbláznili....
0 0
lavanda lavanda

lavanda je offline (nepripojený) lavanda

Teším sa, idem večer na gitarový koncert (Paco de Lucia), len dúfam, že mi ho nezrušia, ako prednedávnom Leonarda Cohena...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať