Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
buchač Pozri príspevok
Ceny , kua , tie ceny ...

Včera mi zahlásil predajca náhradných dielov cenu blatníka na moje auto ....

Ma skoro vystrelo ...za falat vylisovaného plechu ...

1.000 € !!!!!!!!!!!!!!!!:

Aj pri mojom dôchodku , t.j. do 2.000 € , trošku veľa ...
Drahé auto = drahé náhradné diely ... dôchodok 2000 €?....ktosi? provokatér, alebo máš prvý máj?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

alla66 Pozri príspevok
Drahé auto = drahé náhradné diely ... dôchodok 2000 €?....ktosi? provokatér, alebo máš prvý máj?
Buchač napísal že má dôchodok do 2000,- eur. Nič mimoriadne, veď do 2000,- eur má každý slovenský dôchodca
0 0
ubka ubka

ubka je offline (nepripojený) ubka

mňa dnes potešili mladé vtáčiky Kominárika, ktoré už vyleteli z hniezda, pozorovaním ich prvých neistých preletov som venovala takmer hodinu.
Veru mi bolo ľúto, že už sa k nám nevrátia
0 0
evina evina

evina je offline (nepripojený) evina

buchač Pozri príspevok
Ceny , kua , tie ceny ...

Včera mi zahlásil predajca náhradných dielov cenu blatníka na moje auto ....

Ma skoro vystrelo ...za falat vylisovaného plechu ...

1.000 € !!!!!!!!!!!!!!!!:

Aj pri mojom dôchodku , t.j. do 2.000 € , trošku veľa ...
No ale môže Ťa tešiť, že je to len polovica Tvôjho dôchodku.... obávam sa, že ak nám vypočítajú dôchodky nebude to ani na puklicu ....
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

1.máj. Krásny deň. Po riadnej makačke na záhrade, oddychovke, som si konečne zahrala futbal, ako oňahdy.

Mám troch chlapov doma. Vravím staršiemu (skoro sedem), Poď ideme hrať futbal. Najprv sa rehúňal, .

Vybehla som na trávnik, prsia vpred, vyšpanovaná ako laň, chlapi div, že si necvrngli do slipov ... (ozaj kúpila som si pred mesiacom nové kopačky, už som nemala na nohách dlho to čudo, iba kedysi pred xy rokmi, tie žlto-čierne s tými teraz už smiešnymi štuplami. Kedysi som ako dieťa vyrastala s 13-timi chlapcami, bola som brankárom, a ako dieťa som i na ľad nosila len chlapčenské korčule, proste bola som chalanom ....). Chlapi po mne čumia, hrali dvaja proti jednej (Richard s manželom telocvikárom), skoro som im to natrela prehrala som: 10:8, a oni sa mi rehotali, blázni, aspoň som skočila tým vynoveným štupľom mužovi na malíček.

A potom??? Odpadla som na trávnik, pľúca mi išli vyskočiť, pulz bil po celom tele, len som sa stihla okolo seba narýchlo pozrieť, či som nelahla do nejakej míny.... (mínam hovorievame psím hovienkam, máme veľkého vlčiaka Elzu, t.j. to sú poriadne kopy), nie neľahla som, nič nesmrdelo, na nič som sa neprilepila...
1 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

A ešte musím kydnúť na chlapov. (mám troch, a všetci sa boja)

U nás je zákaz prísny, ubližovať zvieratkám. Či už je mucha, mravec, chrobák.... Deti spali u starkých, vrálili sme sa domov z BA. A už dole v chodbe som nachytala polovičku s papučou v ruke, ako sa vrhá po "tarantuli" (tie veľké vypasené pavúky cca 5-6 cm, nie tie hajzlové, on to jednoducho volá tarantula).
"Čo robíš!!!!" Odpovedal nič. Neviem, kde sa vzali, ale boli jednoducho tri, toľko šťastia. Bola som rada, pavúk=šťastie.
Zobrala som prvého, dala von do trávy (povedal mi, že ma raz tie pavúky zabijú, ...??? ), zobrala druhého, skočil mu do tenisky, tak som ho odniesla aj s teniskou, zobrala tretieho a opať som dala so trávy, ale nedokonale... Rozprávali sme sa chvíľočku, a normálne budem dokonca života ľutovať, že som si muža neprihlásila na majstrovstvá sveta v skoku do diaľky, ten tak odskočil s vreskotom.... , tarntula bola na predlaktí
1 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

alla66 Pozri príspevok
Drahé auto = drahé náhradné diely ... dôchodok 2000 €?....ktosi? provokatér, alebo máš prvý máj?
Nevyéééš gdo to je ??
Vyslúžilý / zaslúžilý / nezaslúžený.
0 0
moriteru moriteru

moriteru je offline (nepripojený) moriteru

Kazu Pozri príspevok
Buchač napísal že má dôchodok do 2000,- eur. Nič mimoriadne, veď do 2000,- eur má každý slovenský dôchodca
Akurát, že väčšina má " DO " .
0 0
betka betka

betka je offline (nepripojený) betka

Jožka56, sme v neodbornej téme, to nie užitočné.
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Betka, rýchle prsty, únava, ale mňa to potešilo. Pekný večer prajem.
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

alla66 Pozri príspevok
Drahé auto = drahé náhradné diely ... dôchodok 2000 €?....ktosi? provokatér, alebo máš prvý máj?

to máš tak...

keď máš luxusowe awto ....


ľem žebi sušedzi vidzeľi ....
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
ahojte, dnes ma poriadne na......o to, že včera u nás pekný, slnečný dník, čoto sme posadili v záhradke.Celú noc až doteraz pršalo!!!!!!!!!!! celú záhradku mám vytopenú, teda nielen ja, ale i ostatní susedia.Povecte, nena....e to človeka. /Uľavilo sa mi/ Ked to trocha obschne idem pozatláčať cibulku naspäť..
3 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

... a kde byvas ? ze prsalo ?
... u nas vcera a j dnes slnko !
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
10km od Nového Mesta nad Váhom, pred domámi máme stojatú vodu, takže idú chlapi odpratávať a posúvať dalej do kanalizácie.....
1 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

digehe1 Pozri príspevok
ahojte, dnes ma poriadne na......o to, že včera u nás pekný, slnečný dník, čoto sme posadili v záhradke.Celú noc až doteraz pršalo!!!!!!!!!!! celú záhradku mám vytopenú, teda nielen ja, ale i ostatní susedia.Povecte, nena....e to človeka. /Uľavilo sa mi/ Ked to trocha obschne idem pozatláčať cibulku naspäť..
cibuľka je snáď zakorenená a ak tam nebude voda dlhšie ako 5 -6 dní tak sa nič nestane
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
mňa dnes nesmierne potešilo, že sprievodca, ktorý nás sprevádzal na púti po Svätej zemi a pôsobí v UPC Košice nás navštívil vo farnosti. Stretnutie s ním mi pripomenulo tie krásne zážitky!
1 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
olybaba Pozri príspevok
... a kde byvas ? ze prsalo ?
... u nas vcera a j dnes slnko !
Aj u nás v noci pršalo a pršať začalo pred chvíľkou. Ale ani mi to moc nevadí, včera som bola na túre - Ilavská 25-ka, takže dnes trošku regenerujem svaly. Minulý týždeň bola zase Dubnická 30-ka, no a budúcu sobotu nás čaká Novodubnická 25-ka.
2 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

digehe1 Pozri príspevok
10km od Nového Mesta nad Váhom, pred domámi máme stojatú vodu, takže idú chlapi odpratávať a posúvať dalej do kanalizácie.....
Iba neviem prečo ste z tých mrakov zopár neposunuli ku nám. Včera v noci padlo päť kvapiek, dnes v noci tri kvapky.Včera som na večer polievala a ak sa dážď neumúdry, tak musím polievať aj dnes. Hoci je vonku pod mrakom, je celkom teplo. Keď sa tak dívam, tak tie mraky zdvihnite vyššie, lebo cez kopec sa k nám nedostanú, preto všetka voda ostáva na Vašej strane.
1 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
dumám, dumám odkial si, ak je kopec nápoveda, tak od Višnového po Starú Turú, alebo sa mýlim.............škoda, že si odhlásen. mohli sme pokecať, a nakonec zistiť, že sa poznáme???????????to by bolo!!!!!!!!Jana
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
pre Pavol 54" prehovoril si ma, budem čakať, dokial to neobschne, aj tak sa tam nedá dnes stúpiť.díky.Jana
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať