Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to inak bolo fakt zo žartu, aby ste si nemysleli niečo o mne...
neboj, trochu ťa už poznáme
1 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Inak som proti násiliu ale tohto deduška aj trochu chápem- dostal moc tvrdý trest...


http://tvnoviny.sk/spravy/svet/muz-8...ehovistov.html


niekedy sú fakt moc otravní...
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Inak som proti násiliu ale tohto deduška aj trochu chápem- dostal moc tvrdý trest...


http://tvnoviny.sk/spravy/svet/muz-8...ehovistov.html


niekedy sú fakt moc otravní...
Keď tak jednému zvonili, že sa chcú porozprávať
on na to spoza dverí - a koľkí ste?
dvaja
tak sa rozprávajte
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Katy a R Pozri príspevok
.. no a dnes v jednom denníku titulok "Nová vláda bude musieť zvýšiť dôchodkový vek "
.. No ja sa toho dôchodku tuším nedožijem.... .. už zase sa posúva (no nemohli by trošku počkať)
No určite to natiahnu na vek 65 rokov. To sa dalo očakavať. To by tak nevadilo. Ale nech zabezpečia aj prácu a nie že o 50-ka už nema nikto záujem. Ani pes po ňom neštekne.
Je to chore, pretože hosporarske krizy sposobia tzv.downsizing, jednoducho povedane, zoštíhlovanie personalu. Produkcia, ktora zostala musi nahaňať menší počet pracujucich. Za rovnaky plat, podotykam.
Bože, načo mame doma motyky, sekery, lopaty. A načo su take vysoke budovy? Navrhujem defenestraciu blbcov vo vlade, parlamente...atd.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

duves Pozri príspevok
No určite to natiahnu na vek 65 rokov. To sa dalo očakavať. To by tak nevadilo. Ale nech zabezpečia aj prácu a nie že o 50-ka už nema nikto záujem. Ani pes po ňom neštekne.
Je to chore, pretože hosporarske krizy sposobia tzv.downsizing, jednoducho povedane, zoštíhlovanie personalu. Produkcia, ktora zostala musi nahaňať menší počet pracujucich. Za rovnaky plat, podotykam.
Bože, načo mame doma motyky, sekery, lopaty. A načo su take vysoke budovy? Navrhujem defenestraciu blbcov vo vlade, parlamente...atd.
To vravíš teraz, že do 65 by to až tak nevadilo, ale opýtaj sa súčasných 55 -60 ročných ľudí ako ešte vládzu. Myslíš, že my na tom budeme lepšie, keď už teraz sme uštvaní?Moja mama už v 50-tke mala plné zuby práce, často som ju musela v komunikácii s klientmi zastúpiť, lebo už nemala nervy im niečo vysvetľovať. A úprimne povedané čím ďalej tým viac chýb robila. Takže teraz robím účto a čo budem robiť po 55 roku života, keď už mi to nebude až tak zapaľovať. Nič v zlom, to je proste realita. Každý stroj sa raz opotrebuje.
0 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
Orim Pozri príspevok
Je to taký ventil na všetko, taká naša malá LAMPÁREŇ.
man kazdy vecer a rano sere svokor. nadava, huci, nic sa mu nepaci. kokos na toto je aj lamparen slaba. ...platim 100€ - a co ma uz uplne vytocilo, ze povedal, .... mas pravo sa odstahovat.. kokos ale ze som mu plno veci opravil v domacnosti to ho netankkuje.... no mna hej!!! ..ale co uz ked sme na tom finance horsie s priatelkou, a ked si pri tom zmyslim na cigosov ktori dostavaju zadar byty.. tak to som uplne v haji... zdedil tu niekto tieto tajomstva cigosov ako ziskat byt zadara+ k tomu socialne, materske, dochodok, invalid? a prava ktore zarucuje europska unia? ... kua a za moje prachy!!!
... prepacte troska som sa rozhorcil...
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
cathyc Pozri príspevok
To vravíš teraz, že do 65 by to až tak nevadilo, ale opýtaj sa súčasných 55 -60 ročných ľudí ako ešte vládzu. Myslíš, že my na tom budeme lepšie, keď už teraz sme uštvaní?Moja mama už v 50-tke mala plné zuby práce, často som ju musela v komunikácii s klientmi zastúpiť, lebo už nemala nervy im niečo vysvetľovať. A úprimne povedané čím ďalej tým viac chýb robila. Takže teraz robím účto a čo budem robiť po 55 roku života, keď už mi to nebude až tak zapaľovať. Nič v zlom, to je proste realita. Každý stroj sa raz opotrebuje.
Ved to je ten dovod, prečo nemaju zaujem o starsich ludi. Pokial zamestnavatelia maju zdroje na trhu mezi omladinou, tak siahnu tam.

Myslim si, že je velmi doležite v našom veku efektivne relaxovať (zahradka, šport, koníčky..atd). Neprepínať sa. A pozitívne myslieť. Aj tak, že nam to bude myslieť dobre aj v 60-ke!
Nepozerat spravy (same negativa), príroda je liečiteľ.
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

cathyc Pozri príspevok
To vravíš teraz, že do 65 by to až tak nevadilo, ale opýtaj sa súčasných 55 -60 ročných ľudí ako ešte vládzu. Myslíš, že my na tom budeme lepšie, keď už teraz sme uštvaní?Moja mama už v 50-tke mala plné zuby práce, často som ju musela v komunikácii s klientmi zastúpiť, lebo už nemala nervy im niečo vysvetľovať. A úprimne povedané čím ďalej tým viac chýb robila. Takže teraz robím účto a čo budem robiť po 55 roku života, keď už mi to nebude až tak zapaľovať. Nič v zlom, to je proste realita. Každý stroj sa raz opotrebuje.
Ženy v 55 s 2 deťmi išli do dôchodku, myslím, že to bolo ok, teraz je to do 62, ak to predĺžia budú odchádzať ľudia z práce ležmo, nohami vopred. Asi o to im ide, aby nemuseli vyplácať dôchodky. Ja vydržím, sedím v teplej kancelárii, ale čo tí chudáci, čo robia manuálne??? Pásové výroby, stavební robotníci a pod.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
truch Pozri príspevok
.... ak to predĺžia budú odchádzať ľudia z práce ležmo, nohami vopred.
Na vrátici bude truhla a kto bude vladať chodiť, toho dorazia ešte tam. Firmy zo socialneho fondu budu hradiť výdaje na smutočnú hudbu, truhlu a odvoz.
To by v tom bol čert, aby sme si to takto nepresadili!
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

duves Pozri príspevok
Na vrátici bude truhla a kto bude vladať chodiť, toho dorazia ešte tam. Firmy zo socialneho fondu budu hradiť výdaje na smutočnú hudbu, truhlu a odvoz.
To by v tom bol čert, aby sme si to takto nepresadili!
A my malí, čo máme malý SF, budeme spievať žalmy
0 0
JAJA11 JAJA11

JAJA11 je offline (nepripojený) JAJA11

truch Pozri príspevok
Ženy v 55 s 2 deťmi išli do dôchodku, myslím, že to bolo ok, teraz je to do 62, ak to predĺžia budú odchádzať ľudia z práce ležmo, nohami vopred. Asi o to im ide, aby nemuseli vyplácať dôchodky. Ja vydržím, sedím v teplej kancelárii, ale čo tí chudáci, čo robia manuálne??? Pásové výroby, stavební robotníci a pod.
No neviem, či v tej kancelárii je lepšie Stres, naháňanie..... Ešte aj doma rozmýšľanie nad tým, čo som zabudla spraviť, alebo zle spravila Nie je čo závidieť ani ľuďom v kancelárii
0 0
Maya1 Maya1

Maya1 je offline (nepripojený) Maya1

minulý týždeň prišiel ku mne do kancelárie klient (teraz už bývalý) , ktorý mi nezaplatil od augusta minulého roku a chcel daňové k dph . Keď som mu povedala, že najprv nech zaplatí dlh, tak mi povedal , že ja si mám svoju prácu urobiť a svoje peniaze si mám vymáhať súdnou cestou...
............. drzosť najhrubšieho zrna...... Stalo sa to minulý týždeň, teraz som už predýchaná, ale viete si predstaviť ten šok. No čo už, ako vravím - je už minulosť.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Maya1 Pozri príspevok
minulý týždeň prišiel ku mne do kancelárie klient (teraz už bývalý) , ktorý mi nezaplatil od augusta minulého roku a chcel daňové k dph . Keď som mu povedala, že najprv nech zaplatí dlh, tak mi povedal , že ja si mám svoju prácu urobiť a svoje peniaze si mám vymáhať súdnou cestou...
............. drzosť najhrubšieho zrna...... Stalo sa to minulý týždeň, teraz som už predýchaná, ale viete si predstaviť ten šok. No čo už, ako vravím - je už minulosť.
normálne mi padla sánka
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Veríte tomuto? Ale dojemné to je naozaj...


http://tvnoviny.sk/spravy/svet/mrtve...abicka-88.html
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

truch Pozri príspevok
Ženy v 55 s 2 deťmi išli do dôchodku, myslím, že to bolo ok, teraz je to do 62, ak to predĺžia budú odchádzať ľudia z práce ležmo, nohami vopred. Asi o to im ide, aby nemuseli vyplácať dôchodky. Ja vydržím, sedím v teplej kancelárii, ale čo tí chudáci, čo robia manuálne??? Pásové výroby, stavební robotníci a pod.
No len si nebuď istá tým teplým miestečkom, budeš mať primeraný vek a Tvoje miesto obsadia mladšou krvou a to teplé miestečko si môžeš potom zriadiť doma pri peci. Dnes nemá nikto s nikým súcit.

duves Pozri príspevok
Na vrátici bude truhla a kto bude vladať chodiť, toho dorazia ešte tam. Firmy zo socialneho fondu budu hradiť výdaje na smutočnú hudbu, truhlu a odvoz.
To by v tom bol čert, aby sme si to takto nepresadili!
Firmy sa na Teba kašlú, nebude tam ani truhla, vybavia si to s každým ešte pred vrátnicou, aby nemali s ním starosti. Peniaze zo soc.fondu použijú na regeneráciu tela pre tie dvasiatky spolu s vlastníkmi firmy
1 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Stanislav 1975 Pozri príspevok
to akože si ako na to došla,že muži to majú ľahšie?-som šokovaný...


a toto čo bolo akože?

http://tvnoviny.sk/spravy/krimi/bol-...mu-miesok.html

Tak to je dobre. Ja som to pri prvom manzelovi tak neriesila, ale musim priznat, ze sa ma bal (aj ked mu to nezabranilo byt nevernym), lebo som bola pri kastracii nasho kocura a zahlasila som, ze to nie je nic zlozite, ale druheho manzela som upozornila razne, ze to uz nestrpim....musim mu to video ukazat
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

wagner Pozri príspevok
No len si nebuď istá tým teplým miestečkom, budeš mať primeraný vek a Tvoje miesto obsadia mladšou krvou a to teplé miestečko si môžeš potom zriadiť doma pri peci. Dnes nemá nikto s nikým súcit.



Firmy sa na Teba kašlú, nebude tam ani truhla, vybavia si to s každým ešte pred vrátnicou, aby nemali s ním starosti. Peniaze zo soc.fondu použijú na regeneráciu tela pre tie dvasiatky spolu s vlastníkmi firmy
ale zasa keby dali pohrebníctva takú nejakú truhlu v "akcii",alebo dve za cenu jednej , tak hádam by to aj preplatili zo soc. fondu...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

nika.sum Pozri príspevok
Tak to je dobre. Ja som to pri prvom manzelovi tak neriesila, ale musim priznat, ze sa ma bal (aj ked mu to nezabranilo byt nevernym), lebo som bola pri kastracii nasho kocura a zahlasila som, ze to nie je nic zlozite, ale druheho manzela som upozornila razne, ze to uz nestrpim....musim mu to video ukazat
nika máš len dve možnosti. Buď sa zmieriš s tým, že Tvoj muž za veľa nestojí a preto oň okrem Teba nemá už nik záujem, alebo za niečo stojí a Ty sa musíš stať slepá hluchá. Teda aspoň na určité veci.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cathyc Pozri príspevok
nika máš len dve možnosti. Buď sa zmieriš s tým, že Tvoj muž za veľa nestojí a preto oň okrem Teba nemá už nik záujem, alebo za niečo stojí a Ty sa musíš stať slepá hluchá. Teda aspoň na určité veci.
Júúúj kati,ale si šťuchla do osieho hniezda teraz-ale svojím sposobom aj pravdu píšeš...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Júúúj kati,ale si šťuchla do osieho hniezda teraz-ale svojím sposobom aj pravdu píšeš...
To je môj štýl. Vždy som rada čerila vodu. Fakt je, že je to len moja vlastná skúsenosť. Ale určite existuje aspoň jedna výnimka, ktorá by mohla potvrdiť pravidlo. Ja však také šťastie nemám, aby som tú výnimku stretla.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať