Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

willma Pozri príspevok
fšecko je jednou po prvé, a nešil, čo ťa nezabije to ťa posilní
Danka beriem na vedomie...asi to tak musí byť OK
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
arizona Pozri príspevok
Ten ich neporiadok by som aj strpela...
Ja som už lastovičky nevidela zopár rokov... Buďte radi, že ich máte
U nás lastovičky už tiež nebývajú Ale u mojej dcéry na okne si spravili hniezdo juríčky a u nás na paneláku sú zase dažďovníky. Takže tiež máme trošku veselo.
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
jozka56 Pozri príspevok
Virtuálne som dostala na frak, nepáči sa mi to, nečakala som to tu
Jožka, nemôžeš byť trošku konkrétnejšia?
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

arizona Pozri príspevok
Ten ich neporiadok by som aj strpela...
Ja som už lastovičky nevidela zopár rokov... Buďte radi, že ich máte
Tiež som lastovičky už niekoľko rokov nevidela. Na našej bytovke si zvykli robiť hniezda (susedom na balkóne, inak na stene pri garážach, raz sa dokonca nejaké vtáčiky dostali cez otvorené okno do chodby k pivniciam, na rúrach od kúrenia si spravili hniezdo a vychovali tam potomstvo, ani okno sme nezatvárali, aby mohli lietať za potravou - ale to asi neboli lastovičky). Na drôtoch pred bytovkou mali pravidelne koncert pred jesenným odletom a teraz už roky nič. Kam sa podeli?
0 0
Laco-monter Laco-monter

Laco-monter je offline (nepripojený) Laco-monter

Llívia Pozri príspevok
Tiež som lastovičky už niekoľko rokov nevidela. Na našej bytovke si zvykli robiť hniezda (susedom na balkóne, inak na stene pri garážach, raz sa dokonca nejaké vtáčiky dostali cez otvorené okno do chodby k pivniciam, na rúrach od kúrenia si spravili hniezdo a vychovali tam potomstvo, ani okno sme nezatvárali, aby mohli lietať za potravou - ale to asi neboli lastovičky). Na drôtoch pred bytovkou mali pravidelne koncert pred jesenným odletom a teraz už roky nič. Kam sa podeli?
Odleteli do pustých krajín, kde niet ľudí.

Už sa nemohli pozerať na to hášterenie.
0 0
bobino38 bobino38

bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

..mňa rozveselila správa že Sulík má byť šefom parlamentu :-)))
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

rodina1 Pozri príspevok
Jožka, nemôžeš byť trošku konkrétnejšia?
Trochu na šuťáku, ale dnes som si to pozrela, veď to nebolo až také hrozné sa mi uľavilo. A tiež by som občas mohla aj zobák zavrieť alebo tohoto obmedziť/ ale určite zostane/ j
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Oliwa Pozri príspevok
[/COLOR]To poznám. Veď vieš - čistá bavlna.
Ale pre zachovanie tradícií treba niečo obetovať...
Alebo návrh na riešenie: presedlať z folklóru na moderný tanec!
To budeš mať samý elastan a polyamid...

.................................................. ................................
No, môj manžel ešte neopustil košele,........sama radosť zo žehlenia.

Buď rada, že neopustil nie košele, ale Teba!!!
Veď ktorá by mu ich tak pekne vyžehlila, ako Ty! Ber to ako dôkazový materiál, že Ťa má rád!
Ale, veď ja rada obetujem. Včera večer som akurát chystala kroje, vyžehlila, porozkladala po kreslách kým vychladnú. A naša drahá Nelinka sa rozhodla, že sa jej bude dobre hovieť na čerstvo vyžehlenej zásterke. Takže som musela najprv pooberať chlpy zo zásterky, a znovu ožehliť. No čo so psíkom, keď chcel pričuchnúť ku kultúre.
Na moderný tanec má dcérka oblečenie z dederónu-to slovo sa jej veľmi páči, keď jej žehlím veci, nezabudne mi pripomenúť aby som dederón nežehlila.
A čo sa týka manžela, ten vie, čo má doma. Zvykne si len tak pre seba vzdychnúť: "Ja by som bol bez teba stratený".
Tak len toľko.
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

bobino38 Pozri príspevok
..mňa rozveselila správa že Sulík má byť šefom parlamentu :-)))
Som si spomenul, že zvykol bývať slávnostný prípitok, teraz bude slávnostné pofajčenie, alebo vyfajčenie?
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Llívia Pozri príspevok
Tiež som lastovičky už niekoľko rokov nevidela. Na našej bytovke si zvykli robiť hniezda (susedom na balkóne, inak na stene pri garážach, raz sa dokonca nejaké vtáčiky dostali cez otvorené okno do chodby k pivniciam, na rúrach od kúrenia si spravili hniezdo a vychovali tam potomstvo, ani okno sme nezatvárali, aby mohli lietať za potravou - ale to asi neboli lastovičky). Na drôtoch pred bytovkou mali pravidelne koncert pred jesenným odletom a teraz už roky nič. Kam sa podeli?
asi su u nas v parku. Mame v sidlisku taky park medzi panelakmi, ja mam do neho vyhlad priamo z okna. Lastovicky tu lietaju vo velkom krdli, podvecer su tu dost velke nalety a ked vecer stichnu, tak sa zacnu ozyvat kuviky, maju blizko nas hniezdo a malicke pipa ked mama ide na lov a z druhej strany parku mu odpoveda dalsi drobec.... Mame to tu akoby sme zili priamo v prirode
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Llívia Pozri príspevok
K tým košeliam mi ešte napadlo, že akú výhodu máme my, ženy: keď sa nepodarí ožehliť blúzku, stále sa môžeme ksichtiť, že je to ten moderný pokrčený vzhľad!
však to, ale chlap obchodník si to nemôže dovoliť...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

jozka56 Pozri príspevok
A ja tu moju svadobnú žehličku nie a nie zničiť, kolečko silon, hodváb, vlna...len, šnúra skoro na nič, ale furt žehlí. Keď vypovie, budem na ňu nakúkať, tak si kúpim parádnu naparovaciu
je rozdiel naparovacia a parná žehlička...

ja mám parnú žehličku a nedám na ňu dopustiť, ale pomaly už končí, zrejme sa jej upchal parovod. Ak bude definitívne po nej, budem chcieť tiež iba parnú, máme takú z teleshoppingu tuším, svokra mala tiež, ale po pokazení si kúpila parnú žehličku siemens a tiež je spokojná.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
Mňa dnes potešila účasť na promóciách môjho synáčika.
Zarmútilo ma, že dnešné mladé dámy - Ing. - nevedia, ako sa vhodne obliecť pri takejto príležitosti.
0 0
terezamaria terezamaria

terezamaria je offline (nepripojený) terezamaria

som jednoducho žena
Rozalka Pozri príspevok
Mňa dnes potešila účasť na promóciách môjho synáčika.
Zarmútilo ma, že dnešné mladé dámy - Ing. - nevedia, ako sa vhodne obliecť pri takejto príležitosti.


Rozalka blahoželám, určite máš veľkú radosť. Nech sa synáčikovi v živote darí.
Je to prenádherný pocit, i keď je to prvý veľký krok k povolaniu, k práci. Rodič vždy pozerá na to svoje dieťa s takou naozajstnou úctou.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

nika.sum Pozri príspevok
asi su u nas v parku. Mame v sidlisku taky park medzi panelakmi, ja mam do neho vyhlad priamo z okna. Lastovicky tu lietaju vo velkom krdli, podvecer su tu dost velke nalety a ked vecer stichnu, tak sa zacnu ozyvat kuviky, maju blizko nas hniezdo a malicke pipa ked mama ide na lov a z druhej strany parku mu odpoveda dalsi drobec.... Mame to tu akoby sme zili priamo v prirode
U nás na balkóne si v závesnom kvetináči urobili vtáčiky hniezdo, tiež máme trochu prírody
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

Dav Pozri príspevok
U nás na balkóne si v závesnom kvetináči urobili vtáčiky hniezdo, tiež máme trochu prírody
Dav a čo hovorí na hniezdo Wendička?
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Dav Pozri príspevok
U nás na balkóne si v závesnom kvetináči urobili vtáčiky hniezdo, tiež máme trochu prírody
To je mile, u nas si v kvetinacoch na balkone hovie nas kocur.
0 0
Dav Dav

Dav je offline (nepripojený) Dav

jozka56 Pozri príspevok
Dav a čo hovorí na hniezdo Wendička?
Našťastie iba zdvihne hlavu hore, nastraží uši, preňucháva a čuduje psa, čo to chce byť za zvuky a vôňu
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Mna potesila zdravotna poistovna. Neviem preco, ale poslali mi cca o 13 EUR viac ako preplatok na RZZP ako mne vysiel v podanom RZZP za r.2009. Takze ked si este pripocitam dan co si strhli... neviem kde som spravila chybu, ale myslim, skor ze ju spravili oni ked mi posielali preplatok na preddavkoch zaplatenych bez pravneho dovodu - bola som na rodicovskej a tak som to mala komplikovanejsie, lebo ja som pre istotu platila viac, aby ma potom neporazilo. Za r. 2008 a cast roku 2009 mi vysporiadali este v 12/2009 a akosi to asi zle vypocitali. Snad nebudu uz nic chciet naspat.
0 0
Rozalka Rozalka

Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac
terezamaria Pozri príspevok
Rozalka blahoželám, určite máš veľkú radosť. Nech sa synáčikovi v živote darí.
Je to prenádherný pocit, i keď je to prvý veľký krok k povolaniu, k práci. Rodič vždy pozerá na to svoje dieťa s takou naozajstnou úctou.
Mám veľkú radosť, najmä kvôli nemu, pretože školu študoval popri zamestnaní, čo bolo dosť náročné na čas. Chodiť do BA každú sobotu - čas/nečas - mňa by to už dávno prestalo baviť.
Naviac: povolaním je účtovník a skúšobné obdobie sa dosť prekrýva s daňovou sezónou.


Ešte viac obdivujem takých študentov, ktorí popri zamestnaní sa musia starať ešte aj o rodinu.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať