Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Zvalik Pozri príspevok
ahoj ... aj sa pochválim s mojimi dvoma andelmi obidvaja mali na vysvedčení samé jednotky! dúfam, že to pojde tak aj ďalej!
Nikdy som nemohol pochopiť samých jednotkárov, ako to možu dosiahnuť...,nemožeš mi tie vysvedčenia naskenovať a poslať? Nikdy som samé jedničky nevidel...
Btw- aj troječky majú niečo do seba...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Katy a R Pozri príspevok
Tak ja som dnes predýchavala toto (nemôžem ani tu napísať, čo to so mnou urobilo...)
Vnučka nedostala vysvedčenie ... a dôvod? V piatok dostala pochvalu (písomnú) od triedneho učiteľa za vynikajúci prospech. Doma sa o tom zmienila, pochvala však ostala v žiackej knižke.... a háčik je v tom, že to mala dnes vrátiť - podpísané rodičom. Vysvečko dostane, keď tú pochvalu donesie.
Čo na to poviete ..... toto je už aj na mňa veľa ... a to si myslím, že už som riadne obrnená voči všelijakým byrokratickým manierom.
To nieje byrokracia-to je na psychiatriu...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Stanislav 1975 Pozri príspevok
No zistil som,že Lilka je na kozmonautov...
AM

A to Ťa potešilo alebo sklamalo????
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

2009 Pozri príspevok
AM

A to Ťa potešilo alebo sklamalo????
ani jedno ,ani druhé-to bolo konštatovanie...
0 0
2009 2009

2009 je offline (nepripojený) 2009

Oki
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Ja som mimoriadne smutný z tohto-

http://tvnoviny.sk/spravy/krimi/trag...nym-autom.html

V jednej chvíli prísť o 39 r. manželku a dve-18,14 ročné deti a nie vlastnou vinou navyše-to musí byť iné peklo, to je troška veľa aj na mňa...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Nikdy som nemohol pochopiť samých jednotkárov, ako to možu dosiahnuť...,nemožeš mi tie vysvedčenia naskenovať a poslať? Nikdy som samé jedničky nevidel...
Btw- aj troječky majú niečo do seba...
ja som nemohla pochopiť zase tých, ktorí na mňa prstom ukazpovali, že tá čo má módny doplnok - barlu, je aj najlepšia žiačka z triedy , samozrejme bifľoška a pod. Pritom som sa moc neučila, stačilo dávať pozor na hodinách. Toto bolo na SŠ. Na ZŠ bol od takých rečí pokoj, mala som jednotky, dvojky, ale môj brat bol najhorším žiakom a to vyhlasovali, vtedy som sa mu nepriznávala.
A potom som počúvala o staršej sestre, ona bola priemernou žiačkou, a keď niečo zlé urobila, prišla jej triedna za mňou ...
Pokoj od rečí bol iba na VŠ.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Llívia Pozri príspevok
Hneď ráno ma potešilo, že sa môj drahý škrečok nechal nalákať na svetielko, vyliezol spoza gauča a ja som ho konečne mohla dať späť do klietky (aj keď sa pri tom bránil). "Vďaka" nemu som zase išla spať o pol jednej v noci.

Neteší ma, že bývame na konci sveta, ktorý nie je zakreslený na žiadnej mape a nedá sa k nám telefonovať, len od nás von - toto usudzujem z toho, že T-com nás zase nenašiel:


A teším sa na to, že ak bude poobede pekne (t.j. nebude pršať a vonku nebude ako v pekle), tak budem mať dnes za sebou prvých 1.000 km na mojom biku v tomto roku.
Buď rada, že nie ste na žiadnej mape. To znamená, že nebudete ani na tej povodňovej a tým pádom máš nárok poistiť si dom.
Len by ma zaujímalo na čo sa pretransformujú poisťovne keď už každá piaď zeme bude zakreslená na nejakej ohrozenej mape. Čo budú poisťovať? Zdravý rozum??? Bože a ktorý???
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
ja som nemohla pochopiť zase tých, ktorí na mňa prstom ukazpovali, že tá čo má módny doplnok - barlu, je aj najlepšia žiačka z triedy , samozrejme bifľoška a pod. Pritom som sa moc neučila, stačilo dávať pozor na hodinách. Toto bolo na SŠ. Na ZŠ bol od takých rečí pokoj, mala som jednotky, dvojky, ale môj brat bol najhorším žiakom a to vyhlasovali, vtedy som sa mu nepriznávala.
A potom som počúvala o staršej sestre, ona bola priemernou žiačkou, a keď niečo zlé urobila, prišla jej triedna za mňou ...
Pokoj od rečí bol iba na VŠ.
Ale to sú taký primitívovia, čo ukazujú na niekoho-a čo keď si mala barlu? Ale vždy sa nájdu hlupáci, no čo už...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
ja som nemohla pochopiť zase tých, ktorí na mňa prstom ukazpovali, že tá čo má módny doplnok - barlu, je aj najlepšia žiačka z triedy , samozrejme bifľoška a pod. Pritom som sa moc neučila, stačilo dávať pozor na hodinách. Toto bolo na SŠ. Na ZŠ bol od takých rečí pokoj, mala som jednotky, dvojky, ale môj brat bol najhorším žiakom a to vyhlasovali, vtedy som sa mu nepriznávala.
A potom som počúvala o staršej sestre, ona bola priemernou žiačkou, a keď niečo zlé urobila, prišla jej triedna za mňou ...
Pokoj od rečí bol iba na VŠ.
Ja som nebol ani najlepším ale ani najhorším žiakom- ja som si držal svoj trojkový štandard- s výnimkou zemepisu, dejepisu, ruštiny a slovenčiny-tam som mal jedničky, max 2-ky-ale matika, fyzika,chémia- to bola katastrofa... a zo správania to bolo ako na hojdačke-raz 1 raz 2 a tak sa to striedalo...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ale to sú taký primitívovia, čo ukazujú na niekoho-a čo keď si mala barlu? Ale vždy sa nájdu hlupáci, no čo už...
ešte aj starí ľudia sa ma vypytovali, či musím mať tú barlu, či bez nej neviem chodiť, že či si nevymýšľam, už aj v tom čase bola na predpis, a učiteľky, to je tiež kapitola, jedine triedna bola v tomto super, a slovenčinárka. Ostatné ma obchádzali, ešte aj matikárka mala des v očiach ako zvládnem cestu na olympiádu, to bolo krajské kolo
Ja som cestovala autobusom do školy, taška na chrbte, igelitka na zemi, barla v ruke, a jednou som sa držala, mládež sedela, púšťali ma starší ľudia, alebo tehotné
vedela by som písať
ale našťastie, som to nijak tragicky nebrala, pre mňa vždy bolo aj je dôležité, že chodím, aspoň si uvedomujem ten pocit, že môžem chodiť aj keď v rámci mojich možností , ale kam chcem, tam idem.
7 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
ešte aj starí ľudia sa ma vypytovali, či musím mať tú barlu, či bez nej neviem chodiť, že či si nevymýšľam, už aj v tom čase bola na predpis, a učiteľky, to je tiež kapitola, jedine triedna bola v tomto super, a slovenčinárka. Ostatné ma obchádzali, ešte aj matikárka mala des v očiach ako zvládnem cestu na olympiádu, to bolo krajské kolo
Ja som cestovala autobusom do školy, taška na chrbte, igelitka na zemi, barla v ruke, a jednou som sa držala, mládež sedela, púšťali ma starší ľudia, alebo tehotné
vedela by som písať
ale našťastie, som to nijak tragicky nebrala, pre mňa vždy bolo aj je dôležité, že chodím, aspoň si uvedomujem ten pocit, že môžem chodiť aj keď v rámci mojich možností , ale kam chcem, tam idem.
No to som mimoriadne prekvapený,že aj učiteľky,to ma dostalo poriadne...
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Ja som nebol ani najlepším ale ani najhorším žiakom- ja som si držal svoj trojkový štandard- s výnimkou zemepisu, dejepisu, ruštiny a slovenčiny-tam som mal jedničky, max 2-ky-ale matika, fyzika,chémia- to bola katastrofa... a zo správania to bolo ako na hojdačke-raz 1 raz 2 a tak sa to striedalo...
proti môjmu bratovi, si bol veľmi dobrý.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cathyc Pozri príspevok
Buď rada, že nie ste na žiadnej mape. To znamená, že nebudete ani na tej povodňovej a tým pádom máš nárok poistiť si dom.
Len by ma zaujímalo na čo sa pretransformujú poisťovne keď už každá piaď zeme bude zakreslená na nejakej ohrozenej mape. Čo budú poisťovať? Zdravý rozum??? Bože a ktorý???
Poopravím ťa, ak bola na mieste záplava( aj len lokálna) za posledných 10 rokov, tak sa to nepoistí, aj keď by nebola na povodňovej mape...
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

lenkak Pozri príspevok
proti môjmu bratovi, si bol veľmi dobrý.
Aj ked raz tá 2 zo správania, bola nespravodlivá- údajne som rozbil dvere na záchode, keď som bol cez hodinu na wc fajčiť- fajčiť som bol,ale dvere som nerozbil-to na mňa našili...
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Poopravím ťa, ak bola na mieste záplava( aj len lokálna) za posledných 10 rokov, tak sa to nepoistí, aj keď by nebola na povodňovej mape...
pracovníčka Allianzu v telke tvrdila, že oni nemajú žiadne obmedzenia.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
Stanislav 1975 Pozri príspevok
Aj ked raz tá 2 zo správania, bola nespravodlivá- údajne som rozbil dvere na záchode, keď som bol cez hodinu na wc fajčiť- fajčiť som bol,ale dvere som nerozbil-to na mňa našili...
veď keď bolo na koho, tak prečo nie.
nemal si ísť fajčiť.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

cathyc Pozri príspevok
pracovníčka Allianzu v telke tvrdila, že oni nemajú žiadne obmedzenia.
Klamala teta..., v zmluve je otázka, či tam už niekedy bola záplava-ak áno, tak sa to poistí ale s výlukou povodne,záplavy
Btw- never všetkému kto čo povie v telke...
2 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Však si písala, že ti škrečok minule zomrel na infarkt, či to už máš nového???
Škrečulka zomrela, ale či na infakrt, to neviem
Nový/príp. noví sú v pláne - akonáhle prestanú tu v okolitých chov produktoch falšovať roborákov (roborák = škrečok roborovský) (falšujú ich tak, že do boxov s nálepkou "roborák" strčia džungárov ).
Mala som naraz 6 škrečkov, 2 zomreli, ten "utečenec" bol jeden zo zvyšných 4 (ktorý mimochodom minulý týždeň prehrýzol anténny kábel, za čo ma zvyšok rodiny riadne zvozil, keďže chvíľu boli bez TV).
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Llívia Pozri príspevok
Škrečulka zomrela, ale či na infakrt, to neviem
Nový/príp. noví sú v pláne - akonáhle prestanú tu v okolitých chov produktoch falšovať roborákov (roborák = škrečok roborovský) (falšujú ich tak, že do boxov s nálepkou "roborák" strčia džungárov ).
Mala som naraz 6 škrečkov, 2 zomreli, ten "utečenec" bol jeden zo zvyšných 4 (ktorý mimochodom minulý týždeň prehrýzol anténny kábel, za čo ma zvyšok rodiny riadne zvozil, keďže chvíľu boli bez TV).
ja som raz mal škrečkov a skončilo sa to vraždou- chudákovi škrečkovi odkusli tí druhí polovičku hlavy, chudáčisko ešte žil asi deň s polovičkou hlavy...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať