Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
Super deň dneska... išla som si drahého odviezť na letisko do Budapešti, tam som zistila, že v aute nefunguje zástrčka na navigáciu, navigácia sa samozrejme vybila, zablúdila som hneď na prvej odbočke, musela som sa pár kilometrov vrátiť, potom keď som konečne trafila na diaľnicu, tak tam bola búračka a pán policajt, ktorému som niiiišt nerozumela nás odkláňal na nejakú obchádzku. Samozrejme polovica šoférov (nie maďarských) odbočku a pripojenie na diaľnicu z tejto obchádzky nenašlo, takže sme sa všetci cca po 10 km obracali naspäť. Na diaľnici ešte stále odstraňovali nehodu, tak sme si tam zo tri hodinky odstáli. Teda samozrejme kamionisti a ja trúba s vybitou navigáciou. Ešteže sa našiel zlatý český kamionista, ktorý mi pomohol a navigáciu mi nabil.
Chvalabohu, že sa nájdu aj dobrí ľudkovia, vďaka ktorým sa človek dostane domov....
3 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

AlaNR Pozri príspevok
Super deň dneska... išla som si drahého odviezť na letisko do Budapešti, tam som zistila, že v aute nefunguje zástrčka na navigáciu, navigácia sa samozrejme vybila, zablúdila som hneď na prvej odbočke, musela som sa pár kilometrov vrátiť, potom keď som konečne trafila na diaľnicu, tak tam bola búračka a pán policajt, ktorému som niiiišt nerozumela nás odkláňal na nejakú obchádzku. Samozrejme polovica šoférov (nie maďarských) odbočku a pripojenie na diaľnicu z tejto obchádzky nenašlo, takže sme sa všetci cca po 10 km obracali naspäť. Na diaľnici ešte stále odstraňovali nehodu, tak sme si tam zo tri hodinky odstáli. Teda samozrejme kamionisti a ja trúba s vybitou navigáciou. Ešteže sa našiel zlatý český kamionista, ktorý mi pomohol a navigáciu mi nabil.
Chvalabohu, že sa nájdu aj dobrí ľudkovia, vďaka ktorým sa človek dostane domov....
Obdivujem Ťa, že si mala odvahu to absolvovať. Ja som tam raz išla s klientom aj funkčnou navigáciou a poblúdili sme tiež.
0 0
AlaNR AlaNR

AlaNR je offline (nepripojený) AlaNR

Som, kto som...
cathyc Pozri príspevok
Obdivujem Ťa, že si mala odvahu to absolvovať. Ja som tam raz išla s klientom aj funkčnou navigáciou a poblúdili sme tiež.
Dík, prvýkrát som si poplakala, keď som zistila, že som sa stratila, a druhýkrát od radosti, že som našla diaľnicu ...
2 0
plackoo plackoo

plackoo je offline (nepripojený) plackoo

AlaNR Pozri príspevok
Super deň dneska... išla som si drahého odviezť na letisko do Budapešti, tam som zistila, že v aute nefunguje zástrčka na navigáciu, navigácia sa samozrejme vybila, zablúdila som hneď na prvej odbočke, musela som sa pár kilometrov vrátiť, potom keď som konečne trafila na diaľnicu, tak tam bola búračka a pán policajt, ktorému som niiiišt nerozumela nás odkláňal na nejakú obchádzku. Samozrejme polovica šoférov (nie maďarských) odbočku a pripojenie na diaľnicu z tejto obchádzky nenašlo, takže sme sa všetci cca po 10 km obracali naspäť. Na diaľnici ešte stále odstraňovali nehodu, tak sme si tam zo tri hodinky odstáli. Teda samozrejme kamionisti a ja trúba s vybitou navigáciou. Ešteže sa našiel zlatý český kamionista, ktorý mi pomohol a navigáciu mi nabil.
Chvalabohu, že sa nájdu aj dobrí ľudkovia, vďaka ktorým sa človek dostane domov....
Ja sa síce dohovorím, ale (pred 3 rokmi sme išli na pohreb) tak sme sa s bratom zakecali, že sme za Szegedom nezliezli z diaľnice, ale sa viezli ďalej. Až zrazu kolóna - pred rumunskou hranicou.
Vpredu som videl policajta a že sa teda popýtam (lebo však na čo by nám bola mapa) kudy kam (naspäť).
No a skoro ma do jarku vytlačila rakúska babka - že čo sa PREDBIEHAM.Ale som vysvetlil / obišiel / otočil / stihol v pohode.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
Dáša_ Pozri príspevok
Ja som prečítala tuším dva alebo tri diely, ale veľmi ťažko sa mi to prehrýzalo. Aj ked je tam veľa zaujímavého
No to su dost ťažke myslienky. Ja to čítam od januara. A to som iba pri dvojke.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
cathyc Pozri príspevok
a ten Vadim to odkiaľ vie? Aj fyzika pozná zákon akcie a reakcie, len Vadim nie?
Dáša napísala.
Ale...ta akcia a reakcia funguje pre každého. Len v inom vzťahu ako sa to bežne chápe. Napr. Vadim v jednej časti spomína, že drzosť je druhe šťastie. Proste su ludia čo miesto toho aby po niečom túžili, jednoducho urobia pre svoje šťastie to, čo treba (tú drzosť). A druha skupina ludi čaka na nejaky spravodlivy trest zato a ten neprichaza a ani nikdy nepride.
Ak človek ustane iba v rovine túžby, tak mu rovnovážne sily zariadia, aby stále iba túžil. Nič viac.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

duves Pozri príspevok
Dáša napísala.
Ale...ta akcia a reakcia funguje pre každého. Len v inom vzťahu ako sa to bežne chápe. Napr. Vadim v jednej časti spomína, že drzosť je druhe šťastie. Proste su ludia čo miesto toho aby po niečom túžili, jednoducho urobia pre svoje šťastie to, čo treba (tú drzosť). A druha skupina ludi čaka na nejaky spravodlivy trest zato a ten neprichaza a ani nikdy nepride.
Ak človek ustane iba v rovine túžby, tak mu rovnovážne sily zariadia, aby stále iba túžil. Nič viac.
To som predsa písala aj ja, že netreba čakať na odplatu pre iných. Nie je na nás, aby sme súdili a aby sme sa zúčasťnili trestu. Na všetkých rovnako platí zákon akcie a reakcie. Mať dobrý pocit z toho, že niekto dostal zaslúžený trest nám neprislúcha a neurobí nás ani šťastnými. Takže nič nové pod slnkom Vadim nevymyslel...toto všetko sú staré myšlienky povedané novými vetnými spojeniami. Takých prorokov, ktorí nepovedali nič nové, len dookola ohlupujú davy svojou charizmou už táto a nie len táto dobra vyprodukovala hromadu. Prepáč, nechcem Ti brať nadšenie z nového objavu, veď všetky cesty vraj vedú do Ríma.
0 0
duves duves

duves je offline (nepripojený) duves

Niekto
cathyc Pozri príspevok
Takže nič nové pod slnkom Vadim nevymyslel....
Zaiste nie. To su veci, ktore tu boli od počiatku vekov.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

vrrr, než som stihla riadne štipľavo odpovedať do jednej z dvoch bombasticko fantastických ponúk na ďalší jednoduchý zárobok tak ich moderátori zmazali. Ale dobre aj tak aspoň sa v budúcnosti vyhneme založeniu témy "Naletel som odškodnite ma"
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Mňa včera aj dnes potešilo, že konečne sa na nás usmieva slniečko
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Potešil ma synček, krásne sa na mňa usmieva, ako slniečko vonku.
Nejdu mu zuby, tak je usmievavý ale nezbedný chlapček.
Potešil ma príjemne aj manžel.
Čo ma neteší, že nemám 2 dph, ale v noci snáď stihnem
teraz sa idem venovať tomu môjmu slniečku, lebo hneď bude kráľovať vo vyprázdnenej skrini, po vyhádzaní všetkého čo v nej je.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Ja som mala všetky DPH hotové už v utorok, lenže v piatok mi konateľ doniesol asi 6 faktúr marcových (aj nadobudnutie tovaru z EU), tak som to musela prerábať. Samozrejme mi došiel toner a tlačiareň odmietla tlačiť (toner mám už týždeň odložený v obchode, len treba preňho skočiť do mesta). Tak som bielitkovala tlačivá DPH, fotila a písala ručne, to bude teta na úrade pozerať.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

lenkak Pozri príspevok
Potešil ma synček, krásne sa na mňa usmieva, ako slniečko vonku.
Nejdu mu zuby, tak je usmievavý ale nezbedný chlapček.
Potešil ma príjemne aj manžel.
Čo ma neteší, že nemám 2 dph, ale v noci snáď stihnem
teraz sa idem venovať tomu môjmu slniečku, lebo hneď bude kráľovať vo vyprázdnenej skrini, po vyhádzaní všetkého čo v nej je.
Tvoje príspevky o Martinkovi ma vždy potešia, úplne z nich cítiť Tvoju nekonečnú materinskú lásku.
P.S: Ešte stále kojíš?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Mne napísal šéf dnes mail, že zabudol vyfakturovať jeden poplatok, a mám zaradiť do dph....
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
JarkaL Pozri príspevok
Tvoje príspevky o Martinkovi ma vždy potešia, úplne z nich cítiť Tvoju nekonečnú materinskú lásku.
P.S: Ešte stále kojíš?
ďakujem
kojím, 1x cez deň, a 3-4x v noci, mám nočného savca.
Zvykla som si.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
Mne napísal šéf dnes mail, že zabudol vyfakturovať jeden poplatok, a mám zaradiť do dph....
ty mu napíš mail, že si si zabudla navýšiť cenu za účto o 10%...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
ty mu napíš mail, že si si zabudla navýšiť cenu za účto o 10%...
práve tento šéf mi pred necelým mesiacom zdvihol plat, tak teraz nevymýšľam.
A aj prémie za DP boli
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
práve tento šéf mi pred necelým mesiacom zdvihol plat, tak teraz nevymýšľam.
A aj prémie za DP boli
tak potom si také mailiky može dovoliť...-on velmi dobre vie,že budeš kľudná...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Tak on vie, že u mňa moc často vymýšľať nemôže, vždy ho usmerním, že to sa nerobí. O takúto úpravu vždy pekne poprosí a poďakuje a tajne dúfa, že ho to vyjde bez mojich pripomienok.
P.S. idem upratať skriňu
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Tak mna mna dnes nahneval vysledok mojich vypoctov: isla som kupit hranty na kvety na balkon. Balkon ma dlzku 2,5 m, hranty boli 60 cm. Moje pocitanie v Baumaxe : 3 x 60 = 240, spokojna som odisla domov a tam ma skoro porazilo....asi si budem musiet zacat opakovat malu nasobilku.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať