Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Dáša_ Pozri príspevok
Nehroz , skús chváliť
Keď ho nie je začo chváliť. Mám tam pre mňa veľmi dôležité veci, ako fotky detí od mala a rôznych iných udalostí, a on mi urobí toto. Takže aj tak bude musieť ísť do servisu, aby mi zachránili aspoň tieto veci. Moja chyba, mám zálohy len niečoho z toho, stále som si robila čas, že si všetky podstatné veci zálohujem, ale nestihla som to. Kúpim si nový, a tento nechám deťom na hranie. A basta.
0 0
Oliwa Oliwa

Oliwa je offline (nepripojený) Oliwa

Dáša_ Pozri príspevok
Mňa včera potešil môj počítač.

Mám taký múzealný kúsok , beži bez preinštálacie cca 10 rokov
(win98). V podstate sa na nom iba raz menil vypínač, inak je bezúdržbový Neobjavili sa žiadne vírusy, všetko bežalo, ako malo. Robilo sa na ňom pravidelne. Až minulý mesiac sa niečo udialo a dal sa spustiť iba v núdzovom režime, nešla tlačiareň. Tak som na ňom robila iba tak provizórne, najhoršie bolo, že som nemohla tlačiť zostavy.

A včera som ho opäť pustila, bolo treba robiť súhrnný výkaz. Čuduj sa svet, tento môj miláčik sa včera rozhodol, že už funguje zase normálne. Pre istotu som to vyskúšala viac krát a zrazu je všetko OK.
...žeby bol spracovával výsledky volieb a keď je už po všetkom, vrátil sa k práci?
Inak gratulujem, keď Ti takto funguje už tretie "volebné obdobie"...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Takto žiarlivú manželku by som nechcel mať- zapálit muža zo žiarlivosti, nič moc
Nevhodné pre slabšie povahy...



0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo....????

Nechcite radšej počuť ...čítať ...

Ešte aj tento smajlík by sa hanbil , viac červenal , keby ma počul ...jak pohan nadávam ...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
buchač Pozri príspevok
Čo sa mi dnes stalo, čo ma rozčúlilo a čo ma potešilo....????

Nechcite radšej počuť ...čítať ...

Ešte aj tento smajlík by sa hanbil , viac červenal , keby ma počul ...jak pohan nadávam ...
..

..však už toľko nenapínaj...aj ja chcem vedieť nejaké nové nadávky...furt to isté dookola..ma už nebaví...
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

pepsikova Pozri príspevok
..

..však už toľko nenapínaj...aj ja chcem vedieť nejaké nové nadávky...furt to isté dookola..ma už nebaví...
Jedna staršia : Sprostý ako vagón tupých korčulí.

Jedna slušná : Choď tam, odkiaľ si prvý raz prišiel na tento svet.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Myslíte,že sa vôbec dá nejako brániť pred tou horou reklamných SMS ?S mailami som sa nejako vyrovnala,tam sa dá nastaviť spam,ale tie reklamné SMS ma vytáčajú neuveriteľne.
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

BXLmiami Pozri príspevok
Myslíte,že sa vôbec dá nejako brániť pred tou horou reklamných SMS ?S mailami som sa nejako vyrovnala,tam sa dá nastaviť spam,ale tie reklamné SMS ma vytáčajú neuveriteľne.
Nezapnúť mobil ??
0 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
BXLmiami Pozri príspevok
Myslíte,že sa vôbec dá nejako brániť pred tou horou reklamných SMS ?S mailami som sa nejako vyrovnala,tam sa dá nastaviť spam,ale tie reklamné SMS ma vytáčajú neuveriteľne.
niektoré sa dajú vypnúť v telefóne, alebo kontaktovať zákaznícku linku a požiadať o zrušenie reklamných sms.
1 0
arizona arizona

arizona je offline (nepripojený) arizona

alla66 Pozri príspevok
niektoré sa dajú vypnúť v telefóne, alebo kontaktovať zákaznícku linku a požiadať o zrušenie reklamných sms.
To som urobila asi pred rokom. Pár mesiacov bol pokoj a nedávno mi znovu začali chodiť
Aj mna to jeduje! Akoby sme tých reklám nemali všade dosť, ešte aj týmto otravujú
2 0
alla66 alla66

alla66 je offline (nepripojený) alla66

Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac
arizona Pozri príspevok
To som urobila asi pred rokom. Pár mesiacov bol pokoj a nedávno mi znovu začali chodiť
Aj mna to jeduje! Akoby sme tých reklám nemali všade dosť, ešte aj týmto otravujú
okrem bytobrania z 123 a žiadosť o pomoc kvôli záplavám mi nechodia žiadne sms....
aké sms máte na mysli?
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Vyprosila som si reklamné SMS z orangu,ale teraz mi začali chodiť-včera 8 dnes 3-z Halens,a z nejakého čísla 283 že digi TV a veštice ,no ak to mieni pribudať takýmto tempom tak budu mať moji pacienti smolu,mobil vyhádžem z okna.
0 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Dnes bola u nás Martinkina spolužiačka, a kým obedovali, trochu sme pokecali
no a potom mi Maťa prezradila, že Denisa povedala : máš coolovú maminu
to je dobre, či nie?
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Mňa dnes do nepríčetnosti vytočili pracovníčky BVS, keď som išla zrušiť odber vody z dôvodu predaja nehnuteľnosti, ktorú predávame so sestrou po starých rodičov miestnym susedom, ktorí majú všetky prípojky na IS a o ďalšie prípojky z pochopiteľných dôvodov nemajú záujem, veď na čo platiť 2x za hodiny?
Prvé, čo ma zarazilo, bolo to, že pracovníčka BVS sa s týmto problémom ešte nestretla, vraj je tam krátko (to ma má ako zákazníka zaujímať?) a nevie aký je postup. Problém konzultovala s prísediacou kolegyňou + ešte neviem kde volala.

Výsledok jej konzultácie bol následovný: Na to, aby sme Vám zrušili odberné miesto je potrebné, aby ste si pri prípojke vykopali jamu 1 x 1 m (furt neviem kde). Pri tejto info som skoro odpadla. A pýtam sa jej, že z akého dôvodu mám kopať jamu, že nevidím v tom žiaden zmysel, nakoľko hodiny sú v betonovej šachte, tak nech si ich odmontujú. Oni mi na to oznámili, že oni potrebujú urezať nejakú trubku, lebo by som si mohla hodiny namontovať sama a vlastné, to som druhý krát skoro odpadla. Pýtam sa jej, že kde približne by som tie hodiny zohnala a na čo by som to robila, keď idem nehnuteľnosť predať. Odpoveď znela, že ľudia robia kde aké podvody s hodinami (ďalšia vec, ktorá mňa nemusí zaujímať, ich problém). Pri otázke, že ako dlho to bude trvať, len priblblý výraz, odpoveď, to nevieme, dohodnite sa s technikom a šup mi do ruky tel. číslo.

Výsledok: a viem ja čo teraz? zrušenie som odovzdala, vlastne žiadosť o montážne práce, lebo také tlačivo na zrušenie oni vraj nemajú!!!!!

PS: ešte teraz vrčím ...... vrrrrrrrrrrr

PS2: v SPP pri vybavovaní žiaden problém, odmontujú do 5. prac. dní hodiny, pošlú vyúčtovaciu fa a vec je vybavená.

Ešte ma čakajú elektrárne, tak už teraz sa "teším"
4 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..prečítala som toto dva krát...ale fakt furt neviem, na čo máš kopať jamu!...asi videla tá baba, že máš krásne dlhé nechty, tak nech nie sú krajšie ako jej,vrazí ti do ruky krompáč...))))))))
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

pepsiIvana Š Pozri príspevok
..prečítala som toto dva krát...ale fakt furt neviem, na čo máš kopať jamu!...
Asi aby odrezali a zaslepili trubku mimo šachty - aby nezostaj na jej konci závit (na čierne pripojenie).
Ale na to stačí karboškou urezať pri stene šachty - natĺcť tam drevený kolík ..
0 0
Lubaba Lubaba

Lubaba je offline (nepripojený) Lubaba

Ivana Š Pozri príspevok
Dnes bola u nás Martinkina spolužiačka, a kým obedovali, trochu sme pokecali
no a potom mi Maťa prezradila, že Denisa povedala : máš coolovú maminu
to je dobre, či nie?
tak to by potešilo aj mňa
1 0
Ivana Š Ivana Š

Ivana Š je offline (nepripojený) Ivana Š

Pôvodca textu príspevku: pepsiIvana Š Pozri príspevok
..prečítala som toto dva krát...ale fakt furt neviem, na čo máš kopať jamu!...

a ja som tiež 2x prečítala a furt pochopiť neviem čo mám s pepsiIvanou Š a jamou?
0 0
milláčikk milláčikk

milláčikk je offline (nepripojený) milláčikk

Ivana Š Pozri príspevok
Pôvodca textu príspevku: pepsiIvana Š Pozri príspevok
..prečítala som toto dva krát...ale fakt furt neviem, na čo máš kopať jamu!...

a ja som tiež 2x prečítala a furt pochopiť neviem čo mám s pepsiIvanou Š a jamou?
Všetko neviem ani ja (a trošku som sa ponáhľal ).
0 0
bikam bikam

bikam je offline (nepripojený) bikam

Zvalik Pozri príspevok
No dnes hneď zrána ma rozčúlilo, že sa smetiarske auto postavilo pred naše naštartované a čakali sme cca.8 min. pokiaľ si spravia svoju povinnosť a uvoľnia nám prechod. Pánko šofér si pekne stihol
spraviť aj fajčiarsku prestávku.
Podobná situácia sa mi stala minule - v jednosmerke vykladal "pánko" tovar z kamióna, osobné autá okolo neho prešli, no ja som mala to šťastie, že predomnou išiel další náklaďák, ktorý už samozrejme okolo neho neprešiel, tak všetci za ním sme stáli, kým si dotyčný svoj tovar nevyložil.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať