Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Zajtra idem k lekárovi, potom sa tam zastavím. Ale ešte predtým si radšej overím, či mi už peniažky náhodou nenabehli na účet, aby som nebola na smiech.
2 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
michelle84 Pozri príspevok
Dnes si pozriem účet a som zvedavá, či mi už zaplatili preplatok na dani. Som prekvapená, lebo čo som robila známym, tak už majú dávno preplatok na účte a mne nie a nie vyplatiť Podľa akého metra idú?
Súhlasím s tebou. Všetci, ktorým som robila DP, peniažky dostali a ja som úplne na chvoste ...(možno sa už minuli peniažky ...)
2 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Nám dnes prišiel DB,netreba sa znepokojovať
2 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

Laco-monter Pozri príspevok
Na zaplakanie , je skvor to, že hocijaky spratok si dnes zmyslí, že pojde vylupiť banku, lebo sa mu nemože nič stať !

Som za tvrdy postih, lupežnikov hneď zastreliť ,

dotyčny SBS-kar bol určite statočný človek , lenže nebol profesional,

a neprofesionalita ho stala život !
Ja si skôr myslím, že SBS-kár bol dostatočne skúsený - veď podľa lekárov aj polície, "udajný" lupič mal v sebe 15 strelných rán, teda jeho odozva na prepad bola veľmi dobrá. Smolou SBS-kára však bolo že to dostal do hlavy a do hrude. Rozdiel je len v tom, s čím strieľal SBS-kár a čím ten lupič.

A ešte môj názor: toho SBS-kára by mali pochovať (česť jeho pamiatke) s obrovskými poctami, veď sa zachoval tak, ako sa na poriadneho občana, ako sa patrí. Veď bránil a chránil majetok iných (nielen tej banky).
3 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

rodina1 Pozri príspevok
Súhlasím s tebou. Všetci, ktorým som robila DP, peniažky dostali a ja som úplne na chvoste ...(možno sa už minuli peniažky ...)
Preplatok je už na účte. Ani neviem, čo zrazu z toľkých peňazí
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

Timka1 Pozri príspevok
dnes zránky som sa pobavila na jednej faktúre, poslala nám istá firma novú opravenú o jeden cent vyššiu s odkazom, že im zblblo zaokrúhľovanie a ekonóm trvá na doplatení jedného centa - čo je v poriadku, ale v konečnom dôsledku, keď zaplatili 40 centov za poštovné, pretože im chýbal jeden cent, prerobili na tom 39 centov ...... hmmm - čo je to za ekonóm???
V istej nemenovanej banke ešte môžu prerobiť aj 13 centov za položku.
No čo už, keď tieto položky vie zaúčtovať a centové vyrovnanie nie...
2 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Laco-monter Pozri príspevok
Na zaplakanie , je skvor to, že hocijaky spratok si dnes zmyslí, že pojde vylupiť banku, lebo sa mu nemože nič stať !
Som za tvrdy postih, lupežnikov hneď zastreliť ,
dotyčny SBS-kar bol určite statočný človek , lenže nebol profesional,
a neprofesionalita ho stala život !
misoft Pozri príspevok
Ja si skôr myslím, že SBS-kár bol dostatočne skúsený - veď podľa lekárov aj polície, "udajný" lupič mal v sebe 15 strelných rán, teda jeho odozva na prepad bola veľmi dobrá. Smolou SBS-kára však bolo že to dostal do hlavy a do hrude. Rozdiel je len v tom, s čím strieľal SBS-kár a čím ten lupič.

A ešte môj názor: toho SBS-kára by mali pochovať (česť jeho pamiatke) s obrovskými poctami, veď sa zachoval tak, ako sa na poriadneho občana, ako sa patrí. Veď bránil a chránil majetok iných (nielen tej banky).
Neblbnite ...nemá význam ...

Jeho to na svet nevráti ...

Ale inak súhlasím s Lacom ...nakoľko , misoft , tak Ti poviem ...aká odozva , preboha ...zdupľujem a koniec ...jedna do hlavy a druhá do krku ...
Bol by som strašne zvedavý , aký mal ZP , či "A " , alebo "C"....veľký to rozdiel ...
Tiež by ma zujímalo , koľko rán vystrieĺal SBS ochrankár - za celý čas , odkedy mal ZP ....pár rán ?...
Ono to nie je prísť puknúť si na strelnici 10 -5O rán za rok ...ja viac za jednú hodinu dám ...

A načo vôbec ťahal zbraň ?
Jeho peniaze to boli ? ...
Aktívny bol asi veľmi ...

Ale inak ?....škoda chlapa ....
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
rodina1 Pozri príspevok
Nepotešilo ma to, že ráno som sa pozerala na výpis z banky a ešte tam nemám preplatok z DP.
Právě jsem se vrátil z hradu, pán prezident podpísal demisi. Písal sa rok 1948.
Teraz sa píše rok 2010: Práve som sa vrátila z daňového úradu. Bolo mi povedané, že peniaze odišli na môj účet 10. 5., takže mám do piatku počkať.
Neviem si predstaviť, čo by bolo, keby som ja oznámila daňovému úradu, že peniaze z môjho účtu odišli 10. 5. a že oni majú do piatku počkať! Zrejme by mi to "zrátali"
0 0
michelle84 michelle84

michelle84 je offline (nepripojený) michelle84

rodina1 Pozri príspevok
Právě jsem se vrátil z hradu, pán prezident podpísal demisi. Písal sa rok 1948.
Teraz sa píše rok 2010: Práve som sa vrátila z daňového úradu. Bolo mi povedané, že peniaze odišli na môj účet 10. 5., takže mám do piatku počkať.
Neviem si predstaviť, čo by bolo, keby som ja oznámila daňovému úradu, že peniaze z môjho účtu odišli 10. 5. a že oni majú do piatku počkať! Zrejme by mi to "zrátali"
Sila, ale tak aspoň máš info, že "peniaze sú na ceste"
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Veľmi by ma potešilo,keď budete mať čas a chuť a budete klikať na tohoto psíka. Kliká sa každú polhodinu od rána od 6,00 do 24,00 hod. Je to Rocky od susedov a máme sa radi. Vopred ďakujem tým, ktorí prispejú hlasmi.

http://nejpes.blesk.cz/pejsci/fotoso.../rocky-23.html
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

terezamaria Pozri príspevok
Veľmi by ma potešilo,keď budete mať čas a chuť a budete klikať na tohoto psíka. Kliká sa každú polhodinu od rána od 6,00 do 24,00 hod. Je to Rocky od susedov a máme sa radi. Vopred ďakujem tým, ktorí prispejú hlasmi.

http://nejpes.blesk.cz/pejsci/fotoso.../rocky-23.html
Pridala som hlas.
0 0
Lenka1979 Lenka1979

Lenka1979 je offline (nepripojený) Lenka1979

najlepšie spoznať osobne :-) ...viac
terezamaria Pozri príspevok
Veľmi by ma potešilo,keď budete mať čas a chuť a budete klikať na tohoto psíka. Kliká sa každú polhodinu od rána od 6,00 do 24,00 hod. Je to Rocky od susedov a máme sa radi. Vopred ďakujem tým, ktorí prispejú hlasmi.

http://nejpes.blesk.cz/pejsci/fotoso.../rocky-23.html
Terezka..už sa stalo...
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Ďakujem Majke i Lenke, ja mám ten link uložený v téme Prosím o bodíky svému miláčkovi, ten spodný je Rocky na stránke Najdise.cz.Je to dobrá stránka, začala som tam chodiť.Takže tú tému mám stále hore na lište a len si vždy, keď ma to napadne kliknem a dám bod. Nemusím byť ani prihlásená.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Noo ....musela som ja do tejto témy nakuknúť ? Pýtam sa sama seba .Keby som tam nebola chodila, tak sa nepripojím do diskusie .

http://www.porada.sk/t139605-hladam-...ovu-firmu.html
2 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

terezamaria Pozri príspevok
Veľmi by ma potešilo,keď budete mať čas a chuť a budete klikať na tohoto psíka. Kliká sa každú polhodinu od rána od 6,00 do 24,00 hod. Je to Rocky od susedov a máme sa radi. Vopred ďakujem tým, ktorí prispejú hlasmi.

http://nejpes.blesk.cz/pejsci/fotoso.../rocky-23.html
potešilo ma že môžem pomôcť, pridávam sa k hlasujúcim
Naposledy upravil Lubaba : 12.05.10 at 11:54
1 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Zita5 Pozri príspevok
Noo ....musela som ja do tejto témy nakuknúť ? Pýtam sa sama seba .Keby som tam nebola chodila, tak sa nepripojím do diskusie .

http://www.porada.sk/t139605-hladam-...ovu-firmu.html
...aj mňa potešilo, že nielen huby rastú po daždi... http://www.porada.sk/1399869-post7.html ...ozaj bezkonkurenčne prší a prší... ...
3 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Ajuška Pozri príspevok
...aj mňa potešilo, že nielen huby rastú po daždi... http://www.porada.sk/1399869-post7.html ...ozaj bezkonkurenčne prší a prší... ...
Ja tam už ani nebudem radšej chodiť do tej témy . Lebo možno ešte dostanem od vedenia pucunk že porušujem

16. B. Neurážam žiadneho člena Porady, bez ohľadu na to, či s ním súhlasím alebo nesúhlasím. V diskusii používam argumenty, nie urážky, narážky či iróniu na cudzí účet. To platí v odborných i oddychových témach.
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

terezamaria Pozri príspevok
Veľmi by ma potešilo,keď budete mať čas a chuť a budete klikať na tohoto psíka. Kliká sa každú polhodinu od rána od 6,00 do 24,00 hod. Je to Rocky od susedov a máme sa radi. Vopred ďakujem tým, ktorí prispejú hlasmi.

http://nejpes.blesk.cz/pejsci/fotoso.../rocky-23.html
Mám chuť aj čas, tak budem klikať, prečo nie.. keď mu to pomôže..
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Zita5 Pozri príspevok
Ja tam už ani nebudem radšej chodiť do tej témy . Lebo možno ešte dostanem od vedenia pucunk že porušujem

16. B. Neurážam žiadneho člena Porady, bez ohľadu na to, či s ním súhlasím alebo nesúhlasím. V diskusii používam argumenty, nie urážky, narážky či iróniu na cudzí účet. To platí v odborných i oddychových témach.
Zitka, aj ja som už zredukovala počet tém, do ktorých chodím. Niektoré mi "smrdia" už len podľa názvu, tak sa im vyhýbam. A čo takto si radšej prečítať na aktualne.sk tému " INESS známkoval volebné programy" Tú tému by som vrele doporučila všetkým nerozmýšľajúcim voličom, aby sa vedeli zorientovať.
1 0
JankaO JankaO

JankaO je offline (nepripojený) JankaO

Ajuška Pozri príspevok
...aj mňa potešilo, že nielen huby rastú po daždi... http://www.porada.sk/1399869-post7.html ...ozaj bezkonkurenčne prší a prší... ...
Niekomu stačia referencie a výsledky vlastnej práce, niekto sa musí presadiť ináč, ak to inak nejde...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať