Zavrieť

Porady

Téma je uzavretá.
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

cathyc Pozri príspevok
som v obraze. Reagovala som však na Tvoju vetu, že sa nehodláš dožiť 70 rokov. S dovolením toto naozaj nemáš vo svojích rukách. Okrem iného som si všimla aj to, s akou nevôľou sa Tvoje príspevky stretávajú v tejto téme. Ja Ti tento názor neberiem. Ty ani ja to nevyriešime. Moja reakcia bola mierená len a len na túto vetu. K tomu o čom sa tu dohadujete sa nevyjadrujem. Necítim, že by som mala. Je to všetko uhol pohľadu.
Akosi neregistrujem, že sa tu moje príspevky stretávajú s nevôľou. (Moje príspevky v tejto téme začínajú na str. 1021 (príspevok č. 12009) , nie až citáciou môjho príspevku na str. 1248, od ktorej sa celá táto debata začala včera odvíjať).
Pravdu máš v tom, že to (zdravotníctvo) my nevyriešime. Ako vždy to vyrieši niekto o nás, za nás, bez nás, a vraj najlepšie pre nás
Ámen.
Naposledy upravil Llívia : 13.07.10 at 16:16
0 0
dobsony dobsony

dobsony je offline (nepripojený) dobsony

pracujúca mamička
čo ma potešilo ? Mám súhrnný výkaz odoslané!
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Dnes som sa stretla so sesternicou môjho manžela, ktorá žije v Čechách a neskutočne ma dobila svojou vnútornou energiou.

Len v krátkosti opíšem osud tejto ženy.
Mladučká ovdovela, keďže v čase jej ovdovenia mali jej synovia akútnu pubertu...zabudla na seba, ďaľšieho životného partnera si nenašla.
Chlapci rástli, z jedného syna sa stal narkoman, čo mohol z domu popredával a obdobia zlého-dobrého a dookola striedajú uň.
Aby toho nebolo málo, ďaľší syn pred dvoma rokmi na kúpalisku tak nešťastne skočil do vody, že totálne ochrnul.
Pred Vianocami táto žena prišla o prácu...

Veľmi ma zarmucuje príbeh tejto ženy.
Napriek tomu, nezanevrela na život, drží sa a vidieť na nej chuť žiť a byť pomocnou svojim deťom.
Jej dobrácke oči a spôsob ako vie okolie dobiť pozitívnom ma obohatil nadlho.

Asi je pravda, že Pánbožko naloží každému len taký kríž, aký unesie, ale dnes sa za túto ženu pomodlím, aby jej z toho kríža už ubral.

Píšem to tu preto, lebo sa často hneváme pre hlúposti, pre nepodstatné a pritom by sme sa mali tešiť z toho akí sme šťastní, že ten náš kríž nás netlačí do kolien, ale dokážeme ho niesť vzpriamení.
18 0
Marína Marína

Marína je offline (nepripojený) Marína

Llívia Pozri príspevok
Akosi neregistrujem, že sa tu moje príspevky stretávajú s nevôľou. (Moje príspevky v tejto téme začínajú na str. 1021 (príspevok č. 12009) , nie až citáciou môjho príspevku na str. 1248, od ktorej sa celá táto debata začala včera odvíjať).
Pravdu máš v tom, že to (zdravotníctvo) my nevyriešime. Ako vždy to vyrieši niekto o nás, za nás, bez nás, a vraj najlepšie pre nás
Ámen.
Vieš Llíva, možno nie som tá pravá, mám však také dni, že odvážim sa. Trochu pokory a načúvania aj tých druhých nikdy nie je na škodu. Ver, myslím to úprimne, nie je potrebné čítať medzi riadkami.
Prajem ti pekné dni.
9 0
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Mňa potešilo, že môj syn mi dnes odsúhlasil ponúknuté priateľstvo na FB. Trochu s tým bojoval, aby som mu nevidela do súkromia, ale nakoniec ...
6 0
Zvalik Zvalik

Zvalik je offline (nepripojený) Zvalik

večná optimistka, ale už na hrane ... ...viac
ahojte, my sme sa dnes tešili, že pojdem konečne s andelmi na kúpalisko a Paťko sa mi vyhádzal /nejaká alergia/ takže nič z toho nebolo. Tak sme našli s manželom náhradné riešenie pojdeme s nimi do Blavy do Avionu pozreť výstavu Lega. Síce to nieje to čo čakali, ale veď kúpalisko ešte bude, prázdniny pokračujú!!!
1 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
danushka Pozri príspevok
Asi je pravda, že Pánbožko naloží každému len taký kríž, aký unesie, ale dnes sa za túto ženu pomodlím, aby jej z toho kríža už ubral.
A práve kôli takýmto skutočnostiam som striktne neveriaci. Asi ten Pánbožko vážne neexistuje alebo robí poriadne hlúposti. Keď sa dokáže vyvŕšiť takýmto spôsobom (a sem-tam aj horším). A potom si náhodne pozriem v TV Smotánku alebo podobnú hlúposť a vidím, aký "ťažký kríž" majú niektoré naše celebrity. Chudáci musia piť staré vína, jesť plesnivé syry, voziť sa na autách bez strechy a dovolenkovať v chatrčiach so slamenou strechou na Maledivoch...no úplná katastrofa. To ma hneď presvedčí o spravodlivosti najvyššieho a krížoch, ktoré nosíme.
1 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

Marína Pozri príspevok
Vieš Llíva, možno nie som tá pravá, mám však také dni, že odvážim sa. Trochu pokory a načúvania aj tých druhých nikdy nie je na škodu. Ver, myslím to úprimne, nie je potrebné čítať medzi riadkami.
Prajem ti pekné dni.
To platí nielen pre mňa, ale aj pre všetkých "oponentnov" vrátane teba . Počúvala som ich, ale druhá strana akosi nepočúvala mňa. Nikomu jeho názor neberiem, aj keď je iný ako môj. Len z druhej strany toto akosi necítim

Ďakujem za prianie pekného dňa. Aj keď, ak bude zase taký úpek, moc pekný nebude.

Tiež ti prajem pekný dníček, aj ten ďalší, aj ten ďalší, aj víkend, aj celý budúci týždeň
0 0
Dáša_ Dáša_

Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

Zvalik Pozri príspevok
ahojte, my sme sa dnes tešili, že pojdem konečne s andelmi na kúpalisko a Paťko sa mi vyhádzal /nejaká alergia/ takže nič z toho nebolo. Tak sme našli s manželom náhradné riešenie pojdeme s nimi do Blavy do Avionu pozreť výstavu Lega. Síce to nieje to čo čakali, ale veď kúpalisko ešte bude, prázdniny pokračujú!!!

bola som minulý týžden, taká nejaká výstava bola v auparku.
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Hneď z rána ma potešila chyba v reklame (zrejme) http://www.porada.sk/1452903-post7170.html

konečne idem dnes k zubárovi - v piatok sa mi ulomil kus zuba a keďže ma to nebolelo, sestrička ma objednala až na dnes. Len problém je, že tam mám byť na pravé poludnie...
0 0
marjankaj marjankaj

marjankaj je offline (nepripojený) marjankaj

I am a man
Llívia Pozri príspevok
To platí nielen pre mňa, ale aj pre všetkých "oponentnov" vrátane teba . Počúvala som ich, ale druhá strana akosi nepočúvala mňa. Nikomu jeho názor neberiem, aj keď je iný ako môj. Len z druhej strany toto akosi necítim

Ďakujem za prianie pekného dňa. Aj keď, ak bude zase taký úpek, moc pekný nebude.

Tiež ti prajem pekný dníček, aj ten ďalší, aj ten ďalší, aj víkend, aj celý budúci týždeň
Vieš, Marína ti to nevnucovala, len ti chcela pomôcť. Každý je samostatný a je na jeho rozhodnutí k akému názoru sa prikloní. Tu nie je materská škola, že všetci musia počúvať.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

kukučka Pozri príspevok
a čo tak zavárať so soľou? mne už umelé sladidlo do domu nesmie
toto som už pred rokmi počula, ale nemám presný pomer. Musí tam byť určité množstvo, aby sa uvolnil cukor z ovocia, ale nie zas veľa, aby to nebolo slané. Ak vieš ako na to, tak to sem hoď.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Martin Mocko Pozri príspevok
A práve kôli takýmto skutočnostiam som striktne neveriaci. Asi ten Pánbožko vážne neexistuje alebo robí poriadne hlúposti. Keď sa dokáže vyvŕšiť takýmto spôsobom (a sem-tam aj horším). A potom si náhodne pozriem v TV Smotánku alebo podobnú hlúposť a vidím, aký "ťažký kríž" majú niektoré naše celebrity. Chudáci musia piť staré vína, jesť plesnivé syry, voziť sa na autách bez strechy a dovolenkovať v chatrčiach so slamenou strechou na Maledivoch...no úplná katastrofa. To ma hneď presvedčí o spravodlivosti najvyššieho a krížoch, ktoré nosíme.
Starý dobrý omyl, že BOH nám robí to všetko zlo čo máme. My ľudia sme v tom nevinne. To ma naozaj pobavilo.
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Llívia Pozri príspevok
To platí nielen pre mňa, ale aj pre všetkých "oponentnov" vrátane teba . Počúvala som ich, ale druhá strana akosi nepočúvala mňa. Nikomu jeho názor neberiem, aj keď je iný ako môj. Len z druhej strany toto akosi necítim

Ďakujem za prianie pekného dňa. Aj keď, ak bude zase taký úpek, moc pekný nebude.

Tiež ti prajem pekný dníček, aj ten ďalší, aj ten ďalší, aj víkend, aj celý budúci týždeň
Keď som ešte bola mladučká, ktosi mi vtedy povedal, že ak mám s niekym problém, mám hľadať chybu v prvom rade u seba. Ja viem toto nepotrebuješ počuť a nevravím Ti to preto, aby som Ťa dráždila. Vtedy som sa na takú blbú radu hnevala aj ja. Dnes už viem, že tá rada bola cennejšia ako zlato....možno aj Tebe raz dobre padne, že o nej vieš.
Zakopme už vojnovú sekeru, aj keď sme žiadnu nevykopali. Občas si ľudia nerozumejú aj keď vravia tým istým jazykom.
Pekný dník Tebe a všetkým poraďákom.
4 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

Martin Mocko Pozri príspevok
A práve kôli takýmto skutočnostiam som striktne neveriaci. Asi ten Pánbožko vážne neexistuje alebo robí poriadne hlúposti. Keď sa dokáže vyvŕšiť takýmto spôsobom (a sem-tam aj horším). A potom si náhodne pozriem v TV Smotánku alebo podobnú hlúposť a vidím, aký "ťažký kríž" majú niektoré naše celebrity. Chudáci musia piť staré vína, jesť plesnivé syry, voziť sa na autách bez strechy a dovolenkovať v chatrčiach so slamenou strechou na Maledivoch...no úplná katastrofa. To ma hneď presvedčí o spravodlivosti najvyššieho a krížoch, ktoré nosíme.
...a co tak tvoja nesxopnost, ze k nim nepatriš...
0 0
Llívia Llívia

Llívia je offline (nepripojený) Llívia

cathyc Pozri príspevok
Keď som ešte bola mladučká, ktosi mi vtedy povedal, že ak mám s niekym problém, mám hľadať chybu v prvom rade u seba. A našla si? Ja viem toto nepotrebuješ počuť a nevravím Ti to preto, aby som Ťa dráždila. Vtedy som sa na takú blbú radu hnevala aj ja. Vôbec sa nehnevám. Rada si nechám poradiť, ak mi tá rada k niečomu ju, ak tá rada nepatrí do kategórie DROH. Dnes už viem, že tá rada bola cennejšia ako zlato....možno aj Tebe raz dobre padne, že o nej vieš.
Zakopme už vojnovú sekeru, aj keď sme žiadnu nevykopali. Len čo teda zakopeme, keď sme nič nevykopali? Tank? Atómovú bombu? Neutrónovú bombu?Občas si ľudia nerozumejú aj keď vravia tým istým jazykom.
Pekný dník Tebe a všetkým poraďákom. Taky tak. Len by fakt nemusel byť taký horúci.

Majster na stavbe vysvetľuje robotníkom, čo je to neutrónová bomba: "No viete, keby sem padla neutrónová bomba, ja by som nebol, ty by si nebol ani on by nebol, ale napríklad táto miechačka by tu zostala." Na druhý deň pribehne za ním vyplašený robotník: "Šéfe, neviem, čo sem padlo. Ja som tu, vy ste tu, on je tu, ale miechačka je v p.d.li."
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

Llívia Pozri príspevok

Majster na stavbe vysvetľuje robotníkom, čo je to neutrónová bomba: "No viete, keby sem padla neutrónová bomba, ja by som nebol, ty by si nebol ani on by nebol, ale napríklad táto miechačka by tu zostala." Na druhý deň pribehne za ním vyplašený robotník: "Šéfe, neviem, čo sem padlo. Ja som tu, vy ste tu, on je tu, ale miechačka je v p.d.li."
nakoniec sa naozaj podarilo, našla som.
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

>cathyc>
zábavné???
0 0
cathyc cathyc

cathyc je offline (nepripojený) cathyc

stormcatcher Pozri príspevok
>cathyc>
zábavné???
Prečo nie??? možno pravdivé, ale pre mňa aj zábavné.
0 0
stormcatcher stormcatcher

stormcatcher je offline (nepripojený) stormcatcher

cathyc Pozri príspevok
Prečo nie??? možno pravdivé, ale pre mňa aj zábavné.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať