Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

K tomu teplu: Dodávateľ tepla asi nemá ešte splnený kontingent.

Čo všetko nespraví zdravotníctvo pre zdravie občanov.
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

ešteže máme regulátor a merače, od oteplenia mám radiátory vypnuté a zatiaľ som nevidela dôvod zapínať ich. Toto isté nám vyvádzal dodávateľ tepla pred vyregulovaním a montážou pomerových meračov-tlačil teplo do bytov od konca septembra do konca mája.
0 0
Timka1 Timka1

Timka1 je offline (nepripojený) Timka1



pred chvíľkou mi volali z daňového úradu, zisťovali či budem mať nejakú daňovú povinnosť v odloženom DP pre právnickú osobu, nakoľko potrebujú urýchlene nahlásiť na DRSR do Banskej Bystrice, asi akú budú mať výšku dane k 30.6.2010 ...... zaujímavé zisťovanie, žeby sa hľadali peniažky pre Grékov????


0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Timka1 Pozri príspevok


pred chvíľkou mi volali z daňového úradu, zisťovali či budem mať nejakú daňovú povinnosť v odloženom DP pre právnickú osobu, nakoľko potrebujú urýchlene nahlásiť na DRSR do Banskej Bystrice, asi akú budú mať výšku dane k 30.6.2010 ...... zaujímavé zisťovanie, žeby sa hľadali peniažky pre Grékov????


Asi nie, istá nemenovaná strana navrhuje voličom S...., aby sa po 150 € skladali na Grécko. Tak snáď nás títo voliči zachránia od dlhu - keď pôjdu voliť S..., tak do pripravenej kasičky naprv vložia 150 € a potom pôjdu voliť. Priznávam, že som za to, aby títo voliči robili zbierku na Grécko, keby to tak bolo, určite by sa ani do parlamentu nedostali. Lebo ich volia iba takí, čo sú sociálne odkázaní a ešte dlho chcú byť - najlepšie až do dôchodku a potom tí s IQ na úrovni izbovej teploty.
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

wagner Pozri príspevok
Asi nie, istá nemenovaná strana navrhuje voličom S...., aby sa po 150 € skladali na Grécko. Tak snáď nás títo voliči zachránia od dlhu - keď pôjdu voliť S..., tak do pripravenej kasičky naprv vložia 150 € a potom pôjdu voliť. Priznávam, že som za to, aby títo voliči robili zbierku na Grécko, keby to tak bolo, určite by sa ani do parlamentu nedostali. Lebo ich volia iba takí, čo sú sociálne odkázaní a ešte dlho chcú byť - najlepšie až do dôchodku a potom tí s IQ na úrovni izbovej teploty.
Váham, či dať užitočné alebo zábavné, lebo... páči sa mi tento názor (hlavne prvá polovica), ale nie je to úplne užitočné, ale ani úplne zábavné, skôr je to na
0 0
kokolačík kokolačík

kokolačík je offline (nepripojený) kokolačík

58vlasta Pozri príspevok
Najprv ma rozčúlil dodávateľ tepla ráno o štvrtej, keď som sa prebudila. Zistila som, že sa kúri! Vraj, ak je vonku viac ako 3 dni chladnejšie ako 13°C, musí dodávateľ tepla kúriť. Okrem toho, že prší, tak 13°C chladno nebolo od apríla....
To sa robí tak,že (nie systémom : Ale mi je teplo)
- sa meria teplota o 6,00 / 12,00 / 18,00
- tá o 12,00 sa berie 2 x
- spočítajú sa
- vydelia 4
a ak 3 tri dni posebe je nižšia ako určená (ja som kedysi počul, že tucet = 12 stupňov), tak sa zakúri.
Lebo by iní PROTESTOVALI, že bola nižšia a nekúrili.
0 0
Nachtigal Nachtigal

Nachtigal je offline (nepripojený) Nachtigal

osôbka so zmyslom pre humor
mňa aj moju kamarátku potešilo, že jej vyšiel negatívny tehotenský test, má už svoje roky a je slobodná! To boli nervy
0 0
58vlasta 58vlasta

58vlasta je offline (nepripojený) 58vlasta

willma Pozri príspevok
ešteže máme regulátor a merače, od oteplenia mám radiátory vypnuté a zatiaľ som nevidela dôvod zapínať ich. Toto isté nám vyvádzal dodávateľ tepla pred vyregulovaním a montážou pomerových meračov-tlačil teplo do bytov od konca septembra do konca mája.
Aj ja mám vypnuté radiátory, ale rozvodné rúry sú teplé a tak sa to týka všetkých, lebo to platíme vo fixe...

Pred chvíľou, keď som sa chcela prihlásiť, ani za svet mi nešlo napísať ,,58.....", čo som asi porobila??
Áhááá, mala som tu vnúčika od obeda do večera, mal pred piatimi dňami 1 rok. Ledva mu hlava trčí ponad stôl, ale po klávesnici musí ďobkať jedným prstom, tak mi stlačil Num lock...... Ešteže je na kábli, tá klávesnica...
0 0
58vlasta 58vlasta

58vlasta je offline (nepripojený) 58vlasta

wagner Pozri príspevok
Asi nie, istá nemenovaná strana navrhuje voličom S...., aby sa po 150 € skladali na Grécko. Tak snáď nás títo voliči zachránia od dlhu - keď pôjdu voliť S..., tak do pripravenej kasičky naprv vložia 150 € a potom pôjdu voliť. Priznávam, že som za to, aby títo voliči robili zbierku na Grécko, keby to tak bolo, určite by sa ani do parlamentu nedostali. Lebo ich volia iba takí, čo sú sociálne odkázaní a ešte dlho chcú byť - najlepšie až do dôchodku a potom tí s IQ na úrovni izbovej teploty.
Len či by tie eurá zo zbierky išli do Grécka... Ku zbierkam nemám veľmi dôveru, toľko sa ich robí a po celom svete...Celebrity, vlády, mimovládne organizácie, v školách, v kostoloch... A keď počujem potom v správach, že /ako napr. minule, keď bolo to zemetrasenie na Haiti/ nemajú dosť peňazí na obnovu krajiny... Tak kde potom idú všetky peniaze zo zbierok z celého sveta???
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Nachtigal Pozri príspevok
mňa aj moju kamarátku potešilo, že jej vyšiel negatívny tehotenský test, má už svoje roky a je slobodná! To boli nervy
...aj Ty ...???

Inak , to by už boli len nervy , ak nie ...
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

58vlasta Pozri príspevok
Len či by tie eurá zo zbierky išli do Grécka... Ku zbierkam nemám veľmi dôveru, toľko sa ich robí a po celom svete...Celebrity, vlády, mimovládne organizácie, v školách, v kostoloch... A keď počujem potom v správach, že /ako napr. minule, keď bolo to zemetrasenie na Haiti/ nemajú dosť peňazí na obnovu krajiny... Tak kde potom idú všetky peniaze zo zbierok z celého sveta???
Preto zo zásady zbierky nepodporujem.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Dnes som mal opäť jeden deň, ktorý sa mi vydaril!
Šiel som zapísať dcéru do školy (strednej) - pohodička!, Zároveň mi tak promptne potvrdili všetky potvrdenia na preukážky, dali mi hneď aj zápis o prijatí na štúdium, stihol som pre ňu vybaviť aj internát. Proste PARÁDA! No a moja dcéra sa potom stretla s kamarátkami z Pokecu (aspoň nebude v cudzom meste od začiatku ako kôl v plote - tiež PARÁDA!)

Tak si vravím - SUPER DEŇ - i keď zapršalo.

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  DSC04853.jpg
Zobrazení: 53
Veľkosť:  37.9 KB

Čo na ňu poviete? Poklad.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

misoft Pozri príspevok
Dnes som mal opäť jeden deň, ktorý sa mi vydaril!
Šiel som zapísať dcéru do školy (strednej) - pohodička!, Zároveň mi tak promptne potvrdili všetky potvrdenia na preukážky, dali mi hneď aj zápis o prijatí na štúdium, stihol som pre ňu vybaviť aj internát. Proste PARÁDA! No a moja dcéra sa potom stretla s kamarátkami z Pokecu (aspoň nebude v cudzom meste od začiatku ako kôl v plote - tiež PARÁDA!)

Tak si vravím - SUPER DEŇ - i keď zapršalo.

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  DSC04853.jpg
Zobrazení: 53
Veľkosť:  37.9 KB

Čo na ňu poviete? Poklad.

Tvoja dcéra?
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

misoft Pozri príspevok
Dnes som mal opäť jeden deň, ktorý sa mi vydaril!
Šiel som zapísať dcéru do školy (strednej) - pohodička!, Zároveň mi tak promptne potvrdili všetky potvrdenia na preukážky, dali mi hneď aj zápis o prijatí na štúdium, stihol som pre ňu vybaviť aj internát. Proste PARÁDA! No a moja dcéra sa potom stretla s kamarátkami z Pokecu (aspoň nebude v cudzom meste od začiatku ako kôl v plote - tiež PARÁDA!)

Tak si vravím - SUPER DEŇ - i keď zapršalo.

Klikni a zobrazí sa väčšia verzia obrázku.

Názov:  DSC04853.jpg
Zobrazení: 53
Veľkosť:  37.9 KB

Čo na ňu poviete? Poklad.
krásna baba! to asi odháňaš nápadníkov denno-denne držíme jej palčeky!!!
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Už zháňam brokovnicu

A ĎAKUJEM aj za ňu.

KAZU, ako si to uhádol?
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Nezhanaj brokovnicu bud rad
0 0
Darina1234 Darina1234

Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

Ja mam syna - prekrasneho, denne dievcatá pred vchodom sa ma pýtaju, teta je Julo doma ? pošlite nam ho a ja im ako mama rada vyhoviem, predsa viem čo sa patri, či nie?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

misoft Pozri príspevok
Už zháňam brokovnicu

A ĎAKUJEM aj za ňu.

KAZU, ako si to uhádol?
Je veľmi pekná. Musím sa priznať, najprv som ťa podozrievala, že si nám podstrčil fotku nejakej modelky
0 0
sito sito

sito je offline (nepripojený) sito

58vlasta Pozri príspevok
Aj ja mám vypnuté radiátory, ale rozvodné rúry sú teplé a tak sa to týka všetkých, lebo to platíme vo fixe...
Nie, to teplo nie je uhrádzané vo fixe. To je riadne pretečená voda fakturačným meračom a je to ako spotreba, variabilná.

To je to plytvanie, alebo diera v dome, ktorú využíva dodávateľ na dodanie tepla do domu, naviac. Takže za istých okolnosti nepomôžu regulátoy, ani merače, ako píše willma. Dodávateľ natlačí teplo do domu aj cez regulátory.

willma Pozri príspevok
ešteže máme regulátor a merače, od oteplenia mám radiátory vypnuté a zatiaľ som nevidela dôvod zapínať ich. Toto isté nám vyvádzal dodávateľ tepla pred vyregulovaním a montážou pomerových meračov-tlačil teplo do bytov od konca septembra do konca mája.
Naposledy upravil sito : 10.05.10 at 23:28
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Nepotešilo ma to, že ráno som sa pozerala na výpis z banky a ešte tam nemám preplatok z DP.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať