Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Čo je optimálne pre jedného, pre druhého byť nemusí.
Otázka je ktoré si potom vybrať.
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

...mne sa páči výraz "neatypický" ..
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Zdroj :Regionálne noviny Nitriansko - Zlatomoravecko
Nezávislé občianske hnutie - Obyčajní ľudia

Postreh 2: V parlamentnej reštaurácii Vám nedajú bloček z pokladne. Čiašnička k Vám príde a účet Vám zráta na kalkulačke .Zaujímavé .



P.S. Čo k tomu dodať , človek zostane v nemom úžase , ak takéto niečo číta .
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Zita5 Pozri príspevok
Zdroj :Regionálne noviny Nitriansko - Zlatomoravecko
Nezávislé občianske hnutie - Obyčajní ľudia

Postreh 2: V parlamentnej reštaurácii Vám nedajú bloček z pokladne. Čiašnička k Vám príde a účet Vám zráta na kalkulačke .Zaujímavé .



P.S. Čo k tomu dodať , človek zostane v nemom úžase , ak takéto niečo číta .
čašníčka má zrejme imunitu, ke´d je v parlamente
0 0
rodina1 rodina1

rodina1 je offline (nepripojený) rodina1

Som jedna z vás
Zita5 Pozri príspevok
Zdroj :Regionálne noviny Nitriansko - Zlatomoravecko
Nezávislé občianske hnutie - Obyčajní ľudia

Postreh 2: V parlamentnej reštaurácii Vám nedajú bloček z pokladne. Čiašnička k Vám príde a účet Vám zráta na kalkulačke .Zaujímavé .


P.S. Čo k tomu dodať , človek zostane v nemom úžase , ak takéto niečo číta .
Zaujímavé bude, keď sa na poradu obráti majiteľ parlamentnej reštaurácie s otázkou, čo má robiť, keďže sa mu ohlásila daňová kontrola?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
rodina1 Pozri príspevok
Zaujímavé bude, keď sa na poradu obráti majiteľ parlamentnej reštaurácie s otázkou, čo má robiť, keďže sa mu ohlásila daňová kontrola?
Majiteľ ? Však to tuším patrí štátu .
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
TAMTAMY NEFUNGUJÚ?
Pri jedle vládne uvoľnenejšia atmosféra než v rokovacích miestnostiach a poslanci tam prejavujú viac svoju ľudskú stránku ako pracovnú. O čašníkoch a servírkach, s ktorými sa tam stretávajú sme však dostali iba strohé informácie. "Reštauračné zariadenie v parlamente patrí štátu. Jeho zamestnanci sú štátnymi zamestnancami a prechádzajú predpísaným výberovým konaním,“ povedal hovorca parlamentu Šarišský.

Zdroj :http://ozene.zoznam.sk/cl/11246/104234/Dobry-dzob

Je to síce starší článok , ale ....
0 0
willma willma

willma je offline (nepripojený) willma

nejaký dobrák asi súrne potreboval spätné zrkadlá no tak si poslúžil z môjho služobného auta - som na pokraji infarktu. Len nedávno sa mi auto vrátilo zo servisu pre potrebnú kompletnú výmenu pravej strany, lebo iný dobrák mi ju zničil ani vlastne neviem ako a teraz toto.
0 0
BXLmiami BXLmiami

BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

Stanislav 1975 Pozri príspevok
Lívinečka moja, viem že sa budeš teraz hnevať,ale vobec s tebou nesúhlasím- keď žena nemože mať bábo a velmi ho chce tak by sme jej na to mali dať šancu, stojí to dosť vela a nie každá si to može dovoliť-tak prečo jej nedať aspoň nádej...-ja som za,ako to je teraz...
Sancu by určite mala dostať a nie jednu,ale nie z kapitoly zdravotníctvo.
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
BXLmiami Pozri príspevok
Sancu by určite mala dostať a nie jednu,ale nie z kapitoly zdravotníctvo.
..


..no, možno by sa mohli angažovať babky- bylinkárky..lebo inak neviem, kto by pomohol...
0 0
pavol54 pavol54

pavol54 je offline (nepripojený) pavol54

Llívia Pozri príspevok
A tú poslednú vetu si si tam prečítal, že ukameňovali 13-ROČNÉ dievča pre cudzoložstvo, aj keď podľa iných organizácií bola znásilnená? A tomu sviniarovi, čo jej to urobil, spravili čo?!
Správy o ukameňovaní "neverníc" sa občas objavia, ale v tomto článku je to asi prvýkrát, čo bol postihnutý aj chlap.
Iný kraj iný mrav, V národoch za polárnym kruhom je dokonca povinnosť hosťa na noc zdielať spoločné lôžko s manželkou hostiteľa, teda sa s ňou pomilovať, a niet väčšej urážky ak to neurobí.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

pepsikova Pozri príspevok
..[/B]


..no, možno by sa mohli angažovať babky- bylinkárky..lebo inak neviem, kto by pomohol...
To som netušila, že babky-bylinkárky sú také bohaté, že by mohli sponzorovať umelé oplodnenie.
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

pavol54 Pozri príspevok
Iný kraj iný mrav, V národoch za polárnym kruhom je dokonca povinnosť hosťa na noc zdielať spoločné lôžko s manželkou hostiteľa, teda sa s ňou pomilovať, a niet väčšej urážky ak to neurobí.
Dík za upozornenie, už radšej za polárny kruh nepôjdem, ja totiž nerada spím s niekým v jednej posteli a čo tak by som tam ešte robila s manželkou hostiteľa?

Taká smola, teraz by sa mi pobyt za polárnym kruhom aj hodil, veď toto peklo, čo tu máme, ma riadne štve, ba až s...e. Ako mám v týchto horúčavách splniť svoje predsavzatie - každý mesiac 1.000 km na biku? Teraz radšej trčím doma, ani von kvôli tým horúčavám radšej nechodím.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
buchač Pozri príspevok
...
Ja som sa urval na chalupu , mobily v podstate vypnuté ...užíval si veget ...vnučka , grilovačka , opekačka ...
Pokračovanie plodných piatkov a víkendov ...tentoraz síce bez maličkej ...ale inak v pohode ...

Na stole je 14 litrov ...
Pod stolom čaká /lo/ ešte ďalších 13 litrov ...

Komu sa chce , nech si spočíta počet fliaš ...
Prva uroda 1.jpg  
Cucoriedky.jpg  
11072010326.jpg  
1/1
4 0
tuta tuta

tuta je offline (nepripojený) tuta

no Juraj, už máš odpoveď nato, keď sa Ťa zima opýta, čo si robil v lete...
0 0
Žabinka Žabinka

Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

Mňa celkom potešilo, že som sa dala po 15-tich rokoch nahovoriť na výlet na kúpalisko. Napriek tomu, že neobľubujem veľké davy ľudí, bolo tam super, a dokonca som išla prvý raz v život na tobogane. A bola som štyrikrát! A ešte som bola aj na šmykľavke, vo vírivke, v horúcom bazéne (to bolo pre mňa ako pre starší ročník asi najlepšie ). Deti sa na mne zabávali, že sa na všetkom čudujem, pre ne to boli všetko známe veci. Výborný deň.
0 0
Vlastas Vlastas

Vlastas je offline (nepripojený) Vlastas

žena
Buchač kde si bol na tých čučoriedkach. Prezraď.
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

buchač Pozri príspevok
Pokračovanie plodných piatkov a víkendov ...tentoraz síce bez maličkej ...ale inak v pohode ...

Na stole je 14 litrov ...
Pod stolom čaká /lo/ ešte ďalších 13 litrov ...

Komu sa chce , nech si spočíta počet fliaš ...
Tak to zavidim, my v BA si ich akurat mozeme kupit v obchode...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Llívia Pozri príspevok
To som netušila, že babky-bylinkárky sú také bohaté, že by mohli sponzorovať umelé oplodnenie.
..


...kdeže sponzorovať...čarovať budú a miešať zelinky..ako kedysi, keď ešte nebolo zdravotníctvo..
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Vlastas Pozri príspevok
Buchač kde si bol na tých čučoriedkach. Prezraď.
Chalupu mám v takom kraji ...
Bohatá na lesné plody ...zverinu ...
Ale priznám sa bez mučenia ...nezbieral som ja , nezvládol by som to v tých kopcoch s mojím diabetesom ...
Dal som objednávku a doniesli mi ...cena ? ...primeraná za ten výkon ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať