Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

nika.sum Pozri príspevok
Tak mna mna dnes nahneval vysledok mojich vypoctov: isla som kupit hranty na kvety na balkon. Balkon ma dlzku 2,5 m, hranty boli 60 cm. Moje pocitanie v Baumaxe : 3 x 60 = 240, spokojna som odisla domov a tam ma skoro porazilo....asi si budem musiet zacat opakovat malu nasobilku.
Nevadí bude to stáť len jednu cestu do baumaxu navyše
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

willma Pozri príspevok
vrrr, než som stihla riadne štipľavo odpovedať do jednej z dvoch bombasticko fantastických ponúk na ďalší jednoduchý zárobok tak ich moderátori zmazali. Ale dobre aj tak aspoň sa v budúcnosti vyhneme založeniu témy "Naletel som odškodnite ma"
Ja by som si dovolil mať opačný názor.

Čo keď niekto vyslovene NECHCE aby sme si privyrobili nejaké +peniaze , a naschval takéto temy MAŽE,

lebo závidi ich zadavateľovi,že by sa ľahko a bezpracne MOHOL OBOHATIŤ ?
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
JarkaL Pozri príspevok
Ja som mala všetky DPH hotové už v utorok, lenže v piatok mi konateľ doniesol asi 6 faktúr marcových (aj nadobudnutie tovaru z EU), tak som to musela prerábať. Samozrejme mi došiel toner a tlačiareň odmietla tlačiť (toner mám už týždeň odložený v obchode, len treba preňho skočiť do mesta). Tak som bielitkovala tlačivá DPH, fotila a písala ručne, to bude teta na úrade pozerať.
A prečo si neposlala elektronicky....?
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

domenico.office Pozri príspevok
A prečo si neposlala elektronicky....?
Vidíš, to mi nenapadlo. Možno už mám v podvedomí odpor voči stránke drsr.sk po posledných skúsenostiach s jej fungovaním.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
Treba skúšať, podávať, je to tam na to a zdá sa, že to funguje dobre. Možno pri ďalšej DPH si spomenieš a nevyvedie ťa z miery štrajkujúca tlačiareň..... pekný večer.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

v téme Pomôžte identifikovať rastlinku
misin
Hosť
Príspevky: n/a

Toto je niečo nové na porade????
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Laco-monter Pozri príspevok
Ja by som si dovolil mať opačný názor.

Čo keď niekto vyslovene NECHCE aby sme si privyrobili nejaké +peniaze , a naschval takéto temy MAŽE,

lebo závidi ich zadavateľovi,že by sa ľahko a bezpracne MOHOL OBOHATIŤ ?
no neviem, toto boli príspevky práve zaregistrovaného, pre istotu dané dva krát aj s číslom mobilu, po prečítaní bolo evidentné, že je to zas a opäť riadna ftákovina.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

[QUOTE=nika.sum;1383604]Tak mna mna dnes nahneval vysledok mojich vypoctov: isla som kupit hranty na kvety na balkon. Balkon ma dlzku 2,5 m, hranty boli 60 cm. Moje pocitanie v Baumaxe : 3 x 60 = 240, spokojna som odisla domov a tam ma skoro porazilo....asi si budem musiet zacat opakovat malu nasobilku.

.................................................. ...
Nika nevadí. Moje počítanie pred časom bolo, že 3x15=19 + 4 =24
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Včera na večer sa išiel vnuk korčuľovať na kolieskových bruslách a ja ako starostlivá babka som ho chcela varovať, aby sa nezdrúlil po schodoch a ako som vyletela z obývačky, nevybrala som dobre zatáčku a vrazila som bosou nohou o hranu botníka. Lež som sa spamätala po videní všetkých hviezd a ukrutnej bolesti, on už bol vonku. Tak dnes krivkám a nahrievam biolampou uderený modrý prst.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

willma Pozri príspevok
no neviem, toto boli príspevky práve zaregistrovaného, pre istotu dané dva krát aj s číslom mobilu, po prečítaní bolo evidentné, že je to zas a opäť riadna ftákovina.
Prečo hneď ftákoviny ??

Napr. ja tu uvediem teraz čislo 090X67X15X , je to nejaká ftákovina ???
Naposledy upravil Laco-monter : 26.04.10 at 21:35
1 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

Laco nejdem sa hádať, ale keby si videl zadanie tak mi dáš za pravdu to číslo mobilu je tvoje?
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
adi11 Pozri príspevok
Včera na večer sa išiel vnuk korčuľovať na kolieskových bruslách a ja ako starostlivá babka som ho chcela varovať, aby sa nezdrúlil po schodoch a ako som vyletela z obývačky, nevybrala som dobre zatáčku a vrazila som bosou nohou o hranu botníka. Lež som sa spamätala po videní všetkých hviezd a ukrutnej bolesti, on už bol vonku. Tak dnes krivkám a nahrievam biolampou uderený modrý prst.
Hrana botníka sa ti neuhla?
Ja som takto raz narazila do zárubne (kovovej) a noha 3 týždne v sádre so zlomeným malíčkom.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

willma Pozri príspevok
Laco nejdem sa hádať, ale keby si videl zadanie tak mi dáš za pravdu to číslo mobilu je tvoje?
Nie to číslo mobilu je VYMYSLENÉ.Inak zadanie temy som videl , ja nemám nič proti tomu ak si niekto chce privyrobiť.

Uspešnosť bude závisieť viacej od inteligencie tých ktorých osloví ako od neho samotného.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
rodina1 Pozri príspevok
Práve mi volala dcéra, že môjho tri a pol ročného vnúčika si nechali v nemocnici. Od stredy, "chúďatko moje" vracal a od včera skoro celý deň necikal. Som veeeeľmi smutná Dcéra s ním zostala v nemocnici. Veľmi dúfam, že to nebude nič vážne. Zatiaľ neviem, čo mu je. Zobrali mu krv, takže ešte uvidím.
[QUOTE]Ďakujem Teraz som s dcérou dovolala, tak Kristiánko je na infúzke a momentálne spí.[QUOTE]

Kristiánka dnes pustili z nemocnice. Až do včera bral infúzky. Do toho dostal hnačku. Zrejme mal brušnú chrípku. Keď som dcére kedy koľvek volala, vždy som ho počula plakať, že on tam nebude, že sa mu tam nepáči. Bolo mi ho ľúto, ale našťastie tam nebol dlho.
Všetkým vám ďakujem za podporu.
0 0
MikiHalasko MikiHalasko

MikiHalasko je offline (nepripojený) MikiHalasko

Moje meno je Halász, Mikuláš Halász. Som kreatívny a milujem online marketing. Rád pomáham ľuďom predávať svoje služby pomocou internetu. ...viac
sito Pozri príspevok
Na každého príde,
každému sa to raz zíde.

Kto čo zasial, žal,
ak mlyny mleli,
a padal žiaľ, žiaľ,
niekto zle sial.
a ked zle zasial, moze skorej žať, či nepodarky vytrhat? alebo si pocka kazdy na svoju urodu?
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Rozalka Pozri príspevok
Hrana botníka sa ti neuhla?
Ja som takto raz narazila do zárubne (kovovej) a noha 3 týždne v sádre so zlomeným malíčkom.
...koťuha jedna, neuhla....ešte ma ani ľavá noha neprestala trhať a tu máš, zase na pravú budem čaptať.....hotový invalid..ale už dávno som nemala takúto nehôdku, alebo porezanie sa..aj mi to bolo divné..
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
no nebolo to dnes bolo to včera v noci!
Včera večer o 22:15 dvaja chlapci mi domov skoro doniesli nie doviedli môjho mužíčka sťatého pod obraz boží. Opreli ho o stenu a zazvonili, jeden ho stále pridržiaval aby nespadol. Ja som bola tak rozzúrená, že je zase napitý, že som mu jednu hneď spríchodu usušila. Chlapci sa rozutekali od strachu a môj mužíček sa zviezol na zem a zostal sedieť na betóne. Má dva metre a 108 kilov a ja som potom nemohla s ním ani pohnúť. Sedel tam ako privarený. Hrešila som, že ma mohlo až do siedmeho mesta počuť. Dnes mi sused hovorí: malé pyžamo ujeba.o veľké pyžamo. Už to vedel. Nuž čo.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Nachtigal Pozri príspevok
no nebolo to dnes bolo to včera v noci!
Včera večer o 22:15 dvaja chlapci mi domov skoro doniesli nie doviedli môjho mužíčka sťatého pod obraz boží. Opreli ho o stenu a zazvonili, jeden ho stále pridržiaval aby nespadol. Ja som bola tak rozzúrená, že je zase napitý, že som mu jednu hneď spríchodu usušila. Chlapci sa rozutekali od strachu a môj mužíček sa zviezol na zem a zostal sedieť na betóne. Má dva metre a 108 kilov a ja som potom nemohla s ním ani pohnúť. Sedel tam ako privarený. Hrešila som, že ma mohlo až do siedmeho mesta počuť. Dnes mi sused hovorí: malé pyžamo ujeba.o veľké pyžamo. Už to vedel. Nuž čo.
raz za cas sa aj taketo veci v zivote stavaju/ak to nieje casto tak budiz :-),manzela chapem...
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
Stanislav 1975 Pozri príspevok
raz za cas sa aj taketo veci v zivote stavaju/ak to nieje casto tak budiz :-),manzela chapem...
....ja ho zase vôbec ale vôbec nechápem!... a je to často!
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Nachtigal Pozri príspevok
....ja ho zase vôbec ale vôbec nechápem!... a je to často!
ak je to casto tak svoje slova berem spat/tak to by sa mal trosku krotit s alkoholom.ja takto dopadnem tak raz za 4-5 rokov :-)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať