Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
profesional profesional

profesional je offline (nepripojený) profesional

Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac
Pohlad pesimistu: Zivot je pohlavne prenosna smrtelna choroba.
Pohlad optimistu: Z coho vyplyva ze do smrti sa vsetci dozijeme.
Pohlad realistu: Ked uz nie je mozne tuto chorobu liecit, je mozne ju aspon potlacat - takze nazdravie...
0 0
Gabi03 Gabi03

Gabi03 je offline (nepripojený) Gabi03

Dnes ráno som chcela napísať, že ma frustruje toto počasie. Štvrý deň prší. Ale potom som to nechala tak, že to nie je až také podstatné sa o tom zmieňovať. Ale teraz ma napadla jedna skvelá skladba, s ktorou sa už chcem podeliť a tak si spraviť sebe aj vám dobrý deň.


PS: Možno po práci si vyberiem nejakú mláku.
Naposledy upravil Gabi03 : 15.04.10 at 10:26 Dôvod: PS
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

dnes ku nám nabehli z inšpekcie práce na kontrolu čiernych duší, áále nezadarilo sa im...:-))
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

ewita888 Pozri príspevok
dnes ku nám nabehli z inšpekcie práce na kontrolu čiernych duší, áále nezadarilo sa im...:-))
ja som včera čítala ktorúsi diskusiu a teraz len čakám, kedy vtrhú aj ku nam. Mám sro, som tam sama. Ale problem je, že mi manžel občas pomáha s nosením balíkov (sú ťažké), občas využívam aj detskú prácu - junior napríklad vypisuje zloženky... Takže vo chvíľach, keď sa nemáš už čím iným užierať , tak dumám, akú vlastne dostanem za toto všetko pokutu.
0 0
ewita888 ewita888

ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

Dáša_ Pozri príspevok
ja som včera čítala ktorúsi diskusiu a teraz len čakám, kedy vtrhú aj ku nam. Mám sro, som tam sama. Ale problem je, že mi manžel občas pomáha s nosením balíkov (sú ťažké), občas využívam aj detskú prácu - junior napríklad vypisuje zloženky... Takže vo chvíľach, keď sa nemáš už čím iným užierať , tak dumám, akú vlastne dostanem za toto všetko pokutu.
ja byť tebou, neriskujem..akurát nám oznámili, že za čiernu dušu je pokuta 2 000 ,- €, dokonca aj za to, ak ho prihlásiš do soc. poistovne o deň neskôr..
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

hanelie Pozri príspevok
Chčije a chčije...Mňa presne toto tiež dnes napadlo.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975





0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Ja som včera skoro skolabovala. Syn sa doma nudil tak išiel podvečer k babke. Bývame vedľa seba. Za chvíľu mi volali, že mu je zle. Ja reku čo sa deje. Ona mu dala piť aktimel a to má črevné problémy.a vedela o nich. Neviem či jej to nezaplo.Do hodiny ho tak prehnalo aj zvracal.Bol tam cca pol hodiny.: A to už mu bolo trochu lepšie
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975


0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Stanislav 1975 Pozri príspevok

Samozrejme ... muži...
0 0
Bionda Bionda

Bionda je offline (nepripojený) Bionda

som taká aká som
.. rada sa podelím v týchto hektických časoch aj o nejaké to šťastie a radosť, ktorú mám z vyšetrenie dcérky , ktorá má aneurizmu na predsieni ( okrem silného šelestu)a v januári mala už aj diagnostikovaný aj skrat- "dierku" ,teraz sme boli na kontrolné sono a "dierka" sa uzavrela !!!! Ani neviete ako veľmi som si to želala, už od piatku som chodila a stále si hovorila, že už sa to musí nejako zvrátiť, muž ma vyhlásil za čarodejnicu . (malá koncom roka mala problémy aj pri rezkejšej chôdzy...)A splnilo sa!! Vždy je to pred každým sonom také búšenie a napätie , ako to dopadne, ale teraz mám pocit, že naozaj niekedy si musíme veľmi silne niečo priať a veriť! Nuž hádam sa nám to podarí, aby sa to znova neotvorilo a nezačali ďaľšie komplikácie a tým by sme sa asi ani nevyhli operácii. Nuž ale treba žiť dneškom a dnes aj napriek dažďu je deň krásny!!!!!!! Všetkým prajem kráásny deň!
4 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

Bionda Pozri príspevok
.. rada sa podelím v týchto hektických časoch aj o nejaké to šťastie a radosť, ktorú mám z vyšetrenie dcérky , ktorá má aneurizmu na predsieni ( okrem silného šelestu)a v januári mala už aj diagnostikovaný aj skrat- "dierku" ,teraz sme boli na kontrolné sono a "dierka" sa uzavrela !!!! Ani neviete ako veľmi som si to želala, už od piatku som chodila a stále si hovorila, že už sa to musí nejako zvrátiť, muž ma vyhlásil za čarodejnicu . (malá koncom roka mala problémy aj pri rezkejšej chôdzy...)A splnilo sa!! Vždy je to pred každým sonom také búšenie a napätie , ako to dopadne, ale teraz mám pocit, že naozaj niekedy si musíme veľmi silne niečo priať a veriť! Nuž hádam sa nám to podarí, aby sa to znova neotvorilo a nezačali ďaľšie komplikácie a tým by sme sa asi ani nevyhli operácii. Nuž ale treba žiť dneškom a dnes aj napriek dažďu je deň krásny!!!!!!! Všetkým prajem kráásny deň!
Držím prstíky, nech je pre vás každý ďalší deň ešte krajší.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

držte mi zajtra päste, idem na pracovný pohovor
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ivana Š Pozri príspevok
držte mi zajtra päste, idem na pracovný pohovor
Budeme. A nech to dobre dopadne
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

mňa v poslednom čase permanentne rozčuľuje drsr. Tentokrát pre radosti, ktoré mi dopriali s elektronickým podávaním súhrnných výkazov.
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

Toto stojí za prečítanie: http://gotterova.blog.idnes.cz/c/131...u-alergii.html
Neviem či som to dobre zardil ( dúfam ).
Čo vám to pripomína ????
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..dnes som sa najedovala sama na mňa a povedala som si, že nebudem chorá a všetky pliagy majú zákaz prejsť mi cez dvere..na interné ma objednali o mesiac,chirurgia tiež, ušné tak isto...budem mať pokazený celý máj..a to si nemôžem dovoliť..tak veru!!..
(jasné, keby som nebola mrcha lakomá, zaplatím 3.30€ každému doktorovi a bude to hneď..lebo sa im asik rozšíri denný časový harmonogram, alebo neviemčo, lebo za 3.30 už čas majú,ale bez euriek už nie)
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať