Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
horkoláčik horkoláčik

horkoláčik je offline (nepripojený) horkoláčik

Dáša_ Pozri príspevok
tak teraz neviem, či ma to pobavilo, či pohoršilo. Alebo len neveriacky krútim hlavou

to by ma fakt zaujímalo, koľko toto zvýšenie bude stáť po administratívnej stránke ... Či to nebude viac, ako celé zvýšenie na všetky deti na najbližší rok...
To sa podobá, čo som dostal mesačný výpis z bežného účtu - úroky 0,01 € (ešte, že sa úroky zdaňujú ročne, lebo inak NEVIEM neviem koľko by mi napočítali ).
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Cesta z Rajeckých do ZA zaplavená, ledva som prešla obchádzkou. Dúfam,že prestane pršať a voda opadne, aby som sa poobede dostala domov. Ešte že bývam na kopci, susedia majú všetko zatopené
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Vytešujem sa, lebo máme novú kuchynskú linku. Konečne sa priateľovi podarilo ma prehovoriť a ja som po x-rokoch "zatúžila" po novej linke. Ale dalo to fušku, kým ju zložil. Z nekonečného množstva dosiek je výsledok nádherný. Ešte ostierkovať kuchyňu ... a bude to ... OK.
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

Mňa neteší, keď prší a mne tečie voda z komína do kotla na vykurovanie a následne na práčku a do kúpelne. Kominár by mal prísť niečo dať na komín, aby to netieklo, ale samozrejme, v daždi nemôže ísť na strechu a keď bolo slnko, vtedy nemal čas . A samozrejme, kotol chodí často do poruchy a neohrieva vodu. Tak som musela volať technika, lebo kotol sa už ani nedal naštartovať .
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

Nuž ......
reklamacni_oddeleni.jpg  
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Lilka 1 Pozri príspevok
Mňa neteší, keď prší a mne tečie voda z komína do kotla na vykurovanie a následne na práčku a do kúpelne. Kominár by mal prísť niečo dať na komín, aby to netieklo, ale samozrejme, v daždi nemôže ísť na strechu a keď bolo slnko, vtedy nemal čas . A samozrejme, kotol chodí často do poruchy a neohrieva vodu. Tak som musela volať technika, lebo kotol sa už ani nedal naštartovať .
Fúha, teraz mi napadlo prečo ten môj nový a nehorázne drahý blbne. Má síce vývod len cez stenu, ale čo keď do neho prší??? Tiež tam musíme dať asi nejakú striešku nad vývod. Dobrý tip, ďakujem.
0 0
Mária27 Mária27

Mária27 je offline (nepripojený) Mária27

Emailom mi oznámili, že nakoľko ktorýsi deň bol výpadok Mágio, do konca mesiaca možno využívať všetky stanice zadarmo, nielen zaplatené. No nepotešilo by vás to?
Potom som zistila, že ja mám zaplatené všetky. No nerozčúlilo by vás to?
Ešteže neviem, ktorý to bol deň!
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

cathyc Pozri príspevok
Fúha, teraz mi napadlo prečo ten môj nový a nehorázne drahý blbne. Má síce vývod len cez stenu, ale čo keď do neho prší??? Tiež tam musíme dať asi nejakú striešku nad vývod. Dobrý tip, ďakujem.
Môj kotol tiež je nový a nepatrí k najlacnejším . Nerada by som o neho prišla. Ináč tú striešku mal dať kominár, keď ešte vyvložkoval komín. Teraz zahlásil, že to nie je jeho povinnosť. Povinnosť asi nie, ale prácu treba dokončiť.
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ľudkovia, neuveríííte mi, ale u nás normálne svieti slnko
0 0
renkama renkama

renkama je offline (nepripojený) renkama

nika.sum Pozri príspevok
Teraz pozeram Palbu na Markize o Kurzoch lietania babatiek. Mam az zimomriavky pri pohlade na to co s tymi babatkami robia. Ja som robila s miminkami, toto je nieco hrozne. Drzat dieta dole hlavou za jednu nozicku, hojdat ho dole hlavou a rozne hrozne neprirodzene pohyby...Ak ste to nevideli pozrite si to, podla mna je to strasne.
Bolo to naozaj strašné,nebola som schopná to ani dopozerať,takže nechápem na čo to je tým detičkám dobré.Ničo sa tým lietaním lieči?
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Kazu Pozri príspevok
Ľudkovia, neuveríííte mi, ale u nás normálne svieti slnko
Zuzka, už aj u nás ... Krása ...
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

Lilka 1 Pozri príspevok
Môj kotol tiež je nový a nepatrí k najlacnejším . Nerada by som o neho prišla. Ináč tú striešku mal dať kominár, keď ešte vyvložkoval komín. Teraz zahlásil, že to nie je jeho povinnosť. Povinnosť asi nie, ale prácu treba dokončiť.
A prečo by mal dokončiť, ak to nebola jeho povinnosť (ale napr strešného klampiara).
0 0
Lilka 1 Lilka 1

Lilka 1 je offline (nepripojený) Lilka 1

milláčikk Pozri príspevok
A prečo by mal dokončiť, ak to nebola jeho povinnosť (ale napr strešného klampiara).
No neviem koho je to povinnosť, ale revízny technik tvrdil, že to mal spraviť kominár. A keby to nerobieval kominár, prečo by sa potom prisľúbil, že za pekného počasia to príde spraviť?
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

renkama Pozri príspevok
Bolo to naozaj strašné,nebola som schopná to ani dopozerať,takže nechápem na čo to je tým detičkám dobré.Ničo sa tým lietaním lieči?
ešte keď sa deti učia v rannom veku plávať, tak to chápem. Je to pre ne prirodzené prostredie, veď 9 mesiacov v nej existovali. Nepočula som však nič o tom, že by tam aj lietali. Ktovie, možno tie deti, ktoré jej školenie prežijú, naozaj naučí lietať a na svete je nový vývojový stupeň ľudí. Len či sa to bude páčiť leteckému biznisu.
0 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Mária27 Pozri príspevok
Emailom mi oznámili, že nakoľko ktorýsi deň bol výpadok Mágio, do konca mesiaca možno využívať všetky stanice zadarmo, nielen zaplatené. No nepotešilo by vás to?
Potom som zistila, že ja mám zaplatené všetky. No nerozčúlilo by vás to?
Ešteže neviem, ktorý to bol deň!
Majka, že by sme mali rovnaký problém?... Rovnaký problém ?
http://www.porada.sk/1405971-post11492.html
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

Lilka 1 Pozri príspevok
No neviem koho je to povinnosť, ale revízny technik tvrdil, že to mal spraviť kominár. A keby to nerobieval kominár, prečo by sa potom prisľúbil, že za pekného počasia to príde spraviť?
Pozri v projekte a objednávke.

PS
resp vo faktúre
0 0
renkama renkama

renkama je offline (nepripojený) renkama

cathyc Pozri príspevok
ešte keď sa deti učia v rannom veku plávať, tak to chápem. Je to pre ne prirodzené prostredie, veď 9 mesiacov v nej existovali. Nepočula som však nič o tom, že by tam aj lietali. Ktovie, možno tie deti, ktoré jej školenie prežijú, naozaj naučí lietať a na svete je nový vývojový stupeň ľudí. Len či sa to bude páčiť leteckému biznisu.
Vždy som počula,že bábätkami a hlavne v perinke by sa nemalo ani len natriasať,lebo môžu dostať aj otras mozgu.A zrazu lietanie.No čo už,asi som zo starej školy,veď som rodila pred 17 rokmi.
2 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

renkama Pozri príspevok
Bolo to naozaj strašné,nebola som schopná to ani dopozerať,takže nechápem na čo to je tým detičkám dobré.Ničo sa tým lietaním lieči?
No neviem co sa im moze takto liecit, aj odbornici boli zhrozeni. Ved take malinke babo ma este jemne kosticky, krehku lebku a take "hojdanie" a moze sposobit otrasy a to nehovorim o klboch ramennych, ci bedrovych, moze mat z toho cely zivot problemy. Ja som robila 7 rokov instruktorku "plavania" miminiek. To malo pre deticky osoh: otuzovali, precvicovali si vdaka vode cele telicko, super to posobilo na srdiecko, dychanie. Co sa tyka ponarania - to je vlastne len komercny tah, ale ked to dieta zvlada, neprostestuje, je spokojne, tak mu to neskodi. Moje obe deti su vo vode ako doma a su zdravi a na foto pod vodou su s usmevom. Ak dieta ponarat nechce, tak by sa to s nim robit nemalo, ale to zalezi na instruktorke a velakrat na prehnanej ctiziadosti rodica. Pri tom co som vcera videla, som vobec nemala pocit, ze dieta je pri tom lietani pokojne, skor mi pripadalo soknute...
0 0
janka67 janka67

janka67 je offline (nepripojený) janka67

Kazu Pozri príspevok
Ľudkovia, neuveríííte mi, ale u nás normálne svieti slnko
Aj u nás normálne svietilo slnko ... a už zasa leje ...
A pred chvíľou boli nááááádherné dúhy
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať