Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
rodina1 Pozri príspevok
V utorok som dala výpoveď. Už som tú arogantnosť a jednanie so mnou nemohla vydržať. Aj napriek tomu, že nemám žiadnu inú prácu, rozhodla som sa to urobiť. Vedúca výpoveď prevzala a nič iné ju nezaujímalo, len či mám inú prácu. Vôbec sa nesnažila zistiť príčinu môjho kroku. Ale, čo už. Odvtedy bolo ticho. Až dodnes. Nejak som cítila, že niečo musí prísť, pretože to ticho mi pripadalo ako ticho pred búrkou. A tá búrka sa dostavila. Hneď od rána vedúca začala: chcem, aby ste si vyčerpali dovolenku, chcem, aby ste odovzdali prácu tak ako sa patrí, chcem, aby ste popri čerpaní dovolenky chodili do práce a chcem, aby ste zaučili pani, ktorá príde po vás. Tá pani ovláda síce ALFU, ale nikdy nerobila DPH a ja chcem, aby ste jej všetko ukázali a tiež chcem, aby ste ju zaučili aj do personalistiky.
Úprimne, je mi ľúto tej pani, ktorá sem príde, ale aj napriek tomu nebudem nikoho zaúčať. To, čo som na naučila, som sa naučila vďaka radám tu na porade, po víkendoch som chodila za jednou profesorkou, ktorá ma na škole učila účtovníctvo. Vedúcej som povedala, že to sú moje vedomosti, ktoré som si pracne získala. Ale ona chce, aby som to odovzdala, pretože oni mi vytvorili podmienky na túto prácu. Neviem, aké.
Najhoršie však na tom je, že táto práca ma bavila, len prístup vedúcej mi ju doslova znechutil. Dúfam, že nebudem dlho doma a že sa čoskoro niečo pre mňa nájde.
Tak, takýto predvíkendový deň mám.
Myslím, že máš pekný predvíkendový deň, môžeš ho ísť osláviť. Aspoň nebudeš stále robiť " všetko ", pričom ideš s platom dole.

Keď pôjdeš zaniesť PN-ku / aspoň si dáš do poriadku zdravotné problémy/, tak jej povedz, že administratívnu prácu hádam vie spraviť každá pracovníčka, to nemôže byť problém. Nikdy si nebola účtovníčka, mzdárka, ani personalistka, tak o čo jej teraz ide? Držím palce, veľmi a moc.
3 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

jacekova Pozri príspevok
mňa dnes ráno potešilo, že som našla môjmu Samkovi 1.zúbok!!! a o 2dni bude mať pol roka!

Tak nech je aj pri ďalších dobrý (a nehryzne maminku).
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

rodina1
chcem, aby ste popri čerpaní dovolenky chodili do práce
Je potrebné dôrazne upozorniť arogantnú šéfku upozorniť asi takýmto štýlom: A ja chcem, aby ste mi cez dovolenku dali pokoj a preštudovali si zákonník práce. Ak mám vyčerpať dovolenku, tak nie v práci!!! A pracovníkov a ich schopnosti ste zodpovedná Vy a nie ja! Tak si ju poučte!!!
(Prosím, používajte dôraznú intonáciu a primeranú silu hlasu , aby to šéfka poriadne počula - prípadne aj ostatní v okolí )

Držím palce v diskusii so šéfkou, aby to dobre dopadlo a šéfku nech klepne pepka .


1 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Súhlasím,bez tej pepky .......
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Rozalka Pozri príspevok
Súhlasím,bez tej pepky .......
..


...ja súhlasím aj s pepkou...ale len s malou..alečoby- však ona bude potrestaná už tou novou pracovníčkou,ktorá jej nebude robiť "pomyšlení", pokiaľ sa sama nenaučí..tak..
1 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

calawen Pozri príspevok
Ja som dnes prežila slabší infarktový stav - pri vyhadzovaní smetí do kontajnera z neho (toho kontajnera) vyleteli 2 holuby. Som to nečakala...
U nás bežne pri vysypovaní smetí vyskočí z kontajnera mačka.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

.... potešilo, že moja dcéra dnes úspešne urobila štátnice a ukončila VŠ štúdium....
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Gratulujem.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

Rozalka Pozri príspevok
Gratulujem.
ďakujem .....
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Dnes som prišla na to, že môj malý (11,5 mes.) začína byť silnejší ako ja, nezvládam boje s ním pri odsávaní soplíkov
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

calawen Pozri príspevok
Dnes som prišla na to, že môj malý (11,5 mes.) začína byť silnejší ako ja, nezvládam boje s ním pri odsávaní soplíkov
Musíš veľa špenátu konzumovať, aby si Aďka zvládla. Ja som dnes asistovala mojej sestre pri nakŕmení ročného vnúčika, nepodarilo sa. Počkal si na materské mliečko
Naposledy upravil jozka56 : 28.05.10 at 21:11
0 0
lorelei lorelei

lorelei je offline (nepripojený) lorelei

Ajuška Pozri príspevok
mňa dnes neskutočne potešilo, že som mohla vložiť vnúčikovi (2ročnému) do rúk živého domčekového slimáčika......v nedeľu sme sa na knižkovom naučili básničku... slimáčik máčik vystrč rožky......live je naozaj live "čarovné"......

Je to podarenee. Moja Rebeca /20 mesiacov/ v zahrade stale caka a hlada dazdovky, tie sa nam aj dari teda najst, potom aj slimaky s domcekom chyta veselo do ruk, a sleduje ako sa schovava slimacik-macik do domceka.....tu radost keby ste videli a chce mu dat aj pusinku a uplne super je, ked povie, ze : maminka pohladka slimacika, alebo cerviika !!!....ale uz aj na krtka caka pri kopceku ...No tesime sa sz celeho sveta....aj "vcielky" Maje pozerame ako lietaju, alebo Mucha Puk, vtaciky nam spievaju a cvrcek robi koncerty stale...to vsetko sme sa naucili z kniziek a teraz to mame tiez vsetko LIVE . A pavy zboznuje, ked pocuje, to su take velke oci prekvapene a radostne, ze zasa ich pocula, u sestry maju susedia..tak to je paraaaada......Je to neuveritelne , ako taky maly cloviecik dava velkemu cloveku tolko energie tym, ake je stastne z tychto tvorov okolo nas, z kvetiniek, aj z buriny ....Proste svet je nadhernyyyy
7 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

calawen Pozri príspevok
Dnes som prišla na to, že môj malý (11,5 mes.) začína byť silnejší ako ja, nezvládam boje s ním pri odsávaní soplíkov
akú používaš odsávačku?
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

mňa veľmi potešilo, že mi vyšlo, čo som plánovala a krpatú som včera o 23.00 vysadila miesto plánovaného výletu do Zvolena na autobus do Talianska s ostatnými spolužiakmi. Možno ten šok z prekvapenia už predýchala a teraz obdivuje more.
0 0
misoft misoft

misoft je offline (nepripojený) misoft

calawen
Dnes som prišla na to, že môj malý (11,5 mes.) začína byť silnejší ako ja, nezvládam boje s ním pri odsávaní soplíkov
Používajte kvalitný vysávač . Potom prestane každý odpor. (Pozor, aby ho to nevcuclo celého!)
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..mňa dnes veľmi príjemne prekvapil a potešil email od môjho bývalého spolužiaka zo zédeešky a zároveň kamaráta z jedného dvora,ktorý mi prišiel cez "spolužiakov.sk"...tešííím sa...

..aj vám prajem nejaké milé potešenie dnes...a slnečný deň..
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Dáša_ Pozri príspevok
akú používaš odsávačku?
Používam odsávačku pripojiteľnú na vysávač kvôli stálemu ťahu pekne vyťahá všetko, čo do nosa nepatrí.

misoft Pozri príspevok
Používajte kvalitný vysávač . Potom prestane každý odpor. (Pozor, aby ho to nevcuclo celého!)
Máme kvalitný vysávač, Zepter Cleansy

jozka56 Pozri príspevok
Musíš veľa špenátu konzumovať, aby si Aďka zvládla. Ja som dnes asistovala mojej sestre pri nakŕmení ročného vnúčika, nepodarilo sa. Počkal si na materské mliečko
Ďakujem, síce špenát konzumujem každý týždeň, ale malý so mnou Sestre prajem veľa trpezlivosti, chvíľu trvá, kým sa dieťa naučí na inú stravu. Môj už cca 2 mesiace raňajkuje chlieb nakrájaný na kocky (bez kôrok) s maslom, na desiatu má zmixované jabĺčko, obed spolu s nami, olovrant tiež ovocie, večer kašu. Mliečko dostáva cez noc, za raňajkami a podvečer ku olovrantu
1 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
Tak túto moju dilemu riešim asi týžden, stratila sa mi lišta na panely, ked chcem vložiť obrázok tak ju tam nemám na tej lište bol žltý obrázok s Tatrami ..........a to ostatné..neviem čo,alebo, že by to bolo tým, že sme preinštalovali počítač z Wordu na mozillu a musíme všetko nainštalovať?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Dnes bolo nádherné počasie. Zobrala som vnučku a vybehli sme na neďaleký hrad. Lozili sme po zrúcaninách a hádali kde asi mala princezná obývačku a kde mala detskú izbu a kde asi býval jej tatko kráľ. Je tam taký kúsok obnovenej chodby a v ňom zvyšky po nejakej hodovačke. Malá to zbadala a zahlásila: Tak tuto mala princezná určite kuchyňu, pozri babi, ešte sú tu krabičky od džúsiku.
0 0
digehe1 digehe1

digehe1 je offline (nepripojený) digehe1

som samouk, ale nechám si rád poradiť od dobrých ľudí ...viac
digehe1 Pozri príspevok
Tak túto moju dilemu riešim asi týžden, stratila sa mi lišta na panely, ked chcem vložiť obrázok tak ju tam nemám na tej lište bol žltý obrázok s Tatrami ..........a to ostatné..neviem čo,alebo, že by to bolo tým, že sme preinštalovali počítač z Wordu na mozillu a musíme všetko nainštalovať?

neviem síce ako ale už som si tam tu lištu nejako popreklikala, takže ju mám, to teda bola fuška,,,,
3 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať