Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

buchač Pozri príspevok
Mimochodom ...keď už mám tú dobrú pamät ...

1. Neboli to diviaky , ale svine...

2. Rok , to si bol na vojenčine v Jelšave

3. Hej ...a máš pravdu , vojsko už nemá PRH - pomocné roľnícke hospodárstva ...lebo tam sa svine chovali ...

žiadne svine, originál diviačiky s pásikmi ...-zas ma nepodceňuj...
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

Teraz mi kamaratka hovorila, ze sa jej prihovorila v autobuse pani, co bola svedkom ako v BA pri autobusovej stanici na Nivach zrazilo auto asi 16 r. chlapca. Vysiel z poza trolejbusu a kym prisla sanitka skonal. Boze, ja mam 15-rocneho. a uz mu leziem na nervy ked ho upozornujem, aby daval pozor na ceste a pod. Chudaci rodicia....
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Llívia Pozri príspevok
Na môj dôchodok nebude robiť nikto. Neplánujem sa dožiť 70.
Skús sa pozrieť na vec inak ty - prečo by som mala ja niekomu prispievať vo veci, keď mu nejde o zdravie a život? Chceš prispievať? Nie je problém - založ si nadáciu, občianske združenie alebo niečo podobné a môžeš prispievať, koľko chceš, nikto ti v tom nebráni. A tí, ktorí zo svojho prispievať nechcú, nebudú, nie ako teraz, že sú nútení zákonom. A to nie je len môj názor.
A spokojní všetci nikdy nebudeme
Našťastie, nie vo svojích rukách máš rozhodnutie akého veku sa chceš, alebo nie dožiť. Ľudská nadutosť niekedy naozaj nepozná hraníc.
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

cathyc Pozri príspevok
Našťastie, nie vo svojích rukách máš rozhodnutie akého veku sa chceš, alebo nie dožiť. Vážene nemám? A kto má? Nezodpovední vodiči napríklad? Ľudská nadutosť niekedy naozaj nepozná hraníc. Načo toľká sebakritika? (Chvályhodné, si jedna z mála, ktorý si ju pripustia )


V texte.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Llívia Pozri príspevok

V texte.
Ja si ju pripúšťam, ale Ty s tým máš značný problém.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
nika.sum Pozri príspevok
Teraz mi kamaratka hovorila, ze sa jej prihovorila v autobuse pani, co bola svedkom ako v BA pri autobusovej stanici na Nivach zrazilo auto asi 16 r. chlapca. Vysiel z poza trolejbusu a kym prisla sanitka skonal. Boze, ja mam 15-rocneho. a uz mu leziem na nervy ked ho upozornujem, aby daval pozor na ceste a pod. Chudaci rodicia....
...a šofér nie ...??????????????????
Ten nie je chudák ???
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

cathyc Pozri príspevok
Ja si ju pripúšťam, ale Ty s tým máš značný problém.
Nepoznáš ma, nevieš, kto som a s čím mám alebo nemám problém.

cathyc Pozri príspevok
Našťastie, nie vo svojích rukách máš rozhodnutie akého veku sa chceš, alebo nie dožiť. Ľudská nadutosť niekedy naozaj nepozná hraníc.
A na rozdiel od teba neoznačujem ľudí za nadutých, keď nesúhlasím s ich názorom, alebo keď sa mi ich názor nepáči. Skúsila si si vôbec prečítať, na čo moja citácia, ktorú si dala k svojmu príspevku, reagovala, aby si bola v obraze?
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Mám dojem, že dnes je biopredpoveď stupeň č. 8...
Ja vtedy ťažko chápem a akonáhle pocítim ten moment ťažkopádnosti a ťažkochápavosti, nepúšťam sa do žiadnych rozhovorov, lebo ten osmičkový stupeň nerobí dobre ani mne ani môjmu okoliu

Našťastie z tej horúčavy u nás v KE začalo pršať, schladí to aspoň nás na ďalekom východe, čo ma nesmierne teší .
0 0
evuš evuš

evuš je offline (nepripojený) evuš

... neviem, čo sa mi stalo, čo ma rozčúlilo, či potešilo, len sa akosi neviem "povzniesť" nadtým /skôr neviem pochopiť/, že sa tu ešte stále doťahujete ??!!!
Je krásny deň, nikto nevie ani kedy, ani ako, ani ako dlho, tak prečo si navzájom ubližovať ?! Krásny dník a pamätajte, že s úsmevom to ide lepšie
1 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
Našťastie z tej horúčavy u nás v KE začalo pršať, schladí to aspoň nás na ďalekom východe, čo ma nesmierne teší
to čo je toto za poriadok - a my tu chudáci na západe - ten Iľko, to si odskáče
0 0
Halli Halli

Halli je offline (nepripojený) Halli

hanelie Pozri príspevok
to čo je toto za poriadok - a my tu chudáci na západe - ten Iľko, to si odskáče
len aby si to neodskákali aj naše autá...už som mala tu česť po krupobití mesačne auto zničené..,..
0 0
nika.sum nika.sum

nika.sum je offline (nepripojený) nika.sum

slavica Pozri príspevok
len aby si to neodskákali aj naše autá...už som mala tu česť po krupobití mesačne auto zničené..,..
Drzim palce, aby to nebolo take vazne....
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Llívia Pozri príspevok
Gabi03, šmykla sa ti ručička pri hodnotení môjho príspevku č. 12484.



To, že nesúhlasíš s mojím príspevkom ešte neznamená, že je nevhodný; to, že si napíšem svoj názor, ktorý sa ti nepáči (a nech sa kľudne nepáči aj väčšine), neznamená, že je nevhodný. Alebo ty v ňom niečo nevhodné vidíš?
Llívia, upokoj sa...berieš príliš vážne oddychové témy.
Posielam Ti , naozaj, úprimne.
Takto sa tej 70tky naozaj nedožiješ a to dúfam nechceš.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Llívia Pozri príspevok
Nepoznáš ma, nevieš, kto som a s čím mám alebo nemám problém.



A na rozdiel od teba neoznačujem ľudí za nadutých, keď nesúhlasím s ich názorom, alebo keď sa mi ich názor nepáči. Skúsila si si vôbec prečítať, na čo moja citácia, ktorú si dala k svojmu príspevku, reagovala, aby si bola v obraze?
som v obraze. Reagovala som však na Tvoju vetu, že sa nehodláš dožiť 70 rokov. S dovolením toto naozaj nemáš vo svojích rukách. Okrem iného som si všimla aj to, s akou nevôľou sa Tvoje príspevky stretávajú v tejto téme. Ja Ti tento názor neberiem. Ty ani ja to nevyriešime. Moja reakcia bola mierená len a len na túto vetu. K tomu o čom sa tu dohadujete sa nevyjadrujem. Necítim, že by som mala. Je to všetko uhol pohľadu.
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
Vysvetľoval som dnes účtovno-poradenskej firme z jedného nemenovaného juhoslovenského mesta, že od 1.1.2010 tu máme nový zákon o DPH a nebolo by zlé si ho pomaly aj prečítať. Pochybujem, že ma tam niekto pochopil, keďže po slovensky hovorila iba teta-dvíhateľka telefónov. Doteraz neviem dobre pochopiť, ako takáto firma môže fungovať na Slovensku a dokonca viesť účtovníctvo podľa slovenských zákonov....
1 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Martin Mocko Pozri príspevok
Vysvetľoval som dnes účtovno-poradenskej firme z jedného nemenovaného juhoslovenského mesta, že od 1.1.2010 tu máme nový zákon o DPH a nebolo by zlé si ho pomaly aj prečítať. Pochybujem, že ma tam niekto pochopil, keďže po slovensky hovorila iba teta-dvíhateľka telefónov. Doteraz neviem dobre pochopiť, ako takáto firma môže fungovať na Slovensku a dokonca viesť účtovníctvo podľa slovenských zákonov....
Prečo si im to vysvetľoval? Si nebodaj ich klient? Lebo ak áno, tak rýchlo utekaj.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Panenka skákavá , nestačí ,že vonku je peklo (teplo) , ešte aj tu sa prikuruje ?
4 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

cathyc Pozri príspevok
ja viem, preto som sa rozhodla, že už budem používať len trstinový cukor aj na zaváranie. Je to lepšia alternatíva ako ten biely, plný ničoho.Ani hnedý nie je to čo kedysi. Teraz ho vyrábajú tak, že prifarbujú biely. Niečo podobné ako tmavý chlieb.....zafarbené nič.
a čo tak zavárať so soľou? mne už umelé sladidlo do domu nesmie
3 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
cathyc Pozri príspevok
Prečo si im to vysvetľoval? Si nebodaj ich klient? Lebo ak áno, tak rýchlo utekaj.
Na veľké šťastie nie som ich klient. Ale môjmu "klientovi" vrátili zákazník faktúry s tým, že nie sú vstavené v súlade so slovenským zákonom. Tak som si hneď vypýtal číslo na zákazníkového účtovníka, že pokecáme o tom. Ale nakoniec nebolo s kým pokecať...tak som iba tete dvíhačke telefónov vysvetlil, kde nájdu aktuálnu verziu zákona o DPH a nech si ju vytlačia a preštudujú
Ja som sa celkom slušne zabavil..ale ich klientov teda ľutujem.
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
cathyc Pozri príspevok
ja viem, preto som sa rozhodla, že už budem používať len trstinový cukor aj na zaváranie. Je to lepšia alternatíva ako ten biely, plný ničoho.Ani hnedý nie je to čo kedysi. Teraz ho vyrábajú tak, že prifarbujú biely. Niečo podobné ako tmavý chlieb.....zafarbené nič.
Tmavý chlieb sa robí až na konci šichty..keď sa výroba pozametá

S cukrom neviem či to robia podobne..ale to by asi nešlo.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať