Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Ja sa neodhlasujem. Už som sa dnes skúšala pripojiť aj cez Mozillu, či Chrome Google, Internet Explorer. Raz sa mi to podarí, potom idem na iný príspevok a už som zase "vonku". Žeby aj táto stránka bola premenlivá ako počasie?
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Aj mňa to od rána vyhadzuje a potom sa stránka nedá načítať. Odkedy Riško robil tú údržbu, nejako to tu hapruje. Dúfam, že sa to popraví.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Myslím, že včera som videla od Richarda odkaz, že budú nejaké problémy so stránkou. Niečo robia, ale už si nepamätám, že čo.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
JarkaL Pozri príspevok
Aj mňa to od rána vyhadzuje a potom sa stránka nedá načítať. Odkedy Riško robil tú údržbu, nejako to tu hapruje. Dúfam, že sa to popraví.
Ja som mala problém aj pred údržbou a mám aj po údržbe
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
cathyc Pozri príspevok
Myslím, že včera som videla od Richarda odkaz, že budú nejaké problémy so stránkou. Niečo robia, ale už si nepamätám, že čo.
Ten oznam bol, že dňa 5.6. od 22.00 hod. bude robiť na stránke údržbu. Upozorňuje nás, aby sme si pre istotu príspevok skopírovali.
Dúfam, že to naozaj nebude trvať dlho, pretože to čakanie na pripojenie, to je hrozné, a najhoršie na tom je, že po dlhom čakaní ti oznámi, že ťa nemôže pripojiť na server A kolotoč ide od začiatku ...
3 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

Zita5 Pozri príspevok
Ja som mala problém aj pred údržbou a mám aj po údržbe
Aj mne sa to často stáva, neviem čím to je. Hlavne ked chcem prejsť na ďaľšiu stranu, alebo šípkou na posledný príspevok, tak ma vyhodí z Porady. Vraj " skontrolujte si pripojenie" a pod. Ak ma nevyhodí, tak načítava do aleluja!
Iné stránky mi to nerobia, takže asi bude chyba tu...
6 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..ja mám zatiaľ s poradou pokoj, funguje až taká krása, dokonca rýchlo...len ma se-štve, že Martin Chodur mi doporučuje jazykový kurz angličtiny...a za 250€ mám letieť kdesi, kde ma to naučia...budem asik odtiaľto letieť aj zadara, keď ma to nas-štve nakomplet...


...a prajem vám krásny deň...
1 0
Jana Motyčková Jana Motyčková

Jana Motyčková je offline (nepripojený) Jana Motyčková

Potešil ma včera výborný koncert Jarka Nohavicu v Piešťanoch.
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

Zita5 Pozri príspevok
Ja som mala problém aj pred údržbou a mám aj po údržbe
Jediná, čo sa NESŤAŽUJE (že sa to zhoršilo)
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

pepsikova Pozri príspevok
..ja mám zatiaľ s poradou pokoj, funguje až taká krása, dokonca rýchlo...len ma se-štve, že Martin Chodur mi doporučuje jazykový kurz angličtiny...a za 250€ mám letieť kdesi, kde ma to naučia...budem asik odtiaľto letieť aj zadara, keď ma to nas-štve nakomplet...


...a prajem vám krásny deň...
Počuj Veronika, a ja naivka som si myslela že Martin Chodúr, chodúri len ku mne, že si ma vybral..no počkaj Martin
2 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zita5 Pozri príspevok
Ja som mala problém aj pred údržbou a mám aj po údržbe
Chyba: Spojenie prerušené





Pri načítaní stránky došlo k výpadku pripojenia k serveru.







Spojenie bolo nečakane prerušené počas pripájania alebo počas prenosu údajov. Dôvodom môže byť chyba siete niekde na ceste medzi počítačom a serverom. Ak problém pretrváva, preštudujte dokumentáciu alebo sa poraďte so svojím správcom siete alebo poskytovateľom internetu (ISP).


Tento oznam sa mi objavuje každú chvíľu, ide ma poraziť najmä ak mám rozpísaný príspevok a zruší ma .Toto mi robí pár dní aj doma na notbook aj vo firme na PC .
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
Zitus nie si s tým sama. Mne pre zmenu sa nedarí vôbec pripojiť. Až na nejaký 10-tý pokus.

Žeby sabotáž pred voľbami ?
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Cca od 10,00 som sa tiež nemohla pripojiť, ale aspoň som dobehla zmeškanú prácu. Teraz mi to striedavo raz ide, raz nejde.
0 0
elpka elpka

elpka je offline (nepripojený) elpka

žena vo svete mužov
čo ma strašne potešilo je, že mi konečne pustili dcérku z nemocnice, som strašne rada, že ju už mám doma pri sebe....
a čo ma skoro úplne dorazilo je, že synčekovi zistili zápal pľúc, tak neviem čo mám ešte čakať....aspoň, že ten oskar na Medarda svieti....
0 0
ecompka ecompka

ecompka je offline (nepripojený) ecompka

No ja som kusok od teba a u nás uz dnes aj naprsalo. Teda medardova kvapka bola a nie jedna. Hlavne ze v radiu od rana pocuvam ako je slnecno, u nás zacina byt slnecno az teraz.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Ráno cestou do práce som si išla do bankomatu dobiť kredit. Po odoslaní som mala dostať SMS, no nič nechodila a tak som nakoniec zistila, že som dobila niekomu inému. Ponaučenie z toho plynie " Nerob nič, pokiaľ nemáš poriadne otvorené oči!"
0 0
Zoltán Kovács Zoltán Kovács

Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac
VERONIKA6 Pozri príspevok
Ráno cestou do práce som si išla do bankomatu dobiť kredit. Po odoslaní som mala dostať SMS, no nič nechodila a tak som nakoniec zistila, že som dobila niekomu inému. Ponaučenie z toho plynie " Nerob nič, pokiaľ nemáš poriadne otvorené oči!"

Ber to ako dobrý skutok dňa.
0 0
VERONIKA6 VERONIKA6

VERONIKA6 je offline (nepripojený) VERONIKA6

Zoltán Kovács Pozri príspevok
Ber to ako dobrý skutok dňa.
Akurát ma mrzí, že som to nedarovala ľuďom povodňami postihnutým.
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

VERONIKA6 Pozri príspevok
Akurát ma mrzí, že som to nedarovala ľuďom povodňami postihnutým.
Pravdepodobnosť 5%.
0 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Skús osloviť operátora, možno pomôže. Mojej svokre niekto dobil omylom kredit - 1000 Skk a potom jej volal, že nech mu dá tých 1000. Moja svokra má mobil len na to, aby sme sa jej my dovolali, ona nás iba prezváňa a neminie ani tých 200 Skk načas, skoro vždy jej to prepadlo. Takže odmietla. Potom to operátor vyriešil, ten kredit jej stiahol.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať