Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

adi11 Pozri príspevok
Mám chuť aj čas, tak budem klikať, prečo nie.. keď mu to pomôže..
Ja klikať na psika rozhodne NEBUDEM !
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

[QUOTE=Laco-monter;1399955]Ja klikať na psika rozhodne NEBUDEM ![/QUOTE
Je to tvoje rozhodnutie, nikto ťa nenúti
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

Neviem teda ako Vám, ale mne prekáža politická reklama na tú KSS. Aj teraz pod posledným príspevkom svieti. A to sa tu vyhlasuje, že stránka je apolitická. Prečo na stránke účtovníkov musia byť politické reklamy? Odpoviem si sama - asi za to, že im dobre platia. Ja viem, že stránku treba "živiť", ale predvolebná kampaň sa začína až 22.5. a tá reklama tu visí už dlho. Prekáža mi, že my musíme dodržiavať zákony a admin tejto stránky asi nie. Už čakám, kedy mi napíše, že keď sa mi tu nepáči, nemusím sem chodiť. Však už sem aj málo chodím, pretože je tu veľa vecí, ktoré mi prekážajú.
Naposledy upravil wagner : 12.05.10 at 18:00
3 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Dievčence ste veľmi zlaté, pravdaže mu to pomôže, on je taký zlatučký, na tej fotke vyzerá ako nahnevaný, ale vždy sa tulká, skáče a pre mňa je to malý môj kamarát. Kliká sa každú polhodinu, ale ani ja to nedodržím, dám mu tak 10 - 15 hlasov za deň, keď som doma. Ale je to na Vás, kto koľko môže, každý hlas je fajn.

Len neviem, ako by som Vám uľahčila prácu s linkom, ja ho mám v tej téme, čo som písala - Prosím o bodíky svému miláčkovi - na stránke Najdise.cz a mám tú tému hore na lište. Takže to nemusím hľadať.Sú tam 2 linky, spodný je Rocky.
Ďakujem.................všetkým a za každý bodík.................
2 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Laco-monter Pozri príspevok
Ja klikať na psika rozhodne NEBUDEM !
To je len a len na Tebe, mal si pocit, že Ťa niekto núti? Každý je tu svojprávny a rozhoduje za seba.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

terezamaria Pozri príspevok
Dievčence ste veľmi zlaté, pravdaže mu to pomôže, on je taký zlatučký, na tej fotke vyzerá ako nahnevaný, ale vždy sa tulká, skáče a pre mňa je to malý môj kamarát. Kliká sa každú polhodinu, ale ani ja to nedodržím, dám mu tak 10 - 15 hlasov za deň, keď som doma. Ale je to na Vás, kto koľko môže, každý hlas je fajn.

Len neviem, ako by som Vám uľahčila prácu s linkom, ja ho mám v tej téme, čo som písala - Prosím o bodíky svému miláčkovi - na stránke Najdise.cz a mám tú tému hore na lište. Takže to nemusím hľadať.Sú tam 2 linky, spodný je Rocky.
Ďakujem.................všetkým a za každý bodík.................

Oki. Rocky má odo mňa bodík/hlas/.. Koľko mu ich mám dať aby mi na 5 min požičal loptičku. Lebo to nie je iba tak. Pri hlasovaní musím vypisovať Da Vinciho kod a to ja móóc nerada robím
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Laco-monter Pozri príspevok
Ja klikať na psika rozhodne NEBUDEM !
..


...máš ty veru pravdu, Laco, neklikaj na psíka...odpíš kód a daj mu hlas, to bude lepšie...Rocky si hlas zaslúži, je to slušný a vychovaný hafík..poznám ho, je to môj kamoš..tak..
..aj ja hlasujem každú pol hodinu, aby bol prvý...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
2009 Pozri príspevok
Oki. Rocky má odo mňa bodík/hlas/.. Koľko mu ich mám dať aby mi na 5 min požičal loptičku. Lebo to nie je iba tak. Pri hlasovaní musím vypisovať Da Vinciho kod a to ja móóc nerada robím
..


..mojuš, klikaj každú pol hodinu, možno ti požičia....
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

pepsikova Pozri príspevok
..


..mojuš, klikaj každú pol hodinu, možno ti požičia....
Budem ale až z domu. Tu sa ukladá do logov na aké stránky chodím takže už teraz som riskovala. Porada je povolená ale.... Takže ak požičia tomu môjmu yokšírovi prečo nie? Hi iba ten môj slušne vychovaný nie je. Asi by mu ju tak ľahko nevrátil
0 0
adi11 adi11

adi11 je offline (nepripojený) adi11

Dnes ma potešila jedna pani, keď mi poradila, že namiesto pitia lieku /Protelos/ každý večer je lepšie dať si pichnúť proti osteoporóze vápnik vo forme infúzii. Je to jednorázové, trvá to polhodinu a stojí necelých 13 Euro. Doktorka súhlasila a hneď ma aj objednala.
Mala som to dať asi do témy osteoporóza.
5 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

terezamaria Pozri príspevok
To je len a len na Tebe, mal si pocit, že Ťa niekto núti? Každý je tu svojprávny a rozhoduje za seba.

Dako sa mi to nezdá...
0 0
Zdenka 0705 Zdenka 0705

Zdenka 0705 je offline (nepripojený) Zdenka 0705

Potešilo, uvoľnilo a zregenerovalo... s mamou som využila akciu 1+1 zdarma na vstup do kúpeľov v Malých Bieliciach pri Partizánskom...veľmi príjmne prekvapené sme boli ponukou kúpeľov /plavecký vonkajší bazén, vírivkový, kľudový, sauny infra, fínska a aromaterapeutická/...všetko v cene, akurát za masáže sa platí...časovo 4 hodiny, ale žiadne čipy...určite sme neboli posledný raz http://lazne.ngi.cz/
Výborný tip na oddych, pre cezpoľných beží akcia v ubytovaní.
Naposledy upravil Zdenka 0705 : 12.05.10 at 16:40 Dôvod: doplnenie
8 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Dobrý námet na predĺžený víkend
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

2009 Pozri príspevok
Oki. Rocky má odo mňa bodík/hlas/.. Koľko mu ich mám dať aby mi na 5 min požičal loptičku. Lebo to nie je iba tak. Pri hlasovaní musím vypisovať Da Vinciho kod a to ja móóc nerada robím
Potvorky. Majú to dobre zabezpečené. Idem síce na jedno pripojenie.. MAGIO ale pod 2 PC. Jeden pripojený na sieť a druhý cez wifi.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
2009 Pozri príspevok
Potvorky. Majú to dobre zabezpečené. Idem síce na jedno pripojenie.. MAGIO ale pod 2 PC. Jeden pripojený na sieť a druhý cez wifi.
To Ti poviem, je to dobrý program
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

terezamaria Pozri príspevok
To Ti poviem, je to dobrý program
Niečo skúšam
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Ide to môžem pridávať tak rýchlo ako opisujem kód. To je ale dosť nefér
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
...som naprskaná sama na mňa...so susedou sme naraz vysiali semiačka čili papričiek, ona už má 20cm rastlinky, moji kriplíkovia sotva lezú zo zeme...ako je možné, že vypestujem palmy zo semiačka až po strop,čo domov donesiem, rastie ako divé..ale petržlen, papričky, rajčiatka mi ani nevzídu?..
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

pepsikova Pozri príspevok
...som naprskaná sama na mňa...so susedou sme naraz vysiali semiačka čili papričiek, ona už má 20cm rastlinky, moji kriplíkovia sotva lezú zo zeme...ako je možné, že vypestujem palmy zo semiačka až po strop,čo domov donesiem, rastie ako divé..ale petržlen, papričky, rajčiatka mi ani nevzídu?..
Asi sa s nimi málo rozprávaš
Naposledy upravil Kazu : 12.05.10 at 20:59 Dôvod: A už som si aj plesla
0 0
wagner wagner

wagner je offline (nepripojený) wagner

pepsikova Pozri príspevok
...som naprskaná sama na mňa...so susedou sme naraz vysiali semiačka čili papričiek, ona už má 20cm rastlinky, moji kriplíkovia sotva lezú zo zeme...ako je možné, že vypestujem palmy zo semiačka až po strop,čo domov donesiem, rastie ako divé..ale petržlen, papričky, rajčiatka mi ani nevzídu?..
Veľa záleží od toho, akú zeminu použiješ na výsev. Moje čili papričky sú už vonku a kvitnú. Paprika má dokonca už malé papričky - a to sú vonku na záhrade, nie v skleníku.Taktiež rajčiaky už kvitnú a pekne rastú. Tiež som dala plantu čili papričiek a rajčín kamarátke, ktorá ich presadila a všetka planta jej ostala krpatá, prestala rásť. Preto viem, že problém bude v zemine.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať