Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
judita1971 judita1971

judita1971 je offline (nepripojený) judita1971

cathyc Pozri príspevok
no dávno som sa tak s chuti nezasmiala. Nie žeby mi nebolo ľúto osi, ale predstavila som si titulky na prednej strane bulváru. OSA ZAHYNULA OD HLADU. SADISTA SA PREJAVIL.

Ja si myslím, že zomrela od žiaľu, tak sa jej spoločnosť zapáčila, že keď ostala sama, dostala depresiu a ......
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

dnes ma teší, že som urobila dobrý skutok, pretože som odviezla na Hematológiu na darovanie krvi jedného chalana, ktorému volali, či nemôže prísť náhle darovať krv a keďže sa nemal ako dostať tam nejakých cca 25 km, tak som povedala, že ho odveziem a šli sme. Momentálne sme už späť a vytešujem sa, že aj mojim pričinením sa podieľal na záchrane života ......
14 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

Valika, som na Teba hrdá.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

tuta Pozri príspevok
Valika, som na Teba hrdá.
srdečná vďaka všetkým za ocenenia, zároveň som taká roztrasená a rozptylená z toho, že sa neviem dostať do normálu a poviem vám pravdu, v živote som nebola taká rozklepaná pri šoférovaní ako dnes .... idem si dať kávičku
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Timka1 Pozri príspevok
srdečná vďaka všetkým za ocenenia, zároveň som taká roztrasená a rozptylená z toho, že sa neviem dostať do normálu a poviem vám pravdu, v živote som nebola taká rozklepaná pri šoférovaní ako dnes .... idem si dať kávičku
V nebíčku si si spravila jedno veľké plus. Prajem Ti to.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

cathyc Pozri príspevok
no dávno som sa tak s chuti nezasmiala. Nie žeby mi nebolo ľúto osi, ale predstavila som si titulky na prednej strane bulváru. OSA ZAHYNULA OD HLADU. SADISTA SA PREJAVIL.
Vieš možno som v tom nevinne. Mohla ju zabiť aj upratovačka. Úplne vedome z nejakou metlou? Inak už odpočíva v pokoji v koši na smeti pod grapovými šupkami. Nie tá upratovačka ale osa
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1

Už keď tu o tom píšeme, personál na hematológii sa zmienil o tom, že v poslednej dobe veľmi málo ľudí chodí darovať krv, preto majú také výpadky a ak náhle potrebujú, dostávajú sa do problémov a musia urýchlene zvolávať darcov telefonicky ako to bolo aj dnes.

Týmto by som chcela apelovať na vás všetkých, ktorí môžte, darujte túto vzácnu tekutinu, pomôžete tým, ktorí to potrebujú a určite sa vám to v živote vráti, ďakujem.
5 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Nocna zabava policajnej hliadky

Nikdy som s policajtmi nemala problemy, nikdy som neplatila pokutu, ale vcera o pol jednej v noci na zochovej v BA ma fakt dorazili (Blikala som vystraznymi svetlami, sedela som priputana v aute, psik spal na zadnom sedadle) : Hruby prepis nasho rozhovoru po predlozeni dokladov totoznosti a od auta:
/+ Policajt, - Ja/

-Preco tu stojite?
-Cakam.
+Myslite ze tu mozete stat?
-ano, neni tu zakaz zastavenia, je tu prerusovana ciara, stojim v dostatocnej vzdialenosti od zastavky....
+to je pravda, ale 10 metrov pred vami je vyjazd na cestu
-nie je to krizovatka, neni su tu oznacene cesty, je to len vyjazd a aj keby tak aj tak stojim v dostatocnej vzdialenosti.
+ale toto je odstavny pruh (Tu ma dostal )
-ano, prave preto je to odstavny, aby sa tu mohlo odstavit vozidlo (Mam velmi blizko od toho aby som nevybuchla od smiechu)

Stale sa ma snazil na nieco nachytat a pokracoval uz asi 10x:

+naozaj si myslite ze tu mozete stat?
-ano, viem ze mozem, nie je to tu zakazane...
+co nie je zakazane je povolene?
-presne tak..
+mate zaujimavu politiku.
-realnu, tak to je, co mi zakon nezakazuje, to mozem.

a on stale ze nech mu poviem preco tam mozem stat, a ze co teraz, ake bude riesenie, asi cakal prachy, ale nebolo za co. Druhy policajt stal pri policajnom aute a neskutocne sa klatil od smiechu, ze sa musel az chrbtom otocit... Z toho bolo jednoznacne vidno, ze zastavili s tym, ze sa idu pobavit na "slecinke". Islo o jednoznacneho podryvaca.

Tak mu vravim nech mi on povie preco by som tam nemohla stat ... este som aj sedela v aute priputana, nic, proste aj keby sa mi hrabal v pneumatikach tak nic nenajde, lebo som tyzden po vymene pneumatik.

Nemal jediny argument, tak mi vratil doklady a povedal - toto bolo posledny krat (som strasne hrda na seba, ze som sa zdrzala vsetkych naslednych komentarov, vzala doklady a isla zavriet okienko)...

A jeho perla na koniec:
+"A pes ma byt vzadu!"
- Ten pes doteraz spal, kym ste mi ho nezobudili.



Aj takto sa snazia zabavat a podryvat nasi "ochrancovia" v nocnych hodinach

Ak sa vam nieco podobne stane a nie ste si nicoho vedomi, nenechajte sa nachytat !!!!!
3 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Ja nechcem vyryvat, v nasom zakone take tusim nic nie je, ale v Cechach sa vraj pokutuje za zneuzivanie blikajucich svetiel, mali by sa pouzivat len pri poruche a podobnych nevyhnutnych pripadoch. A nie je nahodou odstavny pruh tiez len na taketo pripady. Naozaj nechcem rypat, lebo nepoznam zakon az tak podrobne, len ci nahodou...:-)??? Rada sa necham poucit.
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

Ja si myslim, ze auto odstavene v odstavnom pruhu musi byt riadne oznacene. Obzvlast v noci. Ale o to neslo... svetla ani nespominal. Myslim, zeby skor mal problem, keby som neblikala.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Timka1 Pozri príspevok
Už keď tu o tom píšeme, personál na hematológii sa zmienil o tom, že v poslednej dobe veľmi málo ľudí chodí darovať krv, preto majú také výpadky a ak náhle potrebujú, dostávajú sa do problémov a musia urýchlene zvolávať darcov telefonicky ako to bolo aj dnes.

Týmto by som chcela apelovať na vás všetkých, ktorí môžte, darujte túto vzácnu tekutinu, pomôžete tým, ktorí to potrebujú a určite sa vám to v živote vráti, ďakujem.
Inak Hildegarda doporučuje púštanie žilou asi 3-4 krát do roka. Vraj to pomáha udržiavať dobré zdravie. Takže hor sa ľudkovia ideme darovať krv.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Tak to ma naštvalo

Dnes je deň zeme, zrejme preto sa v Bratislave rúbali stromy

http://drahovsky.blog.sme.sk/c/22655...li-stromy.html
0 0
zk24 zk24

zk24 je offline (nepripojený) zk24

2009 Pozri príspevok
Tak to ma naštvalo

Dnes je deň zeme, zrejme preto sa v Bratislave rúbali stromy

http://drahovsky.blog.sme.sk/c/22655...li-stromy.html
Za nami prisla suseda sa spytat, ci nevieme aky jed by dokazal "zabit" strom, lebo ich nedovolia vyrubat... A aky ma dovod?: Na strome sedi vtacik, ktory silno steboce a ju rano budi...

Co poviete takejto osobe? Ze jej tam spracovava strom kyslik, zachytava prach pred oknom, a tieni, ze jej neni vidno z panelaku oproti? Ked ju proste budi maly vtacik vsetka logika ide mimo

Neni nad krajsi ranny zvuk ako stebotajuce vtaciky z vonku.
1 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

zk24 Pozri príspevok
Za nami prisla suseda sa spytat, ci nevieme aky jed by dokazal "zabit" strom, lebo ich nedovolia vyrubat... A aky ma dovod?: Na strome sedi vtacik, ktory silno steboce a ju rano budi...

Co poviete takejto osobe? Ze jej tam spracovava strom kyslik, zachytava prach pred oknom, a tieni, ze jej neni vidno z panelaku oproti? Ked ju proste budi maly vtacik vsetka logika ide mimo

Neni nad krajsi ranny zvuk ako stebotajuce vtaciky z vonku.
Hádam už tie paneláky pokazia aj starých ľudí. Vek bol pre mňa stelesnením múdrosti. Čo však stelesňuje v tejto osobe neviem.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

zk24 Pozri príspevok
Za nami prisla suseda sa spytat, ci nevieme aky jed by dokazal "zabit" strom, lebo ich nedovolia vyrubat... A aky ma dovod?: Na strome sedi vtacik, ktory silno steboce a ju rano budi...

Co poviete takejto osobe? Ze jej tam spracovava strom kyslik, zachytava prach pred oknom, a tieni, ze jej neni vidno z panelaku oproti? Ked ju proste budi maly vtacik vsetka logika ide mimo

Neni nad krajsi ranny zvuk ako stebotajuce vtaciky z vonku.
Nechápem. A nechce sa mi ani tú susedu komentovať.
1 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
Vrátila sa mi na Pelikáne priateľka z Anglicka
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Zisťujem, že stále som naivná , blbá
Zase platí to staré známe: učíš sa len na vlastných chybách.
Tak to ma nepotešilo, ale teší ma môj synček.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

A ja som dnes videla lietadlo, haaa - haaa A robilo čiarku po mráčiku. A možno to bolo to, ktorým priletela erzetova priateľka
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
erzet Pozri príspevok
Vrátila sa mi na Pelikáne priateľka z Anglicka
... konečne si sa dočkal a zajtra si budeš DOVOLOVAŤ alebo čerpáš náhradné voľno?))
0 0
erzet erzet

erzet je offline (nepripojený) erzet

Dôchodca
alla66 Pozri príspevok
... konečne si sa dočkal a zajtra si budeš DOVOLOVAŤ alebo čerpáš náhradné voľno?))
Keby som ja mal ten život takto jednoduchý
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať